Tenga Egg Wavy - Special Cool edition

Tenga Egg Wavy - Special Cool edition

MilanXD 24.7.2016

Masturbační vajíčko - Tenga Egg Wavy - Special Cool edition

   Sehnat  kámošku na testy vibrátorů je záležitost minut. Sehnat kamaráda na testy umělé vagíny nebo nějakého masturbátoru je věc téměř nemožná. A navíc z něj potom dostat relevantní posudek je už vůbec děs. Tak jsem se do téhle kokotinky pustil sám a vůbec nelituju. Není moc obvyklé, že mě něco v tomto oboru skutečně překvapí a to se teď bezpochyby stalo.
 
    Ještě krátké zamyšlení - není problém u holek zaslechnout "...udělala jsem ho rukou...". Pánové to označují malinko ostřejším výrazem, ale co je vlastně za tím? Jsem stoprocentně přesvědčený, že každý chlap zažil skvělou ruční práci a pak ten pravý opak. Obšírně jsem se o tom už dost rozepsal v článku Orální sex. A ne každý muž dokáže partnerku přesně navigovat a hlavně se vyjádřit, když to trochu dře.
   Teď bych se jen pozastavil nad tím, jak holky zvládají takové ty drobné niance u napnutí předkožky. Ten správný okamžik je totiž velice přesný a nedotažení není až tak vzrušující a přetažení může být bolestivé. Suchou ruku by měly mít jen skutečné profesionálky a neustále si ruku vlhčit třeba slinami nebo gelem většinou Honičku zase až tolik nebaví. Takže se občas stává, že celá akce trvá déle než by se čekalo a chlap má pak při té honičce docela honičku se odprásknout. Když dojde k vyhotovení, tak to trefí volant, kabelku, vyděšenou tvář Haničky-Honičky nebo kalhoty od zatraceně drahého obleku.
 
   Konec trampotám!!!!  Jsou tady Tenga vajíčka a jejich letní vlajková loď = Cool Edition.
 
   Prodávají se všude možně a možná se časem objeví i na farmářských trzích. Jsou levná, srandovní, skladná a hlavně suprově funkční. Vajíčko vypadá jako vajíčko. Po rozbalení pečetního obalu vypadá jako vajíčko a po vyjmutí z plastového obalu vypadá ještě víc jako vajíčko. Je ze zvláštní směsi silikonů - oficiálně z termoplastického elastomeru. Uvnitř vlastního vajíčka je patronka, kde je sbalený lubrikační gel a návod. Návod není čitelný ani pod mikroskopem  a většina je v japonštině. Pokud by to ale někdo nedokázal použít bez návodu, tak vraťte vysvědčení z deváté třídy a vzdejte se dobrovolně sexu.
 
Každé vajíčko má na celém obalu nějakou grafiku. Dobře si jí prohlédněte, protože to, co je natištěno na pečetním obalu je vlastně drážkování a výstupky uvnitř vajíčka, které vytváří slušně realistický pocit jako uvnitř vagíny. Obal nevyhazujte a vezměte si ho s sebou na příští nákup - sortiment je veliký a málokdo si pamatuje co mu přesně ideálně vyhovovalo. Vajíčko jsem obrátil naruby, aby bylo jasné, co Vás čeká...
 
 
   No a teď se objevila  COOL EDITION. To jsou v podstatě stejná vajíčka jako ostatní, ale mají modrý obal a gel obsahuje nějaké WintrFrešky nebo co, protože to neskutečně studí. To je vcelku velká legrace, protože to jednak perfektně zdokonalí erekci, a pak je to velká lábuš ve vedru. Možná bych to nepoužíval v zimě, páč by z toho mohla být angína. Ovšem v letních dnech je to opravdu příjemné.
 

Výhody vajíčka ve zkratce:

 • Vajíčko je neskutečně elastické, takže se dá lehce natáhnout po celé délce penisu.
 • Na začátku má mírně zůžený otvor, takže roznáší gel jen na důležitou oblast.
 • Varovnává tlak ruky, takže menší i větší stisk se tak nějak zprůměrovává do ideální polohy.
 • Přetahování předkožky a přejezd přes hranu žaludu probíhá v neideálnější formě.
 • Dost to připomíná reálný styk.
 • Je připravené k použití kdykoliv a možná i kdekoliv
 • Vajíčko zachytí ejakulát a zúžený otvor velmi slušně očistí penis po sejmutí
 • Jde použít opakovaně - včetně plastového obalu pro uskladnění.
 • Řeší hygienu při rychlovkách "u plotu".
 • Řeší medúzy vzniklé ve vaně. 
 • Dají se s nimi beztrestně koulovat politici, protože tahle vajíčka nemohou ublížit (používat bez plastového obalu!).


Nevýhody vajíčka :

 • Pokud unikne gel ven a hlavně na vajíčko zvenku, tak to protivně klouže.
 • Reálně to čvachtá - což může někoho rušit (a někoho i vzrušovat).
 • Při opakované akci je třeba použít vlastní lubrikant = na vodní bázi, nebo univerzální BOOM, který je sice na bázi silikonů, ale jako jediný se smí používat i na silikonové pomůcky.
 • Váš gel asi už nebude tak příjemně chladit, tak do něj zkuste rozpustit třeba Tikťaky :-)))
 • Málokdy doma vydrží nový typ vajíčka zapečetěný déle než pár dní.
    Vajíčka se dají koupit i po celých platech, jsou skvělým dárkem v podstatě pro kohokoliv, usnadňují masturbaci a ruční práci, řeší ejakulaci, jsou úžasně příjemná, bezvadná na Velikonoce a měla by být součástí každé moderní kabelky. Chlapi to zcela jistě ocení!
 

 

Test - Tenga Egg Cool Ed

 
Nesnáším, když mi testerka řekne všeho všudy: "Hele bylo to dobrý..."  To je dost budižkničemný posudek.
Takže dnes to bude jinak. Vyzkoušel jsem to a můžu zodpovědně prohlásit: "Hele... DOST dobrý!!!"
Překvapilo to mnohem víc než jsem čekal.
 
 
 
Obyčejná masturbační vajíčka jsou za necelé kilo,
ale tohle - s klimatizací - je o šedesátikorun dražší
 
 Jedno zoufale nekvalitní videjko pro názornost...
 
 
 
 MilnXD               
 
 
 

Diskuse

V diskuzi nejsou žádné příspěvky. Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012