Silikonová pouta na BDSM - Silicone Cufs

Silikonová pouta na BDSM - Silicone Cufs

MilanXD 22.1.2017

Silikonová pouta (Silicone Cufs) na bondage a lehké BDSM

    Mezi zajímavostmi, které neustále vznikají v erotickém průmyslu, se objevila silikonová pouta. Prošla dost dlouhým vývojem, kdy jsme se rozhodovali a měnili rozměry a tloušťku materiálu až nakonec vznikla tato verze, která je s největší pravděpodobností nejuniverzálnější a použitelná pro většinu uživatelů. Existuje už řada dalších modelů, kde je použit měkčí silikon s trhací sílou třeba jen 5-7kg, ale ty jsme zavrhli. Oficiálně mají tato pouta trhací sílu okolo 14kg, ale nevím přesně jak to výrobce měří, protože si myslím, že by pouta unesla v pohodě i víc.
 
   Silicone Cufs nemají ambice na nějaké větší SM divočiny a jak se dají ruce i nohy navléknout, tak se dají pouta zase lehce sundat. Takže nějaká bezmocná imobilizace asi opravdu nehrozí. Na druhou stranu - zkoušeli jste třeba bondage jemnou vyšívací bavlnkou? Prostě svázat ruce jedním okem z materiálu, který by přetrhlo i mimino? Máte pouta, ale nesmíte je přetrhnout. Jste spoutáni, víte, že můžete kdykoliv vše zpřetrhat, ale vnitřní síla i chuť, vám to nedovolí.
Silikonová pouta SC jsou určitě pevnější a přetrhnout je, by byl asi opravdu velký problém. Jejich "pevnost" je prostě limitovaná chutí oběti být spoutána či spoután. Nesporně tak patří mezi vůbec nejbezpečnější bondage pomůcku a za tímto účelem byla i vyvíjena. Málokdo ze začátečníků si totiž plně uvědomuje, že pokud partnerku přicvakne třeba policejními pouty k ocelové posteli (někde ve srubu na samotě) a pak s ním to vzrušení flákne o zem v rámci infarktu, tak jeho smrt bude oproti tomu druhému na posteli velmi milostivá. A právě taková silikonová pouta jsou naprosto, ale naprosto bezpečná.
 
Velikost pout byla určena pro nejuniverzálnější použití = "normální žena i muž". Takže pracky 130kg velkého chlapa už budou moc a 40kg anorektička tím proskočí celá. V tomto ohledu je potřeba být k sobě objektivní a pochopit, že další velikosti se prostě nejspíš produkovat nebudou. Pouta na ruce mohou používat ženy i muži s tím, že hubený holky budou mít osvobození o dost jednodušší, než metrákovej chlap. A navíc u nás  (metrákovejch chlapů) je problém ruku vytáhnout už jen proto, že matný pevný silikon neklouže a navíc hnusně tahá chlupy na rukách.
 
   No a asi poslední věci - nemažte pouta žádným lubrikáčem a už vůbec ne silikonovým olejem. Když budou klouzat, tak sjedou moc lehce. A na druhou stranu dávejte velký pozor, aby noha nebo ruka měla takovou volnost, aby se dala alespoň v poutech otáčet. Přece jen je to guma, a pokud nekompromisně stáhne končetinu, tak dojde k čistokrevnému zaškrcení jak při odběru krve.
 
    S poutama jsme zpočátku trochu blbli a pak přišlo prozření: Kdybychom měli dvě sady, bylo by možné pouta používat na podstatně víc kombinací a využití by bylo i pevnější a důraznější. No a pak nás napadly tři sady a třeba i čtyři. 
 
  
Vysvětlovat, jak použít jednu sadu pout (ruce+nohy), by se zdálo zbytečné. Pro názornost jsme nafotili i takhle jednoduchou kombinaci, která se ovšem postupně změnila ve vymýšlení pěkných ptákovin a nakonec nás samotné překvapilo, co všechno je možné.
U obojků se po obvodu používá nožní pouto a ruce je možné provléknout před krkem i za krkem. Každopádně modelka měla standardní krk a už mírný tah rukama vyvolával zhoršené dýchání. Takže panstvo - tohle rozhodně není návod na použití, ale pouze inspirativní fotky a je na každém uživateli, aby zvážil možnost takového použití. To samé platí při podvázání prsou. Na některých nožní pouta prostě nebudou držet a některá to zaškrtí až moc. Pokud použijete pouta na nohy umístěná nad lokty - kontrolujte pečlivě prokrvení rukou. No a nakonec pro uživatele z USA - pouta nejsou určena na: Tahání vozidel, ohřívání v mikrovlnce, posilovací guma, těsnění do pračky a imobilizaci tchýní.
 
 
   
 
 
    Dvě sady (2x ruce + 2x nohy) už umožňují překládání pout na polovinu, čímž se pouta zpevňují a navíc je možné použít další kombinace.
 
 

 
 
   Tři, čtyři i pět sad umožňuje už skutečně velkou parádu. U stehen je potřeba pomocí provlečení spojit dvě nožní pouta pro každé stehno. U kalhotek vychází uzel vzniklý spojením (provlečením) rovnou na to nejlepší místečko a oko zezadu přímo vybízí k použití análního kolíčku.
  
 
    No když je k dispozici hodně pout, tak si můžete vyrábět v podstatě cokoliv :-)))))
 
 
 
   Tak jak se vám ta blbina líbí? Nám přenáramně a už na konci focení nás napadly další možnosti - ale už nebyla síla a ani čas - fotit další. A tak zbytek už nechám na Vás! Prostě pošlete fotky Vašich nápadů a za každou fotku jednoho nápadu (nové polohy), kterou uveřejním pod tímto článkem, Vám pošleme další pouta. Takže foťte tak, aby se fotky daly uveřejnit - bez jakýchkoliv identifikačních znaků a co největší detaily. Výjimku udělám u použití na prsa  - taková galerie určitě potěší ředu čtenářů, takže uveřejním i odměním každou použitelnou fotku :-)))
Prosím buďte soudní a posílejte opravdu uveřejnitelné snímky. Myslím, že mi rozumíte. :-)
 
 
 
MilanXD          
 

Diskuse

V diskuzi nejsou žádné příspěvky. Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012