Nákolenka na Swingers párty

Nákolenka na Swingers párty

14.7.2010

Thigh Harness - sex na koleni - ideální pro Swingers párty

Bláznivý nápad - mít na stehně umělý penis. Připadalo mi to tak nějak morbidní  - jako nějaká ortéza na natržený sval. Už jsem sice slyšel mnohokrát: - "...ať se ti vycuká na stehně...", ale nikdy by mě nenapadlo, že by to mohlo být tak doslova.

Pás skutečně vypadá jako běžná ortéza, a dokonce je vyroben z velmi podobného materiálu. Výrazným rozdílem je ale kruhový otvor, který je silně vyztužen cca 3cm širokým mezikružím. Do něj se dá vložit v podstatě jakékoliv dildo nebo vibrátor, které mají průměr do max. 4,5cm a raději si myslím, že by bylo lepší tak okolo 4cm. Každopádně ale musí mít na spodní straně patku s minimálním průměrem okolo 5cm - aby dildo nevyklouzávalo.

Budiž... Máme "nástehenku", máme dildo a co dál? Co s tím?

Zdravotně postižení

Je řada mužů, kteří nemohou v daném okamžiku souložit. Může jít o úraz penisu a bohatě stačí, když si ho skřípnou do zipu u kalhot. Ale také různé trable s tříslama, s erekcí, s velikostí penisu v obou extrémech a spoustu dalšího. Ne každej chlap stojí o to, aby si na sebe nasadil postroj na Strap-On a tvářil se, že to je jako jeho penis. Nástehenka je v tomto ohledu ohleduplnější. Navíc je žena lépe dosažitelná pro hru s prsíčkama a vedlejší stimulaci poštěváčku. Je to taková komunikativnější pozice a především žena dosáhne podstatně hlubšího průniku - než v podobné poloze na partnerovi.

 

Bisexuálky a lesbičky

U lesbiček si nejsem jist, do jaké míry obdivují falické potřeby a jejich využití. Mám takový dojem, že ne každá touží ve vztahu používat tvarové náhražky penisu, ale třeba se mýlím a osloví je to také. Bisexuálky jsou na tom myslím jinak a dilda používají docela často. A jsme u podobného problému - ne každá žena, byť bisexuální, má potřebu si nandat připínací penis a běhat takto po pokoji. A pokud ano, tak drtivá většina využívá polohu "zezadu" a mizí tak možnost milování tváří v tvář.  Nástehenka tak holkám umožňuje podstatně romantičtější kontakt a ... sakra... teď mě něco napadlo! - Co kdyby si vzaly dámy dvě nástehenky  - každá si jí přidělala na pravou nohu a sedly si současně = každá na tu druhou? Mám krapet gulasch v představách nohou, rovnováhy a svalového vypětí, ale teoreticky by to možné bylo. Tudíž žádám veřejnost a spolupráci a pokud to nějaké roštěnky vyzkoušejí - ihned mi napište!!!!

 

Swingers párty, švédská trojka, čtyřka, pětka a grupáče všeho druhu

V okamžiku, kdy se sejde víc osob, se stávají nástehenky dost šíleným rozšířením všech možností. Jenže je třeba si uvědomit, že s maximální ochranou!!!

  • nehrozí těhotenství
  • malé riziko přenosu pohlavních chorob
  • omezuje žárlivost při změně partnera

Poslední bod má rozhodně netušené možnosti. Třeba obyčejná trojka se dvěma holkama. Jste ženatej a s manželkou si dohodnete nějaké koťátko... Věřte tomu, že dokud necháte holky si hrát, tak je vše Ok. Jakmile pomilujete manželku a kámoška Vám pomůže - je vše super. Jakmile se ale zabodnete do té cizinky a naneštěstí si ještě zařvete víc, než je obvyklé, tak to bohžel ve většině případů vyvolá stín, který vám bude vobouchán vo hlavu při nejbližší vhodné příležitosti. Pokud jste mazák a nepotřebujete nutně smočit knot v cizí studánce, pak máte šanci si trojku užít často nebo trvale. Nasaďte si stehňáky na obě nohy, kecněte na okraj postele, lehněte dozadu, polštář pod hlavu...  A dámy? - Posaďte se prosím...  Nebudete-li mít v ruce cigáro, bourbon nebo videokameru - budete mít minimálně k dispozici 4 prsa a pohled pro bohy. Možná bych je nechal závodit a která se vyhotoví rychleji, a ta by mi to pak mohla udělat za odměnu pusou

Nebo Vaše žena sedí na vás zádama k vám a kamarádka na stehně čelem k vaší ženě? Holky se líbají, mazlí, poskakují a vy toho sice moc nevidíte, ale i tak....

A co kdyby si to dala na nohu vaše společná přítelkyně, vaše žena si nasedla čelem k ní, nakolonila se k ní a vy byste přidal toho svého do zadečku? A tři kluci a dvě holky? 6 holek dokolečka? Nebo vestoje jí takhle vykopat v sukni třeba na veřejnosti?

 

Různá dilda pro vaší fantazii:

 

 

 

Tahle blbina mi nějak roztočila fantazii. Myslím, že bych se měl poohlédnout po nějakých nových kámoškách a tu teorii rychle ověřit. (hlašte se emailem...)

 

 

Hehe - to se mi dnes pěkně psalo :-))))

 

                                                                                                                              Milan XD

 

Málem bych zapomněl -

 

Jo a napište mi nějaké komenty - ať je nějaká debata :-))))


Diskuse

nákolenka

21.11.2019 15:01

Zdravím...poradíte kde sehnat tuhle nákolenku? Díky

Nákolenka

22.11.2019 16:06

Myslím, že už nikde není v prodeji, ale určitě půjde lehce vyrobit z kolenního návleku = kolenní ortézy s otvorem.

nakolenka

1.12.2013 12:29

bezva

V diskusi je 5 příspěvků, poslední příspěvek 22.11.2019 16:06 Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012