Louisiana Lounger - šukací stroj nebo fuckingmachine?

Louisiana Lounger - šukací stroj nebo fuckingmachine?

11.2.2009

Šukací stroje Louisiana Lounger

Z názvu téhle pomůcky budou mít jistě v Louisianě obrovskou radost, protože se jedná o jeden ze států, kde se velmi usilovně snažili prodej, použití a vlastnictví jakýchkoliv erotických pomůcek zakázat a překazil jim to až koncem loňského roku ústavní soud. Takže posíláme vlhký pozdrav za moře!

 

Šukací stroje Louisiana Lounger – popis a balení

 Louisiana Lounger je v mnohém velice podobná již testované mašince Wild Buck – má stejnou mechaniku, vychytávky i zdroj. Takže mi jistě odpustíte, že ve shodných oblastech bude shodný text. Vlastní krabice je o něco málo menší než u WB, ovšem má stejný přebal, takže při přenášení na veřejnosti bych doporučil potištěný obal sejmout. Fotografie na něm by mohly způsobit lehký chaos okolo Vás. Uvnitř jsou složené dva nafukovací díly a papírové patro má prostor na přibalené vibrátory, dálkový ovladač a baterie pro něj. Krabici si nepoškoďte, protože je vcelku praktická a není problém mašinku po vypuštění do ní zase poskládat.

 

 

Šukací stroje Louisiana Lounger – rozložení a nafukování

 Po vyjmutí z krabice jsem se pustil nejprve do menšího dílu – který budu nazývat hranolem s mechanikou. Má dva ventilky : první je pouze na límec, který chrání rozkrok před tvrdšími materiály uvnitř a druhým ventilem se nafukuje vlastní hranol. Oba ventilky jsou shodné jako například u nafukovacích matrací. Nafouknutí límce trvalo asi tak 15 sekund – jeho objem je asi tak jako u dětského křidélka na plavání. Hranol se mi už foukat pusou nechtělo a tak jsem vybalil šlapací měch. Ten má dva vstupní otvory – tedy spíše vstupní a výstupní – jedním se nafukuje a pokud se hadice zašroubuje do druhého – dojde k vysávání. To je skvělé při skládání, protože se tak dá vysát veškerý vzduch a složení je pak mnohem jednodušší. Jen při vysávání je potřeba měch roztahovat rukama – jde to pak rychleji.

Měchem je hranol nafouknutý také v podstatě hned a okamžitě mě překvapila pevnost a tvrdost použitého vinylu.

Důležité doporučení! – Na dně hranolu je prostor na baterybox chráněný vinylovým víkem na suché zipy. Baterie vložte do boxu a celý box vložte do hranolu ještě před jeho nafouknutím! Já to udělal naopak, takže jsem pak měl honičku tam ten box dostat, protože mi jej vnitřní tlak vytlačoval ven.

 Nafukování postele: nebylo mi jasné, zda jsem zvolil správný postup (návody nečtu) a trochu jsem se obával, že to pak nepůjde sesadit. Každopádně jsem zapojil měch do většího ventilu na posteli, kde je pouze jeden, zmáčkl stopky a začal šlapat. Nijak jsem se nehonil (nejsem přece žádná šlapka) a tak se dá říct, že nafukování trvalo asi 6 minut, přičemž bych se dostal i pod 5 – pokud by za mnou stála nahatá nadrženkyně a měl bych třeba i přislíbíno - když to stihnu. Krapet mě otravovalo, že redukce průměrů koncovky hadice občas vylítla. Chvilku jsem to držel, ale v předklonu mě za chvilku bolela záda, tak jsem to jen zlehka omotal samolepenkou a pak už šlo všechno jako na drátku. Šukpostel byla hotová a já šokovaný. Je to totiž docela veliké. Výrobce bych vykrákal za tu fotografii, kterou používají všichni prodejci a která je na krabici. Tam ta slečna totiž vypadá trochu jako nějaká umělá panna a celé to dává dojem, že je to krátké a malé. Lehnul jsem si na ní a potěšilo mě, že je fakt pevná a tuhá. Rozhodně se to nedá porovnat s nafukovací matrací na vodu.

 Nafouknutý hranol ideálně zapadne do svého otvoru v posteli a docela pevně tam drží.

 

 

Součástí balení jsou tři typy vibrátorů, tři typy redukcí, dálkový ovladač a baterie do dálkového ovladače.

 

 

 

 

Šukací stroje Louisiana Lounger - zdroj a ovládání

 Zdrojem je osm malých monočlánků - (typ „C“ nebo „LR14“). Tento typ zdroje zjednodušuje výrobci homologace a komplikace se síťovým napájením a samozřejmě ve finále zlevňuje celé zařízení. Malé monočlánky existují i v dobíjecích akumulátorových verzích, takže se zdrojem pak není problém. Vedle bateryboxu (který je ukryt ve dně hranolu) je hlavní vypínač, ale provozní zapínání stroje je na dálkové ovládání. To má dosah až 10m - což velmi rozšiřuje hravé možnosti této mašinky. Na ovladači je jedno tlačítko = stiskem zapni , stiskem vypni. Hlavní vypínač by se měl po použití vždy vypnout, protože jinak je stále v provozu obvod hlídající povel dálkového ovladače a ten by baterie pomalu vybíjel.

 

Šukací stroje Louisiana Lounger – redukce a možnosti

Genialita této jednoduché mašinky spočívá v elegantním řešení použitelných nástavců. Jistě si mnozí všimli, že spousta vibrátorů v sexshopech má velmi podobné ovládání a uzavírání prostoru pro baterie. Louisiana Lounger a Wild Bucka tedy sáhli k velmi praktickým třem redukcím, které jsou přibaleny a které umožňují použití celé spousty vibrátorů. Stačí si vzít zmíněné tři malé redukce s sebou a v sexshopu už jen vybírat a zkoušet. Sexshop.cz Vám ověření vhodnosti vibrátoru jistě sám zajistí. Tabulka s vibrátory ukazuje jen hrstku možností. Ovšem geniality není nikdy dost a tak se výrobce blýsknul ještě jednou neobvyklostí - redukce mají ve své konstrukci zabudované kontakty, které umožňují spuštění vibrací. Tedy pokud zašroubujete do fuckingmachine jakýkoliv vibrátor - pak vedle kopulačního pohybu bude současně i vibrovat. A to je u fuckingmachine velmi neobvyklé a zatím znám pouze dva typy, které to umí.

 

 

 

 

 

Šukací stroje Louisiana Lounger – vlastní test

 Hehe – taky se těšíte? No já byl normálka nadrženej – až si na to Testinka lehne a spustíme orchestr. A asi nemusím popisovat, že ona také. Hranol jsem zasunul do nejnižší polohy a Testinka si začala připravovat základní polohu na zádech. Jelikož je ale dildo v této poloze malinko výš, než by bylo ideální, podložili jsme zadeček polštářkem. Mechanika (stejně jako u Wild Buck) neumožňuje aretaci nejvysunutější polohy vibrátoru – takže jakmile se na něj přimáčkne – zajede to dovnitř. – Teda do hranolu! Takže je nutné vibrátor podržet rukou vysunutý ven a navléknout na něj vagínu. To je myslím jediná malinko nepraktická věc, ale při dobré přípravě a vhodné lubrikaci to je vcukuletu. Pak už jen stačí stisknout tlačítko na ovladači a postel začne spokojeně vrnět. A nejen postel. První rozjetí je stejně jako u WB – trochu rychlé, ale na to si každý zvykne velmi brzy. Také je obrovským plusem existence vibrací v nástavci, které zatraceně urychlují celou činnost. Chvilku měla nohy vedle postele na podlaze – chvilku si je dala nahoru – vedle hranolu a pak i křížem na hranol. Všechny polohy fungovaly bezvadně. Pro absolutní masakr jsem jí podal ještě malý vibrátor na klitoris – takže během pár minut jsme vyrobili absolutní mokrozkrok.

 Jenža jak už mě znáte – napřed práce a teprve potom zábava – takže jsem jí to típnul asi v tom nejlepším a otočil jsem jí na bok. A teprve teď si začala libovat. Úhel dilda, jeho rychlost, zdvih (6cm) i výkon byly v dokonalém poměru a hned začala škemrat, abych jí to zase nevypnul. Ovšem v tomto případě jsem neoblomný a sebral jsem jí z postele celý hranol, abych zkusil, zda je možné jej tam dát opačně. A jde to. Sice nedrží tak dokonale, ale dildo je pak mnohem níž a nemusí se používat polštářek. Malinko jen esteticky ruší ten vinylový poklop shora.

Na boku postele jsou taková „jakobypoutíčka“. Jsou zase z vinylu a na sucháče. Samozřejmě se od nich nedá očekávat nějaká pevnost, ale ten pocit žen – kdy je připoutaná a neúnavně uspokojovaná - je určitě skvostný.

Testinka ale nelenila a sama změnila polohu na „dogystyle“ – tedy zezadu na čtyřech. Hranol jsem vrátil do původní polohy = s vyšším usazením vibrátoru a v tomto okamžiku mi bylo jasné, že jestli jí to zase vypnu, tak to rozkouše vzteky. Teda toho jsem se fakt trochu bál - protože vyváděla jak pominutá a mlátila do postele rukama jak do bubnu. Legrační bylo to, že po bouřlivém orgasmu si nechala dildo vyklouznout a rozplácla se na břicho hlasitě oddechujíc. No a nikdo to nevypnul – takže jí to tak nějak lítalo na zádech…

Vypadalo to na velmi úspěšný test a já pomalu uvažoval jak to začnu balit, když sebrala ze země gel a vymáčkla si ho do zadečku. Tak to jsem docela zpozorněl. Žádná velká příprava a uvolňování. Chytla dildo, vytáhla jej co nejvíc ven a docela rychle si jej zaanálkovala. Dálkové ovládání se dostalo pod postel a najednou se to nějak zmáčklo samo. Lekla se – ale hned naskočila na vlnu … a vážení - koukat na takové surfování bych přál všem. Jenže se to zase samo vypnulo, tak jsem ovladač musel vylovit a pohlídat tak její spokojenost. Co ztropila tentokrát už asi nebudu popisovat, protože jsem si vybouchal už všechny superlativy. … Konec… vypnuto…. Totální vyčerpání….

 

Asi po 20 minutách se posadila na tuhle zázračnou postel, chvilku zamyšleně koukala na to monstrum a pak najednou vytáhla hranol a položila ho před moje křeslo na zem - vrčícím vibrátorem nahoru. Naskočila si na něj jako na koníčka a přitáhla si mě za opasek k obličeji. Ústní sex já moc rád a holka na takovéhle židličce si to fakt umí dát.

 

 

 

POZN. - Trojku (doublepenetration - Sendwich) jsme nezkusili, ale na 90% je možná

POZN. o 3 týdny později po uveřejnění jsme dodatečně otestovali. Jde to, ale zavedení do zadečku v této poloze je velice náročné. A zprovoznit napřed análek a pak se nasoukat pod Testinku a ještě se vpáčit do vagíny bylo nad moje síly.  Nakonec jsem jen ležel - ona si zprovoznila análek sama a pak se jí podařilo si "dobře nasednout". Podruhé by to už určitě rychleji.

 

 

No a po celé té námaze - není nad to udělat mazlivé hají....

 

 

 

Šukací stroje Louisiana Lounger – závěr a hodnocení

 Asi Vám bude stačit jedna krátká věta: Je to jedna z mála věcí, které si určitě necháme doma….

 

Klady Louisiana Lounger

 • Úžasně pohodlná
 • Ideální rychlost, zdvih  i síla
 • Velmi tichá a lehká
 • Neuvěřitelně jednoduchá na obsluhu
 • Hezká
 • Praktická pro spoustu poloh
 • Využitelná i bez nafukovací postele – jako sedátko nebo vleže jen s hranolem v klasické posteli
 • Má možnost použití desítek různých vibrátorů
 • Při práci vibrátory i vibrují
 • Má dálkové ovládání
 • Obsahuje i soupravu na lepení

Zápory Louisiana Lounger

 • Musí se nafukovat
 • Nemá regulaci otáček
 • Rozběh na začátku je rychlý
 • Silným utažením dilda se značně utáhne redukce ve výstupu a špatně se pak povoluje.

 

 

Louisiana Lounger nám na testy zapůjčil (a už to nevrátím)

SEXSHOP.cz

Poznámka: pro velký zájem prý občas není na webu (zobrazují pouze dostupné produkty - zkuste rezervovat mailem

autor = XD
Považujete-li tento článek za dobrý a přínosný, doporučte jej prosím zasláním odkazu svým známým
případně umístěním
našeho Banneruna Vaše stránky

 

 


Diskuse

V diskuzi nejsou žádné příspěvky. Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012