Playing

Playing

MilanXD 8.12.2010

Role playing "Sexuální divadlo"

 Když se zamyslíte nad otázkou. Na co si nejraději hrají děti? Jistě si většina vybaví hru na doktora a pacienta, policistu s lupičem nebo princeznu. Mnoho z Vás, ale vůbec netuší, že se často jedná o předobrazy našich sexuálních fantazií, které nás pak provázejí až do konce života. Tyto fantazie jsou s námi třeba i během sexu. Zavřete oči a náhle je z vaší partnerky zdravotní sestřička, nebo se jen tak před spaním zasníte a vtáhnete se do děje pomocí myšlenek. Ovšem tyto představy jsou ničím oproti tomu, co můžete zažít se svým partnerem naživo.


V dnešní době se tyto sexuální hrátky objevují stále častěji a dostaly název "Playing". Toho, že si role playing získává mezi lidmi, stále větší popularitu nelze přehlédnout. Dnes snad už neexistuje sexshop, v kterém byste si nevybrali z pestré škály převleků, nebo půjčovna kostýmů, kde nemají sexy oblek čertice. Role playing též uspěla ve formě dárku a překvapení - kdy se jeden z partnerů rozhodne obdarovat toho druhého nevšedním sexuálním zážitkem. Ve většině případů se to dvojici tak zalíbí, že se z toho stane příjmná tradice, na kterou se oba nesmírně těší.


Playing - o co vlastně jde?

Princip „sexuálních rolí“ je velmi jednoduchý. Jedná se o to, že se dva nebo více lidí domluví na scénáři. Převlečou se do kostýmů, které odpovídají jejich fantaziím, či souvisejí s daným tématem. A sehrají pro sebe takové nevšední divadlo.
Tyto hry často vtáhnou své herce do nitra jiného charakteru, čímž dokonale odpoutají a omezí myšlenky od každodenních problémů běžného života.

 


Co vyžaduje dokonalý Role Playing?

Fantazie sexuálních rolí vyžaduje určitou předvídavost.
Většina lidí začíná být plachá a nervózní už s tou myšlenkou, že se má za někoho převlékat. A co teprve potom, kdy se má jako on i chovat. Proto nejlepším způsobem, jak se pohodlně dostat do nějaké role je být připravený. Nebo si snad myslíte, že hercům to jde také samo od sebe? Je těžké skočit do hry, když jste nikdy nepřemýšleli o tom, jak se Tarzan vlastně chová, nebo co se mu honí hlavou za čuňačinku, když poprvé zahlédne Jane.
Chci si zahrát nějakou sexuální roli.

Každý kdo si chce zahrát nějakou sexuální roli, by si měl promyslet tyto body.
1) Kdo chci být?
2) Jaký mám scénář?
3) Jak se mohu na danou roli obléci?
4) Jaká je má motivace?
5) Co ( a kde) jsou hranice se základními pravidly?

Kdo chci být? Vyberte si sexuální roli ze své fantazie, v které se cítíte dobře.
Sekretářka, zdravotní sestra, IT specialista,… hledejte znaky a rysy postav, které jsou s vámi tak trochu propojené, ale které vás především vzrušují. Je těžké hrát nějaký charakter, který pro vás nemá žádný osobní význam. Proto musíte nalézt ten, který se k vám hodí a bude skvěle vyhovovat. Nebojte se dojít za hranice své fantazie a bádat po znacích, které určitým způsobem souvisejí i s vámi. 

 

 1. Myslete na své oblíbené filmy a filmové role. Vaším oblíbeným filmem mohou být třeba Piráti z Karibiku. Je však pravdou, že se zrovna nemusíte cítit jako kapitán Jack Sparrow. Nic méně můžete nalézt svou podobu třeba v jeho představiteli Johnnym Deppovi. A náhle jste o krok blíž vžít se do postavy nezkrotného piráta. 
 2. Knihy, komiksy a příběhy z dob, kdy jste byly děti. Superman, Vinetou nebo hloupý Honza. Postavy z knih našeho dětství, které v nás dlouhé doby přebývají. Proč byste si nemohli zahrát tedy právě na ně? 
 3. Slavné a neslavné historické postavy. Nemusíte hledat jen charaktery z vašeho života. Zkuste se poohlédnout do naší historie a staňte se třeba Marií Terezií, která se právě snaží zplodit své sedmnácté dítě. Dominantnější ženy se mou vzhlédnou třeba v Johance z Arku. 
 4. Svět je plný archetypů. Nejedná se sice o konkrétní bytost, ale pomyšlení na roli ďábla, anděla nebo boha může v každém z vás ponechat prostor, na vyplnění neobjasnitelných mezer těchto nadpřirozených postav. Kdo může tvrdit, že zrovna anděl má křídla? Jedná se sice o nejčastěji zjevovanou podobu. Jenže vy můžete použít svou vlastní fantazii k jeho vizuálnímu ztvárnění. 
 5. Rockové hvězdy, celebrity, každodenní hrdinové. Mnoho lidí snilo o sexu s někým slavným. Na uchovávání těchto představ pro ,sólo sex“ není nic špatného. Ale nic špatného není ani na jejich začlení do sexuální hry s partnerem. Proto nebuďte naštvaní, když vám vaše láska sdělí, že při sexu myslela zrovna na onoho zpěváka či herečku. Vezměte to jako výzvu, a předveďte vystoupení, na který nikdy nezapomene.
  Hlavně pamatujte vždy na to, že se jedná o fantazii. A proto není důvod se cítit trapně nebo se stydět za roli, kterou chcete prozkoumat. Chtít hrát bankovního lupiče nebo šlapku neznamená, že jimi jste.

Jaký mám scénář pro danou sexuální roli a scénu?


Možná se vám to zdá divné mít sex podle nějakého scénáře. V role playingu je, ale tato věc velmi důležitá. S každou maličkostí a detailem se ponoříte hlouběji do své role. Navíc se vyhnete trapným momentům, kdy nevíte co dělat dál - jakmile přijdete s charakterem, který nadchne vaší fantazii. Automaticky začnete přemýšlet o celkové situaci. A musíte si odpovědět na tyto otázky.

 • Jaké mám možnosti s prostorem? Zda jsem venku nebo uvnitř v nějaké místnosti. Jestli ta místnost je malá, velká, tmavá či světlá. 
 • Jaká denní doba se odehrává? Rozpustilé ráno, nebo romantický večer? Vše má své kouzlo. 
 • Jaké je okolí? Zda jsem na veřejném místě, kde musím počítat s pohybem jiných osob, nebo se nacházím na samotě, kde mě nikdo nemůže slyšet. 
 • Jaký je příběh? Proč jsem zde, a co se kromě sexu bude dít.

 

Odpovědí získáte nejen další nápady na fantastický sex, ale s těmito otázkami doslova vaše role ožijí.


Výběr kostýmu a rekvizit pro vaši roli.

Tato část je často jednou z nejzábavnějších. Sice jste už dospělí lidé, ale touhu hrát si, má občas každý. A právě výběr kostýmu s následným oblékáním je ideální příležitost jak se pobavit. Jakmile jste se rozhodli o tom, kdo chcete být. Je čas myslet na to, jak budete vypadat a jaké rekvizity si připravíte.
Udělejte nálet na skříně, sekáče, tržnice nebo půjčovny kostýmů.

Je třeba opravdového zamyšlení a obléci se do vaší role od spodního prádla až po kabát a boty. Když budete například v roli bankéře. Zajisté si na sebe nedáte tepláky s vytahanou gumou, u kterých můžete jen doufat, že vám je udrží alespoň erekce, ale určitě sáhnete po obleku nebo nějakém smokingu. S výběrem prádla pro fantazy postavy také opatrně. Asi by vypadalo zvláštně, kdyby nějaká víla odstrojila kouzelníka z jeho hábitu a on měl pod ním značkové trenky. Někomu se to může zdát jako zbytečnost, ale čím více drobností, tím je to větší zábava. Důležité je také, předvídat situaci a vybrat si oblečení i podle jeho ceny. Chlápek, který se chystá znásilnit nějakou dívku, určitě nebude koukat na to, že ta blůzička co slečna má, jí stála 2000Kč. Proto je zde lepší používat, nějaké vyřazené kousky ze skříně. U těch nějaké natržení a ztráta knoflíku nevadí. Rozdíl by byl v tom, kdybyste to luxusní prádlo roztrhali záměrně. Asi se teď tváříte trochu nechápavě. Proč ničit něco pěkného? Tak já vám to přiblížím. Využijte neuvěřitelně zlevněné nabídky spodního prádla na sexshop.cz a kupte si dvě úplně stejné soupravy. Jednu darujte před scénkou a tu druhou nechte v utajení. Potom si zahrajte na znásilnění, při kterém tu první soupravu rozervete. Tím, že tu luxusní, překrásnou a úžasnou soupravu zničíte, bude asi partnerka zuřit a znásilnění se tak stane ještě reálnější. Po představení pak hrdinsky přineste balíček na usmíření právě s tou utajovanou na chlup stejnou soupravičkou. Stane se z Vás ten největší borec na světě!Příslušenství

Rekvizity jsou nedílnou součástí každého herce. A proto i vy byste si měli do své hry nějaké pořídit. Již zmíněný bankéř se přece neobejde bez aktovky, kuchař bez parádní zástěry, učitelka zase bez ukazovátka a co by to bylo za policistu, kdyby neměl pouta natož pořádnej kvér.


Vůně

Jako rocková hvězda musíte ženu přitahovat, drahá kolínská bude v tomto případě naprosto ideální. Zmíněný kuchař, si dát za ucho (nebo nějak jinam) třeba vanilku. Ale když budete pracovník kanalizace, Hugo Boss je zde špatnou volbou. Aniž by na něm bylo něco zlého.


Jaká je vaše motivace?

Nyní, když víte, kdo jste, kde jste a co máte na sobě je čas uvažovat o psychologii své role. Toto je asi nejtěžší věcí celého představení. Vžít se například do role násilníka a nepřipadat si při tom blbě. Měli byste se opět zamyslet nad otázkami.
1) Co se změní, když se budu chovat jako moje postava?
2) Jak se vůbec moje postava chová.
3) Jaká je historie mé postavy?
4) Je dominantní? Submisivní? A dokážu to vůbec já?
5) Má moje postava nějakou fantazii, kterou spolu sdílíme?

Dále záleží už jen na vás a vašemu partnerovi jaké další otázky si vymyslíte a na jaké si zodpovíte.

 

Jaké jsou hranice a pravidla?


Tento bod je opravdu velmi důležitý a každý kdo chce role playing zkusit, by se mu měl velmi věnovat. Hraní sexuálních rolí může být velmi intenzivní a to může vyvolat až překvapující pocity. Proto je velmi důležité si uvědomit, že je to jen hra a věc pro zábavu. V které když se jen jeden z páru necítí, je třeba přestat. Pravidla by se měla řídit zdravým rozumem a společenským chováním specifickým jak pro vás tak pro vašeho partnera.

 

 

 

Otázky k pravidlům, které byste si měli před hrou vyjasnit.

 

 1. Jaký druh sexu chcete mít? 
 2. Jsou spojeny s vaší postavou některé věci, kterým byste se raději vyhnuli? 
 3. Jaké budete mít heslo k tomu, abyste zjistili, že něco není v nepořádku a měli nad sebou vzájemnou kontrolu.
  Protože se v řadě rolí předpokládá, někdy dokonce vyžaduje, projevovaný nesouhlas (třeba v případě znásilnění). Vyslovení slov jako „prosím, přestaň“ nemá v zápalu boje vůbec žádný smysl. Je tedy důležité upozornit, že se musí jednat o snadno zapamatovatelné slovo, které v kontextu hry nedává žádný smysl. Například málokdo řekne při znásilnění „beruška“, pokud se jí tedy nesnaží znásilnit Ferda mravenec, který to její flirtování nemohl už vystát. 
 4. Jak daleko budete roli hrát? Zda budete od určité chvíle už jen improvizovat, nebo si vše naplánuje až do poslední kapky.


Pokud máte strach a už jen čtením tohoto článku jste nervózní či se snad cítíte trapně. Měli byste vše zvážit. Důležité je vše prodiskutovat s partnerem. Uvidíte, že když se mu objeví nadšení v obličeji. Spadne vám obrovský kámen ze srdce a budete se moct soustředit na svůj výstup. Může nastat, ale situace i ta. Kdy se na to tvářit zrovna dvakrát moc nebude. Nic nelamte přes koleno. Sněte dál své sny a zkuste nějak nenápadně dostat tento článek do jeho pozornosti. Třeba pochopí, že je to naprosto normální a že i on nebo ona má své postavy ukryté někde v sobě.

 

 


Tak jak? Zkusíte to?  - Pak jsem Vám připravil trochu inspirace ve kterých si samozřejmě můžete zaměnit rody:


Učitel / studentka

Toto je pravděpodobně jeden z nejčastějších scénářů vůbec. Obvykle žena hraje studentku a muž se vžije do role učitele nebo profesora (spíše na střední nebo vejšce, aby to nebyl pedofil ). Kostýmy pro tento scénář jsou poměrně jednoduché. Dva copánky, krátká sukně, bílá košile s kravatou a podkolenky se pro roli studentky hodí dokonale. K mužské roli učitele není asi žádný speciální kostým. Stačí se obléci trochu usedleji. Hra se poté může odehrávat, třeba tak, že mladá teenka uhání začínajícího učitele, který nakonec jejímu svádění naprosto podlehne. Pokud si přehodíte role, kdy žena bude učitelka a muž student, scénář se může odvíjet od toho, že si žák zapomněl domácí úkol a tak musí být na poškole, kde ho učitelka samozřejmě pro jeho dobro ztrestá.

 

Pán / Otrokyně

Tento scénář je ideální, když jeden partner nechce přemýšlet o tom, co dělat, nebo jak se má chovat. U párů vyznávající dominanci se často jedná o žádané scénky, kterých je velká řada. S výběrem kostýmů je to tak, že by na první pohled mělo být vidět kdože je zde pánem. Po výběru kostýmu zvažte také rekvizity. K této hře se jich hodí spousta. Provaz , maska na zakrytí očí , pouta, důtky atd. Můžete si zahrát například na únos. Který patří mezi ty drsnější zážitky, kdy dívka může ležet několik hodin spoutaná v temném sklepě a pak být znásilněna únoscem. Ať už to pro mnohé z vás zní jakkoli šíleně, i takovéto hry jsou u submisivních párů často žádané. Oblíbené bývají také hry se středověkou tématikou, u kterých můžete uplatnit pomůcky, jako jsou fidle (nebo jiná verze).  Kdybyste si to chtěli vyzkoušet, hlavně buďte s partnerem domluvení. Asi by to vypadalo zajímavě, konat tyto praktiky neohlášené.


Servisní pracovník / žena v domácnosti

V tomto scénáři hraje jeden z partnerů roli servisního pracovníka. Existuje mnoho rolí na výběr k tomuto scénáři, včetně pošťáka, instalatéra, opraváře televize, nebo třeba osobu co rozváží pizzy. Dala by se také začlenit postava policejního důstojníka, požárníka či člena vojenské služby. Typicky tato hra spočívá v tom, že osoba pověřená nějakým poselstvím přichází do domu k osamělé paní domácí, kde se mohou přihodit miliony zápletek...

 


Umělec / modelka

Toto je hra pro ty co se nebojí tvořit a ty co mají v sobě trochu toho uměleckého střeva! Existují dvě varianty tohoto scénáře. První: Jeden partner se stává umělcem a druhý partner pózuje například na akt pro vášnivého malíře, nebo se stane modelem či modelkou pro perverzního fotografa. Jistě se tím splní sny mnoha dívek, které chtěly být jako malé modelkou, ale i pánům, kteří v pubertě snili o tom, co by se všechno mohlo vyklubat z focení nahé modelíny. Výhodou je, že na vaše společné chvíle zůstane i malá vzpomínka v podobě fotek a obrazů. Druhý scénář je o trochu střelenější, ale určitě neméně zábavný. Jeden partner je stále umělec, ale druhý si zahraje roli malířského plátna. Umělec pak začne malovat na"prázdné" plátno jakýmkoli způsobem chce a čím chce. K této hře se výborně hodí třeba čokoláda.


Striptérka / Klient

Striptérská role, se výborně hodí jako dárek pro partnera, například k výročí a rozhodně se jedná o dar, který neurazí. Kostým je zde také nenáročný. Žena má zde možnost předvést se v sexy novém prádélku a být žádaným středem pozornosti. Muže to bezpochyby rozpálí, a za co si umělkyně nechá zaplatit po vystoupení, to už jejího šéfa nezajímá. Pozor, v klubu se smíte dívat, ale ne sahat!

 

 

 

Lékař / pacient

Tato role na pacienta a lékaře má plno různých směrů medicíny, do kterých se společně s vaší fantazií můžete dostat. Jen už to tak trochu zavání jinou oblastí sexu, takzvaným klinik sexem, při kterém si partneři dělají různá vyšetření, která občas bývají až na hranici bezpečnosti a zavání nějakým průserem. Rozhodnutí, kdo se stane lékařem a kdo bude trpělivě čekat v čekárně, nechám na vás. Jen vám dám pár tipů k bezpečnému vyšetření. U dívek může doktor vyšetřovat pohmatem a tím tak vykonávat prevenci před rakovinou prsu. Nebo se dá také pohmatem vyšetřovat vagína. Pánové potom mohou přijít k odběru spermatu, vyšetření prostaty atd. Tato hra má opravdu mnoho alternativ, jen se zbytečně nepouštějte do těch nebezpečných. Pro lepší rozhodování kdo se má stát lékařem, vám vkládám jeden pěkný kostýmek.  Myslím, že po jeho shlédnutí mají alespoň chlapi jasno a rádi tu čest přenechají dámám ;-)

 

Servírka/ štamgast

Jistě někdo z vás zná ten příběh, kdy se muž kolem ranních hodin vpotácí do baru, který je kromě sexy obsluhy  prázdný. Objedná si whisky, a aby mu nebylo smutno, nechá nalít i druhou pro samotnou servírku. Po pár společných sklenkách mají oba pocit, jako by znali celou věčnost. Následuje dlouhý pohled do očí ,,střih´´ oba se líbají ve skladu ,,střih´´ a to co se odehraje dál nechám už na vás.

 

 


Policista/ zlodějka

Hru na policistu a zloděje zná jistě každý. A kdo by netoužil dělat osobní prohlídku (samozřejmě s prozkoumáním spodního prádla) krásné zlodějce, kterou právě zadrželi při loupeži? Zadržení lupičky a přivedení k výslechu se potom přímo nabízí k uplácení za propuštění (nějakou formou sexu). A pak už jen záleží na straně zákona, jak dlouho bude to nezbedné děvče držet na policejní stanici. Scénář lze také zahrát v prohozených rolích, kde se zajisté užije tento skvělý kostýmek s luxusní čepicí . Pánům pak už zbývá nasadit jen kuklu.

 


Šlapka/ klient

Tato hra začíná obvykle venku. Pár se předem domluví na místě, kde by se měli samozřejmě čistou náhodou sejít a domluvit se na vzájemném "obchodu". Skvělá místa pro setkání mohou být například bary, noční kluby, temné uličky a hlavně krajnice silnic popřípadě dálnic. Tato hra dokáže splnit sen některých žen nechat si zaplatit za sex, a pánům umožní užít si s prostitutkou bezpečně a navíc, nezahnou svým partnerkám.

 

 

Na neználka

Výborná zábava do MHD. Ona - upravená krásná dáma, on - zanedbaný votrapa. Bezďáček si všimne krásné paní a začne po ní okatě pokukovat. Pak vyndá cigarety, roztrhá krabičku a na její cár napíše - "Chci Tě!" Načež papírek podá nějakému muži, který stojí vedle něj a dobře vidí, co napsal. Žena se na ně dívá - takže je jasné, kdo to psal a soused se pak nestydí jí papírek podat. Přečte si jej, zamyslí se, prohlédne si vobejdu a vystoupí na příští zastávce. Trhan vyrazí za ní a za naprosto užaslého pohledu toho podavače-souseda si vrazej jazyky do krku a odejdou ruku v ruce.

Chudák soused-podavač... Dva roky pak bude rozdávat roztrhaný cigára a bude neustále fackován.

 

Karkulka/ vlk

Kdo by neznal pohádku o červené karkulce. Tak proč si na ni nezahrát? Nebojte, nemusíte do svých intimních chvílí zapojovat svou babičku. Začněte scénou, kdy karkulka přijde k babičce do domečku. Pomalu přistoupí k posteli kde leží babička (samozřejmě je to už převlečený vlk) a říká: "Babičko proč máš tak velké uši?" a babička: "Abych tě lépe slyšela!" karkulka: "Babičko proč máš tak velké oči?" babička: "To abych tě lépe viděla, milá děvenko!".  Karkulka: "..a babičko proč máš tak velké… babičko ty máš pinďoura?"  A nakonec vlk (teď už je to jasný) : "Abych tě moch pěkně vošukat!". Karkulka se sice ze začátku brání, ale nakonec se jí to zalíbí. A nejen dlouhej vlčí jazyk, ale i jeho pořádnej ocas. A tak si pošpásujou a po námaze si dopřejou bábovku s vínem. Odzvonil zvonec a těmto sexuálním příběhům je pro dnešek konec.Doufám, že se vám článek líbil a pomůže vám rozvinout vaše dramatické vnímání.

A nezapomeňte, že náš milý sponzor Sexshop.cz právě radikálně zlevnil veškeré spodní i erotické prádlo a hlavně i veškeré kostýmy!!!

 

                            MattasEP


Diskuse

thx

16.12.2010 14:24

Ahoj, moc bych chtěl poděkovat za tento článek a web vůbec. Nikdy by mně napadlo, že něco takového jako je playing budeme s manželkou zkoušet. Nejdřív jsem jí dal přečíst článek a pak čekal na její vyjádření. K mému překvapení si roli vybrala opravdu rychle a díky článku o masáži prostaty byla dokonce připravená na provedení vyšetření. Já jsem pak jen sehnal kostýmek, ale abych řekl pravdu, byl jsem hodně nervózní. Protože obojí bylo pro nás poprvé. Nakonec to byl den, na který nezapomeneme. Díky moc, Dominik.

PS: máte někdo už vyzkoušené jiné role než na pacienta a sestřičku, které by jste mi mohli doporučit?

V diskusi je 1 příspěvek, poslední příspěvek 16.12.2010 14:24 Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012