Test Fuckingmachine aneb Šukací stroje

Test Fuckingmachine aneb Šukací stroje

24.11.2008

Fuckingmachine nebo jinak - Šukací stroje LoveMachine 

Vibrační kroužky nebo umělé vagíny se testují jednoduše – ale když jsem dostal nabídku otestovat tohle monstrum, tak jsem malinko znejistěl. Přece jen už je to dost daleko za „hraním“ s nějakými drobnostmi. Ale na druhou stranu mě to zajímalo proto, že jsem kdysi podobný stroj stavěl a mám s tím bohaté zkušenosti. Ty jsem popsal v obecném povídání o Fuckingmachine…. K tomuto článku se budu odvolávat – takže doporučuju si jej napřed přečíst.
    Love machine – stroj, který jsme obdrželi od SEXSHOP.cz je v krabici velikosti větší fritézy. Balení je dokonalé, ale první co bych tomu vyčetl je obal. Dost jasně vypovídá o tom, co je uvnitř a přenášení takové věci na veřejnosti je vcelku napínavá věc. To – že jsem se sešel ve výtahu se sousedkou a ta se očividně o krabici zajímala - patřilo nesporně do zábavné předehry. Barevný přebal krabice se sice dá sejmout , ale nejsem žádný srabík a tak už asi celý barák ví, proč byl doma takový bengál…

Budu upřímný – na mašinku jsme se nevrhli hned ten den… Naopak – jelikož šlo o dost vyjímečnou událost, dali jsme si „těšení“ téměř na měsíc. Za tu dobu jsem si zjistil veškeré dostupné informace a teprve po dokonalé přípravě jsme se rozhodli to skutečně otestovat…

 

Fuckingmachine Love Machine – vybalení

Pár dní před akcí jsem se rozhodl detailně prozkoumat obsah celé bedny. Zabaleno to je asi jako nový DVD recorder – perfektní polystyrénová forma a v bílých pelíšcích uloženy všechny drobnosti i hlavní stroj. Mašinka samotná není nijak veliká a co mě překvapilo – ani těžká. Ke strojovně je pevně připojen napájecí kabel do sítě i dálkové ovládání… Vcelku chápu, že všechny konektory a zdířky jsou zdrojem poruch, ale ty kabely mě rozčilovaly, protože se u stroje motaj a už je nikdy nikdo nedokáže zase smotat stejným způsobem pro zpětné uložení do bedny. Mašinka není ani moc těžká a to bylo první co mě napadlo – že její stabilita nebude nic moc a že bude ujíždět. Jenže vespodu má protiskluzovou gumu a navíc tzv. klíčové dírky = uchycení na 4 šrouby. Trochu luxus je vytahovací ucho jako u kufru, které se vytáhne asi o 10cm a  za které se to výborně přenáší. Na boku stroje jsou z každé strany velké křídlové plastové matky. Když se povolí – tak je možno naklánět směr šukajícího dilda plynule z vodorovné polohy do úplně kolmé. To je myslím vůbec největší výhra tohoto výrobku. Drtivá většina mašinek se musí různě štelovat a podkládat – aby úhel průniku odpovídal potřebám ošukávané. U téhle je to věc absolutně jednoduchého nastavení a navíc ani není nutné to utahovat – úhel se pak mění sám podle potřeby.  Drobným nedostatkem je německý popis u křídlovek  a to, že při úplném povolení na doraz dojde k opětovné fixaci úhlu dilda = pořádně nevíte, jestli je to úplně utažené nebo úplně povolené. Každopádně jsem vycházel ze správného  předpokladu, že doleva se to povoluje  a doprava utahuje a nesmí se to povolit až nadoraz doleva, ale jen tak, aby s tím šlo hýbat. 


   U napájecího kabelu je hlavní vypínač – věc, která akutně chybí na většině erotických pomůcek a kterou ocení především mladí, kteří bydlí u rodičů a staří, kteří bydlí s dětmi. Prostě „típ“ a je okamžité ticho a klid… Na mašině jsou z boku ještě 3 zdířky na 2,5mm konektory, ale o tom později. Poslední zajímavou věcí je gumový pás, který doslova obtahuje celou strojovnu, a který má otvor na dildo olemovaný plastem. To je snad jediná věc, kterou bych výrobci důrazně vytknul. Když se pás posune, tak hrana dilda zachytává za plastový okraj v otvoru a nahlas to cvaká.   Pás se dá sejmout (je na sucháč), ale pak se mírně zvýší hlučnost celého stroje. No mírně – spíš docela dost. Uvnitř je zapouzdřený zdroj a velká plastová kostka, obsahující veškeré mechanismy = ani po sundání pásu nehrozí zranění z nějakých hejbel uvnitř.

 

Fuckingamachine Love Machine – doplňky:

Krabice obsahuje dále řadu doplňků, jejichž přesná specifikace je v obecném článku Šukací stroje  - na konci. Takže letem světem – Štíhlý klasický vibrátor, dildo v tělové barvě a ve velikosti běžného penisu s žilkami, gumový anální kolík – velmi jemný, špičatý  a příjemně měkký. Zahnutý vibrátor na G-bod a akrylátový válec s vložkou obsahující spoustu měkounkých ocásků. Nakonec ještě univerzální vibrační vajíčko. O těch jsem zase psal v článku „Vibrační vajíčka“. Všechny vibrátory mají vlastní kabel právě s dříve zmíněnými 2,5mm konektory, což umožňuje jejich připojení do mašinky a už se nikdy nemusíte starat o baterie – vše zajistí vnitřní silný zdroj.

 

Fuckingamachine LoveMachine – dálkové ovládání


Kabelová dálka má po straně dvě kolečka – horním regulátorem se ovládá rychlost šuku a spodním kolečkem se ovládají rychlosti vibrací. Nutno podotknout, že je možno do mašinky zapojit všechny tři doplňky současně a dálkové ovládání si s nimi poradí. Na ovladači je ještě tlačítko, kterým je možno přepínat 5 různých vibračních programů pro připojené vibrátory.  Už jen taková výbava vcelku ohromí svými možnostmi i přemírou kombinací.

 

 

Fuckingamachine Love Machine – první test

Ještě o samotě jsem vybalil a sestavil základní stroj a těšil se z jeho fakt promyšleného řešení. Mašinku jsem položil na stůl a přesvědčil se, že protiskluzová vrstva vespodu fakt nedovolí, aby to nějak cestovalo po dřevěné desce. Zapnul jsem to do sítě a zkusil jen tak na sucho ovladač. Velmi pomalá rychlost je tak jeden šuk za vteřinu a nejvyšší odhaduju asi něco přes 3 šuky/sec. No… a pak mi to nedalo  - byl jsem sám a tak jsem našrouboval  do mašiny válec pro muže a do něj vložil sasanku = Cyberskinovou vložku, která má uvnitř bambilion jemňoučkých tyčinek.   – No už vidím, jak se chechtáte, ale kdo by odolal to nezkusit!!!!
Zvědavost mi přesměrovala krev do spodní poloviny těla a tak už stačilo jen nanést lubrikační gel na bázi vody a nabídnout se k testování. Ovladač je vcelku citlivý, takže není problém zastavit mašinku v okamžiku, kdy je nástavec vysunutý co nejdále ven. Stoupnul jsem si ke stolu a zaparkoval kluka do toho chlupatého tunelu. Na první pocit nic moc extra. Umělá vagína tiskne penis velmi jasně, ale tady jsem měl pocit, že je to spíš pro slony. Prostě v průměru nějak moc velké. Tak jsem to spustil. Upřímně napsáno – nedá se to moc přesně napsat… Válec o dost větší než penis je uvnitř poset 120 jemňoučkými tyčinkami… A ty jezdí po celé  délce Vašeho Dicka tam a zpátky po dráze cca 7cm… Sex se sasankou hadr. Stovky tykadélek co rozhodně nejsou netýkavky. Předkožku to nestáhne, ale když to uděláte sami, tak Vás to vystřelí do sedmého nebe s otevřenými dveřmi do osmého. Lábuš ultramega. Trošku mě rušilo, že u toho musím stát u stolu a tak jsem bleskově vrtnul do stolu z boku dva šrouby a mašinku zavěsil do otvorů na základně. Pak už stačilo usednout do křesla a nastavit ideální úhel. Z DVD jsem pustil do televize jakýsi neslušný film, zapálil cigaretu a uchopil sklenku s bourbonem. Lábuš ultramegaplus. Tahle funkce stroje by mi bohatě stačila – nemluvě o tom, že do akrylátového válce se dá vložit umělá vagína Fleshlight a pak už by to byl doslova masakr.

 

Fuckingamachine LoveMachine –  hlavní test

Nastal kýžený okamžik – zapojit do testování i Testinku – mojí zdivočelou partnerku. Přípravy nebyly nijak dramatické  -  jednoduše ulehla s dolními končetinami do polohy „vítej“, já našrouboval do stroje umělé penisoidní dildo a ovladačem nastavil horní úvrať = polohu, kdy je dildo nejvíce vysunuté. Pak jsem pomalu přibližoval celou fuckingmachine - až začalo dildo zajíždět do nejluxusnější garáže na světě. Teprve po zaparkování jsme nastartovali. Nejpomalejší rychlost = na „jednadvacet“ vjede i zajede. To je tak nějak zahřívací kolo na uvolnění….


Testinka si položila hlavu, zavřela oči, uchopila ovladač a začala pomalounku dávat volume doprava.  Hele – dovedete si vůbec představit ten pohled? Tu radost a pýchu nad dokonalou technikou? Tentokrát to cigáro s panákem sedlo ještě líp. A já si taky sedl. Jenže ještě před tím jsem zapojil do konektoru vibrační vajíčko a položil jí ho na bříško. V jedné ruce měla ovladač, v druhé vajíčko. Začala testovat rychlosti vibrací, vibrační programy a pomalu šlapala na plyn i hlavnímu kombajnu. Měl jsem obavy, co bude mašinka dělat, ale i když je lehká a mobilní – nedá se říct, že by z ní utíkala. Navíc se jí nohy roztáhly do žáby a patami si tak mohla mašinku přidržovat nebo i přitahovat. A stále nabírala větší a větší rychlost. Ze zasnění mě vytrhly pracovní povinnosti a tak jsem krutě stiskl hlavní vypínač a oznámil jí, že tady není pro nějaké přisprostlé šukando, ale pro pracovní povinnosti a zavelel jsem: „Na čtyři!!!“.

Poslušně se otočila a klekla na všechny čtyři. Nastavení mašinky do správného úhlu trvá max. 2 vteřiny a už to frčelo nanovo – tentokrát zespodu. Plynule jsem zkoušeli všechny úhly až do úplně vzpřímeného klečení, kdy mašinka jebe kolmo vzhůru. … Netuším, jakou máte představivost – ale klečící žena s šukacím strojem mezi nohama, zavřenýma očima,  a otevřenou pusou  - to se prostě nedá nezneužít…  Stoupnul jsem si k ní a za chvilku jsem už měl zavřené oči taky…………… Teď skočím asi čtvrt hodinu – kterou jsem potřeboval na rozdýchání a uklidnění a nasazení análního nástavce. Jelikož Testinka má tenhle sport mnohem raději než klasiku – vrtěla se před strojem jak štěně při příchodu paničky. Postup  byl podobný… Lubrikace, horní úvrať – pomalé zavedení co nejhlouběji a start. Špičatý anální kolík zcela jistě uvítají všichni, kteří mají rádi cyklické roztahování a uvolňování svěrače, ale Testinka patří mezi ty, které mají rády objemnější pohyb uvnitř. Takže rychlá změna a místo špičatého kuželu se vrátil umělý penis, se kterým se dostavilo ono známé oslovování svatých a série mnoha orgasmů za sebou. Při tom jsem zapojil do konektorů klasický vibrátor i G-bod vibrátor a Testinka s nimi při tom análku uklízela výše zmíněnou garáž.  A zase několik úhlů, poloh i se strojem na vyšším stole a opřená v předklonu o zeď.
 Už jsme testovali asi hodinu, tak jsem letmo zkontroloval uvnitř mašinky teplotu zdroje i pouzdra s převodovkou a vše bylo doslova studené. Výborně – tak Tě Ty neúnavná mrcho otestujeme oba! První párový test byl jasný – na pánský sasankovitý nástavec lze vložit i vibrační vajíčko, které mu dodá příjemné vrnění a ještě zbydou dvě zdířky na vibrátory. Lehnul jsem si na bok, vlítnul do sasanky a pustil pohyb. Testinka si vzala klasický vibrátor a g-bod vibrátor. Štíhlá klasika jí vklouzla do zdivočelého zadečku a rohaté géčko zase do mokrozkroku. Díval jsem se upřeně jak s nimi uvnitř šermuje a ona se dívala jak mi ta chlupatá potvora okusuje mikrofon. Tak bláznivou onanpárty jsem fakt nikdy nezažil. Vyhotovili jsme se téměř současně a nasadili jsme si povinnou oddychovou hodinku, při které jsme se připravovali na závěrečné megafinále.

 

Fuckingamachine Love Machine –  Megafinále

Už jsem v životě několikrát zažil trojky, ale většinou se dvěma holkama. Většinou proto, že jsem zažil i pár dvojklukových trojek, jenže to mi nějak nikdy nesedlo.  Bohužel Testinka pár dojklukových trojek zažila také a jí to sedlo naopak náramně. Sedwich. Double penetration… Jeden tam a druhý tam.. Větší naplnění může nastat už jen když přijde ještě třetí do pusy. No a můj sen byl otestovat mašinku právě na zmíněný sendwich. Lubrikace v celé dvojgaráži byla ještě zcela dostačující, uvolnění také a tak nic nebránilo jít rovnou na věc. Základní poloha byla předklon v kleče a  mašinka mezi nohama ve vagíně. A hned mi bylo jasné, že to nebude jednoduché – dildo není dlouhé a jeho spodní hrana zajíždí až na úroveň vstupu do mašinky. Takže nasednutí musí být v kleče s velmi roztaženými stehny do stran – na okraji postele. Přistoupil jsem zezadu a pokusil se o vniknutí do análku. Nešlo to… A když se to povedlo – vyklouzlo dildo z vagíny. A to tam zase už nešlo dostat, pokud já byl uvnitř. Po třetím pokusu jsem to chtěl vzdát, ale Testinka rezolutně zamítla mojí malou trpělivost a změnila úhel dilda na stroji. Navlékla se na něj jak korálek, prohnula se v pase, vyšpulila zadeček a nejednou to šlo velmi lehce. Já i stroj nadoraz…. Hrábla po ovladači a pustila do toho motorického mrdadla energii. Nevím kolik z Vás sendwich zažilo, ale přepážka mezi vagínou a análkem je velmi tenká a pohyb vespodu penisu jsem okamžitě vnímal jako šíleně vzrušující. Nasadil jsem tedy stejné tempo jako ten píst dole, ale na střídačku = v opačném okamžiku. … Já dovnitř dildo ven a dildo dovnitř – já ven. Začala zase zvyšovat rychlost  - a jako bych byl napojen na ovladač i já – držel jsem krok – pořád na střídačku. Vyvolávání svatých je známkou blížícího orgasmu, jenže svatí se změnili velmi rychle v nesrozumitelný jekot. A v ten okamžik jsem se synchronizoval s mrdostrojem a šel dovnitř současně s ním. Přerývaný křik se změnil v souvislý řev doprovázený mlácením pěstmi do zdi.  …………… Jestli jsem si už mnohokrát myslel, že jsem jí dovedl do maxima, tak jsem tentokrát tento rekord překonal mnohosetkrát.  Odpadli jsme jak po maratonu na rovníku. Ještě jsme sice sebrali zbytky sil na poslední polohu = já dole, ona sedí na mě a mašinka jí  ze stolu navštíví do zadečku, ale upřímně řečeno – to už nešlo… Ne že by to nešlo technicky, ale neklaplo to fyzicky… Už jsme na to neměli sílu a jen jsme testli, že takhle to funguje taky …

 

Fuckingmachine LoveMachine – Závěr

Skvěle vymyšlený stroj na sex. Postavil jsem si kdysi něco podobného, ale v těch vychytávkách a detailech jsem 100 let za prvními bakteriemi. Malá, lehká, přenosná, nenápadná, výkonná. Vibrátory se dají používat i bez celé mechanické kopulace – jen zapojením do strojovny, takže se ušetří spousta peněz za baterky. A vrchol testu? -   Luxusní sendwich bez potíží se žárlivostí, těhotenstvím a nemocemi.


POZN. na závěr -

Tato Fuckingmachine se dá také s úspěchem používat třeba na plně automatizovanou hru s kočkou, nebo na rychlosušení fuseklí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Pane SEXSHOP.cz – díky za tuto mašinku a zprostředkování takového testu. Fakt to stálo za to!!!!  Doporučuju vřele všem si na Vás kliknout a udělat si doma megaradost..

 

autor = XD
Považujete-li tento článek za dobrý a přínosný, doporučte jej prosím zasláním odkazu svým známým
případně umístěním
našeho Banneru na Vaše stránky 


Diskuse

Kočka

2.6.2009 02:02

Asi nejvíc mě dostal borec na konec, Plně automatizovaná hra s kočkou :D

RE:KoÄŤka

22.4.2012 14:22

Tak jsem zjistil, že pračce bylo 4,5 roku. Je to děs, dředv to vydrželo klidně i 20 let. Buben nebyl zotsarlfd kamenem, to bylo v pohodě. Nevydržely ložiska, ty by se dala ještě vyměnit, ale jak se to rozsypalo, urvalo to celfd buben a při propočedte1ned opravy jsme se rozhodli raději pro novou.Ale byl to fofr. Přivezli ne1m ji, je1 ji odbalil , odstranil šrouby na zajištěned bubnu, zapojil vodu, odpad, letmo se mrknul na ovle1de1ned a 20 minut po dode1ned už prala. Pre1dlo je už take9 suche9 a pěkně vyprane9.S ovle1de1nedm takovfdch kre1mů proble9m neme1m, kolikre1t ani nečtu ne1vod, jde to nějak intuitivně.

Love - zdar

11.2.2009 03:51

No tak teda pěkně děkuju :-))) Jsem rád, že se to líbí. Dříve jsem tu samou práci dělal také, ale panu šéfovi se to nelíbilo, tak si jí teď dělám sám. A mám klid. Tyle věci mě bavěj a bavé mě psát - takže z toho občas vyleze něco poučně zábavného.
Bude mi potěšením, když odkaz na tyto stránky rozešleš známým nebo si třeba dáš někam banner, který najdeš v aktualitách.

V diskusi je 8 příspěvků, poslední příspěvek 22.4.2012 14:22 Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012