Lelo – Lily Nea Yva

Lelo – Lily Nea Yva

23.10.2008

Lelo - Lily Nea Yva

Lelo - popis a seznámení

Lelo Design mají už v názvu hlavní přednost svých produktů = Design. Ten je natolik dokonalý, že jsem se rozhodl toto testování přenést do terénu. Domluvil jsem si oběd s přítelkyní v poměrně drahé a kvalitní restauraci, kde nemají o hosty nouzi. Při aperitivu jsem položil na stůl odborně zabalenou krabičku, která se tvářila, že skrývá hodinky, náramek nebo parfém. Šustivé rozbalování papíru vzbudilo trochu pozornosti u ostatních hostů a nenápadně leč pozorně pozorovali, čím jsem se rozhodl přítelkyni potěšit. Pod papírem bylo uhlově černé, matné pouzdro z luxusního papíru a dřeva s vytlačeným rastrem. Všem bylo jasné, že půjde o náročný dárek. Po odkrytí horní poloviny se objevilo podobné uspořádání jako je u hodinek  a v černé plastové kolébce hajalo kouzelné černé miminko. Protože mě přítelkyně zná, tak asi první rychle pochopila oč jde. Nutno podotknout, že na dlouhou dobu byla jediná. Na vzdálenost několika metrů si hosté mysleli, že jde o nějaký supermoderní miniaturní mobil či flakónek s parfémem. Erotickému zaměření jednak nic nenasvědčovalo a pak si asi také mysleli, že bych to takhle nejspíš nevystavoval. Takže voyaéři se zklamaně vrátili k jídlu a původním rozhovorům.

Nádherný a mazlivý tvar vyvolává u žen rozněžnělé pitominy a navíc je tvrdý a velmi lesklý plast na několika místech pokrytý něžnými kytičkami ve stylu Belle époque. No prostě těžká romantika!

Test Lelo

Se zpytavým pohledem zkusila Testinka jedno z tlačítek na horní straně zmáčknout a asi se bála hluku, který by to mohlo způsobit. Nic… Zmáčkla znovu – opět nic. Nea má totiž zámek kláves – což je u erotických pomůcek další novum. Poradil jsem tedy – zmáčknout obě tlačítka současně a podržet je pár sekund. Okraj tlačítek se bíle rozzářil a miminko se probudilo ke svému vzrušujícímu životu. Pak již každé stisknutí kladného tlačítka přidávalo po skocích na intenzitě vibrací. Přestože nebyl v restauraci velký hluk, tak jsem ani já sám naproti ní chod vibrátoru neslyšel. Tedy po pravdě řečeno – v plném výkonu už jsem byl schopen jakýsi zvuk identifikovat, ale i tak bylo jasné, že utlumit vibrátor v tvrdém plastu do takové hodnoty je malý zázrak. Po sedmém – možná osmém stisku se již intenzita neměnila a pak stačilo jen tlačítko přidržet 2 vteřiny stisknuté a Nea se přepnula do programového vibračního módu. Vibrace se plynule cyklicky zvyšovaly a snižovaly, další program byly pomalu přerušované vibrace, třetí stisk přerušování zrychlil a nakonec to byly rychle tepavé vibrace.V tom okamžiku málem Testinka položila miminko na prázdný talíř, což by jistě vyvolalo pořádný rachot a v restauraci bujaré veselí. Pokukoval jsem po očku po sousedech, ale nikoho to už nezajímalo. Asi si mysleli, že je to nějaká píčovina a vůbec netušili, jak blízko byli pravdě.

 

Lelo v akci

Znáte ten pohled, když ženská dostane chuť? Jak se jakoby vzadu v očích rozsvítí jasný oheň, oči se zalesknou, chřípí zacuká a na tváři se objeví velmi zvláštní úsměv? No bylo to jasné… Uklidila ze stolu zvláštní obal a Neu si položila do klína. Tam jí nechala tak dlouho čekat, až se ujistila, že každý má jiné starosti a nikdo si nevšimne jak rychle dokázala povolit jeden knoflíček u kalhot a jak krásně Nea vklouzla do klína na kalhotky. Knoflíček zase nonšalantně zapnula a jen mírně poupravila polohu zahnuté hračky. Tlačítka se přes kalhoty dala velmi lehce ovládat – to ovšem rozhodně neplatilo o ní samé. Netuším jak dlouho trvalo zapnutí a jakou intenzitu zvolila, ale dalo se to vytušit podle rychlosti dechu a skleněných očí. Po chvilce se ke mně naklonila a roztouženě zašeptala: „Čtyřka je nejlepší!..... Promiň – tady ne.e.eeeee“ – A vcelku svižně vyrazila na toaletu. Usmál jsem se od srdce a přemýšlel, jestli mám vniknout na „dámy“ a kontrolovat, co tam vyvádí, když jsem si všimnul jedné živé dámy, která se na mě upřeně dívala. Zabodnul jsem se jí tedy do pohledu a najednou se neznatelně usmála a lehounce přivřela jedno oko. Ona to věděla!! Bylo jí to jasné!!! Jejda…  - nejsem nijak přehnaný exhibicionista, tak jsem se začal roztžitě zabývat nápojovým lístkem a jakmile se Testinka objevila bylo jasné, že dámy už překotně hovoří svými pohledy. Miminko bylo již schované v dlani (bez problémů i v drobné ručce) a ostentativně jej položila na stůl tak, aby si ho ona cizí madam mohla velmi dobře prohlédnout.

 Ten sympatický  pár odcházel dříve než my a při míjení našeho stolu jsem jí zaslechl: „Miláčku – nedovedeš si ani představit, jak se mi dnešní oběd líbil a jak jsem se výborně pobavila…“ Její lehce znuděný partner to asi nikdy nepochopí….

 

Nea – lesklý černý, růžový nebo bílý plast – 1.990,- Kč


Lily – sametový, perleťově metalizovaný růžový, fialový a černý plast – 2.590,- Kč

 

 

 

 

 

 

Yva – Nerezová ocel nebo 18k zlato!

 

Ano zlatá Yva je skutečně zlatá a je v ceně přes třicet tisíc korun. Něco takového je v erotických pomůckách skutečně šokem, ale dovedu si velmi dobře představit, že i tak je to prodejné. (Na testy mi ale dali jinou )

 


A teď něco opsaného z návodu:
NEA je diskrétní věcička pro vaše potěšení. Příslibem slasti a uspokojení je dokonale tvarovaná vibrující špička. Luxusní design s unikátním hlazeným povrchem připomínajícím porcelán dekorovaný květinovými motivy ve stylu belle époque. NEA ukazuje spojení křehkosti a rafinovanosti. Speciální tvarování pro masáž klitorisu, vychází z přirozených křivek ženského těla. Její velikost a tichý zvuk z ní dělá ideální součást každé dámské kabelky. NEA je nabíjecí a 2 hodiny nabíjení Vám zajistí až 7 hodin slasti. Obdržíte jí v elegantním dárkovém balení s nabíječkou a saténovým pouzdrem pro stylové uschování.

Rozměry = 75 x 36 x 25 mm
Váha = 112g
Akumulátor = Li-On 240mAh 3,7V
Ovládání = tlačítka  +/-
Doba nabíjení = 2h
Provoz = až 7 hodin
Pohotovostní doba = až 90 dní
Hluk = méně než 50dB

Další :
Indikace nízkého stavu akumulátoru
Zámek tlačítek
Podsvícení
Mimo konektoru odolné vůči tekoucí vodě
Balení obsahuje luxusní dřevenou krabičku, vibrátor, saténový sáček a nabíječku


Dodavatel  = LeloDesign.cz

Prodejce = SEXSHOP.CZ


 Díky za pozornost      autor = XD

Považujete-li tento článek za dobrý a přínosný, doporučte jej prosím zasláním odkazu svým známým
případně umístěním
našeho Banneru
na Vaše stránky   


Diskuse

Miminko

9.11.2009 21:01

Myslim, ze mi nejaky zbyl z foceni... Tusim cerny.

je krásný

9.11.2009 00:18

určitě by mě k vánocum potěšil

Reklama

24.10.2008 01:01

Vcelku chápu, že se sem někdo snaží protlačit reklamu na jiné e-shopy, ale musíte si uvědomit, že toto je obecně informační web a pokud se tady objeví spojení na obchodní firmy, tak pouze tehdy, pokud poskytnou produkty na recenze a popisy. Takže zmíněný inzerát jsem smazal...

V diskusi jsou 4 příspěvky, poslední příspěvek 9.11.2009 21:01 Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012