Sex doma - stereotyp - nechuť k sexu ?

Sex doma - stereotyp - nechuť k sexu ?

9.5.2013

Sexuální odcizení, erotické nechutenství - prostě nuda doma...

Všichni to známe, převážná většina to už zažila a obrovské množství lidí se v tom potácí. Vedle poruch erekce to bude asi nejčastější problém v partnerském vztahu.

Vždy záleží na příčinách, povahách, otevřenosti, ochotě ke kompromisům a experimentům, řešit se dá vše, pokud je zájem na obou stranách...

Než se do toho pustím, tak ještě malinko odbočím - dnes je trend najít si partnera podle vzhledu a často i jen podle fotky na nějaké seznamce nebo Fejsu. Takže první podnět je okouzlení vzhledem. Pokud si ti dva na prvním rande zavoněj, tak si brzo hupnou do pelíšku a pak se začnou rozhodovat, jestli spolu budou chodit. Dokonce mi na jedné seznamce přišla odpověď, abych si "přijel zašukat" a pak se uvidí, jestli to má význam. Na druhou stranu ale vznikají i vztahy opačné = dva se sejdou a nevybuchne žádná velká láska. Prostě okolo sebe krouží ve spirále  - stále blíž a blíž. A jednoho krásného dne se dotknout rty, ale to už o sobě toho vědí mnohem víc. Jaký je v tom rozdíl? No Ti druzí asi vědí o většině nešvarů toho druhého a sblížením se pak objevují hlavně kladné vlastnosti. Vztah krásní, nabývá na síle a láska vzniká pomalu. Takové vztahy jsou mnohem méně zranitelné. Ovšem ta první skupina je bláznivě zamilovaná a zápory nevnímá. Pak prozřou a začnou zjišťovat, že ne všechno je ideální a mnohdy naopak - začne se to hroutit.

Takový stereotyp se pak u těchto dvou skupin bourá trochu odlišně a jsem pevně přesvědčen, že ta druhá skupina to má jednodušší.

 

Prozření

První příznaky jsou vcelku prosté - pokud se milujete s otevřenýma očima a hltáte to druhé tělo, a každý jeho bod vás vzrušuje, pak asi i masturbujete s myšlenkou na svůj protějšek  - pak je vše v pořádku. Ovšem jakmile potřebujete pro vzrušení, erekci a vyvrcholení myšlenky na jinou osobu, tak už klíčí sexuální nuda. Krásný příklad je vtip o milujícím se manželském páru, kdy partnerka po 2 hodinách beznadějného bušení pronese: "Taky si nemůžeš vzpomenout na někoho hezkého?"

 

Příčiny odcizení a stereotypu

Okoukání se je jasné a nemá cenu ho tady rozebírat. Je to prostě v nás zakódované...

Stres, finanční potíže, únava, nedostatek spánku, nesprávná strava, raději držet v ruce mobil nebo tablet než partnera, chronický únavový syndrom, úzkost, deprese... Má to cenu rozebírat dál? Asi ne - že?

 

Základní postupy pro zlepšení stavu

 • Pravidelný spánek - bezpochyby
 • Omezit televizi i internet, rozumně rozvrhnout práci. Sex není okamžitě nutný - stačí mazlení - sex by měl přijít sám.
 • Mazlení, procházky, ranní sex - natáhněte si budíka o chvíli dříve a věnujte se sobě navzájem.
 • Zkuste rychlovky = quickies. Prostě na to vlítněte kdykoliv vás to jen napadne
 • Dělejte si "Hezký den" co nejčastěji
 • Zkuste si vedle rychlovek naplánovat sex dopředu třeba zítra nebo i více dnů
 • Říká se, že pokud bude pravidlo trvat déle než 21 dní, stane se trvalým pravidlem..

 Asi nejdůležitější je ale vypnout nebo přepnout televizi, když jsou na jedné z našich hlavních stanic zprávy. Všimněte si, že v poslední době se už neobejdou bez slz, zpovědi pozůstalých a hlavně jakékoliv neštěstí - to je naprostá povinnost. Pokud by se něco nestalo ani u nás ani v zahraničí, tak má tahle televize pravděpodobně povolení si někoho zabít, aby měli o čem mluvit. Po takových zprávách by se nechtělo do sexu ani Rosenbergovi.

 

Návrat domů

Určitě nejsem sám, komu se stává, že se vracíte domů a přemýšlíte o tom, co se stane. Jak se vrhnete na partnerku v kuchyni a uděláte jí to ještě v kabátě a botách, nebo jak klečí za dveřmi nahá s rákoskou v zubech - prostě si sníte a v okamžiku kdy vstoupíte do toho divného bytu - to někam vybzíkne. Sedne na Vás ta protivnost domova a celé nadšení splaskne rychlostí jarové bubliny. Ono to totiž splaskne proto, že to může splasknout. Může to splasknout, protože to víte jen Vy a tím to svému nablblému vědomí i podvědomí dovolíte.
Takže až vás to napadne - okamžitě napište jí nebo jemu zprávu o tom, co chcete udělat, co s ní nebo s ním uděláte a v kolik přesně přijdete. Pak už nebude tak jednoduché ucuknout a bude-li na vás vaše kočička čekat s prohnutým hřbetem a vystrčenou prdelkou - nesvlíkejte si ani ten kabát ani ty boty.  A nařiďte jí, ať si také předem zaváže oči! Totiž ten pocit, jestli to jste opravdu Vy - a ne třeba náhodný zloděj - jí slušně našlápne adrenalin.

 

Sex plodí sex

Je běžné, že když se opět rozeběhne sexuální aktivita, je možné ji udržet a zlepšovat. Mnohdy se lidé v bytě prostě tak nějak hledají a jakmile se do sebe zapasují, tak je to začne samo bavit. Jistě znáte po bouřlivém orgasmu to vlezlou otázku - "sakra, proč my vlastně nešukáme častěji?"

 

 

Adventure výlet z krabice

Na obnovu vztahu perfektně  fungují zážitky. Vycukněte se z životního zajetého formátu = z práce domů, najíst, televize, postel... Omrkněte zážitkové agentury a vyzkoušejte cokoliv, o čem máte pocit, že se to bude líbit oběma. Čím to je adrenalínovější, tím líp. Když to vyvolá úsměv, štěstí a radost - máte vyhráno. Svezte se divoce v Hummeru, na koních, na čtyřkolkách. Jakákoliv šílenost vám rozdrobí tu šílenou každodenní nudu a večer jste si pak bližší a spokojenější. Zahraniční literatura to nazývá asi jako : "Vyrvěte se z uzavřené krabice" = ráno vstát, snídaně, práce, večeře, počítač, TV, spánek a o víkendu dřina na chalupě. Z takových rozvrhů sex zmizí rychleji než pes od rozkousaných bačkor. V následujících odstavcích se pokusím trochu naznačit, že obnovení vztahu pomocí legrace zase není až tak složité.

 

Kupte nebo si vyrobte kostku

Další z mnoha možností je vyrobit si házecí kostku podle vaší chuti a představy. Dají se i koupit, ale brzy se ohrají. Pokud si jí vyrobíte sami, můžete si na ní napsat přímo úkoly, nebo si je prostě napíšete na papír a očíslujete od 1 do 6. Takových seznamů si udělejte víc a měňte je tak často, kdykoliv máte pocit, že už to začíná být ohrané. Po měsíci si třeba všechny úkoly změníte. A každý večer si hodit. Může obsahovat třeba:

 • Drbání na zádech
 • masáž chodidel
 • masáž celého těla
 • drbání ve vlasech
 • splnění jakéhokoliv přání
 • orgasmus pomocí erotické pomůcky
 • orální sex
 • anální sex
 • prostě sex
 • na hodinu služka (sluha)
 • výprask
 • hlazení a šimrání
 • 15 minut líbání  

  

Striptýz

Určitě znáte ty "lájfstajlové" moudročlánky stylu - 7 rad jak zlepšit sex v manželství, Všelék na stereotyp, jak probudit jeho zájem atd. atd. V tom okamžiku si představím první radu - pořiďte si erotické prádlo a udělejte mu striptýz. . Nevím jak je to u vás, ale po desítkách společných let a pár dětech je to fakt hustej nápad. Podle mě to buď vyvolá všeobecné veselí (rozhodně lepší varianta), nebo to pána sestřelí definitivně. A možná i dokonce nejdefinitivněji. Takže v tomhle bych byl opatrnej. 
Ovšem rozhodně to nezatracuju - jen je třeba volit individuálně a s rozvahou. Někdy je lepší větší divočina než jen "erotické prádlo" - třeba síťovinová kombinéza, punčocháče s otvorem apod. Řada žen ale nechce takové věci zkoušet, protože mají dojem (mnohdy mylný), že jejich postava není dokonalá. Pak bych bez váhání doporučil latex. Ten dokáže stáhnout a zakrýt spoustu drobných nedostatků a pokud partnerům vyhovuje tento lesklý fetišistický efekt - navodí to lehce velké vzrušení.

Pokud vás latex zaujal - projděte si napřed tento článek o latexu a pak si můžete projít Latexové oděvy - aktuální nabídku včetně Lacku a doplňků.

Jste-li hraví a nápadití - vezměte si inspiraci v Role Playing a zahrajte si doma nějakou legraci. Pro mě bude vždy nejlepší "Šlapka a bohém", ale vy si jistě najdete i vám bližší role.

 

Hra na Neználka

Mám vyzkoušeno a docela to pomáhá. Prostě si neoholenej chlap oblékne na sebe nějakej blevajz a partnerka se vyšňoří za dámu. Nastoupíte do metra každej jinými dvěřmi a ve vagónu dojdete "náhodou" téměř k sobě. Partnerka by si asi mohla raději sednout. Partner na ní začne dělat vilné xichty tak, aby si toho okolí všimlo. Pak vyndá nějaký cár papíru nebo kousek krabičky od cigaret a začne na to psát vzkaz tak, aby to soused mohl číst. Např: - "Bláznivě jsem se do Vás zamiloval a šíleně po Vás toužím!!!" Pak jí papírek podá, ale ještě lepší je použít toho souseda, který by k ní měl mít blíž a který vidí, že ona souhlasí s převzetím. Ona si to přečte, zpytavě si vás prohlédne a vystoupí na příští stanici - vy samozřejmě okamžitě za ní. Na peróně před okny vozu pak spustíte vášnivou líbačku tak, aby to ten jouda uvnitř viděl.
Jednak Vás to slušně nakopne a pocítíte k partnerce obdiv a druhak vás to dostane do záchvatu smíchu z představy, jak ten Tydýt začne zuřivě rozdávat v metru vzkazíky a inkasovat facky.
Celé si to předělejte podle obrazu svého, ale vždy by z toho měl být jasný závěr - obdiv k tomu druhému, vyvolání závisti druhých, zvednutí ega - prostě se vracet domů v nadšení a srandě.   

 

Erotické fotky

Docela se mi líbí, když se žena rozhodne si nechat udělat pár skutečně uměleckých - více či méně - erotických fotek. Zázračný lék na obnovení sexuality to určitě není, ale žena v rukou vizážistky a skutečného fotografa se vždy změní na mnohem erotičtější objekt. Takže se partner může probrat a vzpomenout si, že má doma i takovou krásu a pokud ne, tak vám minimálně zůstane krásná památka na postavu i tvář a zastavíte tak čas alespoň v obrazové vzpomínce. Znám pár takových ateliérů a pokud bych měl nějaký doporučit, tak by to byl asi  Boudoir. Ty fotky jsou prostě mile přirozené, nevyumělkované a tak nějak ideální pro tento účel. Pouze bych byl opatrný u žárlivých partnerů - mohlo by to vyvolat zatraceně nežádoucí efekt a pak je třeba mít důkaz o tom, že u toho focení v Budoir jsou jen ženy.

 

Síla fantazie a zvuku

Jednou jsem byl požádán o vymyšlení netradičního scénáře, který by vnesl do sexuální nudy trochu světla. Zadání bylo prosté - sex na veřejnosti - ale nikoliv úplně veřejně, napětí, strach, nové vjemy, pocity... Našel jsem parkoviště na střeše jednoho obchodního centra, kam nikdo nikdy nejezdil a současně objevil místo, kam nekoukaly kamery ochranky. Žena si měla vzít sukni a sluchátka do obou uší ke svému mobilu. Měla dojít na to parkoviště a koukat na Prahu a čekat. Partner měl přijet na motorce, kde měl v helmě HandsFree a mohl telefonovat. Těsně před jeho příjezdem jí měl zavolat a přikázat, aby si zavázala oči a stoupla si k zábradlí - čelem ven. Zastavil by za ní, ona by měla za úkol si vykasat sukni, svléknout kalhotky, předklonit se a opřít o zábradlí. Pak jí měl nechat chvíli čekat a komentovat její zadeček a to, co bude následovat. Potichu by se přiblížil a pak by si jí vzal natvrdo - v koženém oblečení i v helmě. Jeho hlas, dech i křik přímo do sluchátek uzavře další vnější zvuky, oči oslepeny = adrenalin na plné pecky. Po skončení by měla zakázáno cokoliv říci a z ničeho nic by odjel a vypnul hovor. Ona by tam zůstala asi dost překvapená, ale po vystoupení z výtahu dole by jí už čekal s kyticí a zářivým úsměvem.

Asi se ptáte. zda se to realizovalo - nikoliv... Byla příliš vyprahlá a tímhle bych jí manželství asi definitivně odstřelil. Raději jsem jí ten scénář ani neprozradil. A pokud to náhodou čteš a pochopilas, že to bylo na Tebe - doufám, že je Ti jasné, že tohle prostě nešlo :-)))

 

Vytroubený orgasmus

Použití nových a technik v sexu je vždy trochu riziko v ohledu na podezření z nevěry. Vcelku slušné alibi dávají tyto stránky - tak v nejhorším můžete poskytnout odkaz sem . Občas se objeví nějaká zvláštnost - třeba když jsem kápnul na Párátka, což je fakt skvělá věc a doporučuju všem jí vyzkoušet. Včera jsem ale objevil jednu srandu, kterou jsem dříve neznal a ani jsem o ní nikdy neslyšel:
Umíte pomocí rtů "zaprdět"? Zkuste to! Krátký hluboký, střední nebo jen takový bzííík. A teď si zkuste řadu rychlých za sebou nebo se zhluboka nadýchnout a nasadit takové to úsporné prskání, které lidi s dobrou kondicí a obsahem plic vydrží i celou minutu. Připravte si partnerku do polohy na orální sex (cunnilingus) - ideálně na stole, u kterého sedíte na židli (nebudete si lámat krk). Začněte pomalu a klasicky, ale hned od začátku si občas našpulte rty, přitiskněte jejich střed přesně na poštěváček a zlehka zatrubte. Hráči na trubku dokáží lehce měnit i tóninu, ale ostatní to zvládnou brzy také. Čím hlubší tón, tím větší spotřeba dechu, ale pomalejší a intenzivnější účinek. Doveďte partnerku až na těsný okraj orgasmu  a pak nasaďte úsporný tón s malou spotřebou. Je až zarážející, jak silné vibrace to vyvolává a vy je můžete velice snadno a okamžitě měnit. Orgasmus je silný, dlouhý a hodně nový. Samozřejmě je doprovázen legrací a veselostí.
Jen pozor na jednu věc - nikdy nefoukejte přímo do vagíny a už vůbec nevytvářejte uvnitř přetlak. Tkáň je silně prokrvená a v určité konstelaci je vážné riziko poškození zdraví.

 

Když nezabere nic

Pak jí můžete udělat pimprlové divadlo

 

Eiffelovka

Hamburger

Lochness

Pouta

Windsurfing

 

 

Pokud nemáte chuť na podobné experimenty a srandičky, ale chcete něco udělat s "nudou doma", tak zkuste nějaké podpůrné prostředky:

Podpůrné prostředky

Ve spoustě případů snížené sexuální aktivity hraje roli ztráta nebo snížení erekce u partnera. Prostě nástup je ještě dobrý, ale erekce v průběhu styku mírně, nebo úplně - opadne. To je dost drsná brzda pro každého chlapa a než by to opět riskoval, tak se příštím stykům začne nenápadně (a někdy bohužel i nápadně) vyhýbat. Nezazlíval bych jim to - tak to prostě je a pokud si to nepřiznáte nebo se nezačnete o tom bavit, tak se odcizení prohlubuje. Je naprosto logické, že při nevěře se to stávat nemusí a pak nastává opravdová krize. Je smutné, že řada mužů by klidně dala přednost svým ženám, ale prostě jim to s nima nefunguje. 

 

Maca

Je malá berlička, která občas narovná spoustu strastí. Nemá cenu, abych se tu o ní sáhodlouze rozepisoval, když jsem to už jednou udělal. Přečtěte si recenzi o tom, jak tato Peruánská viagra funguje.  Já osobně jí dlabu už několik let a v měsíci si vždy udělám cca týdenní přestávku.

 

Kotvičník zemní - Tribulus terrestris - nadzemní část

Tohle jsem si nemohl nechat ujít. Když jsem půl roku zobal Macu, tak proč nezkusit čajíček. Teda spíš vaříček - protože se z něj dělá odvar a nikoliv pouze vymáchat pytlík v teplé vodě. Jelikož koukám v televizi na zprávy, tak už nevěřím vůbec ničemu. Takže lahvičku s hrstkou tobolek za 4 kila - bych koupil jen v posledním záchvatu šílenství. Hledal jsem, četl jsem, hledal jsem, četl jsem a našel jsem. Velkej pytel ze sušené a drcené byliny za tuším 3 stovky. Přišlo to snad druhý den a hned jsem začal odvařovat. Zpočátku - samozřejmě - naprosto přesně podle návodu. Těšil jsem se na kouzla, napil se a málem jsem byl naruby. Teda chuťově je to fakt hnus. Teda ale jako dovopravdickej .. Velebnosti. Druhý den jsem dávku zdvojnásobil a dostavil se počáteční účinek. No a třetí den nastal kolotoč. Ráno jsem se vzbudil jak rybička a s takovou erekcí, že jsem se nemohl otočit na břicho. Účinky byly tady a diskuze na netu nelhaly. Škoda, že jsem nikdy nezkusil žádnou drogu - abych to mohl porovnat. Každopádně je tady jediné dokonale sedící přídavné jméno: "nakopnutej". Kmital jsem jak osciloskop a navíc totálně vysmátej. Začal jsem to hltat jako cvok a týden trval asi tak 2 minuty. Mimo návalu nadšení a energie se samozřejmě dostavila neutuchající chuť na sex. Předávkování prý není možné, tak jsem to ještě v rychlém mixéru rozemlel na prach a dopíjel jsem i kal ze dna hrnku. No a za měsíc mě to sestřelilo tak, že jsem se sotva udržel na nohách a pak přišel těžký zánět prostaty, krev v moči i spermatu a ještě rok po tom mám potíže. Ovšem jelikož jsem tomu udělal velkou reklamu na Facebooku, tak se do toho pustila i řada přátel - jenže poučeni z mé blbosti dodržují dávkování a tak žádné nežádoucí účinky nepociťují. Možná naopak - jsou velmi spokojeni. Čas od času si dají voraz třeba na měsíc - aby nemuseli zvyšovat dávkování  a pak zase začnou od základní dávky. A nejen kluci - na holky to má v podstatě velmi podobné účinky.

Jenže pokud se začtete do diskuzí na netu, tak zjistíte, že ten účinek je postaven na stimulaci tvorby testosteronu - takže při předávkování je ohrožena prostata a navíc i zvýšená tvorba svalstva, padání vlasů apod.

Každopádně je tohle opravdu velký stimulant a když to "udržíte na uzdě", tak asi i docela bezpečný. Podle mě jde o naprosto největší bořič sexuální nudy a stereotypu.

U mužů i žen to je 0,5g na 30kg tělesné váhy. Výrobce udává, že klinické testy neprokázaly žádnou měřitelnou toxicitu, ani vedlejší nežádoucí účinky - a to ani při podání vysokých dávek. Ovšem pro obsah alkaloidů se nedoporučuje kojícím a těhotným ženám a mládeži pod 20 let.

 

Prostředky pro zlepšení erekce

To je vždycky tak trochu oříšek. U řady mužů to znamená vstoupit do nové dimenze = erekce je sice skvělá, ale stává se, že to brzy bez zobnutí pilule už nefunguje vůbec. Na druhou stranu je ale mnoho případů, kdy stačí třeba půlka tabletky k tomu, aby muž nabral dech, přestal se bát a příště už zase funguje jako dříve. Tehdy se dá docela dobře poznat, zda důvodem je psychika, nebo prostě stáří či zdravotní stav. Každopádně to funguje.
Já se toho bál a odkládal jsem takové pokusy jak trhání osmiček. Ale jednak jsem byl zvědavej a druhak jsem od toho, abych věci posuzoval objektivně a pravdivě. Zatím jsem testnul pouze jeden produkt a to BeMan. Pro začátek to byla jen půlka pilulky. 15 minut, půl hodiny, hodina a nic... Už jsem byl trochu naštvanej, protože jsem necítil prostě vůbec nic. Pak jsem se přiblížil k partnerce a v tom okamžiku se to rozjelo. A nejen že šlo o takovou tu "drnčící" erekci, ale především držela pořád. Navíc jsem nepocítil žádné problémy s vyvrcholením - což se u podobných produktů stává. Po aktu se tělo naprosto běžným postupem uklidnilo a za chvíli stačilo opět pár něžných popudů a zase bylo vše v plném pozoru. Takže vyzkoušeno - skutečně funkční prostředek na kvalitní erekci je BeMan. Údajně po něm někteří muži občas mírně zčervenají, ale já nic takového nezažil. A vzhledem k "normálnímu průběhu" by partnerka určitě nic nepoznala. Takže žádný "furtstuj", který pak nedá do rána spát a partnerka ho brzy odhalí.

 

 

Erotické pomůcky

Samozřejmě se musím zmínit i o této možnosti k bourání stereotypu. Existuje řada pomůcek, které považuju za skutečně výjimečné a výrazně funkční. Už jsem jednou napsal stať o tom, které erotické pomůcky mám já sám doma a vzhledem k tomu, že mi jich rukama prošly už tisíce, tak je to - myslím - vcelku inspirativní sbírka.

 

Nejlepší a nejvýkonnější vibrátory

Nemůžu si pomoct, ale zcela jasně považuju za nejlepší a nejvýkonnější vibrátory pouze Maxlover a Body Wand Rechargeable. To jsou skutečně pracovití pomocníci, ovšem především pro běžně a méně vzrušivé ženy. Dámy, které nemají žádné problémy s orgasmy nebo jsou na klitorisu velmi citlivé by se z takové stimulace mohly brzy zbláznit.

 

 

Erekční kroužky

Erekční kroužky s vibrací jsou určitě první pomůckou, kterou je dobré vyzkoušet . Lehčí poruchy erekce řeší tyto kroužky spolehlivě a pokud jsou vibrační, tak se dají snadno zdůvodnit jako "dárek pro partnerku" a nikoliv jako pomoc pro muže. Tím je jejich použití vcelku ideálně alibizováno a funkčnost je oboustranná.

 

 

Zvýšení intenzity styku

Je to až neuvěřitelné, ale stále tvrdím, že tento kus silikonu patří mezi skutečně účinné a velmi praktické erotické pomůcky. Pokud jste tuto recenzi již četli, pak můžu jen doporučit - objednejte - nebudete litovat. Je to zajímavé, že v době ultramoderních a technologicky náročných vibrátorů se může objevit doslova "kus gumy", který má tak zajímavé účinky. Možná je to jen můj subjektivní dojem, ale tahle "pičilžíce" nás prostě nadchla

 

Párové vibrátory

Pokud čtete moje recenze, tak asi víte dobře o co jde, ale pro nováčky jen zopakuji, že jde o dvojité vibrátory ve tvaru podkovičky, které se jedním koncem  zasunou do vagíny a druhý díl se vmáčkne mezi stydké pysky na klitoris. Pak se pár normálně miluje a při tom dochází k tomu, že vnitřní díl je penisem tlačen na G-bod a zvětšuje se tím současně i jeho objem. Kořenem penisu je pak vnější - také vibrující - část tlačena na klitoris. U mužů se vibracemi zlepšuje erekce a zvýšením tření se zlepšuje jeho stimulace. Ženy pak pociťují zvětšení objemu ve vagíně, tlak na G-bod a vibrace na klitorisu i G-bodu.
Tato věcička přináší nesporně nové zážitky, pocity a větší vzrušení. Navíc jsou malinké a lze je nosit běžně u sebe nebo na cesty. O párových vibrátorech jsem už napsal spoustu článků:

 Pokud se vám to nechce číst, tak výsledek všech testů vcelku jasně ukázal, že při porovnání "Kvalita x cena" vychází zatím nejlépe párový vibrátor UVibe.

Případně je tady celá aktuální nabídka vibrátorů pro milence

 

Dálkově ovládaná vibrační vajíčka

Tyto produkty mají řadu použití, ale pro mírně znuděné páry jsou výborným stimulantem především při používání na veřejnosti. Kdysi dávno jsem si postesknul, že jejich vybavenost a funkce mají značné nedostatky. Výrobci ty moje články asi čtou, protože vzápětí nastal boom a na trhu se objevila spousta dálkově ovládaných vajíček, která už víceméně řešila ty předchozí nešvary.
První recenze na starší modely vibračních vajíček ještě nebyla moc optimistická, ale pak jsem porovnal tehdy dostupné typy a už se objevily skutečně kvalitní a funkční produkty. Samozřejmě jsem nemohl vynechat i kritiku, protože se objevily další modely a některé z nich měly i překvapující nedostatky.

Z aktuální nabídky vibračních vajíček na dálkové ovládání si jistě vyberete sami.

Asi si každý dovede představit, jaká legrace se užije, pokud má žena ve vagíně vajíčko a partner jí ho zapíná v těch nejšílenějších okamžicích. Ovšem vajíčko samotné přivede k orgasmu jen malé procento žen a spíše jde jen o úlek a pak o příjemné pocity. Již zmíněný UVibe je možno použít stejně jako vibrační vajíčko. Ovšem ten vibruje i na klitorisu a pokud má žena pevnější kalhotky, které jej dostatečně na klitoris vmáčknou, tak je dosažení orgasmu vcelku snadné a to bývá na veřejnosti opravdu neobvyklé. Taková akcička pobaví a rozehřeje asi každého, a má velkou šanci vás vrátit do sexuální aktivity.
A mimochodem - napsala mi jedna čtenářka, že jí manžel koupil takové vajíčko a "zlobil" jí s ním tak dlouho, až se rozhodla mu to vrátit. Objednala si další běžné vajíčko na dálku menších rozměrů a to nosil on v análku. A pak si to dávali vzájemně. . Ovšem to už je asi fakt jiný level :-))))))

 

Sexcoaching - sex koučink

Nezmínit se o tomto fenoménu současnosti by byla nesporně velká chyba. Řada lidí si myslí, že jde pouze o jiný název sexuální poradny. To je ovšem velký omyl. Sexuální poradny fungují na principu hledání a napravování chyb, případně na radách co a jak dělat či nedělat.
Sex koučink je psychologický systém, na jehož základě svou lepší cestu si najdete sami. Koučer nebo koučerka vás jen nenápadně vedou a tak nějak pouze lehce napovídají. Pokud má váš sex kouč kromě patřičného studia i aprobaci na práci s tělem (Sexological bodywork), není nijak neobvyklé, že se učíte i na živo = v praxi, což dříve nebylo nikde možné. Dosažení orgasmu, sexuální techniky, používání pomůcek, neobvyklé praktiky - to vše se můžete naučit a pokud jsou oba partneři schopni se toho zúčastnit - mají velkou naději na rozsáhlou změnu a zlepšení jejich sexuálního života.

Znám jednu dámu, která je u nás velmi úspěšná v tomto oboru - Julie Gaia Poupětová

 

SM - jako Sexuální Magie

Toto téma si nechám na příště, protože je příliš rozsáhlé a objem tohoto články by se zdvojnásobil

Fakt jste to dočetli až sem?  No to jste teda nadšenci :-))) Tak doufám, že si v tom něco vyberete, vyzkoušíte a pak napíšete. Nebo se Vám něco líbí či nelíbí - napište cokoliv. Rád sem přidám i Vaše zkušenosti, scénáře, nápady, tipy a triky.

Za odkaz na Facebooku budu upřímně vděčný

 

 .

 

MilanXD                  


Diskuse

Co tam chybí? :-

8.6.2013 22:21

Článek je super, určitě hodně podnětný, ale autor zapomněl při radách na jednu (nebo hned více - jak kde) "věcí" a tou jsou děti... Vlítněte na to kdykoliv máte chuť - hmm, zní to lákavě. Ale když vám jedno dítě visí za nohu a druhé potřebuje pomoci nakreslit auto, tak to asi není úplně vhodný okamžik! :-) Natáhněte si budíka o hodinu dříve... Na budíka nevstáváme už asi pět let, protože naše děti se budí právě o tu hodinu dříve, než by bylo nutné vstávat. A zase dávat si budíka na čtvrtou je opravdu brutální... ;-) Takže - nebyly by nějaké rady i pro nás - dětné?

RE:Co tam chybí? :-

11.6.2013 17:02

Mno tak je treba vypravit deti do skoly a pak:) s deckama je to vzdy tezsi s tim se neda delat oni nevi ze jsou "kazisuci" :)

RE:RE:Co tam chybí? :-

1.7.2013 23:27

Děti do školy a pak??? :-):-):-) Kéžbychom nemuseli chodit do práce.....:-) tohle je rada pro nezaměstnané... Ale vážně, tohle je celkem závažný problém, protože manželství se stává spíše týmem manažerů, firmou, druhým "zaměstnáním"...kde už bohužel na nějaké vášně není čas a leckdy ani i chuť.

V diskusi jsou 4 příspěvky, poslední příspěvek 1.7.2013 23:27 Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012