Lelo Gigi

Lelo Gigi

MilanXD 28.1.2009

Luxusní vibrátory Lelo Gigi

Luxusní vibrátory Lelo Gigi – první dojem a obaly

          Leží tu na stole krásná krabička – i když  jsem jí už trochu „ošůchal“. Každopádně čistý vzhled pouze s logem výrobce dodává opravdu až šperkařský design. A tan nezapře ani další obal – dřevěná krabička potažená černým vrapovaným papírem – opět s lesklým logem. Ze šperků je to jen kousek k luxusním psacím soupravám a tenhle obal zrovna tak vypadá. Odklopením víka se dostavám k další vrstvě obalů – tentokrát je to už jen průhledný blister a v černém plastovém lůžku ten skvosteček. Ještě než se vrhnu na něj, tak je třeba doplnit, že pod ním je uschována nabíječka, návody a černé saténové pouzdro. 

 

 

 

Luxusní vibrátory Lelo Gigi – vibrátor


Na první pohled vypadá jak nějaký ultramoderní zubařský vehement nebo dálkový ovladač na whirlpool (pro mě a čtyři roštěnky). Vzhled nemá chybu a potěšení z obalů je tudíž zakončeno designovým orgasmem.
    Skočil jsem na stránky výrobce a dočetl se pár důležitých informací, které ověřím. Každopádně je určen na klitorální a vaginální stimulaci – ale především na bod G. Pro tento účel má asi nejideálnější tvar, ve kterém se potkala znalost anatomie a skutečná elegance.

 

 

Luxusní vibrátory Lelo Gigi – rozměry, váha a hlučnost


Gigi je dlouhý přesně 160mm, největší průměr rukojeti je 35mm a její délka je 64mm. Délka silikonového zakončení je 93mm, počáteční průměr je 27mm, nejužší místo je 19mm elyptické vajíčko na konci je 28 x 38mm. Vibrátor váží přesně 92g, což je naprosto ideální.
Uváděná hlučnost vibrátoru je méně než 50dB – což je při jeho výkonu úctyhodná hodnota a ocení jí i vedle ležící a spokojeně spící manžel.

 

 

Luxusní vibrátory Lelo Gigi – materiál

Bílá část vibrátoru je dokonalé čisté, tvrdé a lesklé PC-ABS a růžová část je lékařský čistý a hypoalergenní matný silikon. V celé délce je vibrátor pevný, tvrdý a neohebný. Pouze silikonový obal vyvolává povrchovou příjemně hedvábnou měkkost.
Luxusní vibrátory Lelo Gigi – elektrické vybavení a ovládání
Gigi je vybaven speciálním akumulátorem Li-Ion 450mAh na 3,7V. Někteří prodejci uvádí frekvenci 70Hz, jiní 60-80Hz a výrobce 160Hz. To je hodnota pro ženy jistě nesmírně důležitá – každopádně mohu potvrdit, že funguje víc než dobře. Nabíjení má podle výrobce trvat 2 hodiny a to ověříme.  Nabíječka se zapojuje do gumovým krytem chráněné zdířky 3,5mm konektoru. Doba „standby“ (jak dlouho vydrží nabitý bez používání) má být 90 dní a to fakt nebudu testovat, protože  bych Vám to dal na stránky až někdy v dubnu. Pro dámy je jistě nejdůležitější doba aktivního provozu a ta je uváděna jako „až 4 hodiny“ a to je milé dámy skutečná perla. Pokud se Vám nepodaří dosáhnout kýženého úspěchu ani za tuto dobu, budete muset přejít k síťově napájeným cajkům, protože víc vydrží fakt málokterý dělníček.
Zcela jistě bych nedoporučoval používat jinou nabíječku, protože takhle speciální zařízení by se buď nenabilo dokonale, nebo zničilo.

 


Ovládání nasadilo vysokou laťku všem vibrátorům na světě. Má totiž jednu vyjímečnou vlastnost. Čtyřsměrný knipl (joystick) totiž doprava přidává výkon, doleva jej snižuje a od sebe či k sobě přepíná celkem 5 vibračních programů. Okolo čtyřtlačítka je světelný kroužek, který při nabíjení bliká (po nabití svítí). Zmíněnou zajímavostí je to, že drtivá většina podobných vibrátorů má přepínač programů na stejném tlačítku jako výkon – takže programy se přepínají pouze při plném výkonu. Gigi umí měnit vibrace i při nejmenší rychlosti a to pak vypadá jen jako záchvěvy končetin usínajícího manžela. Původně jsem to nepovažoval za nutné, ale rozhodně jsme to využili.
             Perličkou ovládání je i „zámek klávesnice“ = stiskem joysticku uprostřed a jeho přidržením cca 2-3sec. dojde  k rozsvícení celého kroužku a zablokování funkce všech tlačítek pro transport, děti a tchyně. Odemčení se provádí obdobným způsobem (na to tchyně nepřijde).

 

Luxusní vibrátory Lelo Gigi – vibrační programy

Velká móda programovatelných vibrací má své zásadní opodstatnění: Monotónní vibrace na stabilním místě totiž většinou vyvolávají již po několika minutách vibrační rezistenci = omezení intenzity stimulace a jejího vnímání. Prostě po prvním přiložení dojde k velké vlně vzrušení a po chvilce to více či méně klesá. Pak je nutno vibrátor oddálit, měnit jeho polohu nebo s ním trvale hýbat. Aby měla žena klid na relax má Gigi pět vestavěných programů –
1) Trvalou vibraci se stejnou intenzitou
2) Pomalé přerušování
3) Středně rychlé přerušování
4) Velmi rychlé přerušování
5) Vlny – opakovaný pomalý rozeběh a pomalé ztlumení

 

Luxusní vibrátory Lelo Gigi – odolnost

Gigi má na první pohled velmi nezranitelnou konstrukci. K poškození PC-ABS by bylo třeba velké síly. Tlačítka jsou membránová s mikrospínači, kovový ozdobný prstenec je chromovaný plast. Silikonová část se nepoškodila ani po ostřejším úderu kovovým hrotem.   Odolnost vůči vodě je střední = je možno jej opatrně opláchnout pod tekoucí vodou s tím, že se nesmí voda dostat do zadního konektoru a gumová záslepka není plnohodnotným utěsněním. Na vibrátor je možno použít standardní tělová mýdla (ideálně antibakteriální) a bezalkoholovou dezinfekci.

 

Luxusní vibrátory Lelo Gigi – Test

Ještě než jsem přizval Testinku, tak jsem podle návodu nechal vibrátor nabíjet „do plných“ přes noc a potom jsem jej chtěl kompletně vybít. Je to hrozná nuda poslouchat vrčení a hlídat – kdy ustane ?. Dokonce se mnou jel nakupovat do Makra. Běžel na plný výkon v nepřerušovaných vibracích. Každopádně umřel za 3 hodiny a 11 minut. Takže prodejci uvádějící 1,5 hod by měli zase opravovat. Kdybych ho nechal běžet v nižším výkonu – asi by ty 4 hodiny zvládnul určitě. Po jeho kompletním vybití jsem si natáhnul stopky a začal nabíjet. Výrobce udává nabíjecí dobu 2 hodiny a někteří prodejci se různí v hodnotách 4 až 7 hodin. A kolik to bylo?  - Naprosto přesně 1 hodina a 57 minut. Pak  světelný kroužek přestal blikat a rozsvítil se jako kontrolka plného nabití. Takže obchodníci opět – opravte si to!
Uložil jsem ho do luxusního pelíšku několikanásobně zaobaloval a přešel k Testince koukající na VéKáVéčka.  Hrdinka Andrea by po našem novém krasavečkovi možná chňapla, ale byla by určitě pomalejší než moje nadšená Testinka. I když už věděla, co to asi bude, tak se tvářila jako by to byl zásnubní prstýnek. Několikanásobný obal jí udělal radost stejně jako mě a luxusní bazmek jí rozlil po tváři sluníčkový úsměv. Ovládání pochopila rychleji než mikrovlnku a pak předvedla tak bleskový strip, že jsem si ani nezapamatoval, co měla před tím na sobě.
Počátku testování jsem se ujal osobně a začal jsem hodně nenápadně – shora. Největší legrace je na nose – opřete-li jej o špičku nosu, vyvolá šílené svědění v nosních dutinách. Okolo uší a za nimi byl výborný zpomalovací výkon ve velmi malé rychlosti. Na šíji a úponech lebky se zase projevují nejlépe rychle vypínané silné vibrace. Ramena, paže i podpaží – všude byl příjemný. Na bradavkách jsme zase výkon snížili. Pro napjetí jsem přeskočil na chodidla, ale tam to nevydržela. Příjemné pocity měla na lýtkách a především na jejich úponech a v podkolenní jamce. A pak už jsem jej předal a zaujal polohu „zvědavého ležícího střelce“. Jako správná žena začala v tříslech a na vnějších hranách stydkých pysků. Pomohl jsem aplikovat pár kapek vodního lubrikantu a zvláštní tvar vibrátoru umožňoval střídat zaoblené plochy s různými hranami. Hodně často se pozastavovala na hrázi mezi vagínou a zadečkem. Nemá cenu, abych popisoval půl hodiny hezkou a romantickou masturbaci – spíš je asi zajímavé, přiložení celé plošky na klitoris a následné zeslabení výkonu a zkoušení programů. Jelikož jsem před tím vyzpovídal dvě majitelky tohoto krasavce, tak jsem věděl, že každá z nich si oblíbila jiný program a používá především ten jeden. Asi se nepředpokládá, že by to žena intenzivně střídala – jen mají na výběr pro vyhledání nejoblíbenějšího. 
           Ubrání výkonu na klitorisu bylo především proto, že nechtěla dosáhnout vrcholu příliš brzy a zvolený program byly rychle přerušované vibrace. Chvíli používala oblé bříško, chvilku hrany a obojí přinášelo sice jinou stimulaci, ale stejně účinnou. Vzrušení přineslo uvolnění, uvolnění přineslo zvlhčení a to vneslo Gigiho dovnitř. Chvíli se ještě objevoval střídavě venku, ale nakonec si vyhledal lehce „G“ cíl. Nastavila pomalu přerušovaný program, který přináší vzrušení také pomaleji a mírně ztlumila výkon. Užívala si to a chtěla to značně protáhnout.  Gigi se drží velmi dobře a ovládání se omylem nemačká. Jelikož jsem byl ve strategicky výhodné pozici, nebyl problém převzít žezlo. Udělal jsem malý pokus – masíroval jsem vibrátorem G-bod kopulačním pohybem zevnitř ven a zpět a pak jsem to zaměnil za otáčivý pohyb v nejcitlivějším místě. To mělo výrazně vyšší účinek  - ale může to být individuální. Jelikož ale její sténavá komunikace naznačovala, že už budeme tak v polovině kopečku, začal jsem pomalu zvyšovat výkon a přidal zase ten kopulační pohyb – takže vlastně to Gigiho bříško uvnitř malovalo na G-prostor kolečko. Trefil jsem to. Těsně před vrcholem jsem zapnul trvalé a nejsilnější vibrace. Najednou mě prudce odstrčila, vytlačila Gigiho stahem svalů a přišel nejdokonalejší důkaz orgasmu – prudký squirting. Tyto gejzíry jí míří většinou za hlavu, takže jsem se jako správný pako akorát snažil zjistit odkud to vlastně stříká. Na 90% si myslím, že to není močová trubice.
Když jí opadly křeče a nabrala část vědomí, políbil jsem jí vrcholek vagíny a zůstal v tom polibku tak dlouho, dokud tu spršku nezopakovala. Při tom jsem jí vibrátor jen zlehka přitlačil tím bříškem na zadeček. Nechtěl jsem jej vyloženě degradovat na anální pomůcku – takže jen zlehka = zvenku.


Luxusní vibrátory Lelo Gigi – závěr

Co k němu dodat na závěr? – Asi si vypočítáme klady a zápory.
Chválím:
- krásné a skutečně luxusní několikanásobné balení
- skvělý vzhled i materiály
- intuitivní a jednoduché ovládání
- rychlé nabíjení a dlouhá doba provozu
- tichost a vysokou účinnost
- výborně volený (a zvláštní) tvar zakončení
Vytýkám:
- nebezpečí zašpinění semišovaného silikonu
- myslím, že časem bude na jedné straně vypadávat gumová krytka konektoru
- programy se nedají přepínat dokola = za 5 nepřijde 1, ale musí se couvat na 4
- Na nabíječce není logo LELO a v množství adaptérů pod stolem bych jí mohl zaměnit

 

 

Až budu chtít někomu dát skvělý, luxusní a účinný erotický dárek bude GIGI jedním z horkých favoritů.

 

 

 

 

Dodavatel a prodejce, který produkt poskytl na testy a ověření :
 = LeloDesign.cz

 
 
 
 
Díky za pozornost      autor = XD

Považujete-li tento článek za dobrý a přínosný, doporučte jej prosím zasláním odkazu svým známým
případně umístěním
našeho Banneru na Vaše stránky 

 

 


Diskuse

V diskuzi nejsou žádné příspěvky. Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012