Stalo se - Sexshop Morava

Stalo se - Sexshop Morava

26.8.2012

SEXSHOP NA MORAVĚ

Když jsem začal psát veselé povídky, spojila se se mnou jedna prodavačka a vyprávěla mi příběh z prodejny. Uznáte sami, že to se nedalo nezpracovat....

Ráda bych se s Vámi podělila o svůj zážitek z návštěvy zákazníků v našem sexshopu. Věřte mi, ale měla jsem co dělat abych si udržela alespoň trochu vážnou tvář a neskončila v záchvatu smíchu pod pultem.
Jednoho dne vešel do obchodu manželský pár ve středních letech. Již jejich příchod byl provázen větou ve stylu vesnické hanáčtiny : .. "Tož už jsme v odchodě na bordél!! ". Slušně jsem je oslovila a zeptala se, co mohu nabídnout.
MUŽ: "Tož moja žena chce nějakýho žužlóna do baráku….. Ja už pré stojím za hóvno".
Po chvíli jsem pochopila co vlastně požadoval, žužlón je vibrátor. Začala jsem paní vibrátory nabízet a pán se zatím rozhlížel po obchodě. Každou chvíli jsem slyšela jak z různých míst obchodu něco vykřikuje a všemu se diví. Po chvíli na mě zavolal, ukázal na biče a řekl :" ... tož to sem nevěděl že tu máte aj zverimex, já si teda vezmu to udidlo s koulí - pro kozla - ludra fort mňa kůše a ten široké obojek na hafana, máme salašnika a to ho snad u bódy udrží." Asi jsem v první chvíli nevypadala moc duchapřítomně, ale pak jsem zákazníkovi taktně vysvětlila že jsou to věci pro lidi a používají se na SM praktiky. Pán zalapal po dechu a prohlásil: "tož doprdele, co su magor? "
Vrátila jsem se k jeho paní a vybíraly dál. Pak se po prodejně ozval hrozný smích a pán klečel na zemi v křečích smíchu. " Maruno podivé, oni tady majó aji uměló pičó. Manželka Maruna, která se mnou mluvila jako rozumná paní se již asi naštvala a zařvala na něj.
" Te hanáko namrzlé, když ja možu mit umělýho vtáka, proč ty bys nemohl mít uměló pičó? Víš co, poď rači dom, ty umíš dělat akorát vostudu a chlastat pivo."
Chytla manžela za ruku, mě se za něj omluvila a bez nákupu rychle opustila obchod.
Mohu upřímně říct, ze v prvních pár minutách jsem byla v naprostém šoku, jelikož jsem netušila, ze v dnešní multimediální době se mohu setkat z lidmi, kteří se diví i nad latexovým oblečením, nebo na anální kolík zareagují slovy - to si dám do prdele, abych se u teho neposrál? -- Maruno to si kópim, až začnu na jaře chodit do pola!!!
Celou dobu jejich návštěvy jsem sama zápasila se smíchem, bohužel jsem na všechny jeho hlášky zapomněla, ale bylo jich dost. Manželka vždy jen pozvedla oči do vrchu a omlouvala se mi. Stejně dlouho nezapomenu na to zajímavé pojmenování vibrátoru - žužloň.Tato povídka se mi během 3 měsíců vrátila 6 na můj osobní mail - vždy s cizí reklamou a pak jí vyprávěl jako svůj příběh Leoš Mareš v radiu.... Její úspěch je radostný, ale ono to mělo pokračování!!!!!

Povídka byla totiž napsána podle skutečně skutečné skutečnosti, ale když si autorka námětu přečetla zpracovanou povídku měla malinké obavy, aby se humorně pojatá příhoda nedotkla hlavního aktéra. Ten muž ale vystupoval spíše jako bodrý moravský člověk a to jsou skvělí lidé, kteří si umějí udělat legraci i sami ze sebe.
Jenže jednoho dne se otevřely dveře a ozvalo se: "Toš neni nad to, podivat sa na misto činu. Dobré deň. My Vás nechceme děsiť, ale to náš sused byl o Vás a pak ste o ňom napsala to povídku na ten internet , mladé od dcery nám to dal čist , vite on ma ten kapesní počítač , notes nebo blok sa mu řiká. Mužeme sa tady podivať co vlastně toho křupana tak pobavilo ? On totiž od nás nevytáhl celé život paty. "
Přišli dva starší pánové včera do obchodu a po chvíli jich bylo všude plno. Stále se na něco ptali a chvílemi nevěřícně kroutili hlavami. Překvapili mě jen jedním. To udidlo s koulí, které se tak líbilo jejich sousedovi se prý dřív v obměněné podobě opravdu používalo na neposlušná zvířata. Finále bylo , když se zaraženě koukali na anální kolíky a na ten opravdu veliký ( DI.1474 ) zahlásili - " To si strčit do řitě, tak sa měsíc nevyseru " Spoustu věci brali dost sportovně a při odchodu si jen posteskli že je škoda že za jejich mladých let nic takového nebylo. Dřív jsem měla strach, co tomu ten pán poví, až se mu ta povídka dostane do ruky , ale nyní jsem klidná, jeho prý opravdu zajímá jen jeho hospodářství a občas to pivko.

 

P.S. - budete-li mít chuť to poslat někomu, kdo to ještě nečetl - pošlete mu raději odkaz na tuto stránku - než kopii textu... Dík :-))))

Prodavačka + MilanXD


Diskuse

V diskuzi nejsou žádné příspěvky. Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012