Pachy a vůně v sexu

Pachy a vůně v sexu

MilanXD 16.5.2009

Sex a vůně i pachy = Kristall Deo Roll-on

 

Nevím zda znáte ten pocit či okamžik, kdy zvednete ruku a ucítíte takový ten ostrý pot. S věkem se tento problém umocňuje a mě to už začalo vyloženě štvát. Podpaží jsem si holil obdem, vyzkoušel jsem spoustu mýdel a dezodorantů.  Jenže přebíjet pot nějakou vůní je masakr a když jsem si namatlal do podpaží nějaký hustý roztírací bazmek, tak jsem si ucpal potní póry a sice mě notravovaly pachy, ale otekly mi žlázy až ke klíčním kostem.  Vrchol byl, když jsem se důkladně vykoupal a zvednu ruku a ještě ve sprše jsem zjistil, že je to prostě pořád malinko cítit. Asi jsem byl už na to alergický a tak jsem cítil i jednotlivé molekuly - ale prostě to bylo víc než nepříjemné.

Začaly další experimenty a mezi tím jsem se přes den třeba dvakrát převlékal.  Moje Testinka mi říkala, že ona to nevnímá jako nějaký vyjímečný problém, ale večer po pracovním dni to prostě chce sprchu. Prý existují podstatně větší "smraďoši", ale to mě fakt náladu nezvedlo.

Zkoušel jsem sportovat - začít se víc potit, aby se organismus vyčistil, zkoušel jsem čaje, saunu a začal jsem se bát, abych neskončil jako nějaký postarší šampónek.

Testince bylo jasné, že mi musí pomoct a zanořila se do informací od kamarádek a internetu. A jednoho krásného dne (kdy by to zrovna šlo), mi darovala malou skleničku s kuličkou pod názvem Sante. Jelikož jsem toho zkusil už opravdu hodně, tak jsem to vzal jako další z nesmyslných pokusů.

Kristall Deo Roll-on

Hodil jsem spršku, protřepal tu vodičku podle návodu a přivoněl. Nic... Žádná vůně, žádný zápach - prostě voda. Už mi bylo jasný, že Testinka nakupovala někde u Ťamanů a vyklopila dvě kila za kus skla. Ublížit to asi nemohlo a ochutnávat se mi to nechtělo. Tak jsem jedno podpaží naRool-onoval a druhé jsem ponechal v originálu a šel k TV. Na konci filmu jsem si na to vzpomněl a od tohoto okamžiku se mi změnil život - a to doslova.

Pod nakuličkovanou rukou nebylo o potu naprosto ani památky. Ale ono se to ani nedá popsat. Prostě nic... Jako teda vůbec nic. Druhá ruka byla standardní a tak jsem jí rychle napatlal taky.  A pak začala serie testů. Bavlněnou i hedvábnou košili jsem zkusil nosit týden ve vedru! - Nejsem špindíra - ale tohle jsem potřeboval zkusit. V pátek mi Testinka řekla, že hezky voním. 500km na mašině v koženém brnění a horku - spodní triko by se dalo ždímat. Sundám bundu, zvednu ruku a nic. Přitom přirozený pach těla tam je, ale po zápachu není ani památky.

Zpocený muž či žena jsou pro spoustu lidí velmi přitažliví, ale to musí být "voňavý pot". A k tomu je Sante prostě nezbytné. Používám to už asi rok a teprve nyní jsem se rozhodl to tady zveřejnit, protože to otestovala již řada kamrádů i příbuzných a všichni mají stejné zážitky

Sante působí až několik dní i při vykoupání, ale i když  ho zlehka používám denně, tak mi kulička vydrží přes půl roku.

 

 A co je přímo na té lahvičce?

50 ml

Přirozenou cestou zabraňují vzniku bakterií, které zpusobují zápach.

Je vyrobena z přírodních krystalu a čisté pramenité vody. Díky několikanásobné krystalizaci je výsledný produkt obzvlášť čistý a pokožkou dobře snášen. Bez alkoholu, syntetických konzervačních, barvicích a vonných látek, bez hliníku. Přirozenou cestou se zabraňuje vzniku bakterií, které zpusobují zápach. Neovlivňuje funkci potních žláz a póru. Přírodní mléčné kyseliny podporují kyselý film pokožky. Deo kulička je vhodná i pro velmi citlivou pokožku.

Ingredients (INCI): Aqua (Water), Ammonium Alum, Sodium Lactate, Lactic Acid, Xanthan Gum, Cinnamic Acid

 

Sante

Voňte svému miláčkovi!!! Zahoďte kontrolní myšlenky  při rychlovce bez sprchy. Nebojte se zvednout ruku na ředitelských poradách. Já se trápil několik let a dnes jsem v naprosté pohodě.

Jo a ještě něco! - NEKECÁM!!!

 

Takže díky za pozornost a pokud to chcete koupit, tak s radostí Vám doporučím


Diskuse

V diskuzi nejsou žádné příspěvky. Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012