Swan

Swan

MilanXD 11.1.2012

Swan - vibrátor s pečetí dokonalosti

 

Firma Swan se představila s celou kolekcí velmi zajímavých, speciálních i univerzálních vibrátorů. Mezi erotickými pomůckami se objevuje velká spousta zvířátek a nejoblíbenější byli doposud hlavně delfínci. Swan vytáhl do boje s kouzelnou, elegantní a vznešenou labutí a v každém tvaru je možno jí alespoň malinko poznat.  Produkty této firmy nepatří mezi levné, protože využívají jen nejlepší materiály, technologie a funkce.

Tyto skvělé vlastnosti Swan produktů spojují všechny modely:

  • Povrch je pokryt čistým "Premium silikonem"
  • Všechny vibrační jednotky jim dodává věhlasná firma Power Bullet
  • Všechny produkty mají zabudované akumulátory Lithium-ion s velkou výdrží a bez paměťového efektu
  • Jsou vodotěsné pro použití v malých hloubkách (vana apod.)
  • Mají uzamykatelná tlačítka pro přepravu nebo proti nechtěnému zapnutí
  • Jsou jednoduché pro ovládání bez zbytečných funkcí
  • Obaly patří mezi luxusnější a všechna balení obsahují elegantní saténový sáček
  • Nabíječky mají redukce pro všechny známé světové normy zásuvek

 

Takový souhrn vlastností mají opravdu jen Ti nejlepší a Swan se mezi slavné konkurenty postavil hrdě a se ctí.

Takže si představíme zmenšenou kolekci a začneme jedním z hodně zajímavých:

 

Swan Clutch  - svěrač

 

Clutch je erotická pomůcka pro ženy, které si chtějí (nebo jim to lékař doporučil) zpevnit pánevní dno a posílit poševní svaly. Tyto cviky - známé jako Kegelovy cviky - se doporučují ženám po porodech a ve vyšším věku. Takové cvičení přinášů řadu kladných výsledků. Mimo snížení případné inkotinence také zlepšují správné držení těla a především se zlepšuje jejich erotické cítění. A pochopitelně to velmi pozitivně vnímá i partner. Pomůcek z kategorie Fitness vagína je řada a například světoznámé COME je velmi efektivní, ovšem zpětná vazba je pouze vizuální - na pohybu tyčinky. Clutch přichází s opravdu převratnou novinkou - snímačem tlaku pod povrchem většího dílu.

Vibrační a posilovací vajíčko Clutch připomíná venušiny kuličky, ale pracuje na úplně jiném principu. V menší kuličce má vibrační jednotku a akumulátor s elektronikou je ve větším dílu. Pod jeho silikonovým obalem je čidlo, které snímá tlak poševních svalů a proporcionálně jej převádí na vibrace. Tedy při svalovém stahu se rozeběhnou vibrace a to v přímé úměře velikosti poševního stahu. Čím silněji vagína obemkne Clutch, tím jsou vibrace silnější. Žena má tak absolutně dokonalou kontrolu na svým cvičením a současně je příjemně odměněna. Pomocí plastové smyčky je možno měnit umístění Clutch ve vagíně a procvičit všechny potřebné svaly. Také je vhodné Clutch otáčet podél podélné osy, aby se kontroloval tlak po celém vnitřním obvodu vagíny.

Clutch má na povrchu jedno malé tlačítko, jehož stiskem na více než 3sec se zařízení zapne. Pro kontrolu se spustí maximální vibrace a po jeho uvolnění se vypnou - pak se již zapojuje tlakový senzor. Pro vypnutí se opět stiskne na delší dobu tlačítko a spuštění max. vibrací je tak znovu potvrzením o úplném vypnutí (po jeho uvolnění).

Upozornění: Clutch je neutno vypnout včetně uzemčení ovládání -jinak má mírný vnitřní odběr  a z úplného nabití se během několika dní sám vybije. Při úplném vypnutí a uzamčení ovládání je akumulátor odpojen a pohotovostní doba je až měsíc.

 Nejnovější náhrada za Swan Clutch z 3.9.2016

 Nyní se na trhu objevila novinka, která Swan Clutch nahrazuje a současně jej posunuje do mnohonásobně vyššího levelu a rozšiřuje jeho použití...

 

Test Swan Clutch:

Clutch dostala jedna Testinka a zde je její zpráva:

 Jak ses mě ptal na tu sílu, kterou jsem musela stisknout svaly, abych rozvibrovala tu věcičku , tak poprvé jsem zatla na maximum, co to šlo (i břišní svaly a zadržela jsem dech). Po dalších dvou, třech pokusech stačilo stisknout tak na 40,50%, ale s takovou intenzitou jsem po chvilce (3, 4 vteřiny) začala povolovat, takže jsem musela zase až na maximum, v kterém jsem ale nevydržela víc jak zhruba 10 vteřin. Je to docela namáhavé a je to malinko jiné než zadržovat moč. Dovedu si představit, že po měsíčním tréninku bych to udržela třeba i minutu - ale napoprvé to prostě nešlo.  Snad Ti to k něčemu bude, nevím, jak lépe to popsat ..

Testinka 2 : Tlakový čidlo je tam jen jedno a je docela zajímavé zkoušet to otáčet o 90st .  Nejvíc jsem to dokázala rozjet když bylo to čidlo dole - směrem k zadečku. Nahoře se to mačká hůře a do stran ještě míň. Po 15 minutách cvičení jsem už cítila mírně bolestivo únavu.

 

Swan Tundra a Trumpeter

 

Tundra a Trumpeter jsou erotické pomůcky, které jsou určeny především pro ženy. Jejich koncepce umožňuje hlavně vnitřní vaginální dráždění, stimulaci klitorisu - ale jsou použitelné i pro anální prostor. Vibrační jednotka v širším zakončení má silné a mohutné vibrace - typické pro PowerBullet. Vibrátor na menším konci má vibrace jemnější - s vyšší frekvencí. V zúžení je pružný prostor s možností ohybu až o 60st.

 

 

 

 

 

Tundra a Trumpeter mají dvě nenápadná podsvětlená tlačítka. Každé tlačítko ovládá jednu vibrační jednotku. Stiskem tlačítka se vibrace zapnou a jeho přidržením se plynule zvyšují. Krátkým stiskem se ihned vypnou. Stskem obou tlačítek současně se ovládání uzamkne pro cestování nebo proti nechtěnému zapnutí.

 

 

 

 

Swan Black

 

 

Black je erotická pomůcka, která je určená pro dámy s velmi citlivým klitorisem a potřebou vnitřního vaginálního dráždění. Vnitřní vibrační jednotka má silné a mohutné vibrace - typické pro PowerBullet. Jazýček na klitoris má naopak jemné vybrace s vyšší frekvencí. Ostatní funkce a ovládání jsou shodné s výše uvedenými typy.

 

 

 

 

 

Pro všechny čtyři tyto produkty platí, že se nabíjí pomocí přibalené nabíječky, která se připojuje delším konektorem do zdířky vespodu produktu. Zdířka je opatřena speciálním průchodem, který se po odpojení vodotěsně uzavírá. Nabíječka má redukce pro všechny známé světové zásuvky 220V. Větší produkty se nabíjejí déle, ale jejich doba provozu je šokující = až 14 hodin!!! Menší produkty obsahují menší akumulátory, ale i tady je doba provozu velká - okolo 4 hodin. Nabíjení je vždy kratší a je od 2 do 4 hodin.

 

 

 

 

Vlajková loď  - Swan Adore Luxury

 

Model Adore Luxury je mohutnější mechanický vibrátor se třemi motory, určený k intenzivní stimulaci G-bodu + vnitřního prostoru vagíny a klitorisu. Ovládá se dvěma tlačítky. Stisknutím horního tlačítka se zapínají rotace - celá špička (cca 5-6cm) vibrátoru rotuje s poloměrem přibližně 15mm. Přidržením tlačítka se rychlost rotace plynule zvyšuje. Jeho krátkodobým stisknutím se rotace vypnou.

Spodní tlačítko ovládá velmi silné vibrační jednotky. První vibrátor je v dílu na klitoris a druhý je uvnitř těla Luxury (v oblasti bodu G) - kde je vibrátor rozšířen a navíc opatřen výstupky.

Vibrace jsou extrémně silné a účinnost Luxury je vyjímečná.

Luxury se nabíjí bezkontaktně, pouhým postavením do stojánku. Doba nabíjení se doporučuje přibližně na 12 hodin, doba provozu je až 8.5 hodiny. Stiskem obou tlačítek současně se ovládání zamyká - pro cestování a nevžádoucí zapnutí.

Adore Swan Luxury je jednoduchý, technologicky velmi vyspělý, účinný a bezpečný. Věhlasným výrobcům bude jistě silným konkurentem.

 

Doufám že sami uznáte,
že erotické pomůcky firmy Swan,
rozhodně patří mezi velmi zajímavé a sofistikované.

 

 

 Takže příjemnou zábavu                              Milan XD

 

 

 


Diskuse

V diskuzi nejsou žádné příspěvky. Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012