Lelo - luxusní erotické pomůcky

Lelo - luxusní erotické pomůcky

MilanXD 26.11.2009

Lelo - špičkové erotické pomůcky dnešní doby i budoucnosti

Firma Lelo je dnes již populární po celém světě a přitom její počátek se datuje pouze od roku 2003. Tehdy se sešli tři přátelé  - inženýr Filip Sedic a dvojice průmyslových designérů - Eric Kalén a Carl Magnuson - a šli vybírat dárek do sexshopu pro manželku jednoho z nich. Byli překvapeni, jak málo pomůcek je dokonalých v ohledu na kvalitu a design.  Tím vznikla prvotní myšlenka a podnikatelský záměr.  

Tato trojice následně založila firmu LELO, s cílem vytvořit kolekci erotických pomůcek, které tuto mezeru na trhu vyplní. Po rozsáhlém průzkumu trhu, začínají vyrábět úvodní typy = LILY a NEA. Tvarově i technologicky velmi podobné vibrátory, lišící se především vzhledem a povrchem. Tato úvodní řada ukázala, že jejich záměr vzali tito pánové skutečně vážně a světový trh se brzy seznámil s pomůckami, které tvrdě odmítly levné i ne příliš bezpečné materiály, hlučné motory a laciné ovládání. Vibrátory byly vybaveny kvalitní elektronikou, tichými vibračními jednotkami a hlavně akumulátory - takže konečně odpadly nákupy baterií. Jejich tvar i vzhled byl podmíněn základní potřebou - "ženám se musí líbit!!" A to se nesporně povedlo. I po dlouhých letech výroby se Lily i Nea těší obdivu většiny žen pro jejich jednoduchost a roztomilost. 

 

 
Úspěch nových vibrátorů potvrdil správnost myšlenky  - vytvářet roztomilé, příjemné a nenápadné tvary, které nevyvolávají okamžité erotické myšlenky, ale spíše obdiv nad něžností řešení. Možná se to zdá jednoduché - vždyť spojíme-li dokonalý design, nejlepší materiály, vysokokapacitní akumulátory, bezporuchovou elektroniku a silné - ovšem současně i tiché vibrátory - není možné nemít úspěch. Jenže spojení takových superlativů vytvoří i superlativní cenu. V tomto se firma Lelo ukázala jako marketingový mistr. Jejich snažení se zaměřilo i na maloobchodní ceny, které udrželi v "rozumné" míře. Současně byly vyvíjeny extrémně luxusní a velmi drahé typy pomůcek. Pod jednou značkou se pak prodávaly lépe a dárek od Lelo byl je a bude vždy luxusním počinem.   

 

 

Dnes je LELO hrdá na to, že poskytuje skutečně inspirativní a kreativní tvary, a je až posedlá kvalitou a vysokým standardem. Každá část výrobků je dlouhodobě testována a každý produkt má 100% jistotu kvality. Veškeré materiály jsou kontrolovány na ftaláty a jsou v souladu s normami CE a RoHs. Lelo dokonce myslí i na biologicky odbouratelné obalové materiály.

 

 

Jeden z důvodů, proč se firma Lelo těší takovým úspěchům, jsou i poměrně náročné požadavky na prodejce a celkovou prezentaci. Drtivá většina prodejních kanálů je přísně kontrolována v oblasti cenotvorby, prezentace výrobků i zbožíznalectví personálu. Výrobky Lelo se ale neprodávají pouze v sexshopech, ale v řadě butiků s oděvy, parfumeriích i lékárnách. Fotografie, kterými Lelo nabízí a předvádí své skvosty jsou samy o sobě uměleckými díly a takto podané erotické pomůcky již úplně potlačují jistý pocit vulgarity nebo i jen studu.  

 

 

 

Stánky Lelo na erotických veletrzích mají tradičně lesklý černý styl, který je ideálním kontrastem pro jejich pozlacené produkty, které si troufám označit za Rolls Royce v této oblasti.  

 

 

LELO FEMME

Je typová řada produktů určených ženám. Nespornou výhodou je intuitivní ovládání, které je u většiny vibrátorů velmi podobné a dámy nemají s používáním žádné problémy. Dokoupení nového tvaru či barvy je pak jednoduchým a od majitelů firmy i předpokládatelným vývojem budoucnosti.  

 

LELO HOMME

Je název pro pánské erotické pomůcky. Stále ještě není veřejnost plně seznámena s účinky vibrací na muže - tj. vliv na erekci a rychlejší dosažení orgasmu. Samozřejmě se nevyhýbají ani anální oblasti, která je u mužů velmi citlivá a vzrušivá.  

 

 

LELO LUXE

Je označení pro nejluxusnější vibrátory a jiné erotické pomůcky na celém světě. Jsou balené v nádherném saténu a luxusních dřevěných krabicích, a jsou připravené pro nejnáročnější klientelu. Vyrábějí se z vysoce kvalitní oceli nebo jsou silně pokryté  18k zlatem. Tyto materiály umožňují navíc zajímavé experimenty se změnami teploty.

  Již testované produkty: Lelo Gigi a Lily Nea Yva

 

 

Fotografie použité v tomto článku, byly získány
se svolením oficiálního distributora
firmy Lelo pro Českou republiku  =
Lelo Design

autor = MilanXD 

 Považujete-li tento článek za dobrý a přínosný, doporučte jej prosím zasláním odkazu svým známým
 a zvažte umístění našeho banneru na Vaše stránky

 


Diskuse

V diskuzi nejsou žádné příspěvky. Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012