Vacuumbed, Vacubed či VacBed?

Vacuumbed, Vacubed či VacBed?

MilanXD 15.1.2009

Vacuumbed, Vacubed, VacBed či VAK PVC?


Malá story úvodem:  Prozradil jsem kamarádovi, že se chystám věnovat Vacubed pod stromeček Testince a když kámoš zjistil o co jde, vyprávěl mi neuvěřitelnou příhodu jeho kamaráda….:  Ten si koupil velmi výkonný Rainbow vodní lux a vygruntoval kompletně celý byt. V ložnici se mu otevřela skříň a vypadl veliký Vacsy bag na peřiny.  Takový ten pytel, kam se dají peřiny, vysaje se vzduch luxem a je to pak tak mrňavý, že se to dá schovat do šuplíčku ?  A ten mudrlant je asi malinko PVC či latex fetišista a tak hupky dupky do pytle i s hlavou.  Připojil lux, zapnul se zevnitř  a natáhl ruku k vypínači na vysavači…  Volný igelit mu to umožnil. CVAK….. Několik tisíc watů mu ve velmi pevném igelitu připrásklo ruce k tělu, ale hlavně vycuclo vzduch z plic. Rozervat tuhé PVC by asi šlo, ale nesmí se ztratit ani vteřina. Panika a ztráta času takový igelitový porod znemožní. Došlo mu to až když si uvědomil, že ztrácí vědomí. Jelikož seděl na posteli, tak se z posledních sil převážil a s rachotem spadl přes noční stolek na zem. Rozumná manželka přiletěla z kuchyně a objevila místo manžela jen promodralou vcuclotinu.  První co udělala bylo vyrvání šňůry ze zásuvky.  Jenže když má někdo blbej den, tak to frčí jak urvanej vagón.  Z posledních sil se snažil roztáhnout pytel nohama i rukama  a při tom ležel na zemi – hlavu pod úrovní nakloněného luxu plného špinavého bahna .  Vypnutím motoru se pytel uvolnil a on si sebezáchovnou silou vsál do toho pytle ty sračky a rovnou do otevřené pusy lapající po dechu. …..
       Zda zápis saniťáčků obsahoval důvod výjezdu jako: „vcucnul se do pytle a pak se utopil v luxu“  - to netuším. Každopádně žije a jestli si tohle přečte, tak mě nebude mít rád |?)))

 

Vacuumbed - Vacubed - VacBed - základ

Evakuace je únik z nějakého prostoru – takže vakuace je zadržení v nějakém prostoru. Není to přímo bondage, protože se nedá hovořit doslova o totálním znehybnění, ale je to průnik do nového neznámého prostoru, do světa tmy a oddanosti, do vzrušujícího sevření těla novou černou idelitovou kůží, která je ale o velikost menší.
     Vcucpelech se dá objednat z různých zemí, ale není to nic levného.  Nejdřív jsem si ho chtěl postavit, ale nesehnal jsem vhodný potah a skončil jsem na trubkovém rámu. Takže jsem ho nakonec koupil. Měl jsem na výběr něco jako PVC nebo latex (guma).  Latex mám vcelku rád, ale kdysi dávno jsme měli možnost s Testinkou si vyzkoušet právě ten nelatexový a byla z toho nadšená. Já taky (– je totiž podstatně levnější.. )

Vacuumbed, Vacubed či VacBed - první test

Takže jsem nakoupil a přijel domů.  Nedočkavě jsem poskládal trubkový rám, který má tolik dírek, že vypadá jak meliorační zařízení. Výstup pro vysavač perfektně pasoval a jsa obohacen o storku uvedenou výše – rozhodně jsem se nehrnul do nějakého testování v osamocení.  V místě úst je plachta prostřižená a zpevněná pro nasazení  náústku. V podstatě jde o koncovku ze šnorchlu, kterým je možno naprosto volně dýchat. Ta zaručí i to, že se otvor fixuje na ústech.  Nutně jsem chtěl něco vcucnout a jak jsem se rozhlížel – zahlídnul jsem šíleně prchající kočku.  Jenže to je trubka a neumí se potápět se šnorchlem – tak jsem jí nehonil. Ale můj „medvídek-polštářek“ neutekl, a tak se stal Gagarinem našeho vcucpelechu.  Všechno proběhlo podle předpokladů. Jenže dárek musí fungovat na 100% a tak jsem zavolal kamarádku a když jsem jí vysvětlil o co jde, ihned přijela (je trochu cvok).  Jsa věren a monogam  - nenutil jsem jí svléknout donaha (pak mě to mrzelo) a v kalhotkách a tričku vjela do obdélníkového pytle.  Ten má na dvou stranách silný suchý zip. Pytel se totiž nesmí hermeticky uzavřít – protože by lux shořel – nějaký průtok vzduchu tam musí zůstat. Buď to je hrdinka, nebo blázen. Vůbec se nebála, zahryzla se do náústku a já zelepil sucháče.  Na povrchu byly vidět jen prsty u nohou a nos. Pustil jsem vysavač a sledoval, jak se začíná vyrýsovávat vycvičené tělo. A začalo se mi to zatraceně líbit. Nedalo mi to, abych jí nepoložil ruku na znehybněné a vyrýsované stehno a pomalu jsem jí posunoval nahoru. V tom se zcela zřetelně ozvalo: „Nejses nějakej dlzej - echtě kouchek vejchš a uvidíš achž mě ustíš!!“   Nečekal jsem, že budeme mít možnost tak snadno komunikovat a že i ona uslyší mě. Ještě chvilku si to užívala a pak jsme lux vypnuli. Vylezla usměvavá a co mě překvapilo, nebyla vůbec zpocená.
    „Je to fakt zajímavé a hodně vzrušující. Myslela jsem si, že se nebudu moct vůbec hýbat, ale ta pružnost toho rámu umožňuje mírné pohyby. Podrbat se na nose bych asi nemohla, ale prstama jsem pohybovat mohla. Dotek Tvojí ruky byl nesmírně příjemný a bylo cítit zvláštní teplo. Uvnitř je hluk od proudícího vzduchu, tma a ten povlak tiskne příjemně celé tělo. Určitě tam není horko. Bylo to bezva to zkusit."  Zabalil jsem tedy celou soupravu  - složený pytel se vejde do větší igelitky a trubky jsou metrové v šesti kusech.  Takže se to dá bez problému uschovat.

 

Vacuumbed, Vacubed či VacBed - hlavní test


Vánoce:  Když jsme s Testinkou přijeli domů a dali si běžné dárečky, šla se nečekaně převléknout do ložnice a tím mi vyrazila z ruky překvapení. Vacuubed byl připraven na posteli. Ozval se nadšený výkřik a přiletěla do obýváku strhávajíc ze sebe svršky.  Zpátky už běžela nahá a jen si svazovala vlasy. No že to bude mít úspěch jsem tušil, ale tohle mě vyvedlo z míry. Už se soukala do toho černého spacáku, když jsem jí dal do ruky dálkově ovládané vibrační vajíčko. Chtěl jsem jí podat i gel, ale už byla tak vzrušená, že by to nemělo smysl. Než jsem domačkal sucháče, tak už byla kompletně připravená a třásla se nedočkavostí.  Po prvotních zkušenostech jsem jí povytáhl folii víc k hlavě – aby se vyrýsoval detailně obličej, nohy doširoka roztáhla do rohů a ruce si dala šikmo od těla až k trubkám. To se ukázalo jako ideální, protože skulinou mezi prsty se odsál vzduch tak dokonale, že už ani prstem nemohla pohnout. Vysátí bylo tentokrát kvalitnější a pevnější. Možná proto, že se zpočátku trochu vrtěla a pomáhala vzduchu unikat správnými cestami.  Měl jsem naštěstí všechno pečlivě připravené, protože vakuovaný člověk se nesmí opustit ani na vteřinu.  Dýchání není problém, ale klaustrofobní šok by byl průšvih. Oběma rukama jsem jí hladil nohy, ruce, bříško a úmyslně jsem vynechával erotogenní zóny. I tak nádherně reagovala a brzy byly znatelné i bradavky.  Často používáme na přihřátí pánve thermovaky a tak jsem nastartoval dva gelové váčky a položil jsem jí je na prsa a do rozkroku. Ze šnorchlu to spokojeně chrochtalo a přes pružnost trubkového rámu se jí zvedala pánev. Teda lidi – mě to fakt bavilo. Dotek rukou jí dělal víc než dobře a později mi prozradila, že by si přála mít na sobě těch rukou alespoň deset. Přes tu folii by jí nevadily ani cizí ruce  a ten kontakt je prý úžasný.  Jenže konec ještě nebyl – vzal jsem velkou masážní hlavici, zapnul jí na menší rychlost  a přiložil na stehno. Její obrovské vzrušení se mnou pěkně cloumalo a tak jsem nevydržel moc dlouho chodit okolo kaše a zabořil jí hlavici do rozkroku. Huhlání z gumové trubky se změnilo v kouzelné sténání  a tak jsem vzal dálkové ovládání a přidal i vibrace z předem zavedeného vajíčka.  Orgasmus krásné postavy dokonale obtažené černou lesklou folií a zmítající se v křečích a zkreslené zvuky ze šnorchlu a trhání pánve a záškuby v nohách a vůbec…  Stál jsem nad ní totálně zpocený a ještě víc nadšený. Vibrace jsem vypnul, lux také   - ale vzduch se dostává dovnitř jen velice pomalu, takže posexový stretching  si ještě užívala v nehybnosti .  Rám se pomalounku plnil a já odtrhl cíp se sucháčem a pohlédl do očí absolutně uspokojené a blažené Testinky.  :“To je nejkrásnější dárek co jsem si mohla jen přát. Jen mu chybí ještě jedna drobnost : Tvůj slib, že mě takhle uděláš co nejčastěji….“
Po pár dnech ještě přijeli známí = manželé a ona si také vacuming prubla.  Hledal jsem nové poznatky, pocity, zkušenosti.  Příliš se nelišila od ostatních, jen se podstatně víc bála. Veškerý strach jí ale záhy přešel a musel jsem jim slíbit, že mohou přijet zas.

Vacuumbed, Vacubed či VacBed - osobní test - 2.2.2009

Tak jsem se nakonec rozhodl to sám vyzkoušet - přestože vím, že mám lehkou klaustrofobii. Výtahy snesu a i když jsem prolejzal řadu podzemních chodeb, tak dlouhý pobyt v jeskyni mi asi po 30 minutách přivodil pocit silné úzkosti, strachu, potíže s dechem apod. Chtěl jsem zkusit jak moc se mnou Vacuubed zahejbe. V naprosté pohodě jsem vlezl dovnitř, nasadil si náústek, se kterým se dá dýchat velmi pohodlně - srovnal jsem si folii  - jak to znám zvenku a dal pokyn k zapnutí luxu. Folie mi sedla na obličej a celé tělo a najednou mě zavalila obrovská tíha. Ten tlak je dost nečekaný a překvapivě velký. Zmáčklo mi to prsa jak lavina. V hlavě se mi spustila slušná panika a tak jsem dal pokyn k vypnutí. Testinka otevřela roh a vyplašeně se dívala, jak to rozdejchávám. Pak jsem si uvědomil, že jsem se asi jen leknul té síly a asi se mi vybavil i ten příběh co jsem psal na začátku. Uvažoval jsem to vyzkoušet znovu, ale nakonec jsem to vzdal. Každopádně ten tlak na celé tělo je zajímavý a vyšší než jsem čekal.  Vnější obsluha luxu musí mít ruku položenou na ruce vcuclé osoby a dohodnutý pohyb je povel k vypnutí. I když je přes náústek možno slušně komunikovat, tak v té panice jsem nějak nemohl promluvit...

Vacuumbed, Vacubed či VacBed - Shrnutí zkušeností:

 1. Vacuubed není vhodný pro osoby trpící klaustrofobií (ale třeba Testinka jí má a tyto přemáhací praktiky jí vzrušují)
 2. U vacuubedu by měly být minimálně dvě osoby a raději tři (pokud by se obsluze udělalo nevolno)
 3. Z vacuubedu je možno násilím vylézt, ale dojde k poškození folie.
 4. Náústek vyvolá zvýšenou tvorbu slin a to může zpočátku vyvolat obavu z utopení samasebe. To ovšem trvá pouze do okamžiku zapnutí vysavače. Skulinami okolo šnorchlu se ústa bleskově vysuší.
 5. Náústek bohatě stačí na volné dýchání. (Některým bude vyhovovat, že se taky dá malinko přiucpat)
 6. Po důkladném zašlapání sucháčů a odsátí vzduchu může lux začít řvát jako při ucpané hadici – pak je nutno na ohybu pootevřít klapku určenou na záclony – vakuum to nesníží a lux bude dostatečně chlazen.
 7. Uvnitř není horko a lidé se nepotí
 8. Úroveň imobilizace není vždy stejná – záleží na poloze těla a správných pohybech při začátku vysávání. Napodruhé je to vždy už radikálně lepší.
 9. Při dalším pokusu jsem uvažoval o nepoužití náústku  a felaci (orální sex) přes otvor. Jenže mi došlo, že nos je ucpaný folií a přes penis se moc dýchat nedá – tudíž škrtáme
 10. Uvnitř je mírný hluk od proudícího vzduchu, ale je dobře slyšet vnější zvuky. 
 11. Osoba uvnitř je schopná omezeně komunikovat. Každopádně je to srozumitelné.
 12. Má-li Vaše partnerka ženskou ejakulaci „Squirting“ – použijte raději vodní lux. Množství ejakulátu může být tak velké, že by proniklo do vysavače a suché typy by to mohlo poškodit. 
 13. Vycucnutý muž může bez problémů vyvrcholit – zvažte použití prezervativu – ta plachta je velká i do vany. 
 14. Vycucávač si s vycucávanou musí dohodnout předem gesta či hesla pro případ nevolnosti. Po takovém povelu se roztrhne sucháč v rohu a vcuclina se vyprostí během sekundy.


Vacuubed jsem si musel koupit, takže neuvádím dodavatele, ale objednávku předám.
Cena za komplet s plastovou folií stojí 4.000,- Kč a můžete si jej objednat na naší adrese:
erotickepomucky“zavináč“seznam.cz


 

 Díky za pozornost      autor =XD

Považujete-li tento článek za dobrý a přínosný, doporučte jej prosím zasláním odkazu svým známým
případně umístěním
našeho Banneru na Vaše stránky 


Diskuse

V diskuzi nejsou žádné příspěvky. Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012