Spanking machine kapucino

Spanking machine kapucino

MilanXD 2.12.2010

Spanking machine - kapucino

No - tak jak dnes začít? Asi několika důležitými informacemi....

  1. Fakt neprozradím všechny svoje vynálezy!
  2. Děkuju za několik lechtivých nabídek - ale jsem už zadaný!
  3. Ale klidně je pište dál - dělá mi to radost!
  4. G-body profesionálně nehledám!
  5. Pár holek - nebo spíše žen na testování pomůcek - z Prahy - ještě uvítám.
  6. Home párty už nedělám jen v soukromí - hospody plné opilých amazonek už odmítám.
  7. Nemám sexshop a neprodávám pomůcky!
  8. Líbí-li se vám moje stránky - rozesílejte odkazy známým - tím mi uděláte největší radost nebo je pozvěte do skupiny "Erotické pomůcky - testy a recenze" na FB
 

Tak - a k dnešnímu tématu:

Dámy - přiznejme si, že řada z Vás si užívá (nebo o tom tajně sní) - že jí partner jemně ubližuje. Nebudeme si ale mazat chleba na hlavu, neboť jsou i tací páni. No a jedním z dobrých stylů je lehké bitíčko. Takové ty jemné facičky a plácání. Samozřejmě přes ty dolní partie, kde je zatraceně velká koncentrace nervů, které v mozku probouzejí ty libé pocity, pro které to všechno děláme. Někomu stačí prsty, jinému ruka, no a pokročilí už používají různé důtečky a plácačky.  Jemné krátké důtky, dobře namířené, dokážou zatraceně rychle rozproudit krev ve správných partiích a krásné milování se pak často změní ve zběsilou jebandu. Puritání mi prominou tento výraz - ale ruku na srdce - znáte lepší? A nebo jinak - znáte něco lepšího? Všichni by se měli zamyslet, jestli si v životě dopřejí tolik neřesti, že v domově důchodců budou mít až do smrti co vyprávět nadšeným posluchačům v kruhu okolo nich. No a nebo ne - a budou jen sedět v zadních řadách toho publika a budou si okusovat nehty vzteky - až někam k loktům....

 

Plácání, bití, výprasky, spanking

Neberte tyto výrazy moc drasticky - v tomto článku se budu zabývat něžným spankingem jemných součástek lidských. Tedy asi obličeje, ramen, prsou, bradavek, vagíny a penisu. No a asi bych sem přišoupnul třeba i chodidla.

Něžné i ostřejší facičky přes buchtičku (submisivní pánové prominou, ale nebudu tady neustále znásilňovat rody a prostě si za vagínu musej sami dosadit toho svého hajdaláka)  - tedy ty facičky - jsou vzrušující pro mnohem více žen, než si kdo dovede představit. Některé ženy si je dopřávají i při masturbaci a nebo po nich tajně touží od svých partnerů. Od lehounkých plesknutíček, přes pleskance, plácance, flákance až po kundopecku, kterou si ovšem užívá už jen zlomek žen, poněvadž to fakt bolí. No a je jen na partnerech, aby poznali její hranici a vyladili údery na tzv. "libofku".

 

No a já jsem línej jako prase a miluju udělátka, OBI, Baumax, Bauhaus i Ikeu... Takže jak courám po nějakým takovým baráku, tak objevím třeba štafle na BDSM nebo ...... - prrr - to jsem smazal - to ještě nemíním zveřejnit...  Každopádně jsem zahlédnul něco, co mi utkvělo v paměti a cestou domů se to tak rozvinulo, že jsem to nakonec otočil a jel to koupit.

 

Šlehátko na kapučíno = pěknej Švihák  !!!!!!

Ptákovina za 50,- Kč, která vám ze dvou tužkovek napění kafíčko.

Hele já už jsem tak línej, že to ani nebudu popisovat a jdu o tom natočit speciálním foťákem nějaké videjko - samozřejmě s těma rajcovníma zpomaleninama.

Jen pro úvod - vedle kapučínovrťky budete potřebovat kousek vlny, saténu, bavlnky, provázku, jemné kůžičky, silnější kůžičky, gumičky, prádlové gumičky, bužírky, řetízku od žaluzií, kovového řetízku a nakonec drátku. Eromantičtí supráci pak používají pramínky pravých lidských vlasů, které si nechají vyrobit v kadeřnictví, kde prodlužují vlasy. Největší supráci používají zásadně vlasy evropské a panenské... Potřebujete to všechno - abyste začali u nejjemnějších materiálů a lišácky pak hledali hranici svého koťátka. Mimochodem - mazáci si kupují 5 kapučínomrsků a na každý si dají jiný matroš a bleskově to pak střídají - podle chuti a míry vzrušení.

Pamatujte na to, že Kapučínospankingmachine může být nastavena od nejmazlivějšího ťupání, přes poklepy, plácání, mrskání a bičování - až po ukrutně štípavé a bolestivé pocity. Do videa jsem proto použil jen tenké gumičky, které patří mezi vyšší střední matroše.

 

   Závěr - doufám, že jste se pobavili, někteří z Vás vzrušili, jiní už prohrabávají šlupíky  - protože tuhle doslova "píčovinu" přece někde doma měli. Akorát před použitím si taky najděte holítko a odstraňte bujnou hřívu - jak se vám to zamotá do chlupů, tak budete tak hulákat, že to uslyším i když budu telefonovat na diskotéce!

 

                    MilanXD


Diskuse

Pán

22.11.2011 02:58

Hledám lehce úchylnou, submisivně založenou děvu.
Více informací naleznete na mém webu: www.subinka.com

hele

24.4.2011 19:29

ty gumičky a další píčoviny jsou uplně zbytečný když to stačí samotný..nejlíp přes kalhotky..má tendenci namotávat...a trošku opotřebovaný baterky ale ne moc..;)

Fakt

9.12.2010 11:52

megamrtě hustýýýý

V diskusi je 5 příspěvků, poslední příspěvek 22.11.2011 02:58 Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012