Vakuové pumpy pro muže

Vakuové pumpy pro muže

MilanXD 29.9.2008

Vakuové pumpy pro muže

 

Vakuové pumpy - Princip

 

Penis se uzavře do vzduchotěsného válce a pomocí různých zařízení se odsaje z prostoru mezi penisem a válcem část vzduchu. Vznikne tak různě velký podtlak.  Vlivem podtlaku se zákonitě uvnitř penisu vytvoří přetlak a krevní topořivá tělíska se začnou plnit podstatně větším množstvím krve = dochází k silné erekci. Podtlak by nikdy neměl být větší než 10 torr/1,333 Pa – jinak by mohlo dojít k zdravotnímu poškození.

 

 

Efekt - Vakuové pumpy:

Vakuová pumpa je schopna sama navodit erekci z nulového stavu penisu, což je pro mnohé muže jediná cesta. Ovšem dosažení samotné erekce není jediným efektem tohoto zařízení. Tím, že se krevní tělíska plní větším množstvím krve – dochází k jejich roztahování, uvolňování krevních cest a obnově celého erekčního mechanismu. Samozřejmě při dlouhodobém používání = přibližně několik desítek minut denně, po dobu 2-3 měsíců, se krevní tělíska mohou trvale zvětšit. To má samozřejmě dopad i na celkovou velikost penisu a spíše jeho objem než délku. Ovšem je třeba vážit svá očekávání a nepodlehnout reklamním nesmyslům. Zvětšení by měřitelné  mělo být, ale rozhodně z Vás neudělá do roka národního hrdinu v porno-maratónu. Obecně platí, že menší penis se zvětší o něco více, než penis na počátku větší.  Vlastní „napumpování“ penisu v průhledném válci je pro muže s pocitem „malého vybavení“ vcelku příjemný zážitek, protože penis je ve vakuu zákonitě větší a mohutnější.


 

Vakuové pumpy - kdy začít ?

Bohužel je mezi muži rozšířen velmi mylný názor, že pumpa je pro muže, který už nemůže. Kdy erekce zmizela.  – Ano ve spojení s dobrým erekčním kroužkem je to řešení, jak dosáhnout sexuschopné erekce, jenže pokud se pumpa používá již dříve, dochází k erekční dysfunkci podstatně později. Krevní tělíska stárnou jako vše v našem těle a sami do nich tlak nahnat neumíme. Takže se zmenšují a zpevňují a vlastní pochody při erekci slábnou. Zmizel ten báječný pocit doslova našponovaného penisu, kdy jen čekáte, že ta jahoda na konci každou chvíli exploduje. Právě tohle může vakuová pumpa vrátit, ale je třeba s ní začít koketovat ještě před počátkem problémů. Tak brzy – aby se jakékoliv zvadnutí odsunulo na pozdější dobu.

 


Vakuové pumpy - kdy nezačít ?

Vakuové pumpy jsou v podstatě velmi bezpečné, ale na pumpu raději zapomeňte v případě, že máte potíže s krevním oběhem, užíváte léky na tlak, máte cukrovku, potíže s prostatou nebo máte jakékoliv nebezpečí trombózy a jiné vážnější onemocnění. Vnější podtlakové rozšiřování cév  by mohlo ve spojení s několika dalšími faktory vytvořit v penisu krevní sraženinku a ta by nejspíše mohla ucpat některou odtokovou žílu. Pak dochází k samovolné velké erekci (priapismus), kterou je téměř vždy nutno ihned řešit sice malým, ale velmi neodkladným chirurgickým zákrokem. Pokud máte nějaké výše zmíněné potíže - klidně se zeptejte svého lékaře. Určitě se nemusíte stydět.

 

Vakuové pumpy - Jak začít?

Vyberte si typ. Raději odstraňte u kořene penisu část nebo všechno ochlupení, jinak by pumpa nemusela dokonale těsnit. Aplikujte dobrý a raději hustší lubrikační gel. U latexových manžet nepoužívejte žádné tuky. Pokud je Váš penis příliš malý – pokuste se dosáhnout jakéhokoliv stavu erekce – aby manžeta začala těsnit. Odsávacím zařízením začněte vytvářet ve válci podtlak a pozorujte, jak rychle se penis začne zvětšovat. Nesnažte se dosáhnout hned napoprvé maximálních hodnot podtlaku. Aplikace pumpy nesmí být bolestivá a penis by neměl výrazně měnit barvu. Poprvé nasaďte pumpu tak na 10 minut, později je to možné protáhnout až na 20-30. Na konci uvolněte vypouštěcí (napouštěcí) ventil a pumpu opatrně sejměte. Samozřejmě je možno se ihned pustit do práce.
    U vakuové pumpy je ideální, aby se to líbilo i partnerce a aplikovala jí svému partnerovi třeba i sama. Určitý stud a zábrany mužů komplikují její používání.


Typy Vakuové pumpy:

 

Nejjednodušší vakuová pumpa má pouze odsávací balónek s velmi jednoduchým jednocestným ventilem a akrylátový válec, který má na boku otvor. Ten se ucpe prstem nebo přelepí lepenkou. Na konci se otvor jednoduše uvolní.


 

 

Lepší vakuové pumpy mají napouštěcí tlačítkový nebo šroubový ventil. Další zlepšení kvality je v manžetách, které mohou mít několik stupňů těsnění a vnitřní velmi měkké lamely. K pumpám je také možno dokoupit další manžety různých barev a provedení – dokonce třeba i ve tvaru vagíny.

 

 

 

 

Další cenovou skupinu vakuových pump tvoří válce s integrovanými vibrátory. Tyto vibarce se přenášejí přes manžetu i vzduch na penis, který je v mohutné erekci vnímavější na tuto stimulaci a mohou v tomto spojení fungovat i jako masturbátor.

 

 

Pro muže s většímu poruchami erekce

 se vyrábějí pumpy, které pro odsávání vzduchu používají podtlakové pumpy, protože balónky mají pouze svou materiálovou pružnost a dosažitelný podtlak je tak velmi limitovaný. Vývěvy mohou být například tahové s přímým pístem, nebo i pákové. Pákové vývěvy jsou schopny dosahovat již velmi silného podtlaku. U plastových modelů je to ještě v normě běžného používání, ale ocelové pákové vývěvy jsou schopny dosáhnout velmi extrémních hodnot a u nich je už nutno sledovat podtlakoměry a nepřehánět to. Model vpravo má už dokonce podtlakovou pojistku - něco jako Pappinův hrnec tlakovou. Je to ten otvor na odvrácené straně válce, který je přelepený tenkou membránou. Při dosažení nebezpečné hodnoty podtlaku by měla memrána prasknout. Model vlevo s plastovou pákovou pumpou je určen pro větší rozměry penisů a každá barva manžety odpovídá jinému průměru.

  
 

 

 Všechny uvedené fotografie a produkty na testy poskytl

SEXSHOP.CZ

 
 Díky za pozornost      autor = XD

Považujete-li tento článek za dobrý a přínosný, doporučte jej prosím zasláním odkazu svým známým
případně umístěním
našeho Banneru na Vaše stránky   

 


Diskuse

9.11.2011 15:21

jste fakt úchylové jako můj manžel. řekl že to chce se mnou dělat a ještě jinou kurvou najednou a k tomu se na nás bude dívat jeho kamarád!

RE:

23.11.2011 20:58

Im imeprssed! Youve managed the almost impossible.

semeno

30.9.2008 21:55

No tak to asi fuckt nehrozí... No to jsou lepší holky

V diskusi je 5 příspěvků, poslední příspěvek 23.11.2011 20:58 Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012