Magic Motion Flamingo - BT vibrátor pro zábavu

Magic Motion Flamingo - BT vibrátor pro zábavu

MilanXD 23.11.2016

Magic Motion Flamingo - Smart vibrátor pro vzrušující zábavu

 
 V poslední době se doslova roztrhl pytel s erotickými pomůckami, které se dají dálkově ovládat z mobilu a jsou hodně určené na použití na veřejnosti. Jsou tiché a velmi nenápadné. Každej chlap, co miloval vláčky a pak autíčka na dálkové ovládání, je z takových vynálezů nadšený. Jenže holky, ženy a dámy už tolik ne. Určitě existuje řada exhibicionistek, které po takové kratochvíli doslova prahnou, ale v průměru dámy to nadšení až tolik se svými partnery nesdílí. V době dálkově ovládaných vibračních vajíček to ještě bylo v pohodě, protože vibrace v hloubce vagíny málokterou ženu dotlačily k opravdovému orgasmu. Jenže poslední "Smart" modely mají možnost "odprásknout" docela dost roštěnek. Když je takhle rozjetá kočička hlasitá, tak se pobaví spousta lidí okolo a pokud navíc squirtuje, tak je to už na StandUpOvation. 
   Většinou jde však o hrdinky, které zaryjí nehty do ubrusu luxusně prostřeného stolu, vykulí oči jako Mickey Mouse, zrudnou, přestanou dýchat, rozkousnou si ret a pak vyrazí na WC jako při předávkování sennými lusky. Otázkou je, zda bude i v takovém případě fungovat kýžený efekt nastartování mokrozkroku na budoucí domácí hrátky. Obyčejné vibrační vajíčko prostě "naladilo" a pak se doma na to vlítlo. Tyhle smártový vehementy mohou způsobit, že se lasička domů sotva dopotácí a pak padne bezohledně do pelíšku - pána svého vynechaje. 
 

Ale konec teoriím - mám tady parádní kousek - Plameňáka.

 
Většinou začínám balením, ale krabička zmizela. Prostě jsem ho doma vybalil, krabičku odložil na stůl a ráno tam už nebyla. Na 99% nás v noci někdo vykradl a šlohnul jen tu prázdnou krabičku. Některý úchyláci jsou fakt divný. Takže jedna ilustrativní fotka z netu musí stačit - Jo obal patří mezi pěkné a moderní.
POZN -  nakonec se našla, ale jsem línej jí znovu fotit :-)
 

Aktivace Flamingo

Tady se musím pozastavit a doporučit klid a obezřetnost. V návodu je QR kód, který vede na web výrobce a tam jhe apka ke stažení. Jelikož jsem zbrklej, tak jsem si omylem nainstaloval nějakou kravinu, která tam byla jako reklama. Takže zpět na jejich web. Instalace odjinud než Google Play a iStore je většinou problémová a vyžaduje podivná povolení. Tak jsem zapátral na Google Play a našel něco, co sice nemělo přesně stejný název, ale alespoň ikonka  souhlasila = hledejte Magic Motion.  Instalace, pokus o spárování, odinstalace, instalace z jejich webu, pokus o spárování, odinstalace atd.atd. Prostě dva dny jsem se s tím mořil a pak jsem začal psát zápornou recenzi na totální šmejd. Přišel konec týdne a my jeli na grilovačku. Po několika koktejlech a výrazné pomoci ajťáckýho kamaráda jsme zjistili, že před párováním se musí přepnout model výrobku na Flamingo a od té doby začalo bujaré veselí z toho, co všechno to umí. Takže nezapomeňte na tlačítko "Switch" a tam si přepnout správný model - jinak to prostě nespárujete.
 
 

Začínáme s Flamingo:

Máte-li spárováno, pak musíte Plameňáka umístit na správné místo. K tomu je potřeba lubrikant na vodní bázi nebo Boom silikoňák, který silikonovým pomůckám neubližuje. V dalších kolech už asi lubrikant nebude nutný, protože "již zkušená paní" se bude tak těšit, že si to obstará sama. Tělo Flaminga zasunete hlouběji do vagíny a hlavu mezi pysky - ideálně přímo na klitoris. V krku je kovový kord, kterým vedou dráty od ovládacího tlačítka na hlavě, slouží jako anténa a navíc velmi dobře vede vibrace. Pak je dobré si vzít pevnější kalhotky, které umístění dobře zafixují. Pak bych doporučil těsné džíny, jejichž střední šev zatlačí hlavičku Plameňáka do ideální pozice. Ještě nechám ověřit využití nějaké intimky pro snížení hluku a "dokonalému pocitu sucha". Teda ta hlučnost se snižovat nemusí, protože by se to dalo sluchově identifikovat jedině v naprosto tiché místnosti. Jenže ženský na to trpěj a mají pocit, že všichni okolo třeba slyší i pohupování venušiných kuliček.
 Dosah mobilu je jako u standardního Bluetooth okolo 5m. Občas to chodí (zepředu) až na 12m - záleží vyloženě na tom, zda je - nebo není - anténa odstíněná třeba stehnem nebo nábytkem. 
 

Funkce Magic Motion Flamingo

Hudba - music player

Máte-li v mobilu nahrané písničky, pak stačí pomocí Flamingo playeru hudbu spustit a zvolit intenzitu vibrací. Flamingo ale reaguje na všechny zvuky i kmitočty = chce to něco rockovějšího s pauzama. Pokud má hudba trvalý podkres, tak jsou i vibrace trvalé. Možná by to pomohlo slečnám, které mají potíže s rytmem při tanci :-)
 
 
 

Kegelovy cviky

Na prosvištění pánevního dna je tady jednoduchá apka, kdy Vám hlasově hlásí trenérka kdy stáhnout poševní svaly a kdy uvolnit. To je doprovázeno vibracemi, takže je to takové fajnové Vagína Fitness. Flamingo je spíše na zábavu a nemá dokonalé tlakové senzory na Kegelovy cviky - jako superspecialista HiBall. Takže tady je tahle funkce spíš doplňková.
 

Voice active - aktivace zvukem

V tichu se nic neděje, ale stačí promluvit a Flamingo ihned reaguje na dynamiku hlasu. V okolním hluku vibruje trvale. Takže v autě si třeba moc změn neužijete, ale v tiché místnosti si můžete vlastní přemilo třeba vyzpívat Holkou modrookou. Docela by mě zajímalo, jestli by to fungovalo třeba jako alarm. Madam si zavede hlídacího Plameňáka a jde spát. Když se vrátí manžílek z práce nebo z tahu a vyvolá jakýkoliv hluk, tak jí to velice příjemně vzbudí a hned připraví :-)))))). Myslím, že tohle by se dalo rozvíjet donekonečna. Stačí dát jen mobil na nabíječku a Plameňák vydrží ve standby i řadu hodin.
 

Pattern - programy

Pro soukromou párty je tady 9 předvolených programů. Stačí na některý kliknout a pak dole zvolit intenzitu. Je to opravdu jednoduché, ale v poslední době mám dojem, že tyhle programy sice ládují všichni výrobci do všech produktů, ale holky tak nějak častěji a raději používají spíš nepřerušované vibrace.
 
 

Custom - vlastní program

Custom má 8 časových úseků, které proběhnou za cca 4 vteřiny. V každém úseku si můžete nastavit individuálně intenzitu vibrací. Rychlost změny programu se volit nedá, ale i tak je to zábavné a pokud Vám v Patternu nic nevyhovuje, tak si můžete vyrobit vlastní program. Nastavení se uloží, takže i po vypnutí a znovuzapnutí máte svůj program k dispozici
 
 

Manual

 Asi není nutné nějak popisovat jaké to má funkce. Prostě bodnete prst na kružnici a přesunete tečku na jinou intenzitu. Trochu mě zamrzelo, že u tak dokonalé apky nemají vyřešeno jednodušší dosažení 100%. Chvilku to trvá a většinou skončíte na 98 nebo 99%. Na vibracích se to nepozná, ale obsedanťáci jako já, který nesnášej zbytek staniolu na margarínu (nebo pod víčkem Nescafe) se s tím vztekají dokud tu stovku neudělají. 
 
 

Games

  Flamingo nemá zdaleka tolik možností jako HiBall, kterým se dají ovládat hry pomocí stahů poševních svalů. Určitě se objeví časem řada nějakých her, které budou odměňovat hráčky vibracemi při vítězství. Zatím je tady ke dnešku (12.8.2016) jen jedna hra = sklonem mobilu se řídí intenzita vibrací. Využití je jednoduché  - stačí třeba při hudbě "šejkovat" mobilem do rytmu. Určitě vymyslíte řadu dalších bláznivin a budu rád, když napíšete a poradíte ostatním.
 
 

Remote kontrol - dálkové ovládání

 Dosah mobilu je u všech blůtůčkových prcajků podobný. Takže zepředu okolo 10m a jak se dáma otočí bokem nebo zezadu, tak se dosah dost prudce zmenší. Takže na blbinky ve stylu "dálkově ovládané autíčko" by to mělo malý dosah jako většina jiných. Jenže tady je funkce Babble Bath, která umožňuje předat ovládání v podstatě kamkoliv. Mobil držitelky je v kabelce = v těsné blízkosti Flaminga a ovládání se předá pomocí odkazu v emailu, smsce nebo jiné komunikaci.
 
 
Partner pak dostane přístup na server, odkud se dá Flamengo ovládat. Bohužel to není plnohodnotné předání celé kombinace funkcí, ale jen takové nějaké bublinky, po kterých se jezdí prstem a to vyvolává různé vibrace. Každopádně pokud to spojíte třeba se Skypem, tak se můžete dívat na svojí kočičku třeba z druhé strany světa a vytvářet jí legrandu podle své chuti.
 
 Druhou možností je Kytara - opět výrazně zjednodušené ovládání, které je podobné hře na kytaru.
 

Statistika

 Pro dokonalou kontrolu Vaší sexuální aktivity je tu přehledná statistika, která zobrazuje kolikrát bylo Falmingo použito v měsíci a posledním týdnu a kolik jste celkem "natočili" hodin provozu. To je taková ptákovina (přesněji píčovinka), která je spíš doplněním všech možnosti.
 

 

Setting

 Upřímně řečeno jsem moc nepochopil význam téhle funkce. Dá se ovládat že apka běží "na pozadí", jestli bliká LEDka, vypnout vibrace pohybem mobilu, zaheslovat to - a to všechno v různých módech intenzity. Chvíli jsem si s tím hrál, ale mám pocit, že to málokdo využije.
 
 
Pak je tu ještě  FeedBack - kde můžete napsat vývojářům poznatky a návrhy, ale zkusil jsem to a neodpověděli. No a poslední About = verze aplikace.
 
 Aplikace je "živá", takže každá aktualizace z intenetu přidává a zdokonaluje další funkce. Vcelku je možné, že po uveřejnění této recenze už bude v apce zase něco nového.
 

Flamingo - zábava pro exhibíky

Dobrá zábavička - ne? :-)))) Holky to otestovaly a asi při tom byla docela legranda (viz níže).Každopádně takhle nějak to vypadá v kalhotkách i bez.

 
 
 
Ale úplně klasické využití je na tomhle videu:
 
 
 
MilanXD                 

 Test od Kaili

Skvělé spojení vibrací v pochvě a na klitorisu. Perfektní pro párové hrátky díky ovládání přes mobil partnera. Vyzkoušeli jsme různé programy, vyblbli se u aplikací vibrování v taktu muziky. Po všem objevování ale nakonec preferuju 2-3 oblíbené prográmky (styly vibrací), které spolehlivě a nebezpečně rychle přivedou k orgasmu. Pro mě je dokonalé spojení dráždění uvnitř i vně. Možná, že vzhledem k mým spíš drobným tělesným proporcím, by mi ještě víc vyhovoval o něco kratší „krk“ (tj. spojka mezi větším vibračním vajíčkem určeném dovnitř pochvy a vibrující hlavičkou určenou na klitoris). 
Kaili      
 

Test od Rosničky

Ahojky,

tak jsem otestovala myš, která hezky hraje, jak říkala 8 letá dcera kamarádky, která nás šmírovala škvírou ve dveřích, když měla večer spát a my měly náčiní vyložené na stole :-)

Propárování s apkou bez problémů a po vyzkoušení všech možných programů jsem skončila u vlastního nastavení. Mám ráda nic nic nic a pak max vibrace..to mne bavilo.. Při zkoušení dosahu jsem testování zefektivnila a začala s frndomyší uklízet, věšet prádlo, luxovat - to abych nechodila po bytě sem a tam zbytečně. Když jsem se dostala mimo dosah ( přes zeď nefunguje ), tak frndomyš soustavně vibruje a když se zas chytí, najede na zvolený program v apce. Když jsem měla uklizeno, tak nastalo dilema. Potřebovala jsem do květinářství a nakoupit = takže vyndat, či nevyndat. Toť otázka ;-)))
   Hrdinně jsem nahodila oděv a než odcházím, tak se zkouknu v zrcadle…no ještě, že jsem to udělala, protože přes bílé kraťasy mi rozkrok svítil jak E.T.,  který volá domů. Mrskla jsem na sebe tmavý džíny a byla ready, telefon do zadní kapsy kalhot a ejhle..opět soustavná vibrace, takže bez signálu. Kabelka přes rameno se osvědčila lépe.
Příjemně provibrovaná a mokrá až za ušima jsem se vydala směle ku květinářství. Při vybírání kytek se přitrouble usmívám a říkám si, že květinářka ty vibrace musí tuty slyšet. Usmívala se normálně, tak snad dobrý. Sedám do auta a zjišťuju, že mně to začíná sakra bavit. Plameňák sebou mrská už něco málo přes hodinu a já začínám být slušně vyladěná. Další stanice speciálka – lahůdkářství, kde měla zrovna směnu moje kamarádka (v tandemu s kolegou). To je ta kámoška, která má onu šmírovací dceru.
   Vlítnu do dveří rozzářená jak žárovka a parkuju na mini baru. Kafe ? Jasně, díky..
Lovim v apce, ladim, přepínám. Kamarádka zachytila, kulí oči a gestikuluje - aby ostatní neviděli nebo alespoň dostatečně nepochopili - jestli jsem zašpuntovaná myší. Kývám jak divá, u toho se chechtám a naznačuju vibrace šilhavýma očima. Spolusedící zákazník na mne nechápavě po očku hledí a myslí si, že asi cvokatím. Bavím se královsky asi půl hodky najednou šlus a došla šťáva. Nahlas ze mě vyjede :  "Neneeeeeeeee!!!" - a všichni se po mě otočí.. Omluvně pokrčím rameny, hýknu pardon a vidím kamarádku, jak zajela pod pult a řve potichu smíchy, což jde dost obtížně, takže to spíš vypadá, že se dusí, což rozložilo zase mě.
Ten její kolega nechápavě kroutí hlavou, ale je už asi zvyklej, takže se nenechá rozhodit…

Shrnuto podtrženo. Ideální pro někoho, kdo má rád, když ostatní nevědí. V restauraci s partnerem - kdy má v ruce Váš telefon a vibruje Vám na dobrou chuť - proč ne! Čekáte doma na pana domácího a nudíte se ? Ideální ladička pro následnou rychlovku hned ve „futrech“ :-))))
To zní pomalu jak teleshoping..se nad sebou budu muset asi zamyslet :-)  :-O

Rosnička       
 

 Posouzení Latexmana

   Remote control. Na tento mód jsem se velice těšil. Bohužel zatím mám z něj rozporuplné pocity. V tomto módu jsou primárně dvě položky – Bubble Bath a Remote Guitar. Obě slouží k možnosti ovládání zařízení na dálku po celém světě. Aplikace Remote control musí být nainstalována na dvou zařízeních. První, které je spojeno přes BT se zařízením (vibrátorem) (žena) a druhým, kterým se vibrátor ovládá na dálku (muž). Podmínkou je, že obě zařízení musí být připojená na internet (wifi, mobilní síť). Na zařízení žena se na dané aplikaci spustí tlačítkem INVITE možnost, jak odeslat odkaz k připojení druhého zařízení – muže. Také se zde nastavuje délka připojení – 5, 15 a 30 minut. Některé ikonky na pozvání jsem vůbec nepochopil. Já zkoušel pozvání přes email nebo aplikaci WhatsApp Messenger. Po kliknutí na odkaz v emailu nebo zprávě se otevře prohlížeč a nahraje se aplikace ze které přišlo pozvání a propojí se telefon ženy s mužem. Pak už se přenáší to co dělá muž na své obrazovce přes ženin telefon na vibrátor (musí být v dosahu BT ženina telefonu)
   U aplikace Bubble Bath jsem byl celkem zklamaný. Aplikace nemá žádné nastavení a reaguje pouze na pohyb prstu po obrazovce. Není žádná zpětná odezva a jako takové mě to přijde takové nějaké „chudé“. Určitě by tam byla zajímavá funkce, kdyby na tom telefonu kterým se to ovládá byla vazba s ovládáním spojená s vibracemi telefonu (dnes už to umí skoro každý). Na systém, kdy by to třeba vibrovalo méně nebo více jsem moc nepřišel a tak je to spíše náhodné. Prstem se musí také hýbat. Nejde jen držet na jednom místě. To vibrace přestanou úplně.
V druhé aplikaci Remote Guitar je princip totožný, akorát že přejíždíte po strunách virtuální kytary. Zpětná odezva na telefonu muže je opět nulová. A nevím jestli to je správně nebo chyba na mém telefonu, ale očekával jsem, že při brnkání na struny uslyším jejich zvuk. Ale vůbec nic se zvukově nedělo a zvuk na telefonu jsem měl zapnutý.
Takže z ovládání na dálku jsou mé pocity dost rozporuplné. Dost mě zaskočilo, že se telefon nespojuje s aplikací v druhém telefonu, ale ovládání probíhá přes prohlížeč. To podle mě není dobrá volba. Funkce na kterou jsem se nejvíc těšil je pro mě zatím trochu zklamáním. Doufám, že aplikaci budou upgradovat.
 
 Latexman    
 Hlavně si hlídejte, aby se k vašemu mobilu nedostalo nějaké hravé dítě...
 
 
 
 
 
 

Diskuse

Parovani odmitnuto

23.3.2019 16:44

Mela jsem stejny problem se sparovanim vyrobku a vratila jsem ho hned druhy den. Ovladani bez telefonu, je pro me bezpredmetne. Sparovani bylo odmitnuto jak tabletem, tak mobilem. Jedine zarizeni, s kterym se mi sparoval byl dotete IPhone 8....

Dotaz k vrácení

27.3.2019 08:47

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, jestli vrácení výrobku proběhlo bez komplikací. Máme stejný problém, ale bylo nám řečeno, že vrátit zboží po rozbalení není možno z hygienických důvodů. Děkuji.

Párování odmítnuto zařízením flamingo

30.7.2018 12:57

Dobrý den,mohl by mi někdo poradit proč nemohu flamingo spárovat přes BT a objevuje se hláška Párování odmítnuto zařízením flamingo

V diskusi je 7 příspěvků, poslední příspěvek 27.3.2019 08:47 Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012