Masážní svíčka Fun Factory

Masážní svíčka Fun Factory

MilanXD 20.11.2008

Masážní svíčka Fun Factory

Erotická masáž je věc příjemná pro mě z pasivní i aktivní strany. Slůvko „erotická“ ovšem v tomto případě neznamená se vrhnout po hlavě do rozkroku s úmyslem - co nejdříve z něj vymlátit orgasmus. Tady to slovíčko používám proto, že dělám něco, co k tomu směřuje, ale pořád to ještě  není to, na co všichni myslíte.   Jenže jsme mluvili o svíčce… A ve svíčce je knot a na konci knotu světýlko, a to je zatraceně horké a horké bude nejspíš i okolí. Takže asi sadomaso, kapání vosku na bradavky a nebo polévání vařícím olejem…  Ale Testinka jde do všeho a mám za úkol to vyzkoušet – takže jen doufám, že mi nechytne celá – ještě jí budu určitě někdy potřebovat… 

 
Svíčka existuje prý ve třech verzích – Vanilka, Afrodisiakum a Středomoří.  Nevím proč mi vybrali zrovna Afrodisiakum, ale udělali dobře. Nedovedu si totiž představit, že ty ostatní by mohly být ještě lepší.  Lidi od FunFactory uměj nejen design pomůcek, ale i obalů. Takže krabička zajímavá a hezká, že bych jí jako dárek snad ani nebalil do dalšího papíru. Tyhle jejich krabičky mají jen jednu vadu – často mají tak převratné koncepce blížící se k origami, že některé krabičky už po rozložení sami prostě nesložíte. Svíčka Allume Moi má naštěstí krabičku téměř klasickou a tak jsem vyndal ten zázrak… Skleněná dóza s plastovým víčkem už tolik nenahrává fantazii designu, ale nejsme na výstavě flakónků! Otevírám a ….. prostě svíčka. A pak se najednou zjeví aura vůně a já si říkám : „Teda hochu, jak tohle popíšeš – na to jsem fakt zvědavej…“. Mě osobně to voní krásně. Stačí zavřít oči, přivonět a už to mám – tak nějak trochu skvělé jojoby, nějaké avokádo, kapička sezamu, mihne se i grepová tresť, určitě mandle, lehounce olivový olej, trochu víc palmového a každopádně mangové máslo. ….. Jo a v návodu ještě píšou vitamín E…. Ale to jsem asi neměl prozrazovat. No prostě patlámymatlámy všeho možného a nakonec to fakt hezky voní. Sáhnul jsem dovnitř a chová se to trochu jako hodně ztuhlé sádlo z mrazáku = taje to pod prstem, ale v běžné pokojové teplotě to drží pevnou konzistenci. 
 

 Selftest

 
Nabírám trochu té ztuhliny na prst a roztírám na hřbet ruky. Ihned to taje se zbytky světlých hrudek a krásně se to roztírá. Z malinkého kousíčku jsem pokryl celou druhou ruku a všiml jsem si, že mimoděk k té namazané ruce pořád čmuchám. Jojo… jojoba… Zapaluju knot a svíčka hoří jako svíčka – v podstatě úplně totéž. Jen stále víc voní. Když se vytvořila kouloužka tekutého jakobyvosku, tak jsem si kápnul kapičku na ruku asi tak z výšky 10cm. Počítal jsem s puchýřem do živého masa, tak mám po ruce mobil s předvolenou záchrankou. Nic… jen náraz kapky na ruku. Spíš to studí. Druhá je z pěti centimetrů a poslední kapička je neměřitelná – opřel jsem totiž dózu rovnou o kůži a vylil na ní vařící olej. Po ruce se rozlilo jen nádherně příjemné teploučko. No tak tohle je prostě paráda!

 


Horký test
 

Ten můj původní strach jsem si musel vychutnat i na Testince a tak jsem připravil ten správný pelíšek = uklizená ložnice, ztlumené světlo na minimum, saténové povlečení, příjemná láskovací hudba….. Prohnal jsem jí i sebe vanou a pak hajdy do práce. Mám rád, když netuší co jí čeká  a je trochu nervózní… Vzhledem k tomu, že by nám její strach mohl krapet narušit scénář – jsem se rohodl testování okořenit. Na oči jsem použil neprůhlednou saténovou záslepku na které je zvenku napsáno vulgární slovo vybízející k sexuální činnosti – používám jí proto, abych nezapomněl – proč to všechno dělám. Na tlapkách sklapla plyšová pouta z rohů postele - nezbytná milostná imobilizace...  Tak nějak lehounce znervózněla – což je báječné na dostatečné množství adrenalinu a zvýšení tepu i tlaku. Chvilku jsem jí zaměstnával mozek nejrůznějšími zvuky a pak jsem cvaknul zapalovačem, který má nezaměnitelný zvuk. Bylo jí jasné, že něco bude hořet a mozek začal šrotovat…. :“Budeme mít okolo postýlky svíčky? Hele – ale že to na mě nebudeš kapat…. Že ne!!!?!?!? – Řekni že ne!!!!!“  - Heh – přesně tohle jsem potřeboval – ideální situace..  V místnosti byla téměř tma a tak jsem jí něžně políbil a postaral se o to, aby se jí posunula maska o trochu výše a ona mohla jakoby tajně šmírovat. Kouzelná svíčka hořela na nočním stolku už asi minutu a vytvořilo se dost kapalného oleje. Zvedl jsem jí nad její tělo a mírně naklonil… Práskla se… :“Vidím to! Vidím Tě!!! Dej pokoj nebo vzbouřím celej barák!!!“

Rozjížděla se jak dragster a já nakloněnou svíčku pomalu snižoval k tělu. Vosk kápnutý z metru nic není, z půl metru se dá vydržet s mírnou dávkou masochismu a z několika centimetrů je to už jen pro fakt otrlé. Já se zastavil tak 5cm nad poskakujícím břichem. Bylo jasné, že už to nesmím moc protahovat, jinak zboří postel a zabije mě. Naklonil jsem svíčku, olejovosk se hrnul ke kraji a spustila bengál… Ukápnul jsem …. A najednou ticho jak když vypnou proud. ….:“ Ty rošťáku – vždyť to jen hřeje… jéééé… a krásně to voní…. Stáhni mi zase tu masku na oči…“ Napumpované zpocené tělo ještě vstřebávalo zrychleným dechem tu mojí počáteční legrandu a já při tom už začal kapat a hladit. Musel jsem si hlídat, abych kapal stejnoměrně, protože kapání na prsa a jejich následná masáž mě tak bavila, že bych jí je mohl úplně „vyhladit“. Nádherně se uvolňovala, rozvíjela se jak růže na zrychleném záběru. Je to úžasné - pozorovat takhle vzrušenou ženu jak si to užívá a snažit se jí proniknout do myšlenek a vyčíst z nich – kam mám zase kápnout.

 
   Najednou jsem si uvědomil i tu intenzivní těžší vůni, která prostoupila celým prostorem, mihotající se plamínek, její lesklé tělo, okoralé rty a zpevněná prsa. Netuším kolik Vám toho takový pohled napoví, ale věřte, že tak nějak sám sebe ruším už jen když to píšu. Nevím jestli to byla půlhodina nebo hodina. Vím jen, že jsem vynechal snad jen vlasy a oči. Na tomhle výletu vystoupila na pár vrcholů a na jednom zůstala velmi dlouho – sice neměla žádný výhled, ale asi se jí tam líbilo. Pokožka jí zůstala krásně vláčná a sametová i když jsem vše už důkladně vetřel.  

Propustil jsem jí ze zajetí a po chvilce si vzala svíčku do ruky sama, vypnula prsa polila si je velikou dávkou teplého oleje a lehce rozmazala, naklonila se nade mě a těmi zvláštními výrůstky mi začala roztírat olej na moje tělo. To už ovšem moc dlouho netrvalo a dál je to už s hvězdičkou a sfouknutou svíčkou……

 
Závěr z testu:

Masážní afrodiziakální svíčka je naprostá pecka svým složením, účinky, vůní a především svým ohnivým efektem. Při celkem třech akcích jsme spotřebovali asi čtvrtinu, takže i když není za cenu svíček na dort, tak rozpočet na jedno mazleníčko asi nepřekračuje 60-80,-Kč.  Ale abych jí nepřechválil – něco jí vytknout musím – v závalu vášně jsem v jednom okamžiku svíčku naklonil příliš a velký plamen lehce začadil ztuhlý vosk na okrajích a částečky sazí se dostaly do oleje, takže jsem jí roztomile pošmouhal  - ale to je asi moje chyba. A možná je dobré držet dózu v nějakém ubrousku – (na to mohl výrobce pomyslet) – protože z mastných rukou by mohlo sklo vyklouznout. Ale to jsou vzhledem k tak nádhernému prožitku jen ultramikroprkotinky.

 Masážní svíčkou si prostě posvítíte na cestu do ráje.  

 

 


Svíčku mi poskytnul dovozce a prodejce výrobků od Fun Factory  
FUNTOYS.cz 

a je v prodeji na eshopu

SEXSHOP.CZ

 


autor = XD
Považujete-li tento článek za dobrý a přínosný, doporučte jej prosím zasláním odkazu svým známým
případně umístěním našeho Banneru na Vaše stránky 


Diskuse

qaubrJRvPxA

23.11.2011 15:30

God help me, I put aside a whole atfernoon to figure this out.

Rozsah příspěvků

9.12.2008 14:46

Tak už konečně je nastaven max. počet zanků na 1000

8.12.2008 15:42

Zoufale bojuju s programátorem, aby zvětšil počet znaků k napsání, ale před svátky je to marný boj - omlouvám se za zkrácené texty - snad se to brzy vyřeší.

V diskusi je 6 příspěvků, poslední příspěvek 23.11.2011 15:30 Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012