Stronic 2 Fun Factory

Stronic 2 Fun Factory

29.3.2013

Fun Factory Stronic - malý krůček v technice, ale velký skok pro ženy.

 

Fun Factory přineslo na trh už tolik převratných novinek a technologických pokroků, že vcelku není nijak nečekané, že se objevil tenhle nový prapodivný vynález.  Na těchto naučně-osvětových stránkách je již jeden popis FF Stronic uveřejněn, ale je to jeden ze dvou článků, které jsem tady já nepsal a neměl jsem možnost si Stronic ani důkladně prohlédnout. Takže článek úplně volně nenavážu a zopakuju jeho nové funkce. Ale nejdřív něco o firmě:

 

Fun Factory Stronic jedna - karta eshopu

 

Fun Factory :

 • byla průkopníkem v použití silikonu
 • jedna z prvních firem, která začala používat vibrační programy
 • měla vždy překvapivě anatomicky dokonalé a zajímavé tvary
 • přinesla spoustu inovací v ovládání
 • byla průkopníkem dobíjecích pomůcek
 • přišla s univerzální nabíječkou CNC pro všechny své produkty
 • jedna z posledních firem, které vyrábějí své produkty v Německu a nikoliv v Číně

Ostatní firmy přinášejí pochopitelně další řadu inovací, ale u Fun Factory je každý jejich krůček ve své podstatě velkým skokem.

Erotické pomůcky známe v základním rozdělení bez vibrací a s vibracemi. Vlastní vibrace se v drtivé většině vytvářejí excentricky uloženým závažím na ose různě velkých motůrků. Tento princip se neměnil desítky let, ale  v té době vznikaly i modely, které se různě mechanicky prodlužovaly a pokoušely se napodobovat kopulační pohyby penisu ve vagíně. V drtivé většině byly poruchové, neúčinné nebo likvidovaly baterie rychlostí zkratu.

Takže typická výzva pro Fun Factory - vyrobit fuckingmachine ve velikosti vibrátoru. Každý takový šukací stroj musí mít pevnou základnu a umělý penis se vysunuje. Jenže genialita Fun Factory spočívá především v tom, že se dokážou na každý vynález podívat z úplně jiného pohledu.

Ale abych nebyl nařčen z fanfektoristické zamilovanosti, tak musím konstatovat, že jen magor dokáže vymyslet název pro takovou novinku shodný se špičkovou automatickou převodovkou firmy Audi. Chcete-li se něco dozvědět a vygůglíte si Stronic2, tak jste hned doma... Tady teda soudruzi z NDR krapet pochybili...

 

Fun Factory Stronic 2 - princip

Představte si ruční svítilnu na dva malé monočlánky a vložte do ní jen jeden. Když s ní zahýbete, baterie uvnitř bude volně lítat a vespodu narazí na pružinu. A nyní si představte, že ta pružina bude i na druhé straně. Takže měkký doraz na obou koncích. Nyní už stačí jen umístit dva elektromagnety, které budou závažím uvnitř pohybovat samy. Magnety pravděpodobně fungují na přitahování i odpuzování, protože některé pohyby jsou nečekaně agresivní a jiné zase velmi jemné. Rychlé přepínání magnetů pak vytváří různé druhy chvění  a podivné efekty ve spojení s vlastní rezonancí vibrátoru. Závaží může kmitat z jedné strany na druhou i různou rychlostí, ale také může narážet pouze v jednom směru, nebo vibrovat uprostřed mezi magnety.

Nejdůležitější je na tom to, že závaží má poměrně velkou hmotnost. Tím dochází k cukání a k přírazům celého produktu  a jelikož samotný Stronic váží 408g tak má spoustu kinetické energie a jeho pohyb se přenáší dobře na okolní prostor.

 

Fun Factory Stronic 2 - provoz

Stronic se nedrží pevně v ruce jako standardní vibrátor, ale zavede se do vagíny, kde je lepší jej ponechat volně. Po rozeběhu závaží uvnitř se začne celý pohybovat  a pokud byste jej přidržovali (tedy asi spíše přidržovaly) rukou, tak by se cukání a pohyby zatlumily. A právě v tomto principu je Stronic skutečně převratným vynálezem - přiráží a cuká ve vagíně, protože sám sebe rozpohybuje.  

 

 

 

Fun Factory Stronic 2 - použití:

Stronic jednička má standardní falický tvar, který umožňuje běžný pohyb ve vagíně, ale ani jeho zahnutí nemá příliš velký radius, takže dosažení G-bodu není nijak extrémně účinné. Anální použití bych prostě nedoporučoval, i když zaklouznutí nebo potíže při vyjímání by se asi nedaly předpokládat.

takže dvojka má logické rozšíření v použití.

Fun Factory Stronic 2 :

 • Je mírně kratší = ideální pro lepší dosažení G.bodu zahnutým koncem
 • je dokonale vytvarován speciálně pro stimulaci prostaty
 • má dva nové výstupky do stran - podobně jako mají nože záštitu.
 • výstupky stimulují análek i klitoris jemnými nárazy a zabraňují zaklouznutí

 

Fun Factory Stronic 2 - ovládání:

 Přestože má Stronic 3 obvyklá tlačítka, tak ovládání se rozhodně za klasické či standardní považovat nedá.

 • odemčení klávesnice  = stisknout krátce  (FUN) a (+)
 • uzamčení klávesnice = stisknout krátce (FUN) a (-)

Stiskem (FUN) se spustí základní program a tady je další zajímavost. Tento typ úvodního programu je někde uprostřed a přepínání na obě strany vede k rozdílným efektům. Stiskem (-) je možno navolit 3 zpomalující programy, které jsou velmi relaxační a jemné. Poslední se již chová jen jako když má muž poorgastické jemné cukání ("přímrdy"). Jeden prudký náraz vnitřního závaží přibližně za sekundu. Od středu nahoru = mačkáním tlačítka (+) se volí 3 intenzity přírazů.

Osobně si myslím, že nejatraktivnější je spíše pomalejší frekvence, protože závaží uvnitř stihne narazit na odpružené dorazy a pohyby celého těla jsou výraznější.

Za třemi stupni intenzity pak následují 3 programy:

 1. pulzy se startují s nějvětší rychlostí a postupně procházejí plynulým zpomalováním až k nule a znovu skokem na nejrychlejší.
 2. intenzita se pomalounku zvyšuje a prochází většinou různých záchvěvových modifikací
 3. střídání rychlých a pomalých pohybů závaží uvnitř Stronicu.

 

Fun Factory Stronic 2 - nabíjení

Kapacita akumulátoru má 1300mAh, nabíjecí napětí je 7,5V a přestože nabíječka umí dát i 300mA, tak se používá k nabíjené pouze 120mA. To je také jeden z důvodů, proč se Stronic nabíjí  16 hodin. Počet plných cyklů nabití je minimálně 500 a akumulátor vydrží nabitý i tři měsíce.

Já vím - technická data hlavně pro chlapy - takže překlad pro dámy: Nezapomenete-li si ho nabít, nemusíte se o nic starat - je dost silný a účinný.

Stronic patří do skupiny vibrátorů, které využivají jednu univerzální nabíječku Click-N-Charge. Ta se objednává zvlášť, ale pak s ní můžete nabíjet jakékoliv další produkty od Fun factory a postačí Vám pro všechny ta jedna jedinná = první.

 

 

Fun Factory Stronic 2 - obal a obsah

Fun factory si drží prim i v nápadech na obaly. Dlouho držela na vrcholu takovými podivnými krabičkami, které byly atraktivní, ale pokud jste zboží vybalili, už se to nikdy nedalo poskládat zpět jako originál. Nyní nastoupila skupina úsporných řešení = mají jen pár modulů velikosti, které se uvnitř vyplňují zarážkami pro aktuální velikost produktu. Mění se pouze přebal a návody uvnitř. Papírové krabičky mají skutečně příjemnou barvu - takovou lehce růžovo-zlato.světlehnědou matnou perleť s rudým vnitřkem. Produkty mají nylonovou síťku na ochranu PC.ABS plastové rukojeťi proti otírání o vnitřní papírové stěny.

 

 

Nabíječka se objednává zvlášť   - ale jak jsem už psal - stačí jedna pro všechny ostatní produkty.

 

Závěr:

FF Stronic 2 je zcela jistě průkopník nové generace samohybných erotických pomůcek. Jsem přesvědčen, že jeho popularita prudce poroste, protože skutečně ne všechny ženy mají rády vibrace a další velká skupina žen je již vibracemi unavena či dokonce znechucena. U Stronicu dvojky je další trumf v tom, že jej budou pánové nenápadně partnerkám zcizovat a používat jej na prostatu a naopak.

Stronic 2 je tady a s ním nová dimenze vzrušování. Z normálního kina jsme přešli na 3D....

.

 

MilanXD                              


Diskuse

:o

6.4.2013 14:37

Jen ke konstrukci. Měl jsem jeden rozdělaný a jedná se o permanentní a celkem silný magnet ve tvaru válce, který se pohybuje v tvrdé papírové ruličce (první stronic). Měkké dorazy jsou řešeny menšími magnety, které jsou otočeny tak, aby hlavní magnet odpuzovali. A celé to dávají do pohybu 2 cívky, které vytvářejí magnetické pole a přitahují/odpuzují hlavní magnet). Je to až nečekaně silný a úplně něco jíného, než bězné vibrace. ;o)

Jiří
PS: Zdravim bývalého kolegu Milana :D

RE::o

7.4.2013 23:21

Skvělé - děkuju. Nemáš nějaké fotky? jen mě mrzí, že nevím o kterého jde Jirku. Napiš třeba na email v redakci = autor webu

V diskusi jsou 2 příspěvky, poslední příspěvek 7.4.2013 23:21 Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012