Test - šukací stroje Wild Buck

Test - šukací stroje Wild Buck

MilanXD 4.2.2009

Fuckingmachine Wild Buck - popis

 

Wild Buck je 25cm vysoké, 46cm dlouhé a 26cm široké sedátko potažené rudou koženkou. Ve spodní části je po obvodu suchý zip a po sejmutí spodního dílu koženky je přístup k boxu na baterie.  V horní části je obšitý otvor, kterým vychází mechanika a nástavce. Celý korpus je z tvrdého plastu, který je pokrytý po celém povrchu příjemně měkkou gumou. Konstrukce umožňuje bezpečné sezení.  Součástí balení jsou základní tři vibrátory - první má tvar velmi realistického penisu se značně vystouplými hranami, druhý je jemnější, ale delší a třetí je specialista na G-bod.

 

Šukací stroj  Wild Buck - zdroj a ovládání

Zdrojem je osm malých monočlánků - (typ „C“ nebo „LR14“).  Tento typ zdroje zjednodušuje výrobci homologace a komplikace se síťovým napájením a samozřejmě ve finále zlevňuje celé zařízení.  Malé monočlánky existují i v dobíjecích akumulátorových verzích, takže se zdrojem pak není problém.  Vedle bateryboxu je hlavní vypínač, ale provozní zapínání stroje je na dálkové ovládání. To má dosah až 10m - což velmi rozšiřuje hravé možnosti této mašinky. Na ovladači je jedno tlačítko = stiskem zapni , stiskem vypni.  Hlavní vypínač by se měl po použití vždy vypnout, protože jinak je stále v provozu obvod hlídající povel dálkového ovladače a ten by baterie pomalu vybíjel.  Výhodou je,  že hlavní vypínač se dá lehce nahmatat přes koženku na dně a není nutno otevírat potah.

 

Fuckingmachine Wild Buck - redukce a možnosti

Genialita této jednoduché mašinky spočívá v elegantním řešení použitelných nástavců. Jistě si mnozí všimli, že spousta vibrátorů v sexshopech má velmi podobné ovládání a uzavírání prostoru pro baterie. Výrobci Wild Bucka tedy sáhli k velmi praktickým třem redukcím, které jsou přibaleny a které umožňují použití celé spousty vibrátorů. Stačí si vzít zmíněné tři malé redukce s sebou a v sexshopu už jen vybírat a zkoušet. Sexshop.cz Vám ověření vhodnosti vibrátoru jistě sám zajistí. Tabulka s vibrátory ukazuje jen hrstku možností. Ovšem geniality není nikdy dost a tak se výrobce blýsknul ještě jednou neobvyklostí - redukce mají ve své konstrukci zabudované kontakty, které umožňují spuštění vibrací. Tedy pokud zašroubujete do fuckingmachine jakýkoliv vibrátor - pak vedle kopulačního pohybu bude současně i vibrovat. A to je u fuckingmachine velmi neobvyklé a zatím znám pouze dva typy, které to umí. Druhým je Louisiana Lounger.

 

 

 

 

Šukací stroj Wild Buck - vlastní test

Vzhledem k bohatým zkušenostem s různými typy fuckingmachine, jsme okolo zkoušení nedělali žádnou obcházecí kaši a šli jsme rovnou na věc.  Odkrytí koženky a založení baterií je záležitost na pár minut a stejně tak i do dálkového ovládání.  Takže zprovoznění stroje by se asi naučil i šimpanz. Nasednutí asi dokáže taky každý, ale pak nastala malinká svízel - u fuckingmachine je základním pravidlem zavést si vždy celé dildo co nejhlouběji a mít jej tzv. v „horní úvrati“ = co nejvíce vystrčené ven, aby první pohyb stroje byl vytahování z vagíny ven. To je totiž nejjednodušší ochrana proti nechtěnému a třeba i bolestivě násilnému průniku.  Tato mašinka má ale volnou mechaniku = vibrátor lze lehce zatlačit rukou dovnitř.  Takže před prvním nasednutím musí předcházet důkladné zvlhčení vagíny lubrikantem a nasednout tak, že se vysunuté dildo podrží rukou vytažené ze stroje.  Není to žádná velká překážka a Testinka to zvládla sama velmi rychle. Dildo by asi šlo zajistit ve vnější poloze třeba vařečkou, ale opravdu to šlo lehce. Jakmile měla větší část dilda ve vagíně, stiskla ovladač. Mašina nemá žádný pomalý rozeběh, takže se malinko lekla, ale v podstatě okamžitě došlo k uvolnění a úsměvu.  Naprázdno to má cca 3 šuky/sec a v zatížení se to mění podle lubrikace a úhlu pánve. Nikdy ale neklesla rychlost pod dva šuky za vteřinu.  Je to rychlost, kterou sice muž dokáže chvilkově vyvinout, ale určitě ne nadlouho. Zdvih dilda je 6cm - tedy vzdálenost, na které se pohybuje. 
     Testinka nejdříve seděla „na bobku“, pak klečela a nakonec ječela.  Mašinka je vcelku tichá a rozhodně nehrozí rušení sousedů (nepočítám-li hlasivky). Jelikož je Testinka žena multiorgastická - nemohu posoudit, jak dlouho by trval orgasmus „normální“ - ale určitě nijak dlouho. V rámci objektivity jsem vypomohl s uvolněním a promazáním recta a dildo se přestěhovalo na poměrně dlouhou dobu i do análku. Ale tam jsem použili menší a štíhlejší vibrátor z naší sbírky, který se hodil do jedné z redukcí.
    Nakonec jsme po hodině otestovali i polohu zezadu - kdy si mašinku plácla základnou na zeď a klekla si před ní. Jde to, ale je nutné poměrně dost roztáhnout nohy - tedy dát kolena dost daleko od sebe.  Další poloha byla v leže na zádech, kdy si mašinku tiskla mezi stehna a patou jedné nohy si určovala hloubku a tlak. Ve finále byla tato poloha vybrána jako nejpohodlnější, ale určitě to bude individuální.
Za celou hodinu a půl blbnutí se nezměnil zvuk a ani síla motoru. Změnila se ale síla Testinky a tak vzdala závod s baterkami. Původně jsme chtěli baterie "vyřídit"  a zjistit tak, jak dlouho vydrží jedna celá sada, ale tentokrát vyhrály.  Na konci mi zůstala jedna redukce v mašince, protože jsem silou utáhnul dildo a to se pak vyšroubovalo již bez redukce.  Vytáhnul jsem ojnici úplně ven a povolil redukci nastavitelnými kleštěmi přes ručník. Jsem si vědom, že jsem to fakt vzal silou za široké dildo a malá redukce se pak protáčela v prstech.  - Přesto bych to klasifikoval jako drobnou vadu.

 

Fuckingmachine Wild Buck - závěr a hodnocení

Klady:

 • Ideální rychlost, zdvih  i síla
 • velmi tichá a lehká
 • neuvěřitelně jednoduchá na obsluhu
 • hezká
 • praktická
 • má možnost použití desítek různých vibrátorů
 • při práci vibrátory i vibrují
 • má dálkové ovládání
 • V černé gumě bez rudého obalu je možná ještě zajímavější
 • Na koženkovém obalu je praktické pouzdro na dálkové ovládání

Zápory:

 • Po otevření obalu se suchým zipem je nutno jej dobře srovnat před zapnutím
 • nemá regulaci rychlosti = na začátku je nutno dildo zavést co nejhlouběji
 • silným utažením dilda se značně utáhne redukce ve výstupu
 • na dně mašinky chybí otvory pro uchycení na zeď na práci „zezadu“

Ve srovnání s Love Machine je Wild Buck mnohonásobně jednodušší a pro Testinku přijatelnější.  Z mého pohledu je Love Machine dokonalejší, výkonnější  a univerzálnější  - no a taky samozřejmě dražší….

Wild Buck je velmi hezká mašinka, tichá, skladná a nenápadná, jednoduchá a pro ženy asi přijatelnější. Pokud u ní nebudou uskladněna dilda - málokdo by dokázal ihned identifikovat její sexuální podstatu.
V USA a Kanadě chodí na ryby převážně ženy… A už asi vím proč. Jestli mají pod sebou tyhle židličky, tak je to musí zatraceně bavit. Mimochodem - já jsem nedávno zahlédnul rybáře, co se v dešti a zimě usmíval – příště omrknu, jaké má sedítko ?

 

 

Děkujeme firmě   SEXSHOP.cz –  za tuto mašinku a zprostředkování tohoto testu. 
Stroj se plně osvědčil v očekávaných vlastnostech
 

autor = XD
Považujete-li tento článek za dobrý a přínosný, doporučte jej prosím zasláním odkazu svým známým
případně umístěním
našeho Banneru na Vaše stránky Diskuse

V diskuzi nejsou žádné příspěvky. Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012