Ultimate Power Bullet

Ultimate Power Bullet

MilanXD 28.1.2010

 

 

Ultimate Power Bullet - XXL mega vibrátor

 

 

Mám rád extrémy a novinky, takže když jsem uviděl tuhle "termosku", tak jsem neodolal a zařadil jí do testovaných pomůcek.

 

 

 Ulimate Power Bullet - základní údaje

Délka = 30,5 cm
Průměr  = 9cm
Váha = 1420g
Napájení = 8 x baterie "C" = malý monočlánek
Ovládání  = jedno tlačítko (zapnout - vypnout)
Vibrace = nejextrémnější jaké jsem kdy poznal

 

Mega vibrátor - Ulimate Power Bullet - první dojem a vybalení

Běžný průhledný blister není jako obal nic moc luxusního a tak jsem bral tuhle obrovskou kapku rtutě spíš jako "něco na nic".  Ale vypadá to zajímavě a vyloženě mě lákalo to zkusit zapnout. Blister byl zajištěn sešívačkou, což mě rozčiluje, ale ta velikost a hmotnost by ho asi otevírala. Po vyjmutí z obalu mě překvapila poměrně velká váha a to v něm ještě nebyly baterie. Poklepem jsem zjistil, že jde o pochromovaný plast, takže na otázku proč je to tak těžké byla jediná odpověď: Obrovský motor s velkým excentrickým závažím. A to mě začalo lákat ještě víc. Takže přes vánici jsem skočil do auta a dojel si na pumpu pro baterie. Rošroubování šlo lehce a i to je velmi podobné termosce. Výrobce garantuje vodotěsnost a i když tohle tvrzení výrobců často napadávám, tak v tomto případě (při dobrém utažení) bych tomu snad i věřil.

 

XXL vibrátor - Ulimate Power Bullet - uvedení do provozu

Po odšroubování horní třetiny lze vyjmout mohutný baterybox, do kterého se vloží osm "malých buřtů". Použil jsem Duracell  - ty jsou známé tím, že mají o pár desetin milimetru větší délku, ale většinou to nevadí. Tady to byl ale malinko problém a dotlačení druhé baterie pod kontakt vyžadoval tak nějak přehnanou sílu. Docela překvapivý nedostatek - vzhledem k rozšířenosti této značky. Celý box s bateriemi lze vložit zpět jen ve správné poloze a poté se tato vibrační megapatrona zašroubuje. Tady jsem narazil na další nedostatek - okraje závitu nebyly dokonale opracované a zachycení prvního závitu si vyžádalo několik pokusů. Stoupání závitu je výborně navrženo a umožňuje kvalitní a bezpečné utažení až ke střednímu těsnění.

A nastal kýžený okamžik - stisknutí tlačítka!!!

Nemá cenu to okecávat - úlek, šok a vyskočilo mi to z ruky a řachlo na zem. Na boku se ta mrcha malinko odřela, takže jsem to poškodil ještě než jsem to vůbec vyzkoušel. Takže druhý pokus a pevnější držení. Chvíli jsem to jen tak držel a snažil se odhadnout, jaký tam je motor a jak asi bude velké to závaží. Vibrace se totiž vymykají jakékoliv představě o silných vibracích. Není to ovšem o jejich amplitudě (výkyvu) - ta je tak nějak v normě.  PowerBullet má ale výrazně pomalejší otáčky a při své velké hmostnosti dává dojem obrovské kinetické energie, která v něm vzniká. Hodně sympatický je vydávaný hluboký tón a nízká hlučnost. Tedy - dokud se to nedotkne prstýnku, hodinek, knoflíku nebo nedej Bože - abyste to nepoložili na stůl.

 

Mega vibrátor - Ulimate Power Bullet - masáž

Chromovaná těžká šiška je protivná na držení, ale když jsem si jí položil na stehno, tak jsem lehce zauvažoval o tom, že bych zase začal cvičit. Na uvolnění svalů je to nejen opravdu příjemné, ale konečně jsem ocenil i tu váhu. Není třeba na vibrátor tlačit - jeho váha je v podstatě ideální na příjemný přítlak na sval. Pokud se válec po svalu jan válí, tak jsou vibrace slabší a plošnější. Pokud se válec postaví, tak se zúží plocha kontaktu a působí na něj celá váha = efekt je podstatně větší. Ruce byly příjemné, ale nic světoborného. Pak jsem si ho ale položil na ramena a bylo mi jasné, že ženský budou chrčet blahem, když se jim to položí na přechod ramen a krku.  

No jo no... mě je jasné, co vám vrtá hlavou. V mnoha článcích jsem propagoval využívání vibrátoru u mužů. To víte, že jsem zkusmo přiložil - jen tak přes džíny. Rozklepe to kompletně celý vnitřek - močák, prostatu, varlata a vibrace jsou cítit až u zadku. Přílož trvala tak 15 vteřin a nabyl jsem dojmu, že dosažení orgasmu není jen možné, ale téměř jisté. Ale uznejte - v džínách?

 

 XXL vibrátor - Ulimate Power Bullet - dívčí testy

Testinka č.1

Profesionální tanečnice, vysportovaná, vytancovaná. Nemá v oblibě vibrátory a nepoužívá je.

První dojem - smích.
První kontakt na zádech - nadšení
Přesun na krk a krční úpony - orgasmus
Položení termosky do křesla a usednutí na ní přežila termoska i tanečnice
Příložení termosky do rozkroku přes džíny - zamhouření očí a zvrácení hlavy
Přiložení termosky přes jemné kalhotky - 5 vteřin a dost. Tak silnou stimulaci nevydržela.

 

Testinka č.2

Eroticky založená dívka milující vibrátory

První dojem  - úlek
První kontakt na zádech - nadšení a žádost o delší testování
Přesun na krk a krční úpony - naprosté ztuhnutí a vzdechy
Přesun na zadeček - rozkmitání celé pánve - chtěla to pořád
Příložení termosky do rozkroku přes džíny - uznalý pohled a uzavření očí - orgamsus během 2 minut
Přiložení termosky přes jemné kalhotky - přítlak není možný. Jemný kontakt způsobil extrémní orgasmus

 

Testinka č.2

Žena ve středním věku - silně eroticky zaměřená, mírně masochistická
První dojem  - obdiv
První kontakt na zádech - nic jiného už nechce
Přesun na krk a krční úpony - nic jiného už nechce - ale o něco víc
Přesun na zadeček - rozkmitání celé pánve - nedočkavost až to bude o kousek jinde
Příložení termosky do rozkroku přes džíny - netestováno - okamžitě se svlékla
Přiložení termosky přes jemné kalhotky - řev. Extrémní stimulace v kombinaci s mírnou bolestí.
Po třetím orgasmu donucena k pokračování až do absolutního vyčerpání.

 

Mega vibrátor - Ulimate Power Bullet - závěr a hodnocení

Tenhle vibrátor je rozhodně největší extrém, který jsem mezi erotickými pomůckami objevil. Dokonce jsem zaváhal, jestli ho vůbec do této kategorie zařadit. Na druhou stranu je ale spousta žen, které vyhledávají skutečně silná vibrační vajíčka a vibrátory posuzují jen podle výkonu. Nemalá skupina lehkých masochistek bude asi také nadšenými zákaznicemi. Po několika dnech pokusů se výkon a otáčky viditelně nezmenily, takže zdroj složený z osmi výkonných baterií je určitě dostatečný. Vibrátor je nejspíš dost vodotěsný a ve vaně nadělá určitě ještě větší parádu (neověřeno). Jeho využití na svalstvo a relaxaci jej činí dost univerzálním.

Nevhodný tvar, který se špatně drží a blbě se s ním manipuluje je snad jediná věc, kterou bych mu vytknul, ale jiné řešení mě vlastně ani nenapadá. Žádné ucho by tu váhu nezvládlo a zaoblený konec je velmi univerzální.

 

Poznámka na závěr - odraz vagíny v zrcadlovém chromu na povrchu je luxusmňamka!!!

 
Již se neprodává!

Utimate Power Bullet nám na testy poskytl

SEXSHOP.CZ

který je současně garantem kvalitního a diskrétního nákupu

 

 

 

autor = MilanXD

 Považujete-li tento článek za dobrý a přínosný, doporučte jej prosím zasláním odkazu svým známým - případně umístěním našeho Banneru na Vaše stránky

 

 


Diskuse

Lahev

11.9.2010 10:17

se mi do kundičky vešla,tak tahle hračka by se mi tam vešla taky,navíc má krásný povrch, když si představím,jak lehce by tam zajela....:-)

RE:Lahev

11.9.2010 11:50

Wau! To zní jako výzva :-))) Že bychom jednu obětovali? Ale to by se muselo natočit na video :-))))

RE:RE:Lahev

11.9.2010 19:30

Kdyby mi nebylo vidět do obličeje,tak klidně:-)

V diskusi je 5 příspěvků, poslední příspěvek 11.9.2010 19:30 Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012