SATISFYER PRO 2

SATISFYER PRO 2

MilanXD 16.10.2016

Satisfyer PRO2  versus Womanizer

 
Kdo nezná Womanizer, tak asi netuší, o čem tady bude řeč. Vězte tedy, že to je převratná erotická pomůcka, která asi jako první stimuluje klitoris bezkontaktně. Vyústěním je dutý sosáček. Ten se nasadí okolo poštěváčku. Uvnitř Satisfyeru je membránka napojená na motorek. Jeho spuštěním se v sosáčku začne vytvářet pulzní prostředí = chvilku podtlak, chvilku tlak a ten podtlak lehce převažuje. Takže ten uzlíček nervů se malinko nasaje do sosáčku a pak s ním ty tlakové vlny začnou cukat ven a dovnitř.
   Pokud bychom měli porovnat běžné erotické pomůcky, tak silný klasický vibrátor - při náhlém přiložení na nejcitlivější místo - vytvoří šok a prudké vzrušení, které letí rychle nahoru a pak se tak nějak zpomalí, tělo si na vibrace lehce zvykne a celé se to uklidní a zamíří k orgasmu. U těchto nových podtlakových "vlnítek" je to v podstatě naopak. Po přiložení se holky tváří jako. "... a tohle by mě mělo nějak vzrušit...?" Ovšem cca po 30ti vteřinách už začnou zrychleně dýchat a v průměru do dvou minut se poprvé odprásknou. Jenže tím, že jde o bezkontaktní stimulaci, tak většina žen dokáže jet na plný plyn dál k dalšímu vrcholu. A dalšímu, a dalšímu... Při jednom testu se děvče vyhotovilo 12x za 27 minut, přičemž orgasmy jsou poměrně silné až vlastně opravdu hodně silné....
 
 
Tak trochu jsem se Sytisfyeru vyhýbal, protože jsem měl dojem, že Womanizer je špička a nějak se mi nechtělo kličkovat na známých vlastnostech čínských napodobenin. Pak mi spadnul tester do ruky a já ho předal dál a naslouchal jsem holkám a porovnával názory. Když jsem to zprůměroval, tak mi vyšel dost šokující výsledek. Podle všeho to vypadá, že Satisfyer Pro 2 vyhrál nejen cenou. Ta lítá na trhu mezi 1.300,- a 1.500,-. což je pro řadu lidí taková ta rozumná hranice za cosi, co sice přináší potěšení, ale moc se o tom nemluví. A právě nejen cenou, ale i koncepcí.
 

Satisfyer Pro 2 - Obal

 
- klasický šancajk - pokud to chcete věnovat jako luxusní dárek, tak to přebalte. Papírová krabka, která vydrží jedno otevření a zavření a uvnitř blistr. Další horší stupeň je už jen igeliťák na zip a igeliťák bez zipu. Navíc to asi sypou na loď jako brambory, protože dost těch krabiček je pomačkaných a poškozených. 
 
 

Satisfyer Nabíjení

- První pochvala! - Výrobce obšlehnul magnetický nabíjecí třmen od Fun Factory, ale na rozdíl od nich tam dali podstatně výkonnější magnety a to je opravdu příjemné a nabíječka skvěle drží na svém místě. Druhý konec je pochopitelně 5ti voltové USB. Vlastní adaptér není (pochopitelně) přibalen, ale dnes už snad není nikdo, kdo by ho neměl a navíc se dá v Sexshop.cz dokoupit za opravdu  směšnou částku.
   Vlastní  nabíjení je překvapivě rychlé a jde cca o 2,5 hodiny. Jen poprvé to tam raději nechte celou noc. Nabíjení je avizováno blikáním LEDky a když se rozsvítí trvale - je nabito. Jinak při nabíjení vcucátor nefunguje, takže dobře plánujte nabíjecí a provozní časy.
   Fungovat by měl cca 2 hodiny, ale jednou vydržel 1:50 a podruhé 3 hodiny.  Takže nevím a už nemám čas to znovu nabíjet a ověřovat. Navíc naprázdno to není objektivní a nesehnal jsem dobrovolnici, která by byla ochotná to nasadit na 2 hodiny v kuse. Pokud by taková existovala, tak to chci vidět na vlastní oči.
 
 

Satisfyer ovládání. 

To spousta lidí kritizuje. Jde o to, že malé tlačítko je hlavní vypínač = přidržením zapnu, přidržením vypnu. A větší čudl je na změnu 11 intenzit programů.  11 je zbytečně moc, ale testerky si navíc stěžovaly, že aby se dal výkon snižovat, tak je potřeba nejdřív dojet až na maximum. Ověřil jsem to a opravdu je to vyložená pitomost! Prostě 11x musíte stisknout, abyste dosáhly maximálního výkonu a pak zase 11x postupně zpátky dolů na minimum. Takový nápad by se měl vyvěsit na nástěnku...
   Jenže! - Holky by měly přestat brblat, protože 99% z nich používá a bude používat jen první stupeň nebo max. dvojku.  Důvod je prostý: Womanizer číslo 1 nastartoval tuhle vlnu vášně a holky používaly rychlosti 1,2 a občas 3. Vyšší rychlosti už byly většině holek nepříjemné. Pak udělali Womanizer 2 a udělali ho malinko silnější. Takže holky začaly používat jen 1 a 2. A Satisfyer je ještě silnější, takže pro pár přecitlivělých žen bude v podstatě nepoužitelný a ostatní pojedou na jedničku a možná dvojku.
   Takže zjednodušeně - máte-li klitoris opravdu citlivý a šikovný jazyk Vás odpráskne  za chviličku, tak Vám bude trvat hodně dlouho, než si zvyknete na výkon Satisfyeru a je docela možné, že si nezvyknete nikdy.
 
 

Satisfyer - funkce a ostatní

Oproti Womanizeru výrobce uvádí plnou vodotěsnost. Takže je možné si s ním pohrát pod vodou. Je to lákavá představa, ale má dva stíny: Žádnému Číňanovi bych nikdy nevěřil výraz "úplně vodotěsný" a za druhé - holky to samozřejmě otestly a ta voda účinky mírně brzdí. Pokud to tedy shrnu - provoz pod vodou proběhl bez problémů. Na druhou stranu pro testerku, která ho pro citlivost klitorisu nemohla použít v posteli, byla provoz pod vodou velmi příjemný a výkonově akurátní.
 
Dost kritizovaná je hlučnost. No... máte výrobek 4x levnější než originál, který v podstatě funguje stejně nebo dokonce lépe. Takže něco horší být prostě musí. Ale zrovna Satisfyer se chová tak trochu nečekaně. Prostě každý jednotlivý kousek je po záběhu malinko odlišný v hlučnosti. Některé zůstanou tiché i v pokročilém věku a některé se prostě trochu zhluční. Počítejte s tím!
 
   Dají se k němu dokoupit náhradní sosáčky, ale zase jen 5ks naráz a cca za 60,-Kč/ks. Takže si - Dámy - klidně utvořte skupinky po šesti, každá dejte 310,-, kupte si Satisfyer s pytlíkem sosáčků a napište si rozvrh jak si ho budete půjčovat. Věřte, že to není tak špatný nápad, protože do týdne si ho koupíte každá jen pro sebe.
 
Rychlé srovnání s dvojkovým Womanizerem... Takže Satisfyer -
  • se lépe drží
  • má stejné účinky a je trochu silnější
  • má podobnou dobu provozu
  • nemá to luxusní rudé nasvícení vagíny.
  • je vodotěsný (asi opravdu)
  • hůř se ovládá (ale je to v podstatě jedno)
  • je hlučnější


Závěr:
Pokud bych měl za sebe i za holky co to vyzkoušely na vlastní kůži vyjevit závěr, tak pokud máte navíc dost prachů  nebo potřebujete dárek z oblasti známého luxusu - skočte do Womanizeru. Pokud Vám jde jen o to - se odprásknout tímhle novým vcuc-vehementem, tak si klidně pořiďte Satisfyer PRO2. Účinky jsou velice podobné.
 

Doplnění:

 Od listopadu 2016 se změnil - přesněji řečeno zlepšil. Změny nastaly v celkovém vzhledu, který nabral lepší a přesnější zpracování, povrch je nyní matný, tak nepodléhá tolik povrchovému opotřebení. I obal se zlepšil. No a z velmi důležitých změn je to hlavně snížení hlučnosti a vůbec nejdůležitější je změna rozsahu regulace. Takže nyní startuje na podstatně nižší intenzitě než cokoliv jiného, takže je použitelný i pro extrémně citlivé dámy a na tom jedenáctém  stupni intenzity je zase mnohem silnější, než cokoliv jiného. Takže tu správnou polohu si teď už najde úplně každá žena. Druhá a asi ještě významnější změna je možnost regulace (+)(-). Velké tlačítko se totiž změnilo na kolébku. Tím se vyšvihl na perfektní poměr Funkčnosti a ceny.
Pouze jsem nepochopil, proč to výrobce nenazval nějak jinak. Prostě udělají změnu a jedou dál v původním značení a je jim fuk, že v tom vznikne prodejcům guláš...  Každopádně o těch pět centimetrů níž je odkaz už na ten nový model.
 
Začínají chodit zákaznické recenze a dělají mi radost:
Testinka Jezz -  Já teda nemám žádný zkušenosti s předchozíma verzema nebo třeba tím Womanizerem, ale tohle je pecka! Zhruba první dva stupně nic moc nedělaj, na třetím jsem asi konecne našla to správný umístění a cca do minuty bylo hotovo :) a pak znova a zkoušela jsem i vyšší stupeň, ale od tý čtyřky už to začíná být trochu nepříjemný a dělá už to docela kravál. Ne každej chce, aby veškerý dění slyšeli sousedi :-D
Orgasmus se mnou doslova třískl o polštář a mohla jsem si jen gratulovat k výběru hračky :) v mojí sbírce to je zatím favorit, těším se na dlouhé zimní večery :-D
 
Kr. :   Mám velmi malý kitoris a Satisfyer v podstatě nefunguje.
MilanXD:  To je velmi důležitá informace a vcelku vysvětlitelná. Podtlakové vlny musí hýbat především s klitorisem a předpokládá se, že je dosažitelný, viditelný, mírně vystouplý apod. Pokud je vnořený v hloubce, tak podtlak nad ním nejspíš uzavře kožní řasy a k samotnému klitorisu vlny prostě neproniknou. To je poměrně důležitá informace pro případné zájemkyně.
 
MM.:   (muž)
Ahoj - tak pár poznatků k Satisfyer. Konkrétně máme model "Satisfyer Pro 2 Next Generation" takže ten s plynulou regulaci. První zkušenosti byly spíše rozpačité. Sice orgasmus se dostavil, ale žádný ohňostroj. Možná proto že jsem uplně netrefil to pravé místečko a taky že jsem se bál po přečtení několika recenzí dát vyšší intenzitu. No, napotřetí se mi povedlo to správné místo najít - přítelkyně má menší docela skrytý klitoris. Kombinace správného místa a vyšší intenzity vedla až ke sqirtu, ketrý před tím nikdy neměla a dostala strach že si z toho ucvrkla. Tak jsem musel vysvětlit, že ne a že je to naopak žádoucí ( a ikdyby ucvrkla tak i tak je to fuk ?? ) při následném opětovném přiložení a puštění jsem ji měl kolem krku nehty zarytými v zádech v jedné orgastické křeči, takže to funguje skvěle. Ano je trochu hlučnější ale neřekl bych, že nějak výrazněji než masážní hlavice, takže docela pohoda. Toliko k postřehům ??

 
 
 
 
 

Diskuse

Satisfyer

17.6.2018 19:49

No já nevím... Asi mám nějakou blbou techniku, ale co se mně týče, do dvou minut se orgasmus nedostavil :-). Napoprvé jsem se s tím šmrdlala asi tři čtvrtě hodiny, než se něco zadařilo, a i tak si myslím, že to bylo spíše díky vibracím, které při vyšším výkonu přístrojem otřásají. Satisfyer taky vydával hodně divné zvuky (jako když se uvolní plachta od stanu a plácá sebou ve větru), což by špatnému přiložení napovídalo. Ale i další pokusy byly na hodně dlouho (sakra, kde mám klitoris?!), a výsledek ve mně zanechal takový nějaký pocit neuspokojenosti - při milování nebo masturbaci (jedno zda přes klitoris či v kombinaci s dildem) zůstávám ležet s bušícím srdcem a bez dechu, po Satisfyeru mám pocit, jako když se po dlouhém hladovění najím, zasytím největší hlad, ale ještě bych si klidně přidala...

Nicméně jsou zde dvě věci hodné pozornosti, a proto to ještě nevzdávám:

1. Satisfyer mne umí dostat do stavu, kdy je cílová rovinka na dohled, ale ještě v ní nejsem, takový ten okamžik, kdy si člověk říká: "Jooo, tak tohle je hodně dobrý, to chci, aby trvalo věčně!"

2. Dráždění touhle pomůckou způsobuje opravdu mokré orgasmy - (omlouvám se za vulgarismus, ale nenapadá mne, jak to napsat slušně) doslova jsem cítila, jak teču, což jsem nezažila ani v dobách největší autoerotické slávy. Dokážu si dost dobře představit, že kupa ženských u toho zažije i squirt (tam jsem se ovšem zatím nepropracovala). Zejména bod číslo dva považuji za hodně zajímavý a výrobce by měl varovat, že na něm může vzniknout jistá závislost ;-).


Co se záporů týče, trochu mi vadí to, že úrovni intenzity stimulace odpovídá i frekvence dráždění. První stupeň je hodně jemný a pomalý, křivka obsahuje takové hodně líné vlny. Při vyšším a vyšším stupni je Satisfyer rychlejší a tím i razantnější - osobně bych ocenila kombinaci větší intenzity "sání", ale pomalejších pohybů membrány sosáčku.

Při třetím testování jsem si taky všimla, že frekvence dráždění není úplně pravidelná, chvílemi se S. jakob

Satisfyer

17.6.2018 19:50

Doplnění: Při třetím testování jsem si taky všimla, že frekvence dráždění není úplně pravidelná, chvílemi se S. jakoby zadrhával. Nevím, zda je to chyba jen mého kousku, nebo to mohlo být tím, že klesala úroveň nabití (ale vydržel toho ještě hodně a samovolně se mi vypnul až o několik dní později při testování správného přiložení č. 4 - šmejd jeden zlomyslná!), ale působilo to hodně rušivě.

Satisfyer

17.6.2018 19:55

Protože mi děti přetrhly nit myšlenek, ještě jedno doplnění:

Co se týče ovládání, Satisfyer díky zúžení rukojeti dobře padne do ruky. Ovšem tlačítko + a - se dost špatně mačká, je třeba vyvinout poměrně velkou sílu a osobně mám problém zvládnout to při dráždění stejnou rukou, jakou ho držím, takže si musím pomoct rukou druhou, a to působí hodně rušivě (obzvlášť když s ní provádím neřesti na jiné části těla). Opět: nevím, jestli je to tak u všech výrobků téhle řady nebo jen u toho mého, ale přechod na vyšší i nižší stupeň díky tomu není úplně plynulý, což může někomu vadit.

V diskusi je 6 příspěvků, poslední příspěvek 18.6.2018 11:59 Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012