Suck-O-Mat - Suckomat

Suck-O-Mat  -  Suckomat

MilanXD 15.2.2018

 Suck-O-Mat = suckomat. Motorický orální sex.

    Některé produkty jsou zajímavé vzhledově a člověk se těší jaké to bude. Jiné jsou na pohled podivné a přistupujeme k nim s předčasnou nedůvěrou. No a někdy je to všechno úplně naopak. Ale nepředbíhejme a pojďme podle naučeného formátu:
 

   Obal:

    Vyšší standard, možná až dost dobrý, blížící se označení "výborný". Krabice velmi pevná s několika vložkami, bezpečná na otřesy, krásná na povrchu a pěkný přebal. Tady prostě pochvala ...
 

 
 
 

      Napájení:

    Mašina je krmená z běžného adaptéru přes dutinkový konektor. Šňůra 1,5m by mohla být delší, takže raději počítejte s nějakým prodlužovákem - pokud teda nemáte všude okolo sebe zásuvky.
 
 
 

   Ovládání:

    Velice, ale velice jednoduché. Prostě hlavní vypínač vzadu a dvě tlačítka. Levým tlačítkem se ovládá zdvih hlavního pístu nebo spíše doba hlavního podtlaku. V nejdelší době se posunuje návlek asi 5cm dopředu a dozadu. V nejkratším zdvihu asi jen 1cm. Ve válci se mění podtlak a tlak poměrně rychle a je to dobře vidět na mém domácím videu. Pravým tlačítkem se ovládají podtlakové vibrace. Tedy vzduch není vysáván plynule, ale jakoby vibrující membránou. Na prvním stupni je to tak nějak nenápadné, ale v maximu je to slušně vibrující a tím i stimulující.
   V kterémkoliv okamžiku to je možné vypnout zadním vypínačem a veškerá nastavení tlačítek se tak vynulují. Obě tlačítka mají 5 stupňů intenzity. 
 
 
 

   Funkce a použití:

    Hned z kraje bych vypíchnul dokonalou legrandu, kerou spáchali na krabici - takový návod zasouloží pochvalu :-)
  1. Lubrikujte
  2. Nasaďte
  3. Zapněte
  4. Užívejte

   Na nákresu složení zařízení má výrobce chybu - chybí tam hadička mezi návlekem (vagínou) a rezervoárem. Taková ta malá bandasička je rezorvoárek na to, kdyby pronikl ejakulát do hadice. Kdyby se to dostalo až do vývěvy, asi by to nadělalo paseku - takže je tam taková drobná ochrana a pokud se do ní něco dostane - prostě to vypláchnete.  Takže do válce se zasune kratší hadička, což jde blbě, ale jde to. Doporučil bych tak  min. 2cm do hloubky, aby nevypadávala.  Do ní pak zasuňte rezervoárek a mezi ním a základní mašinou je ta delší hadička. Zasunout jdou dobře, vytáhnout blbě. Což je asi ideální. nemyslím, že by bylo nutné to pokaždé rozebírat - dokonce to bude nutné asi málokdy.

    Vlastní vagína - návlek - válec je z velmi měkkého a poddajného materiálu, což je obrovskou výhodou pro jakoukoliv velikost penisu. Má silnější stěny a na vstupu těsnící manžetku.
 

   Testy:

    Ze všeho nejvíc nesnáším, když mi testinky na nějaký produkt řeknou: "Hele...  co Ti mám povídat... dobrý..." To bych jim dal nejraději na zadek. A teď mám chuť napsat totéž :-))))))  No prostě velmi dobře překvapilo. Na netu se všude objevuje, že to je náhrada orálního sexu. Jo - ten pocit je fakt strašně podobnej. Má to ale háček. Je to jako v puse a tím, že se dá nastavit "zdvih" si můžete regulovat, jak moc ta virtuální dáma hýbe hlavou. A teď pánové ruce na srdce - kdo zná bytost ženského pohlaví, která vás dokáže vyhotovit se svázanýma rukama za zády?  Jen pusou? Takových moc není, ale na druhou stranu je to celou dobu strašně příjemné. No a přesně takhle bych to popsal. Možná existují přecitlivělí kluci, které to odpráskne za chvíli, ale spíše bych si dovolil tvrdit, že nadpoloviční většinu chlapů to bude hodně rajcovat, ale nevytlačí to tu kárku až na kopec. Jenže stačí trochu pomoct a pak vás tahle gumová pusinka bude držet těsně pod vrcholem - a to dlouho. V tomto okamžiku bych výrobci vytknul, že neudělal u obou funkcí tlačítka (±). Je to prosté - dlouhý pohyb je stimulativnější a zkrácením se účinky sníží, ale pak by to zase chtělo rychlou změnu na dlouhý. Jenže tlačítka umožňují regulaci jen 1-2-3-4-5-1-2-3-4-5 atd. No a než to přecvakáte, tak to ten ideální průběh prostě naruší.
   Pak je tam ještě jeden zajímavý efekt. Ve válci vzniká střídavě tlak a podtlak. No a když v okamžiku "tlaku" válec zmáčknete, tak vybublá část vzduchu zevnitř a penis okamžitě zajede hlouběji. Tím se to dá docela dobře naštelovat nebo měnit pocity. Nacpat jahodu až na dno je nesmysl - pak se toho totiž už moc neděje a válec se nemůže pohybovat.
   Tenhle materiál snáší i silikonový lubrikant a asi bych jiný nevolil. Vodník za chvíli tuhne a tohle potřebuje trvalou lajzandu. Upřímně řečeno - neznám lepší než je Sexgel. Nejen že ho stačí fakt malinko, ale je to jediný silikoňák který se smí používat i na silikonové pomůcky. 
 
 

   Závěr:

       Zábavný, příjemný, dobrý. Není to ani tak moc hlučný, jak jsem se původně obával. Jde o prototyp - netuším co to bude stát a doufám, že to bude dostupné. Dovedu si dobře představit tu pohodičku u nějakého péčka nebo trojku s partnerkou - stačí si lehnout na záda, posadit si kočičku na pusu, nasadit Suck-O-Mat a pofrčíte si slušnou jízdu. Ne každá holka totiž dokáže v šedesátdevítce dávat i brát současně. A takhle si to užijou a ještě se pobaví.
 
 
   Na profivideu níže pěkně lžou! Adaptér je sice na 12V/2,5A, ale autokabel není součástí balení. Takže pokud si chcete zpříjemnit cestu na D1, tak si ten kabel musíte vyrobit. Pan managér bude asi kutil nebo má šikovné sluhy :-)

 
 
 
 
MilanXD             
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse

Negativní zkušenost

22.11.2019 16:12

Recenze píšu podle pravdy, je tady i řada negativních recenzí, ale dodavatel dodává produkty, u kterých se přímo předpokládá, že jsou dobré. Navíc pokud jde o vyloženě o prototyp, tak se negativní recenze neuvěřejňuje a výroba se nespustí. Takže pak to vypadá jako seznam oslavných článků, je to pouze zdání.
Neúčinnost tohoto produktu může být způsobena nějakou závadou vývěvy a tím snížením jejího výkonu nebo subjektivní menší vzrušivostí na tento typ masturbace. Je to jako u žen. Některé jsou nadšené třeba z Womanizeru a s jinými to ani nehne.

suckomat zkušenost

14.11.2019 15:06

 Tento přístroj mne totálně zklamal. Je naprosto o ničem, silikonový návlek je těžký a neúčinný. Podtlak? O ničem..... Bohužel přístroj po použití nejde vrátit jsou to zbytečně vyhozené peníze.Absolutně NEDOPORUČUJI .....po vlastní zkušenosti mi přijde, že kladné recenze jsou napsané jen aby si to nějakej pitomec jako já koupil

Moje zkušenosti

13.5.2019 19:00

Já doporučuju jako lubrikant ricínový olej. Jinak přístroj je jedním slovem super.

V diskusi jsou 4 příspěvky, poslední příspěvek 27.7.2021 17:39 Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012