Úrazy při sexu

Úrazy při sexu

MilanXD 18.8.2010

Úrazy při sexu


Sex má přinášet radost, uvolnění, vzrušení, nadšení... Dělejte jej tak, abyste nikdy nemuseli jet k lékaři. Protože jsou mezi vámi i tací, kteří netuší co by se mohlo stát, napsal jsem jim pár základních bodů a pravidel:

Divoký sex

je pro mnohé aktéry velice vzrušující představou. Nejedna žena pocítila mokrozkrok v okamžiku, kdy Michael Douglas a Glenn Closeová v hlavních rolích slavného filmového dramatu Osudová přitažlivost doslova zboří kuchyňskou linku. Naplnění divokého zvířecího pudu a bláznivý sex ne neobvyklých místech, bývají zdrojem úsměvných, ale i velmi vážných zranění. Ty lehké nás jen na "nějakou dobu" omezí a většinou po pár dnech či vyjímečně týdnech jsme už zase akce schopní. Bohužel ale hrozí i trvalá invalidita a dokonce smrt. U mužů jde většinou o lehčí formy poranění (různé trhlinky, praskliny a odřeniny – ve většině případů z nedostatečné lubrikace) a jejich hojení bývá kratší než podobné poškození u žen. Při dodržení základních pravidel hygieny asi není třeba se bát. Pouze dbejte na ochranu před infekcí a nezapomínejte, že je to také dokořán otevřená brána pohlavní choroby.

Zlomený penis?

Zní to neuvěřitelně, ale občas se najdou lidé, kteří tomu věří. Možná proto, že mezi savci existují druhy, které v penisu skutečně kost mají. U člověka to ale opravdu tak není. Penis tvoří topořivá tělíska, která se plní krví a tím jej napřimují a zpevňují. Celý princip je neuvěřitelně složitý a po jeho pochopení nabudete dojmu, že jedna lehká erekce je vlastně přírodní zázrak a ženy (s muži) by jí měly pokaždé oslavovat.

Zlomením penisu se myslí prasknutí vazivového krevního tělíska a masivní výron stlačené krve do podkožního prostoru. Tento efekt je doprovázen intenzivní bolestí, velikou modřinou a místním mohutným otokem. První pomocí je chladivý obklad a naprostý klid. Lékař může předepsat nějakou látku proti krvácení a každopádně by měl poranění vidět. Nepatří to mezi extrémní záležitosti a většinou se vše vrátí do původního stavu. Pouze zůstává určitá obava z některých poloh a to především z polohy "jízdmo" - kdy je žena nahoře a na penis si sama nasedává. Ženský orgasmus je delší a ženy při něm mají zhoršenou kontrolní činnost. Velmi těžko hlídají hloubku zasunutí a pokud vyžadují extrémní kopulaci v době vrcholu - začnou na partnerovi doslova cválat. Nasedne-li takto zdivočelá Amazonka špatně - dojde k prudkému ohybu penisu a následuje výše uvedené zranění.

Probodnutí údu

To není zdaleka tak časté poranění, ale diagnostikováno bylo mnohokrát. Nejběžnější je to třeba u poškozeného pérování postelí, ale i zapadlá párátka apod. Velmi kuriózní případ nastal na jedné studentské brigádě, kde si mladý divobijec probodl celý žalud silným stéblem šikmo utnuté slámy. Taková zranění se vyznačují velkým krvácením bez možnosti jakéhokoliv zaškrcení. Chladný obklad, přitlačený obvaz a lékař.

 

 

 

Vykloubení údu

Samozřejmě opět jde o název opisný, protože vykloubit lze pouze kloub a ten u penisu žádný není. Jde o násilné odtržení penisu od vazů a jeho vklouznutí pod stydkou kost. Může se dostat až do šourku. V tomto případě je samoléčitelství naprostý nesmysl a je třeba podstoupit operační zákrok.

Spálení údu

Je nudistickou specialitou, která Vám může úplně zkazit dovolenou a tak je třeba některé exhibicionistické potřeby držet mírně na uzdě. Faktor 50 je sice možné použít, ale nezapomeňte, že jeho intenzivní nanášení může mít pro okolí šokující efekt. Máte-li akutní potřebu běhat po pláži s bimbáskem, nebo stát hambatej ve frontě na zmrzku - budiž. Je to vaše volba. Jen bych měl asi upozornit na jednu věc - Nestoupej si frajere za mě.... !

 

 

Uvěznění údu

Jedno z nejčastějších zranění vůbec. Na penis se navlékne ocelový kroužek, vsune se do lahve nebo jiného otvoru atp. Dojde k erekci, která jej tvrdě uvězní... Bez uvolnění erekce jej není možné vyjmout a erekce nemůže opadnout kvůli zaškrcení v otvoru. Začarovaný kruh, kde čas hraje velkou roli. Bleskově zkuste ledovou vanu nebo sprchu a a pokud to nepomůže, tak upalujte na chirurgii. Je-li to bolestivé a úd velmi tmavne, tak si s pinďourem hrajete několikaminutový poker. Blufovat se nevyplácí - vyložte karty na chíře rychle a jasně.

 

Poškození močové trubice

Je často způsobeno neodborným autocévkováním. Tato klinic praktika je sama o sobě nebezpečná v mnoha oblastech a protržení močové trubice nebo močového měchýře nevhodným nástrojem patří mezi zranění, která se nemusí slučovat se životem.

Podtlak okolo penisu

Vakuové pumpy pro pány jsou vcelku bezpečné a pouze při používání extra-silných modelů je třeba dbát opatrnosti a myslet na trombózu. Ovšem při pokusech o orální sex s vysavačem, může dojít k  poškození močových cest a chámovodů. Hlavně mladí kluci si myslí, že lze semeno doslova "vysát" a není třeba žádné jiné stimulace. Zasunutí údu do hadice výkonného vysavače pak může přivodit velice nepříjemnou a nebezpečnou záležitost - kdy se podtlak může dostat močovou trubicí až k prostatě a zde vytvořit poškození až k chámovodům.

 

 

Masážní sprcha

Je atraktivním masturbátorem pro ženy i muže. Tepavý tenký proud pod vodou patří mezi nejpříjemnější stimulace. Jeho problémem je však výkon vody a odkrvení cílové oblasti. Tlak vody bývá vysoký a společně s vibracemi snižuje citlivost orgánu. Na sprše se pak zvyšuje výkon nebo se přibližuje k orgánu. Po orgasmu pak řada osob zjistí, že se koupou v růžové vodě a z jejich mazlíků kape krev. Nejde o nijak nebezpečné poranění - jsou to poškozené pouze tenoučké povrchové vlásečnice, ale znemožňuje to normální styk a špatně se to vysvětluje.

 

 

Trhlinky vaginální

Jsou soulož znemožňujícím poraněním a téměř vždy jsou způsobeny nedostatečnou lubrikací. Natržení může být u vchodu, ale i v hloubce vagíny. Vypadají na pohled jako řezné rány. První pomocí je klid, u vnějšího poranění se rána zalepí, u vnitřních se doporučuje tamponování. Podle velikosti rány nebo množství krve zvažte návštěvu lékaře. Pamatujte, že ošetřená rána nemusí později vyvolávat takové komplikace jako neošetřená...
Poškození vznikají nejčastěji násilným stykem, prudkým překonáváním vaginismu, vyklouznutím penisu, nepoměrem velikosti pochvy a penisu a nevhodnou polohou a rozhodně vkládáním předmětů do pochvy. Na každé gynekologii by mohli hodiny vyprávět, jaké šílenosti si dokážou ženy zavést, nebo v opilosti dovolí, aby jim byly zavedeny.
Vagína je nesmírně odolný a pružný orgán. Fisting (zasunutí ruky až po zápěstí do pochvy) je praktika veskrze náročná, leč vyzkouvšivšími ženami velice chválená a žádaná. A i takovou vagínu lze ošklivě natrhnout neurvalým jednání.
Jednorázové balení (pytlíčky) lubrikačních gelů byste měli mít všichni uložené s prezervativem třeba v peněžence. Rychlovky (quickies) jsou báječné a tyhle dva produkty jsou k nim téměř nezbytné.
Vagínu můžete poškodit tržnou ranou, ale také velmi jednoduše doslova odřít! Milování na pláži v příboji je úžasná romantika - ale pouze do okamžiku, kdy do vagíny pronikne písek. Ale to je vyjímka - v domácím prostředí stačí kousek textilu - který se připlete dovnitř, na stranu odhrnuté kalhotky, piercing apod. Odřené místo pálí, při močení je to ještě horší a je slušnou vstupní branou nejrůznějším infekcím.

Vzduch ve vagíně

Značně diskutovaná praktika je "nafoukaná vagína". Fouknutí tlaku vzduchu do vagíny patří mezi pokusy o poškození na zdraví, ale možná i zabití. Pronikne-li vzduch do dělohy - může se dostat vejcovody až do dutiny břišní mezi střeva. Nastávají dost silné nevolnosti partnerky a následný roentgen si i odborník může splést s prasklým střevem. Raději lékaři řekněte - přesně, co jste prováděli. Vzduch se většinou sám vstřebá, nebo se odsaje velice jednoduchým zákrokem. Stlačování vzduchu při souloži a "prdivé" zvuky při tom vycházející nejsou přímo nebezpečné, protože potřebný tlak nemají.

Obrovské riziko však nastává při foukání do vagíny těhotné ženě. U ní se může velice lehce dostat do krevního oběhu a způsobit i embolii.

Podtlak ve vagíně 

Úrazy s profesionálními vakuovými pumpami nejsou obvyklé. Ovšem podtlak může vyvolat i masturbace například skleněnou lahví nebo většími předměty. Vyjmutí takové věci může být i velmi komplikované. Jeden lékař mi vyprávěl anabázi jedné kurvičky, které tam nacpali kulečníkovou kouli a pak s ní v noci lítali od čerta k ďáblu a nakonec do ní někde na zubní pohotovosti vrtali otvor a vkládali ocelový čep, za který by se dala zachytit. Také existuje případ jedné starší paní po přechodu, které tam zůstalo víčko od spreje na vlasy. K vyjmutí došlo až po několika měsících a asi si pár lidí dovede představit, za jakých okolností.  

 

Protržení vagíny do tlustého střeva

 

Ač to vypadá velmi nepravděpodobně, tak se bohužel tento případ odehrál v Praze - při divoké trojce. Dívka se dvěma partnery to rozjela ve velkém stylu a při poloze "sendwich" došlo k roztržení poměrně tenké - ale velmi pružné - stěny mězi vagínou a tlustým střevem. Tento velice vážný úraz byl snad vyřešen, ale pamatujte na to!

   

Ejakulát v oku

 

Tahle praktika oblíbená v pornofilmech v sobě skrývá kruté nebezpečí - více v kapitole o orálním sexu

 

 

 

Natržená uzdička

 

Totéž - přečtěte si o orálním sexu

 

 

 

 

 

Nechtěný anál omylem

Je nejspíše noční můrou všech žen. Soulož je v plném proudu, oba aktéři jsou již kousíček od vrcholu. Žena je předkloněna, muž stojí za ní a má potřebu mohutných přírazů s úplným vysunutím penisu. Profík si v tomto okamžiku položí shora palec jedné ruky přes její anální otvor - jako kryt proti útoku "vzduch-zadek". Amatér jej vytáhne a znovu zabodne, ale o patro výš. Co je nejhorší je to, že je to absolutně nečekané, svěrače jsou před orgasmem uvolněné, penis namazaný - takže nejspíše vletí dost daleko dovnitř. A jeho bleskové vytažení to ještě zhorší. Ze soulože už nebude nic, ale žena trpí jednak dost dlouho krutou bolestí, ale hlavně se jí tímto úletem téměř vždy uzavře cesta k dalšímu análnímu sexu. Její strach z té bolesti jí už většinou nikdy nedovolí se úplně uvolnit. Dojde-li k natržení konečníku, je to na chirurgii a pár facek. A nebo - na kaktus!

Poškození varlat

Úder na varlata je pro 99% mužů krajně nepříjemný až odzbrojující. Je to velice citlivý orgán. Při sexu dochází neuvěřitelně často ke zranění při změně poloh nebo hraném znásilnění, které se plynule změní v téměř skutečnou rvačku. Po orgasmu se u muže uvolní spasmy a šourek je totálně volný. Stávají se i případy přikleknutí nebo stoupnutí na varle.
Někteří muži milují pohrávání s varlaty, olizování, mačkání - které přechází v Bullbasting (drcení) až po naprosté extrémy = kopání těžkými botami, propichování jehlami, podvazování apod. Každopádně opět by měl každý odhodit jakýkoliv stud a případné poranění posuzovat jako by šlo o palec na ruce. Přetrvá-li otok a bolesti únosnou dobu - vyražte k lékaři. Věřte, že rozhodně nejste první.

Kousání

Není to tak dlouho, kdy se u nás ještě tvrdilo, že orální sex patří mezi pohlavní úchylky a praktikují jej zaostalí lidé (prof Hynie). Dnes by se dalo konstatovat, že orální sex zkusili nebo praktikují téměř všichni.

Samozřejmě je to aktivita, kdy dochází k velmi úzkému kontaktu mezi zuby a velmi jemnou kůžičkou - ať jde o poševní vchod nebo penis. Krvácivá poranění nejsou nic neobvyklého - především když to zabolí a partner se pokusí vytrhnout.
Pokud Vás kousne Váš čtyřnohý miláček - mějte sice na paměti, že zoofilie je nezákonná, ale bakterie na zvířecích zubech jsou extrémně nebezpečné. Tak to před lékařem rozhodně nezatajujte a nesvádějte na kamaráda, který Vás k lékaři přivezl a jede tam sehrát útrpnou roli jakoby-partnera. Proti zvířecím slinám použije lékař jiný postup.

Cvaknutí penisu

 

Pověstná křeč poševních svalů a následný transport spojených partnerů sanitkou, píchání špendlíkem apod. je pitomost a nikde se nic podobného nikde nestalo. Alespoň jsem o tom skálopevně přesvědčen.

 

 

Prodlužování penisu

Na tuto ptákovinu už naletěla obrovská spousta mužů... Pár milimetrů je asi možných, ale čísla uváděná v inzerátech dělají z těch prodlužovacích vehementů zázrakomety. Jeden to koupí, vyklopí hezkých pár tisícovek, zjistí, že je to k ničemu a aby se toho zbavil, tak napíše do inzerátu, že už má 20cm dlouhého hulváta, a že mu to už stačí... Další - kdo se chytí, už raději napíše, že 22cm a tak to prostě graduje. Ještě jsem ale neviděl inzerát: Koupil jsem tuhle kravinu, která mi porvala topořivá tělíska. Mám teď za ptáka mrtvou labuť. Tenkej, dlouhej a nanicovatej... A nebo Inzerát : Prodám s přirážkou pro masochisty - natrhnete si žaluda, vůbec se to nehojí, mokvá to, nedá se s tím měsíc šukat, ale krásně to bolí...

Infarkt + mozkové mrtvice

Není až tolik běžná věc, jak se traduje, ale patří to mezi úmrtí poctivými procenty. V manželství se po letech sex už odbývá jen tak nějak ze setrvačnosti a nabývá intenzity odpovídající věku a zdraví aktérů. Pak ale přijde mladá milenka, která vyžaduje akrobatické polohy a výkon závodního tahače. Zvýšený přísun alkoholu, cigaret, proflámované večery = nedostatek spánku, zamilovanost může mít stejně neblahý vliv na organismus jako stres.

V takovém stavu je v boji o třetí orgasmus lehké podlehnout srdeční sekyře. Pánové, kterých se to věkově týká - věnujte Vašim mlaďounkých roštěnkám elegantní dárek, jehož součástí bude pořádný robertek a také brožura ukradená v čekárně na koronárce = První pomoc při infarktu.

Baci baci ty zlobivej kluku (holko)?!?!?!?

SM je známé jako SADOMASO - v lidovém pojetí. SADOMASOCHISMUS je oficiální název a z pohledu profesionálů znamená ta zkratka spíše "Sexuální Magii".

Základem jsou smyslové deprivace = omezení zraku, sluchu, pohybu a kontrolovaná bolest.  

BDSM pozitivní osoby znají velmi dobře kapání voskem, kolíčky, bondage, elektriku, spanking, trampling, tickling, bullbusting, ale i pálení, řezání, jehly, nafukování atd atd.

Bezpečnost při BDSM je ale samostatná kapitola, která není určena všem, a proto se k ní možná někdy vrátím.

 Tak pánové - dbejte bezpečnostních pravidel a teď velím: ROZCHOD!!!!

Tak pište co jste zažili nebo co mi tady třeba chybí....

Autor - Milan XD


Diskuse

Zoofilie

23.7.2014 15:06

1. Sexuální zoofilie (tj. pohlavní styk se zvířetem) není v ČR nezákonná.
2. Tvrzení, že "bakterie na zvířecích zubech jsou extrémně nebezpečné" je hloupé.

Zoofilie

23.7.2014 15:02

1. Zoofilie není v ČR nezákonná.
2. Tvrzení, že "bakterie na zvířecích zubech jsou extrémně nebezpečné" je hloupé.

RE:Zoofilie

11.9.2014 16:44

Uznávám - nechal jsem se unést představou pokousané vagíny. :-)Zákonnost či nezákonnost je mi veskrze ukradená a nechci jí řešit. Možná jde pouze o šíření zooporna, ale to je fakt asi jedno. Šikovný psík se také těžko porovnává s rozdrcenou pánví od dostihového koně. Prostě tohle téma ponechám mimo a slibuju, že už nebudu psát neověřené informace :-)

V diskusi je 6 příspěvků, poslední příspěvek 11.9.2014 16:44 Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012