My body blooms Fifty Shadows

My body blooms Fifty Shadows

MilanXD 9.3.2018

 Fifty Shadows - My body Blooms
vibrátor do kalhotek s dálkovým ovládáním

 
    V záplavě novinek v erotice se čas od času objeví něco, co se teprve při testech prokáže jako absolutní TOP.  Určitě jste se všichni setkali s výrobky, které licenčně či pirátsky využívají slavné značky a ve skutečnosti jde o plebs. Přesně s tímhle pocitem jsem přistupoval k tomuto produktu. Nedůvěra předem a příprava na kritiku byly první pocity, když jsem to vybaloval.
   Dálkově ovládané vibrátory zaplavují trh čím dál víc a je jasné, že tenhle druh zábavy lidi prostě zajímá. Kluci milují autíčka na dálkové ovládání a holky zase rajcuje taková ta veřejná exhibice, strach z prozrazení a v podstatě vzrušující zpestření jinak běžné situace. Může jít o restauraci, kino, spolujízdu v autě, ale třeba i procházka nebo posezení v parku. Situací vhodných na nějaké to vzrůšo je nepočítaně. Samozřejmě si může užít lehkou i ostrou masturbárničku dáma sama a vyštelovat se třeba v metru. Pak už jen pozorovat spolucestující se zábavnou myšlenkou: "Kdybyste tak tušili...". Jen je třeba předem natrénovat dokonalý PokerFace, protože na všech testinkách bylo zapnutí tak nějak poznat. Takhle blaženě se totiž lidé v naší zemi fakt normálně nekoukaj.
   
   Ke srovnání je opravdu celá škála výrobků - od vibračních vajíček po různé We-Vibe a další a další vynálezy. Všechny ty cajky měly vždy nějaké mouchy. Buď to byla výdrž, nebo dosah, slabý účinek, zmatečné ovládání - prostě na každém jsem vždy našel dost podstatné mínusy. Teprve nedávno se objevil produkt, který vypadal jako pecka, ale vybouchnul v řadě kritérií. Děsně vymakaná ouška na přichycení do kalhotek měla slabé magnety a prostě to nefungovalo na žádném prádle. Ale teprve při testech jsme objevili natolik zásadní potíže, že jsme nakonec ustoupili od recenze. Například to, že se po 10ti minutách vibrátor odpojil od ovládání a musel být znovu aktivován tlačítkem = vyndat ho z kalhotek nebo pracně lovit rukou v rozkroku. Dalším problémem byl dost vysoký hluk i přenos vibrací při sezení. Pokud seděl někdo vedle "nositelky", tak vibrace vnímal přes lavici i na metr. Poslední kapkou byl fakt, že po vypnutí dálkovým ovladačem a znovu spuštění, se vibrátor startoval v posledním zvoleném programu. To je tak strašně zmatečné, že ovládající muž neměl nikdy ani ponětí, jaký program je zrovna na scéně.
   Tyhle nedostatky se projevují pouze při pečlivém testování a od toho právě jsme, abychom z trhu eliminovali podobné nepodarky.
 
   Tak jsem se rozkecal a vy se už určitě těšíte na ten padesátišedivkovej zázrak. Budiž. Jdem na to a slibuju, že budu opravdu důsledný. 
 

   MyBodyBlooms - obal

    No - těšil jsem se na recenzi o zázraku a hned po otevření krabičky jsem dostal jednu výchovnou za ucho. Teda, pane výrobce, tento produkt opravdu není levný a chrastivé blistry v obyčejné krabičce už používají jen outsideři! To naprosto nechápu.Tvrdší krabka a pěnový pelíšek by to o moc neprodražily. Takže s překvapujícím luxusem v takovémhle dárku příliš nepočítejte. Balení obsahuje vibrátor, ovladač s vloženou baterií (zabezpečenou plastovou pojistkou), nabíjecí USB kabel pro vibrátor, saténový sáček a poměrně jednoduchý návod ve více jazycích. Čeština chybí, ale prodejce jí určitě přidá k výrobku zvlášť.
  
 

   MyBodyBlooms - nabíjení a provoz

   Tady jsem už spokojený. Vibrátor se nabíjí pomocí USB kabelu s jackem na druhé straně - tedy kabel není univerzální a je potřeba si ho hlídat. Indukční nabíjení nebo s magnetickým třmenem je asi modernější a méně poruchové - takže mírné mínus. Navíc otvor pro zdířku je sice zabezpečený silikonovým průvlakem, ale ten se časem vytahá nebo dokonce protrhne. Takže jedno méně významné mínus. A upozornění, že produkt nebude pořád vodotěsný.
   Otestoval jsem nabíjení 3x s velmi podobným výsledkem = 1:55, 1:45, 1:50. Výrobce uvádí 2 hodiny - budiž mu tedy připsán nějaký kladný bodík. Kontrolka při nabíjení bliká, po nabití svítí trvale = jednoduché a pohodlné. V provozu vydržel vždy téměř tři hodiny a pouze na úplně plný výkon to byly hodiny dvě. Výrobce uvádí 2 hodiny - takže žádné frajerské vychloubání, ale objektivní popis. Navíc neznám ženu, která by to vydržela 2 hodiny na plný výkon... :-)
 
POZN.  25.4.2018 - Nabíjení slabší nabíječkou znamená kratší dobu provozu. Tedy starší typy nabíječek USB 5V 0,5A (500mA) jsou prostě méně vhodné. Lepší jsou 1A (1000mA) a více. Vibrátor zvládá i Fast Charge.
Po cca měsíčním poměrně aktivním používání se doba provozu snížila na 1,5hod. Může to být způsobeno testováním různých nabíječek. 
 
 
 
 
Dálkový ovladač má dvě víčka a uvnitř standardní CR2032 - baterie na trhu k dostání bez problémů. Víčka plně funkční a kulaté má na bajonetu různé výstupky, takže to ani nejde zavřít špatně. Vodotěsnost nulová. Při prvním použití je nutno vyjmout izolační vložku od baterie. Výdrž baterky jsme nedokázali změřit a odhaduju to spíše na roky.
 
 
 
 

   MyBodyBlooms - ovládání a funkce

    Na vibrátoru je jedno tlačítko. Stiskem na 3-5sec se vibrátor aktivuje a rozsvítí se značka StandBy. Vibrátor je připraven a pokud nemáte po ruce dálkový ovladač, tak stačí stisknout tlačítko znovu a začne vibrovat na plný výkon ve standardních vibracích. Pak následuje 7 různých programů a poslední stisk to zase vypne. Z pohotovostního stavu se vypne zase přidržením tlačítka na 3-5sec., kontrolka problikne a vibrátor je vypnut.
   Kdykoliv při tom je možné vstoupit dálkovým ovladačem, ale začněme zkraje = vibrátor svítí, nevibruje a držíme v ruce ovladač. Stiskem tlačítek (+) nebo (-) se aktivují vibrace. Ty se  vždy startují v základních vibracích a prostřední intenzitě. Takže řidič dokáže poměrně lehce nastavit promyšlený program i intezitu. Stačí pak prostředním tlačítkem namačkat třeba pátý program. Pokud si nebudete jistí, vypnete vibrace přidržením prostředního tlačítka a začnete znovu. Vibrace mají 12 stupňů intenzity (ale možná i jen 11). Dost těžko se to určuje, protože rozdíly se ve vysokých otáčkách těžko rozlišují. Každopádně přidržením (+) nebo (-) se intenzita dá měnit plynule - od minima po maximum. Minimální výkon je absolutně tichý a některé ženy jej možná ani neucítí v kalhotkách. Maximální výkon je naprosto jasná cesta k orgasmu a pro tvrdší a jasně definované vibrace k němu dojde nečekaně rychle. 
   Takové ovládání je ve své podstatě převratné, protože zatím žádný podobný produkt neumožňoval změnu intenzity při kterémkoliv programu. Můžete tak volit v obrovské škále pocitů a hrát si na úpatí orgastického kopce nekonečně dlouho. A když se už vydáte nahoru, tak si zase můžete odpočinout, couvnout, popoběhnout. No a když se nahoře přehoupnete, tak prostě stisknete (+) a během sekundy se to rozjede na maximum. 
   Vypnutí vibrací je přidržením středního tlačítka na ovladači. Sice to trvá pár vteřin, ale v tomto případě asi není nutný QuickStop, protože nemáte v ruce megadildo, když vás překvapí návštěva nebo děti. 
 
   Na deset metrů chodí ovladač bez větších problémů, ale maximální dosah budeme ještě ověřovat a dopíšu ho dolů do testů. Náhodné zapnutí nebo chyby v ovládání se ani jednou neprojevily. Záhyb na ovladači a plastická tlačítka umožňují jasnou orientaci třeba i v kapse. 
 
   Ovládání a funkce jsou v současné době na úplném vrcholu mezi srovnatelnými výrobky a nemám proti nim jedinou výhradu. Naopak. Výrazně to chválím a doporučuju.
 
 

MyBodyBlooms - poloha a umístění

    Součástí balení jsou i kalhotky, které mají dvojitou kapsičku. Jedna je mělká, druhá hlubší. Možná je to náhoda, možná jde o rafinovaný záměr, aby se vibrátor dal umístit výše nebo nížeji. Kalhotky jsou na boku vázací takže relativně na všechny velikosti. Zepředu jsou hezké až krásné, ale zezadu mají vykrojení, které vytváří na zadečku srdíčko. Asi je to můj subjektivní názor, ale tenhle tvar kalhotek je mi trochu protivný a není moc prdelek, kterým sluší. Takže jedním s testovacích parametrů pro testinky, bylo vyzkoušení více jiných kalhotek. No a pokud nejde o takové ty krajkové volňásky, tak se dá říct, že drží perfektně na správném místě v jakýchkoliv pevnějších. Sportovní prádlo je úplně ideální. Pakliže patříte mezi "stříkačky", pak bych doporučil latexové kraťásky, které udrží gejzírek pod kontrolou.
   Výrobcem stanovená poloha je zúžením dolů a hrbolkem na klitorisu. To vyvolává dojem, že to bude na těsných džínách vidět. No a není tomu tak. Možná ještě na přiléhavých legínách by bylo něco poznat, ale opravdu to kopíruje tělo. Navíc chlapi milují výraznější venušin pahorek, takže vzhledově by to spíš pomohlo - ale fakt to spíš vidět není.
   Jenže tu máme další možnosti, které vyplynuly z testů. Vibrátor lze umístit i opačně = širší stranou dolů a hrbolkem na klitorisu. To je už méně pohodlné na chůzi a při sezení se vibrace trochu víc přenášejí do sedačky, ale vibruje pak i celý poševní vchod a to některé ženy preferují. Další možností je původní poloha = zúžením dolů, ale posunout vibrátor až dolů - tedy vibračním hrbolkem na poševní vchod. To bych ale považoval tak trochu za sviňárnu a podvod. V této poloze to sice vzrušuje také, ale cesta k orgasmu rohodně není až tak jasná. Takže pokud je některá partnerka potvora, tak zvolí tuhle polohu. Ví přesně jak to vibruje, ale může hrát divadýlko včetně orgasmu a nehrozí jí, že jí ten její magor s radostí odpráskne při představování rodičům. Tjo - teď mě samotného zamrzelo, že už se znaj... :-)
 
   To by nebyly ty moje testovací bláznifky, kdyby některou nenapadlo otestovat víc možností. Použití vibrátoru v ruce bez ovladače - jako urychlováku orgasmu při milování - je asi základ. Jenže další si vložila vibrátor dovnitř a rozjeli sex s touhle výstelkou. Nemyslím si, že by to šlo vždy a se všemi vagínami i penisy, ale pokud tam máte nějakou rezervu, tak to klidně můžete zkusit. Ale na vlastní riziko s vyndáváním! Jsem sice lidumil, ale vyndavací servis nemám doma povolený :-). Dvě kámošky (testinky) byly trochu zpruzené tím, že jsme jim nedali dva produkty naráz, protože se těšily, že si budou dělat vzájemné naschvály ve škole v jednom okamžiku. To by byl asi docela veselý combat. 
 
   Vynikající využití je tady na tom videu - možná jde o svatbu, možná o loučení se svobodou. Každopádně je to prostě luxusní prdel. Ještě bych se pozastavil nad jedním detailem - zatím všechny testinky reagovaly na blížící se orgasmus stejně jako hlavní postava videa - většina si sedala na bobek a pouze výjimečně se jedna opřela o sloup. Tak mi pak napište, jestli se najde žena, která by to ustála třeba v chůzi nebo prostě vestoje. Důrazně nedoporučuju odprásknutí se za volantem! To považuju za hazard se svým i ostatními životy! Pro protivné detailisty to doplním o řidítka, knipl letadla a jaderné tlačítko. Lodní kormidlo je povoleno mimo závodní kluzák. Možná bych vynechal i sedačkovou lanovku na horách, kde akutě hrozí rampouchy na frndě.
 
 
 
 
 

   MyBodyBlooms - testy

    Test 1 dosah: V bezprostřední vzdálenosti je to úplně na 100%. To platí až do vzdálenosti 5m. Dále je velmi důležité, v jaké poloze jsou obě části vůči sobě. Při postavení nositelky "z boku" je to nejhorší a svírání dálky uvnitř ruky je také špatně. Je-li zvolena čelní poloha proti sobě, tak to funguje do 10m bez větších potíží. Pak ale nastává zvláštní skok = stačí třeba jen půl metru a je konec. Jestliže překročíte dosahovou mez, tak je nutné dálku namířit špičkou ovladače přesně na vibrátor, držet jí pouze dvěma prsty v zadní části, stisknout tlačítko a hrotem dálky jakoby skenovat nositelku od země k hlavě a zpět. Pak se to chytá i na 13m. Má to ale jeden háček: zapnutí vysílá pouze krátký impulz, jenže pro vypnutí je třeba udržet spojení na ty dvě vteřiny. Z toho vyplývá, že zapnutí na velkou vzdálenost je výrazně jednodušší, než následné vypnutí. No - mě to jako nevýhoda snad ani nepřipadá. Určitě je to praktičtější a zábavnější :-)))))
 
   Test 2 v reálu: Test - ráno vzala jsem si nový vibrátor do kalhotek a šla na vlak, nechala jsem ho zapnutý na mírnější vibrace, po cestě si hrála s dálkovým ovladačem, nikdo nikde. Těšila jsem se že, tam bude nějaký zajímavý objekt a budu si ze sebou hrát, až k orgasmu Nastoupila jsem do vlaku a všude samí starší lidi, kupodivu byl vlak celkem plný. Posadila jsme se vibrace ztlumila a čekala, jestli někdo nedorazí, naproti mě seděl starší pár, bavilo mě se na ně dívat a říkat si že nic netuší. Při další zastávce nastoupila paní s dítětem a sedli si vedle mě. Po chvilce co dítě bylo hlučné a občas mě koplo, byla jsem tak otrávená, vypnula vibrátor a pomyslela si, že je to dobrá antikoncepce. Když jsem dojela do cílové stanice a šla na metro, tak procházelo hodně lidí a já si řekla, že si pohraji s novou hračkou, vibrace zapnuté na plno a dívala jsem se po lidech, že určitě nic netuší. Neumím moc zachovat kamennou tvář a v podstatě i kdyby to někdo tušil, tak mi je to jedno.... během chvilky se blížil orgasmus a já věděla, že ho neustojím, opřela jsem se o zeď a dosáhla vrcholu, konečně v tu chvilku mi bylo jedno, že tam chodí lidi.... Vibrátor vůbec nevadí při chůzi, když jsou pevnější kalhotky ( můžou být i tanga ) perfektně sedí a ani se nehne. Vibrátor jsem ztlumila a šla spokojeně dál s úsměvem na tváři.

Test 2 - potřebovala jsem na poštu, tak mě napadlo, že si vezmu vibrátor do kalhotek a vyrazím, vibrace jsem nechala zapnuté a těšila se. Přišla jsem na poštu, otevřela dveře a první šok - bylo tam strašně moc lidí, nebylo ani kde stát v tu chvilku jsem vypnula vibrátor, vzala si lístek a šla ven.... Po chvilce jsem se vzpamatovala, zapnula vibrátor a začala si hrát, aby to čekání bylo příjemnější, po chvilce mě to přestalo bavit čekat a šla jsem na jídlo do restaurace. Byl tam celkem zajímavý objekt, dívala se na něj a hrála si sama ze sebou ( v duchu by mě zajímalo, jestli objekt něco tušil - vzrušuje mě představa, že asi ví ), střídala jsem vibrace, aby orgasmus nepřišel moc brzy, obsluha mezi tím přinesla jídlo a já se nemohla soustředit na obě věci najednou a pak to přišlo, blížil se orgasmus, chytla jsem se stolu a zkoušela zachovat kamennou tvář. Poté jsem vibrace ztlumila na minimum, vrátila se na poštu a stále tam bylo hodně lidí přede mnou. Vyhodila jsem číslo a šla pryč.

Test 3 - zkoušela jsem doma různé prádlo, ve kterých kalhotkách vibrátor drží a nejlepší jsou sportovní kalhotky nemusela jsem si brát ani kalhoty a vibrátor držel jak přibitý na místě, během úklidu doma jsem nechala vibrátor zapnutý a během chvilky se dostavil účinek ( moc jsem toho nestihla uklidit ), přidržela jsem se baru, abych to rozdýchala a po chvilce jsem uklízela s úsměvem a radostí dál
 

Testinka č.2

Pure delight...čistá vášeň...o čem je řeč? O malém zázraku, který se vám nenápadně uhnízdí v kalhotkách a i z tak neatraktivní činnosti, jako je žehlení nebo vytírání, udělá rázem pěknou chvilku. Vyzkoušela jsem doslova na vlastní kůži a jedním slovem PECKA. Záleží jen na vás, jestli si jen tak "uděláte náladu" jedním z jemně pulsujících programů a nebo nenápadně stisknete dálkový ovladač, který se pohodlně vejde do kapsy u džínů, rozjedete tenhle malý zázrak a totálně se rozsypete během chvilky.... Samozřejmě můžete půjčit ovladač partnerovi - pak se fantazii meze nekladou a můžete totálně rozhodit svým chováním třeba nic netušícího číšníka v restauraci. Pro mně je to ale čistě dámská, intimní záležitost, když má žena chuť se rozmazlovat podle svého. Je fajn umět poslouchat své tělo a zkusit zapojit různé svaly, které, věřte nevěřte, i tam dole každá máme:-) Pak je jedno jestli sedíte, stojíte nebo zrovna někam jdete...při každém pohybu a poloze je vnímání trochu jiné. Každopádně na důležitou pracovní schůzku raději ne. To už byste musela být hodně dobrá hráčka pokeru, aby na vás při finále šéf nic nepoznal ?? Prostě zkuste...
 

   MyBodyBlooms - závěr

    Myslím, že vše potřebné jsem už napsal. Chcete resume? Dovedete si představit, kolik těch prcajků asi mám doma? Vězte, že jen pár. Většinou si to nechávají testinky nebo to zničím při testech a jen to vůbec nejlepší si necháme. No a tahle hračka prostě doma určitě zůstane. To by mělo stačit jako můj závěr. Jen se děsím, aby něco podobného nevymysleli pro kluky a moje láska to taky nechtěla doma  :-)))))))))))
 
My Body Blooms není levný, ale je prostě v současné době naprosto nejlepší. Takže prostě nechtějte Mercedes za cenu Fabky. Kvalita a funkčnost není samozřejmostí a nejlepší nejsou nejlevnější.
 
   A ještě něco. Nenechte se vždy odradit jako já. Padesát odstínů šedi je marketingový zázrak a je až neuvěřitelné, kolik na to zareagovalo lidí. Prošel jsem celou nabídku licenčního výrobce a opravdu mě překvapila kvalita a funkce. Není to levné, ale na druhou stranu to rozhodně není špatné. V padesátišedivkovém regálku je vedle tohoto vibrátoru i vcucátor, který funguje na principu Womanizeru nebo možná už známějších Satisfyerů. Jenže když jsem to prohlídnul detailněji, tak jsem zjistil, že je to zase převratný vynález, který s uvedenými principy nemá nic společného. Padesát šedivek si prostě jede profi lajnu a dělají to dobře. Na tu vcucku se těším a určitě se časem objeví recenze. A věřte, že vás překvapí.

   Časem ještě doplním několik nových živých testů z veřejnosti, které stále ještě běží.... Ale před tím nějaké to video - to první je luxusní fór - prohlásit to za dálkové ovládání kamery v rodině :-)
 
 
 
 
 
    No a ještě nějaké profi videjko....
 

Diskuse

V diskuzi nejsou žádné příspěvky. Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012