SaSi od JeJoue - erotický robot

SaSi od JeJoue - erotický robot

MilanXD 13.5.2009

SaSi - první masturbační robot s pamětí pohybů.

 

Sasi - inteligentní vibrátor - první dojmy

První dojem byl plný nadšení - design tohoto výrobku je natolik dokonalý, že neznalá osoba jej může považovat pouze za holítko, dálkové ovládání k Whirlpoolu nebo kosmetický přístroj. Vysoce leštěný ABC plast ve spojení s lékařským silikonem je fantasticky příjemný do ruky, přičemž silikon velmi rychle získává teplotu lidského těla. SaSi zcela jistě představuje špičku mezi erotickými pomůckami

 

Sasi - inteligentní vibrátor - obal a výbava

Obal napovídá příbuznost se špičkovými výrobky Lelo. Dřevěná krabička potažená matným černým papírem je fixována stuhou a skládá se ze třech dílů. Po odkrytí prvního dílu se objeví samotné miminko v silikonovém lůžku. Je zajímavé, že vibrátor dokonale drží na svém místě i když se zavřená krabička obrací. Po zdvihnutí středního dílu se odkryje prostor pro návod v bambilionu jazycích, záruční list, saténový sáček na provozní přepravu a nabíječka. Inteligence vývojářů přidala k nabíječce redukce na nejrozšířenější normy zásuvek po celém světě. Čistota zpracování a skvělé řešení už napovídá, že máte v ruce hodně dokonalou věcičku.

 

 

 

 

 

 

Sasi - inteligentní vibrátor - nabíjení a výměna krytů

U produktů s akumulátorem je nejdůležitější první plné  nabití akumulátoru - což mě trochu mrzelo, protože jsem měl obrovskou chuť to hned nějak začít testovat, Takže jsem to sice nezapnul, ale jako správnej chlap hned rozebral. Stačí malinko zabrat za zadní část krytu a ten odskočí. Objeví se plastový korpus celého zařízení, ze kterého se lehce stáhne silikový obal. Tedy lehce - napřed je potřeba vyháknout okraje obalu z dokonale tvarovaného profilu na okrajích. Zase mě potěšila dokonalost a přesnost zpracování. I po desátém otevření a zavření vše perfektně sedělo. Zespodu jsem pak prozkoumal chytré převody a hejbla. Masážní výstupek má na svém vrcholu lehce otočnou kuličku, takže pohyb po napnutém silikonovém obalu zevnitř není nijak bržděn a hlavně to nevydává žádné "gumové" zvuky.

 

Sasi - inteligentní vibrátor - technická data

Nabíjíme - tak Vám při čekání napíšu pár technických informací:

 • Materiál - čistý lékařský silikon, ABS plast a TPE
 • Velikost - 135mm x 55mm x 40mm
 • Váha - 140g
 • Baterie Lithium-ion
 • Nabíjení - 1hodina 45 minut
 • Doba provozu - 1hodina 15 minut
 • Plné nabití vydrží déle než 14 dní
 • Inteligentní technologie s programovatelným procesorem
 • Žádný díl neobsahuje latex a phtaláty
 • Indikátory ukazují vybití baterie a okamžik plného nabití
 • Ovládání je možno "uzamknout" proti nechtěnému zapnutí
 • Redukce umožňují nabíjení v Evropě, Austrálii, Anglii, USA a Japonsku
 • SaSi není vodotěsná ani voděodolná - pro omytí je nutno sejmout kryt a silikonový obal  - tyto díly se mohou opláchnout pod vodou, vlastní strojek nikoliv

 

Sasi - inteligentní vibrátor - návod

Vzhledem k náročnosti ovládání jsem tak trochu neobvykle nahlédnul do návodu a záhy jsem pochopil, že je určen i pro občany USA, protože není doporučeno masírovat nemocná místa na těle, nemají se masírovat oči, nemá se zasouvat do tělních dutin, není na křečové žíly, není určen pro mlácení o zem, lithiové baterie se nemají propichovat, Sasi se nemá dávat do myčky na nádobí  atd. atd. Vyloženě veselý je pokyn, že pokud začne SaSi hořet, nemá se vyhazovat. Každopádně jsem si návod musel přečíst dvakrát, než jsem pochopil jak se to vlastně roztlačuje. Bez něj to byly jen náhodné pokusy k dosažení náhodných pohybů. Pravdou je že Sasi má haldu funkcí  - na pět tlačítek je to až až.

 

Sasi - inteligentní vibrátor - testování

Dámy z mého testovacího teamu už stály natěšenou frontu, protože tahle potvůrka je prezentována především jako velmi dokonalá náhrada orálního sexu nebo úžasně šikovný prstík. Ve spojení s vibracemi se to stává velice zajímavou hračkou a zvědavost se tím zatraceně umocnila. První byla samozřejmě Testinka. I když jsem jí udělal přednášku o ovládání, musela se zpočátku ještě ptát. Teprve po pár minutách to plně pochopila a vrhla se na růžovou lodičku jak hladová šelma. Sasi má dva systémy pohybů - první umožňuje procházet všechny druhy pohybů - kterých je v základu 11, ale v dalších kolech se některé vzdálenosti zkracují - takže jich je celkem mnohem víc. Pokud se nelíbí, stikne se tlačítko znovu a přejde se k dalšímu. Také je možno se opačným tlačítkem vrátit k předešlému pohybu. Po 20sec se pohyby mění samy. Pokud je pohyb fajnový, stiskne se paměťové tlačítko a tím se tento pohyb uloží do paměti. Při dalším zapnutí je pak možno volbou tlačítka "Oblíbené" vyvolávat již pouze ty pohyby, které si holky mašinku předem naučí. Do toho všeho se dají zapnout bežné vibrace v 3 intenzitách a dále ve třech vibračních programech. Ty jsou důležité pro snížení vibrační rezistence, která nastává často u monotónních vibrací.

Chvíli jsem Testinku pozoroval jak hledá pohyby, programy, vibrace a pak se najednou celá uvolnila, zvrátila hlavu, zavřela oči a vypadale neskonale šťastně. Tak nějak jsem pochopil, že tohle není ten druh erotiky co znám. Že tohle prostě není na okukování. A tak jsem potichu vypadnul a nechal jí v té nírváně samotnou. Za chvilku ale vletěla do pokoje a sháněla se po latexových pevných kalhotkách. Vytáhla je z bedny a zase zmizela v ložnici.  - No jasně - už to nechtěla držet rukama a tak si vložila SaSinku do kaťátek. Upozornil jsem jí, na návod pro USA občany - že se to nesmí zakrývat, ale smích rušící vzdechy mi byl odpovědí. Byla tam půl hodiny - možná víc... Každopádně vylezla zpocená, mátožná a usměvavá. Nedočkavě jsem jí visel na rtech, ze kterých vylezlo jen: "Ještě že Tě mám - Ty můj recenzisto!". Teprve za chvíli byla schopná se smysluplně vyjádřit.  Vůbec to nechtěla srovnávat s ostatními vibrátory. Ty mají spoustu společného, ale SaSi je prostě jiná. Nežene se za orgasmem jako sbíječka. Sasi je jako bisexuální milenka. Je něžná, jemná a ohromně příjemná. Není to chlap, který zaútočí na poštěváček a snaží se z něj vymlátit orgasmus do dvou minut. Bez vibrací by bylo asi obtížnější dosáhnout orgasmu, ale nemožné to určitě není - na druhou stranu je to jako lehounké jemné lízání nebo hlazení - takové to roztomilé, mazlivé, něžné. Teprve konkrétní pohyb přes poštěváček - delší nebo kratší a hlavně zrychlený  (hahá - zapomněl jsem napsat, že se dají taky měnit rychlosti pohybů!!!) a k tomu pulzující vibrace jsou již reálnou cestu na orgastický kopec. 


    

Další testovací zájemkyně si SiSku přitáhla pevně k tělu a stáhla nohy k sobě. Dokonce až silou - což jí pomohlo ke stažení určitého pánevního svalstva a uspokojení dosáhla nepoměrně dříve.

 

 


Poslední ďáblice byla přítelkyně mojí Testinky a tak se holky v ložnici zamkly, což u mě vyvolalo vlnu nevole a především byste měli protestovat vy - páč Vám nemůžu napsat, co tam vyváděly....  Každopádně ale objevily další použití Sasi  - dá se totiž krásně používat na stimulaci vagíny a klitorisu při análním sexu!  Vejde se to tam všechno úplně v pohodě. Akorát teda netuším, jak to Ty dvě potvory vlastně testovaly.

 

Sasi - inteligentní vibrátor - varianty

Sasi existuje v

 

něžně a roztomile růžové 

 

 

luxusně temně vínové

 

 

a provokativně černé

 

 

  Již se neprodává!

 

Díky za pozornost      autor = XD

Považujete-li tento článek za dobrý a přínosný, doporučte jej prosím zasláním odkazu svým známým
případně umístěním
našeho Banneru na Vaše stránky   


Diskuse

17.2.2012 12:44

Tak já jsem nakonec objednala díky slevě v Ženě a život ze serveru Honítka.cz. Zatím nemám otestováno, jen mě po rozbalení nemile překvapilo, že krabička kromě redukce neobsahovala sáček k převozu. Psala jsem tedy dotaz dodavateli a odpověděli, že se omlouvají, že výrobce již toto do balení "nepřidává" a ani oni o tom nebyli informováni. Takže kdybyste něco objednávku zvažoval, v balení je kromě SaSinky už pouze nabíječka :-/. Nevíte, kde by se dal sehnat sáček přiměřené velikosti? :-)

RE:

20.2.2012 08:02

:-)))))))))))))))) Nezlobte se, ale nedá mi to... Probudil jsem se dnes "dovesela" a první co mě napadlo, že byste si mohli ustřihnot nějakou kapsu :-)))

Pokud jste z toho opravdu smutní, tak se zeptám u svého sponzora - Sexshop.cz a oni Vám určitě nějaký najdou... Napište mi email - nahoře v "redakci" = autor webu...

ach jo...

14.10.2010 23:13

Za jednu SaSi šla bych světa kraj :-(

V diskusi je 12 příspěvků, poslední příspěvek 20.2.2012 08:02 Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012