Redakce

Autor textů: MilanXd
Kontaktní email: redakce@eroticke-pomucky.cz
Kontakt přímo na MilanXD (autor textů): erotickepomucky@seznam.cz
 
Tyto stránky mají hlavní cíl – informovat vyčerpávajícím způsobem o novinkách v kategorii erotických pomůcek. Ty jsou posuzovány skupinou osob s velkými znalostmi a praxí v jejich používání i s jejich prodejem. Významné a zajímavé produkty jsou testovány nejen pro běžné použití, ale i s výraznou zátěží, v extrémních teplotách, pod vodou apod.
Média
Pokud máte zájem o využití celých článků nebo jejich částí, obraťte se prosím s konkrétním dotazem na kontaktní email. Veškeré texty jsou autorským dílem a jejich volné kopírování není dovoleno. Internet se pravidelně kontroluje a plagiátoři jsou předáváni naší advokátní kanceláři. Pro mediální potřeby jsme připraveni vytvořit článek na míru s přesným rozsahem a fotografiemi v tiskové kvalitě.
Spolupráce
Máte-li pocit, že máte talent a schopnost předávat také vaše zkušenosti a znalosti, pak se můžete stát naším redaktorem. Podmínkou je perfektní orientace v oblasti erotických pomůcek, velmi dobrý písemný projev a cit pro objektivní posouzení v rámci celé této kategorie. Členy týmu pro testování pomůcek si vybíráme z osob, které mají bohaté zkušenosti a mohou správně posoudit jejich rozdíly. Navíc vyžadujeme schopnost obsáhlého popisu uživatelských dojmů při vybalení, obsluze a používání. Členové týmu jsou plně anonymní a jde o několik manželských párů pro získání objektivního průměru názorů.

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012