SayberX umělá vagína s motorem a dálkovým ovládáním

SayberX umělá vagína s motorem a dálkovým ovládáním

MilanXD 14.2.2018

SayberX - motorová umělá vagína s ovládáním přes internet

 
 Motorová umělá vagína... Už tohle označení přináší zvláštní pocity. Je to vůbec možné nebo dokonce bezpečné? Nvíc ovládání přes internet - to je určitě zajímavost, která rozhodně stojí za ověření.
 
 

   Obal:

    Velká bedna a na první podržení těžká. Papírový přebal a uvnitř krabice vyložená mirelonem. Kabely pro EU i USA, výkonný napaječ, vzorek vodního lubrikantu, návod...
 
 
 

    Ovládání:

    Tři tlačítka. Střední je hlavní vypínač a po jeho přidržení se rozsvítí modrá LEDka. Šipková tlačítka určují manuální nastavení rychlosti. V manuálním ovládání je to prosté. Tlačítka jsou pohodlná, dobře dosažitelná, přehledná.
 
 
 
 
 
 

   Napájení:

   Napájení je síťové - přes silný zdroj 12V 3A. Takže zapomeňte na nějakou mobilitu - jste svázáni cca 2m dlouhým kabelem. Zdířka na Sayberu je docela zvláštní a u zdroje je speciální konektor, ale do mašiny lze zasunout i jiný typ USB-C. Takže pokud se originální kabel zlomí, tak je nahraditelný. USB-C je jasná volba, vzhledem k poměrně velkému proudu. 
 
 

   Konstrukce a funkce:

   Celá vagína je tak trochu monstrum a hned vás zarazí nesporně velká hmotnost (1,3kg). Na druhou stranu je potřeba uznat, že taková hmostnost má podstatu ve velké kinetické stabilitě. Kdyby byla lehounká a uvnitř se rozjely ty mechanismy, tak by lítal v ruce ten vnější obal a uvnitř by se toho moc nedělo. Vypadá to celé docela zmáklé, dobře vymyšlené a promyšlené. Bezpečí je podtrženo plastovým obalem, který se pohybuje v dalším plastovém válci - takže k nějakým mechanismům se penis nemá šanci dostat. Vlastní vložka (z jemného silikonu) se uzavře do plastové patrony a ta se vloží dovnitř celého zařízení. tady je docela zádrhel - patrona se musí zasunout na úplné dno tak, aby zapadly dvě pojistky. To samo o sobě není úplně jednoduché a vyžaduje to delší prsty. Samozřejmě je nutná opatrnost - aby  se vložka nepoškodila. Tím, jak se to celé zasune na dno, tak se přetočí mechanismus také na dno. No a pak nelze zepředu zacvaknout víčko, protože přední okraj silikonové vložky zalejzá dovnitř a nedá se vepředu zachytit. Takže se musí připojit do sítě a protočit tak, aby se vysunula dopředu. To je prostě nepříjemné, ale budiž - asi to nešlo udělat jinak.  Vložka jde při očistě otočit naruby a je vidět, že má zevnitř nopky a výstupky pro lepší stimulaci. 
 
 

    Aplikace a instalace:

 
    Aplikace se stejným názvem = SayberX je na ověřených zdrojích (Google Play a iStore). Stažení je bezproblémové, ale první šok nastal při povolování přístupů:
 
Historie zařízení a aplikací                       = budiž
Poloha                                                       = proč?
Fotky/média/soubory                                = NAPROSTÁ KRAVINA !!!
Inromace o připojení WiFi a Bluetooth    = to by asi šlo
ID zařízení a informace o hovorech          = Blbost !
 
   Chytrý telefon, který se používá v erotice jako most k ovládání, je absolutně nemožné otevřít světu takovým způsobem. Takže já pánům výrobcům vyklopím kdo jsem, kde jsem, komu jsem volal, jak dlouho jsem mluvil a pak jim otevřu mojí galerii a možnost nahlížet, jak si to na dálku rozdávám se svojí slečnou a současně i jí nechám šmírovat se stejnou aplikací - kdy ona si bude hrát sama se sebou a na dálku se mnou? Takže když u toho pojedeme videohovor, tak si budou mít možnost současně nahrávat domácí péčko? 
 
   Tady se rovnou zastavím a už vím, že tohle prostě nechci ani testovat, natožpak doporučovat!
 
   Nakonec jsem si řekl, že třeba existují exhibicionisté, které by rajcovalo předvádět se před asiaty - tak to dotáhnu do konce... 
 
    Spárování vagíny s mobilem není problematické. na druhý telefon se nainstaluje ta samá apka a spáruje se s prstýnkem. Ten obsahuje akcelerční čidlo, které detekuje pohyb a jeho rychlost. Ta se přenáší přes internet a ovládá vagínu...
 

   Prstýnek:

    Je balený zvlášť a nevím, jestli bude třeba ho dokupovat, nebo bude součástí balení  ale spíš mám dojem, že to bude prostě dokup. Do prstýnku se vloží baterie - povolení víčka není problém, ale na vyndání víčka je potřeba ostrý nástroj. Uzavření je trochu s problémem - pružné kontakty zvedají baterii natolik, že to nejde zavřít. Pak stačí spárovat vagínu s pánským mobilem a prstýnek s dámským a začít hýbat. Jenže....
   Jeden jasný pohyb prstýnku tam a zpět prostě pošle informaci, že došlo k pohybu. Vagína je mohutná a mechanismus velký, takže se nějak rozjede a protáhne se někde 3x, někdy 4x a dokonce i 5x. Rozhodně se nedá říct, že by to reagovalo konkrétně. Navíc je tam pochopitelné zpoždění až okolo 5sec. Rychlost pohybu se dá měnit - samozřejmě za daných nepřesností. Prostě to chvíli trvá a tak nějak je to zmatečné. 
 
 

    Testy a závěr:

    Tak konečně jsem se dočkal a s klidným srdcem mohu proshlásit, že jsem se dočkal produktu, který se mi nelíbí, má šmírácké móresy a myslím si, že měli investovat do vývoje víc peněz a neroztáčet prachy za bombastická videa a animace. Nechtěl bych to a nemohu to doporučit. Samozřejmě se mohu plést, určitě se najde řada lidí, kterým to bude vyhovovat, ale rozhodně bych se s nimi o tom pak rád pobavil.
   Nakonec jsem to nainstaloval a otestoval s dildem 17x4,5. Vůbec se to nerozjelo. Naprázdno vše fungovalo v pohodě, ale jakmile se mechanismus zatížil, tak to jen bzučelo a odmítalo se jakkoliv hýbat. A to jsem použil silikonový lubrikant (ten je pro tento produkt zakázaný, ale existuje výjimka = SEXGEL a ten se použít může). Samozřejmě je výrazně kluznější a lepší, takže nelze přičítat nefunkčnost mašiny vadné lubrikaci. Dále mi vadí pošahané vyjímání vložky, kdy se tahem vyrve ven a dovnitř se vrací složitě a neohrabaně. Nejasná orientace klitorisu, který vám vyjde v plastové patroně pokaždé jinak. Prostě - za mě NE .... !
 
 
 
 
 
 
 
 
    MilanXD               
 
 

Diskuse

V diskuzi nejsou žádné příspěvky. Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012