Erotické pomůcky

MaxLover - ďábelský vibrátor

 

Další vibrátor, který umí způsobit doslova masakr v celé pánevní oblasti. MaxLover se ujal vedení!


MaxLover - vibrace na hranici použitelnosti!

 

Když jsme testovali před dvěma roky  Velké vibrační hlavice , tak jsme vyhodnotili Magic Massager jako nejsilnější a nejvýkonnější erotickou pomůcku. Tato hlavice je hojně používána v různých filmech s SM tématikou na trápení intenzitou a počtem orgasmů. Po dlouhou dobu se objevovaly různé pokusy napodobit tento výkon, ale v drtivé většině případů se Magic Massageru ani nepřiblížili. Jediný, kdo se mu mohl hrdě postavit, byl Comfort Massager, ale ten má hlavici z pevné hmoty a není tak příjemný.

To vše platilo až do minulého týdne, kde jsem dostal mezi novinkami nenápadnou a malou krabičku s MaxLoverem. Vibrační hlavice malých rozměrů mě vůbec nezaujala, protože zákonitosti jsou jasně dány... Nebo jsem o tom byl alespoň dodnes přesvědčen...

Vibrace mají jasné dvě veličiny. První je frekvence - nebo přesněji rychlost otáčení - a druhou je excentricky uložené závažíčko a jeho velikost. Čím je závaží větší, tím jsou výkyvy hlavice mohutnější ( = amplituda). Jenže pokud máte malinký motor s malou osičkou a malým ložiskem (pro malé produkty), tím musíte použít menší závaží - jinak se zničí ložisko i motor. Takže tím jsou vibrace jemnější a výrobci to pak dohánějí vyššími otáčkami a tím vzniká spíše jemňoučké mravenčení než vibrace. Takže malá hlavice mě na první pohled nijak nezaujala a předem jsem jí zařadil mezi další marné pokusy.

 

V poslední době se sice objevilo pár šokujících vynálezů, kdy výrobci dokázali do super malého prostoru začarovat strašný výkon - což předvedla firma We-Vibe s pomůckami pod názvy Tango a Salsa. Jejich vibrace jsou opravdu na jejich rozměr více než překvapující. Ale pro některé uživatele je to příliš malinké...

 

 

 

 

Takže zpět k MaxLoveru - první, co mě zaujalo, byla zmínka výrobce, že vibrační jednotky používají od výrobce PowerBullet, o kterém jsem už psal  - to je ale už eroticky téměř nepoužitelná věc. Navíc jeho obrovské rozměry by ukryly i příklepovou vrtačku, takže to zase nebyla až tak šokující věcička. Jenže firma PowerBullet  nelenila a vyvíjela a vyvíjela. Začali vyrábět stále menší a stále silnější vibrační moduly a dodávají je výrobcům erotických pomůcek. A u MaxLover bylo toto spojení trefou do černého!

 

 

 

MaxLover - základní popis

Klasická krabička z křehkého blistru není žádný luxus, ale jak jsem se dozvěděl od několika čtenářek, tak na obal zase tolik nekoukají. Snad jen pánové, kteří se chtějí blýsknout luxusním dárkem. V krabici je viditelně vystaven vibrátor a dále krabička s adaptérem a několika redukcemi na světové normy zásuvek - to už ale dělá řada firem. Výrobci pochopili, že je to 100x jednodušší, než dodávat do každé země jiné adaptéry.

Do ruky je MaxLover více než skvělý. Už jen proto, že váží 130g, kdežto Magic Massager přes 600g. Dalším velkým rozdílem je délka: Magic má 33cm a MaxLover jen 19cm. Možná se to nezdá jako velký rozdíl, ale při manipulaci v posteli je to opravdu mnohem příjemnější.

 

MaxLover - hlava

Pružnost krku je u Magic Massager a MaxLover v podstatě totožná, což je dobře, protože jakékoliv výkyvy u jiných pokusů o napodobeninu nebyly dobrou volbou. Magic má pohmatem měkčí obal na motoru - což by mohlo být spíše ku jeho cti, ale MaxLover má plastový kryt motoru krytý čepičkou z čistého silikonu a mnohem jednodušeji se snímá. Navíc výrobce nabízí doplňkový prodej různých nástavců. Je jen otázkou, zda je naši prodejci také nabídnou. Výhodou je, že se nástavce nasazují přímo na plastový kryt hlavice a tím jsou přenesené vibrace silnější.

Rozebraná hlava jasně ukazuje, že závaží není jen pouhým excentrem, ale je to vlastně půlkruh a mohutnost ložiska dává důvěru k trvanlivosti.

 

 

 

 

MaxLover - ovládání

Drtivá většina vibračních hlavic má kolébkový vypínač na I. a II. stupeň. Jenže pro spoustu lidí je to "moc málo" a na druhou stranu  "až moc moc". MaxLover má jedno tlačítko. Jeho stiskem se spustí poměrně slabé a jemnější vibrace a jeho přidržením se výkon plynule zvyšuje. Kdykoliv je možno tlačítko uvolnit a vibrace zůstanou na zvolené hodnotě. Tak to pokračuje až do maxima, kdy se výkon přestane měnit. Krátkým stiskem se vibrace úplně vypnou. To se může zdát jako nevýhoda, protože vibrace nejdou při provozu snižovat - jen vypnout, ale dámy - ruku na srdce - která z Vás v průběhu narůstajícího vzrušení touží po snížení intenzity dráždění?

 

MaxLover - napájení

MaxLover je napájen přímo ze sítě 100/220V přes přibalený adaptér na 9V. Odběr je pouze 1,3A, což vyvolává otázku pro naše české kutily - Vyrobit nebo sehnat napájecí kabel do auta. Teda ne, že bych to nabízel řidičkám - to prosím pěkně opravdu NE! Na to je MaxLover skutečně moc MAX. Ale pro spolujezdkyně by to mohla být velmi příjemná kratochvíle na delších (i kratších) cestách.

 

 

 

 

MaxLover - použití a účinky

Používání je v podstatě shodné. Neerotické využití je na jakékoliv namožené svalstvo, ale vibrace jsou natolik silné, že je třeba to konzultovat s lékařem, protože se to nesmí používat při různých zraněních vnitřních nebo při poškození pokožky. V oblasti hlavy bych to vůbec nedoporučoval, ale to bych nebyl já, abych to zase nevyzkoušel. Na nose to stejně jako jiné hlavice - vyvolává prudké svědění a následně se spustí šílená rýma. Na čele to duní do celé hlavy a rozostří to vidění. Ale to jsou kraviny. V oblasti šíje je to příjemné v nižším výkonu a to platí o většině svalů.

Eroticky je to použitelné na všech erotogenních zónách (teda samozřejmě mimo uší a očí)

Na bradavky. nohy, hýždě. Hlavním cílem jsou ale samozřejmě genitálie. A to nejen u žen. U mužů se z penisu přenášejí vibrace až k prostatě a dosažení orgasmu je v průběhu několika minut. Často bez jakékoliv jiné stimulace - ale to je individuální. Nejcitlivější místa jsou zespodu penisu a u jeho kořene. 
     U žen je to jasně poševní vchod a poprvé by to vždy měla zkoušet žena sama a partner by se měl pozorně dívat. Výkon MaxLoveru je tak extrémní, že přímý a konkrétní kontakt s klitorisem vyvolává až nepříjemné křeče a zděšení. Ale to nastává hlavně tehdy, pokud se poštěváček vytlačí z lůžka a dojde k naprostému přiblížení a kontaktu. Pánové - to je opravdu přespříliš a dělají to jen sadomasochisté! Při milování musí být možnost použití dána polohou obou těl. V poloze zezadu si drží MaxLover žena sama a pokud partnerka třeba leží na stole a muž u stolu stojí  - je to na domluvě. Ale i tak je lepší, aby si sama regulovala místo kontaktu a sílu přítlaku hlavice do klína. Pánové se totiž často až příliš snaží o její orgasmus a jdou do toho bez rozmyslu. Holky si to občas rády samy prodlouží trochou taktizování.

Síla vibrací se přenáší do celé ženiny pánve a samozřejmě je vnímá i muž uvnitř. No a při sexu také velmi brzy oceníte malé rozměry a váhu tohoto pomocníka.

Prosím pozor - výrobce udává, že důrazně nedoporučuje používání delší, než je 20 minut. Nemyslím si, že by šlo o obavu nad trvanlivostí výrobku - spíše nad trvanlivostí vašich orgánů. Pokud píšu, že vibrace jsou v maximálním módu opravdu hodně silné - myslím to opravdu vážně!

 

Takže - dnes = 16.1.2012
se MaxLover stává pro většinu osob
naprostým favoritem a nejúčinnějším i nejpraktičtějším vibrátorem.

MilanXD

 

 

hlasů : 1689

1 - výborné 2 - dobré 3 - ucházející 4 - nic moc 1 - výborné

Hodnocení článku :

 
Bookmark and Share
 

Diskuse

31.3.2014 14:47:01 - Anonym / nástavce
1.4.2014 10:05:17 - MilanXD / RE:nástavce
9.2.2014 14:48:25 - Anonym / náhradní díl
9.2.2014 20:29:20 - MilanXD / RE:náhradní díl
11.7.2013 18:21:08 - Anonym / můj první orgasmu v 28letech
20.8.2013 13:58:56 - MilanXD / RE:můj první orgasmu v 28letech
3.6.2012 20:07:30 - Anonym / Tak uz taky dorazil
7.6.2012 17:26:12 - MilanXD / RE:Tak uz taky dorazil
8.5.2012 22:08:32 - Anonym / Natali
28.5.2012 21:23:49 - MilanXD / RE:Natali
14.4.2012 21:31:41 - Anonym /
14.4.2012 21:35:13 - MilanXD / RE:
20.2.2012 0:17:48 - Anonym / děkuji za pobavení
20.2.2012 8:05:38 - MilanXD / RE:děkuji za pobavení
» Zobrazit příspěvky
 


Náš tip

» Erotická - ale spíše Eromantická masáž

Erotická - ale spíše Eromantická masáž Nikdy by mě nenapadlo, že jednou podniknu něco tak šíleného!!!!

» Další tipy pro Vás
 

Odběr novinek

  • Nejlépe hodnocené
  • Nejdiskutovanější

Erotické pomůcky:
» Vakuové pumpy pro muže

Novinky a zajímavosti:
» Bathmate

Testy a Recenze:
» Bathmate

REKLAMA
 
 
Sexshop CZ - profesionálně a diskrétně KOMERČNÍ SDĚLENÍ