Trojka, gruppen sex, orgie či swingers

Trojka, gruppen sex, orgie či swingers

19.4.2013

Trojka, gruppen sex, orgie či swingers

Čím dál častěji vidím inzeráty na hledání "holky do trojky" nebo "pár hledá pár" na prohazovačku. Asi tušíte, že nejsem žádný puritán a něco podobného jsem už určitě zažil. Takže by se dalo asi očekávat, že začnu vypisovat jaká je to zábava, a kolik se u toho zažije legrace. Ale zklamu vás. Většinou lidi od toho odrazuju.

Mnoholidské swingers párty jsou samostatnou kapitolou a asi taky o nich něco napíšu, ale dnes bych chtěl rozebrat spíš ty slavné trojky. Dva muže s jednou ženou nebo dvě ženy s jedním mužem. Už několikrát jsem udělal anketu, která obsahovala jednoduché zadání: Jste žena a máte možnost si vybrat několik mužů na sex. Jsou plně zdraví, neexistuje žádné záznamové zařízení, nehrozí těhotenství, vše bude plně anonymní a budou dělat to, co si budete přát. S kolika "bouráky" byste si to rozdala? V jedné anketě bylo několik tisíc odpovědí a vítězný počet byl 3. Pět mužů bylo na druhém místě a dva muži až na třetím. Čtyři, šest a více mužů již bylo radikálně méně zastoupeno. Je to vcelku logické a předpokládatelné, ale trochu překvapující bylo to, že žen, které by takovou nabídku odmítly, bylo poměrně málo a většina by si takovou akcičku nenechalo ujít. Pravděpodobně se dá předpokládat, že taková anketa je věcí i masturbační fantazie a kdyby došlo na realizaci, tak by nadpoloviční většina žen couvla - ALE - v představách se jim to velmi líbilo.

To samé jsem udělal pro muže a zajímavé bylo to, že dvě holky by si dal téměř každý, ale polovina z nich by se chtěla jen koukat. Tři holky už jen pár divochů a větší počet  partnerek už byl v řádu jedinců. Skutečné počty při možné realizaci si asi dovedete představit - koukat na dvě holky by si asi nenechal ujít nikdo a na šest holek by nenastoupil vůbec nikdo.

Já osobně jsem taky spíš "koukač", ale ani bych to nebral z pohledu lenivosti, jako spíš proto, že pro mě je to tak krásný okamžik a tolik vzrušující, že jsem časem nabyl dojmu, že chlap je mezi mazlivými koťátky jak slon v porcelánu. A pokud by byly dámy vybaveny  nějakými pomůckami pro bisexuálky a lesbičky, tak snad ani toho chlapa nepotřebují. Jak jsem psal - zažil jsem to a vždy jsem si prosadil trůn v první řadě, sklenku dobrého pití a cigáro. Je to úžasné divadlo  - ideálně pokud je vše úplně od kraje = pomalé svlékání a seznamování se mezi partnerkami. je to skvělé, když se neznají, ostýchají se, zkoumají se. Ale hlavně je to obrovská škola, protože dost velká skupina žen tíhne k bisexualitě právě proto, že jim chybí něha a mazlení. A tady jí mají spousty. Pozorně jsem sledoval to, jak je pro ně klitoris úplně poslední třešínkou na dortu. Strašně moc chlapů ženám párkrát zmáčkne bradavky a pak se vrhnou na poštěváček a snaží se z žen doslova vydřít bleskový orgasmus. Bisexuálky se tohoto citlivého bodu dotknout neuvěřitelně později a jen se k němu krásně pomalounku přibližují. Pánové - tohle je ta nejlepší škola jaká může být.

Pak ovšem může nastat situace, že holky zatouží uchopit do rukou nebo úst něco skutečného a živého a rozjede se pravá trojka. Asi nemá cenu se moc vypisovat s polohama, ale pokud je k dispozici nějaký připínací penis, tak celá akcička nabyde dost velké grády. Už jen to, že  je třeba možné si vystřihnout doublepenetration (dvojí průnik = do vagíny i análku). Nebo pokud by se použily nákolenky a holky by si sedly na stehna jejich společnému partnerovi. Originál nákolenky se už těžko hledá v sexshopech, ale je velmi jednoduché je vyrobit ze sportovní kolenní nákolenky nebo ortézy.

Pokud by to bylo v opačném garde a šlo by o dva kluky, tak je dopředu nutné si ujasnit, kolik v tom bude mužské bisexuality. Někteří latentní bisexuálové a homosexuálové jsou ochotni jít do takové akce nejen pro "zábavu s roštěnkou", ale podvědomě (nebo i vědomě) také pro přítomnost nahého vzrušeného muže v jejich blízkosti či dokonce šance se jej letmo nějak dotknout.  Možná bude pro řadu z vás překvapením, že existuje spousta žen, pro které není mužská bisexualita (nebo homosexualita) až taková hrůza. Dokonce znám holky, které se rády dívají na gayporno. Důvody jsou jednoduché - jsou tam krásní chlapi s krásnými postavami a divačky se tak naučí teoreticky zacházet s penisem, varlaty či análem. A kouření je vůbec vysoká škola. Ale abych to uzavřel - tohle si musí ta trojka vysvětlit a ujasnit předem. Jak se na takové praktiky dívá aktérka mužské trojky a jak to vidí oni dva. Pokud to uznávají všichni tři - tak to bude asi velkej mazec. Ale stačí kterýkoliv z těch tří - který by to nechtěl a je nutné se vzdát takových hrátek a věnovat se čistě předhozené ženě.

 

Kandaulismus

Kdysi dávno jsem sepsal slovník úchylek a mezi nimi byla jedna, která do tohoto článku nesporně patří: Kandaulismus...
Já bych to nazval pravým opakem žárlivosti. Vypatlanej žárlivec zakazuje své ženě se atraktivně oblékat, malovat a jakákoliv výzývavá činnost jejich partnerek na veřejnosti je přivádí do zuřivosti. Kandaulista je pravý opak. Je to taková zvláštní úchylečka, která je asi širokým okolím kladně vnímána. Latentní kandaulista má radost, že se jeho partnerka líbí a užívá si to. Já se přiznám, že mezi ně patřím, takže jsem třeba svojí partnerku vypustil na ulici v průsvitných šatech bez prádla a pak jsem šel kus za ní, abych si užíval ty obdivné pohledy kolemjdoucích chlapů. Docela slušně to nabíjí baterky a je to takové vytahování - "jen čumte - to je ale moje" :-)))))
Ovšem jsou i mazáci, kteří se rozvíjejí a svoje ženy na veřejnosti svlékají a profíci je pak půjčují jiným i na sex. Proto jsem se o této úchylce tady zmínil - pokud se ve vztahu kandaulisty objeví další muž, může to být dokonce i přínosné, protože čím je partnerka vzrušenější, tím z toho má pán domu větší radost. Jen škoda, že touto úchylkou trpí ženy jen vyloženě okrajově. Sice jednu znám a zažil jsem, že mě požádala, abych si objednal nějakou štětičku a ona by se na to chtěla dívat. Ale osobně si myslím, že to byla jen taková ta holčičí vějička na nalákání a stejně by mi to omlátila za nějakou dobu o hlavu (ostatně jak to u trojek bývá téměř vždy).
Takže pokud si představím pospolu těžkého kandaulistu a patologickou nymfomanku, tak mám pocit, že spokojenější a sexuálnější partnerství už nemůže existovat. Pro ně je pak trojka nezbytnou nutností.

 

Takže co na tom já osobně vlastně vidím špatného? Prostě to, že to nepatří do vztahu. Divoká panička, co má potřebu si pořádně zařádit by si měla najít dva úplně cizí chlapy, rozdat si to s nima a zmizet navždy. A to samé v opačné poloze. Jsi chlap a chceš dvě koťata?  - Zajdi do hampejzu nebo slov nějaké kámošky či ségry a pak zmiz. Oběma zbyde možná krásná a vzrušující vzpomínka, třeba to časem zase zopáknete, ale prostě to netahejte domů. Znám fakt hodně případů, kdy to skončilo katastrofálně.

 

 

1) Jeden známý několik let ukecával manželku, aby si to rozdala s holkou. Na jeho narozeniny mu jednou přichystala dárek. Ani nevím jak - ale sehnala si prostě nějakou babu a zatrojčili si. Ten pitomec asi netušil, že to se svojí ženou neumí a bohužel ta doplňková paní se v tom vyznala náramně. No a on najednou zjistil, že jeho žena při orgasmu umí křičet jako zběsilá, a že je neuvěřitelně vášnivá. Nezvládl to a za půl roku se rozvedli. Důvod? - Prý je to hnusná lesba! Prostě debil...

 

 

2) Dominantní kámoš se svou submisivní ženou si našli do trojky druhou subinku. Jo... Super... Sen každého Déčka. Postupně zjistili, že bude super, pokud se k nim nastěhuje. Jenže taková osoba je prostě klíště. Začne se časem roztahovat, přisvojuje si práva nároky, do jednoho z nich se zamiluje a začne podkopávat pozici toho, kterého tam považuje za přebytečného. Kdo se v tom vyzná, tak asi dobře ví, co to je zbavit se submisivní osoby, která se stane časem závislou. Nejen že je to strašnej nervák, ale dost akutně hrozí třeba i sebevražda již nechtěné submisivní osoby.

 

3) Kámoška byla velmi bisexuální a vnitřně toužila po "domácím mazlítku". Manželovi to sem tam nadhodila a jednoho dne ho zlomila a on souhlasil. Začala hledat a lovit. Jelikož to byla nádherná kočka, tak to zase netrvalo až tak dlouho a našla stejně krásnou laň. Napřed si to párkrát rozdaly natajno a pak jí s velkou slávou představila manželovi. Byl trochu v rozpacích, ale souhlasil. Šelmička se k nim nastěhovala a chovala se velmi nenápadně a občas si holky užily - většinou, když nebyl manžel doma. Jednoho dne ale nastal bod zlomu a pán byl přizván na lože. Rozpoutalo se peklo a ta moje kámoška byla doslova nadšená. Dokonce jí vzrušoval i pohled na jejího manžela, jak se miluje s tou cizí dívkou a masturbovala u toho. Bezva ne? Pokecali jsme o tom a ona se vyjadřovala jen v superlativech. Jelikož jsem byl odjakživa odpůrcem takového podivného soužití - začal jsem sám o sobě pochybovat, jestli se třeba nepletu. Pak jsme se potkali po roce - to již byla rozvedená. Manžel pochopitelně zůstal v jejich bytě s tou novou. Naznačil jsem, že jsem to očekával, ale doslova šokem byla pro mě informace, že to kotě, které si ona sama našla, už bylo rok a půl před tím milenkou jejího manžela! A na ní to dokonale ušili. Seznámení, představení, milování jen s ní - vše fantastická příprava na unikátní zlegalizování milenky. A ona se ještě nad nima honila. ----------  Stát se to mě, tak mi z toho asi jebne.  

Nemá cenu tady vypisovat všechny možné i nemožné případy, tak jsem použil jen takové ty výjimečnější. A sám za sebe tvrdím, že do domova, kde je láska a zdravý vztah nikdo třetí nepatří. Drtivá většina lidí si totiž trojku vysní jako úžasnou perspektivu a nějak si neuvědomují, že u nich není úplně všechno v pořádku. Zamilování v nejrůznějších kombinacích na sebe nenechá dlouho čekat a pak bude vždy jedna osoba najednou navíc. A klidně se může stát, že dvě holky vyženou toho načepýřeného kohouta.

Možná máte za sebou nějakou takovou zábavičku a vše proběhlo OK a nechápete, proč tady prudím. Jojo... vydržte do první větší hádky - při ní se dozvíte, jaká jste svině, co se k němu nebo k ní měla mnohem víc než k domácímu mazlíčkovi a že si to hnusně užívala atd atd. Prostě je to jako bumerang, ale s často hodně dlouhou dobou letu. Příjemné pocity jsou dominantní dost dlouho a žárlivost a nasranost teprve v podvědomí klíčí.

 

Takže jak jsem psal zpočátku - chcete trojku? Vyražte ven, klofněte si něco, užijte si a vraťte se s úsměvem domů. Jen bacha na jednu věc - pokud manželka zjistí, že si její miláček užil se dvěma holkama - asi bude existovat cesta, jak to ustát. Je to prostě pako, co si to chtělo vyzkoušet a nejspíš v tom nejsou žádné city.... Ovšem pokud chlap zjistí, že si to jeho ženuška rozdala se dvěma chlapákama, tak jí nejspíš zabije. Srazí mu to hřebínek ješitnosti do suterénu a trefí ho to na nejcitlivějším místě.  

Speciální dvojitá dilda pro bisexuálky, použitelné ve trojkách

.

Napište mi vaše příběhy a zkušenosti - a klidně i nadšené a kladné. Všichni se na ně budeme těšit.

MIlan XD           

 


Diskuse

pár+pár?

8.12.2016 23:29

Zajímal by mě váš názor na páry s výměnou partnerů. Kde oba mají své děti,rodiny a domovy. Jezdí spolu na dovolenou víkend atd. O něčem takovém moc uvažuji

Dík za odpověd

9.12.2016 01:47

Nejsem zastáncem takových aktivit, protože ve většině případů vedou k velkému průseru. Ale znám případy - dost výjimečné - které fungují. Takže pokud jste si jisti - a všichni! - že to jde, můžete to zkusit. Jakmile ale do toho vstoupí city, tak bude velký malér. A zboříte dvě rodiny naráz. Čtyřka pohromadě se dá ještě vydejchat, ale jak to začne po dvou, tak to myslím nebude fungovat. Ale je to jen můj osobní názor

Funguje to

19.8.2017 12:27

Ale nesmí žádný z párů si udělat dvojku s druhého páru osamotě.
Musí mít sex oba dva páry v jedné místnosti a by na sebe viděli....jinak do toho jdou city a ty tam nepatří. Jedině sex živočišný.

V diskusi jsou 3 příspěvky, poslední příspěvek 19.8.2017 12:27 Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012