Velké masážní hlavice Magic Massager, Passion Pointer a Idéal

Velké masážní hlavice Magic Massager, Passion Pointer a Idéal

3.2.2010

Velké masážní hlavice Magic Massager a Passion Pointer

Masážní hlavice a vůbec veškeré masážní strojky se eroticky využívaly již od počátku jejich vzniku na přelomu 18. a 19. století. Ovšem ty masážní hlavice, které tu mám nyní na recenzi, získaly největší popularitu díky pornografickému průmyslu, zaměřenému na lehčí i ostřejší SM. Vysvětlení je vcelku prosté. Účinky těchto vibrátorů jsou totiž asi nejsilnější ze všech erotických pomůcek, a proto začaly být využívány na "trápení" sílou vzrušení i počtem orgasmů.

Produkce známé jako Insex, Hogtied, Hardtied, Chantas Bitches a spousta dalších začaly hlavice využívat pro velmi rychlé a značně účinné dopravení svých ženských obětí k hranici orgasmu nebo i za ní a velmi často k mnoha orgasmům za sebou. Pro tvrdší vzhled vibrátoru na něj velmi často navlékají černou gumu (postačí i duše z kola) a na vlastní kulovitou hlavici pak černý kondom. Vibrátor tak vypadá podstatně brutálněji a filmový efekt je jistý.

 

  

V naší zemi se hlavně u BDSM pozitivních lidí objevil vcelku slušný zájem o nejznámější hlavici = Hitachi Magic Wand, která byla k dostání především v Japonsku a USA. A nastaly problémy nejen s dovozem, ale také s napětím. 110V je sice převoditelné na naší normu 220V, ale 60Hz se násilím změnit na 50Hz nedá a motory nejsou na tuto frekvenci konstruovány. Změní se otáčky, může narůstat teplota motoru, hluk a řada dalších problémů.

 

 

 

Firma Hitachi popularitu svého vibrátoru rozšířila také řadou zajímavých nástavců, které jsou schopny zavést vibrace i dovnitř vagíny včetně G-bodu či prostaty. Nástavce se lehce nasadí na hlavici a přes jejich roztodivné tvary se vibrace mohou šířit v podstatě kamkoliv.

 

   

 

 

  Současně se jeho reklama usnadňuje propagací celotělového využití a svalovými masážemi.  

  

 

A nakonec se objevilo několik sedátek, která byla vytvořena speciálně pro tuto hlavici a myslím, že pánové, kteří milují, když jejich partnerka má vrchol hlavy pod jejich opaskem by jim taková sedítka měli pořídit.   

 

 

Najednou se mi ale dostaly do ruky dvě masážní hlavice určené pro erotiku a vyrobené na našich 220V a 50Hz - zdařilé kopie originální Hitachi. Moc dlouho jsem neuvažoval a koupil je okamžitě.

 

  

Masážní hlavice Magic Massager - popis a test 

Pochopitelně tahle slavný a populární orgasmobudič jsem nemohl nechat dlouho ležet v krabici a tak než dorazila Testinka, tak jsem jej jen zkusmo přiložil sám sobě přes kalhoty. Asi by bylo lepší, si to pro každého vyzkoušet na vlastní pánvi. Ty vibrace jsou tak silné, že to rozbrní téměř všechno uvnitř - od penisu až k prostatě. Vibrátor  má dvě rychlosti - nebo dva stupně intenzity, ale o tom se ještě zmíním, jelikož bych to možná ani takto nenazýval.

 

Když Testinka dorazila, udělal jsem první test rovnou přes kalhoty a vyvalila voči jak Lucka Bílá. To je sice veselá zábava, ale málokterá dáma miluje čvachtu v mokrozkroku a následné cestování v mrazu domů. Takže šup s kalhotama i ..tkama dolů. Hlavice má několik skutečných výhod, které se poznají až v provozu.

 1. Její kulový tvar je pro klitoris a poševní vchod naprosto ideální.
 2. Lze jej přiložit nad klitoris, hlouběji pod něj nebo zlehka přímo na něj - vždy to jsou různé pocity
 3. Vzrušení přichází až šílenou rychlostí
 4. Pružný krk pod hlavicí šikovně reguluje přítlak do příjemné hodnoty.
 5. Baterky nejsou potřeba = nekonečný provoz
 6. Má skvělé účinky i na zádech, krku a ostatních částech těla.

Váha  = 565g
Délka celkem  = 33cm
Délka hlavy = 6cm
Průměr hlavy = 6,5cm
Ohebnost krku = 45o


Magic Massager má dvě rychlosti Lo a Hi. Ale má to háček... Nižší rychlost vytváří totiž intenzivnější vibrace s vyšší amplitudou. Tedy jinak - víc se klepe. Vyšší rychlost navýší počet tepů, ale v té rychlosti tak nějak zanikají ty výkyvy. Takže překvapivě se 3 holkám ze třech líbila více rychlost Lo. Ovšem v okamžiku vrcholu to vcelku čile přepínaly...

 

 

 

Blbli jsme s tím asi dvě hodiny a mimo jiné jsme přišli na zajímavou věc: Přiloží-li se hlavice na nos, tak to vyvolá neuvěřitelně silné šimrání a svědění v nose a vzápětí se spustí pekelná rýma

 

  

Další mrazení jsem měl v okamžiku, kdy silný orgasmus vyvolal mohutnou ženskou ejakulaci a proud tekutiny zamířil na zařízení, ve kterém bylo bezpochybných 220V.

Tak jsem se rozhodl to kuchnout a podívat se tomu na střívka v ohledu bezpečnosti. Ještě před tím jsem ale udělal zátěžový test na dobu provozu a teploty. Nechal jsem to zakryté běžet cca hodinu na plný výkon. Ke konci testu jsem si všiml, že se na obrazovce mé televize objevily drobné poruchy, které nepochybně pocházely od běžícího vibrátoru.

Hlavice samotná byla velmi teplá, ale stále ještě provozovatelná. Magic Massager má sejmutelné kryty i izolaci hlavice a tak jsem vše opatrně stáhnul. Pěnová guma na povrchu, PVC kryt proti vlhkosti, čelní měkká podložka a vnitřní pěnový válec. Uvnitř je speciální Hi-Torgue motor, což by se dalo přeložit asi jako motor s velkým točivým momentem, ale nevím, co by na tom mělo být v tomto případě důležité. Důležité je ale to, že vnitřní excentrické závaží je asi dost velké, protože vznikající vibrace jsou skutečně silné. Přístup k elektrice není pro tenký proud tekutiny asi možný - nebo jsem alespoň nezjistil kudy, což mě docela uklidnilo. Každopádně už chápu ty gumové nebo latexové povlaky, které filmaři používají a které krejou i přepínače. V mnoha záběrech je pak docela legrace sledovat, jak ten vypínač pod neprůhlednou gumou hledají :-))))))))

Poruchové dropy na obrazovce identifikoval můj kamarád elektron, který zjistil, že můj zátěžový test poškodil nějaký odrušovací kondík a opravil mi to. Na závěr mi sdělil, že dusit v rámci testů takovou věc pod polštářem je píčovina a mám se raději držet tohoto vulgárního výrazu a jeho živé podoby.

 

 

Masážní hlavice  Passion Pointer - popis a test  

Velmi podobné zařízení, které se objevilo ve větším množství na našem trhu se na pohled příliš neliší, ale první pohled klame. Pro výrobce je totiž podstatně jednodušší proto, že nevyužívá přímo silového napětí 220V, ale pouze nízké napětí ze zabudovaného akumulátoru, který se nabíjí z 3,2V adaptéru. Tím se asi vyhnou spoustě bezpečnostních norem a komplikací s uváděním na trh. Passion Pointer je tedy "nabíjecí vibrátor", takže je možné jej nabít a používat odděleně od kabelu. Tím je jeho akční radius v podstatě neomezený a nehrozí nechtěná kabelová bondage.

 

Hlava je "nerozebiratelná" - tedy nelze z ní sejmout gumové a pěnové vložky - což je škoda, protože na omývání a vůbec očistu, to je docela praktické. Ovšem nejmarkantnější rozdíl je v síle vibrací a hluku. Pointer je zcela jistě méně hlučný a ještě jistěji i méně účinný. Pokud bych vzal nejsilnější vibrátor nebo vibrační vajíčko a chtěl ho porovnávat s první testovací hlavicí - Magic Massager - tak je mezi nimi veliký rozdíl. No a Passion Pointer s akumulátorem je přibližně někde mezi nimi.

 

Pokud má tedy některá žena citlivý klitoris, ale běžné vibrátory jí už nestačí, tak je Pointer s akumulátorem perfektní volba. Jestliže ale máte chuť zničit partnerku devastující honičkou její kačenky a dostat jí do stavu několikadenního odmítání sexu, pak berte Magic Massager. Pro eSeMkaře je volba jasná. Magic Massager připevněný na vhodném stojanu a dobře usazený v rozkroku imobilizované partnerky jí brzy donutí mezi orgasmy přiznat, že globální oteplování pochází od její každodenní masturbace a ke každé večeři slíbí džbánek točeného (i o víkendu)!

 

Váha  = 325g
Celková délka = 28cm
Délka hlavice = 6cm
Průměr hlavice = 6cm
Ohnutí krku až 90o
Kontrolka baterie a jejího nabíjení
Doba provozu na jedno nabití = cca 1,5 hod.


Test této vibrační hlavice probíhal pouze v rámci ověření předešlého textu. Takže jen přiložení a porovnání s tou předcházející sbíječkou. Jeho vibrace jsou extrémní v porovnání s "normálními" vibrátory, ale ještě pořád je Passion Pointer bez problémů přiložitelný přímo na klitoris a používatelný kýmkoliv. Na ostatní části těla je velmi příjemný, ale skutečnou svalovou masáž udělá Magic Massager zcela jistě intenzivnější. S teplotou nebyly žádné problémy možná proto, že má větrací otvory. Nic z nich nefouká ani nesaje, ale nehřeje se -  a to je asi hlavní.

 

Pokud Vás zajímají tyto extrémně silné vibrátory, tak  ještě nahlédněte na recenzi o Ultimate Power Bullet, protože to je zcela jistě naprosto nejsilnější vibrátor u nás na trhu.

 

Recenze a popisy jsem dopsal a začalo čekání až se najde firma, která bude schopná Magic Massagery dovézt. Sexshop.cz je objednal už asi 12x, ale výrobce je stále nedodal. Tak se mi nechtělo tuto recenzi vypouštět do světa. Jenže POZOR - novinka... Objevila se další hlavice!!! Takže jsem po ní ihned vystartoval a podrobil jí standardnímu testování.

Idéal - akumulátorová masážní hlavice

První dojem po vybalení byl překvapující - držadlo hlavice bylo velice zvláštně zalomené. Chvíli mi trvalo, než jsem pochopil výhody toho klikyháku. Je fakt, že se to drží docela dobře. Další překvápko byla váha, která je příjemně malá.

Podle návodu jsem jí zapojil na nabíječku a 10 hodin sosal energii od ČEZu. A nastalo hned testování, protože se dostavila jedna Testinka, která byla zvědavá víc než já.

 

 

Po odpojení z nabíječky si ihned vzala Magic Massager a Idéal - a pustila je současně. Porovnání bylo velmi překvapující. Intenzita vibrací je v podstatě stejná! Jsem technik, takže poměr velikosti prostoru pro akumulátory s výkonem mi nějak neseděl. Prostě to bylo nějak až moc výkonné. V návodu bylo uvedeno, že na jedno nabití vydrží vibrovat až hodinu. Tak jsme vibrovali.... Napřed na zádech, na svalech, nohách i chodidlech. No pak samozřejmě sklouzla ta rozdivočelá koule i do rozkroku. U takového výkonu je vcelku jedno, jestli je to přes oblečení nebo "na tělo". Vibrace se rozlévají do celé pánve  v obou případech téměř stejně.  Ne každá žena má ráda takové divochy, ale na druhou stranu pro podstatně větší procento žen je to jistá cesta k dosažení orgasmu. A nejen ženy - samozřejmě jsem také přiložil a prý jsem okamžitě nasadil roztomile připitomělý výraz.

Miluju návody od amerických mudrlantů, takže jsem se dočetl, že to nemám používat, když je šňůra poškozená (ale je to na akumulátor = bez kabelu). Kdyby byl poškozený kabel od nabíječky, tak mi to jednak nic neudělá (je tam jen pár voltů) a druhak to vůbec nepůjde použít, protože to nepůjde nabít...  Dále že to nemám používat ve vaně - což by každej druhej okamžitě udělal, že to nemám pokládat v blízkosti vany a nakonec, že to nemám používat pod vodou... Asi mají fobii z vody...

 Nemá se to používat na děti, nemocné lidi, exémy, otoky a těhotná bříška... No - možná by se to mimčo připravilo na vrtání příklepovkama v paneláku...

Ale zpět k vážné debatě - Vestavěný akumulátor je NiHm, opět dvoupolohový přepínač volí mezi vypnutím, polohou LOW = 4500 ot/min a HI = 6500 ot/min. Držadlo je z ABS plastu a hlavice z neuvedené měkké hmoty. Váha je pouhých 330g.

První nabití se doporučuje minimálně 10 hod a na každé další už stačí jen 5. Podle návodu to má na polohu LOW fungovat až hodinu a na polohu HI o něco méně...  Tak jsem to zapnul na Hi a půjčil jsem to mojí kočce. Mohla se zbláznit radostí a za chvíli ten vibrační masakr zalehla a začala se nenápadně posunovat dopředu, čímž se hlavice dostávala k jejím zadním nohám. Zíral jsem na to jako blázen, jenže i když jsem si udělal pár fotek, tak je nechám v osobním archívu - stačí, že tu pořád popisuju samé píčoviny a kokotiny. Motat do toho domácí mazlíčky by už byl HardCore.

Porovnání s Magic Massagerem mi připadalo těžké - vypadalo to, že to bude fünfzig-fünfzig, ale nakonec to stejně Magic asi vyhrál.

Výhody Idéal:

 • Absence protivného kabelu
 • Malá váha
 • Zajímavé i praktické držení
 • Velmi měkký kloub s ocelovou pružinou a výkyvem 45o
 • Pružné otáčení hlavy na krku až o 180o

Nevýhody Idéal:

 • Provoz údajně 60 minut, ale 45-50 ve skutečnosti - ovšem jsem přesvědčen, že to stačí
 • Na volnoběh (nepřiložená na tělo) je hlavice hlučná (občas drnčí ta pružina)
 • Nemožnost to rozebrat (to je hrozný!!!)

 

Shrnutí je prosté - hlavici jsem si objednal a nechal pro sebe napořád - což by měla asi být známka vysokého hodnocení, ale mějte na paměti, že mám doma i Magic Massager

 

O tři měsíce později...

Vzhledem k obrovskému zájmu se dodavatel snažil co nejdříve zajistit dodávky Magic Massageru, ale bohužel později přišla zpráva, že tento typ byl výrobně ukončen. Současně s tím přišel vzorek nástupce Magic Massageru tedy Magic Massager 2.0

Na první pohled je to totéž jako Passion Pointer a tak jsem byl vcelku zklamaný. Ovšem po nabití jsem to začal porovnávat se všemi hlavicemi, které mám pořád doma a velice mile mě překvapilo, že Magic Massager 2.0 se se svým starším bráchou dokáže velice slušně vyrovnat. Dokonce při plném nabití se rozdíl těžko najde. Původní model na 220V sice může běžet velmi dlouho, ale již za 40 minut se hlava ohřeje tak, že nebýt neoprénu a silikonu, tak se o kov můžete popálit. Navíc jsem myslím nikdy nezažil, že by nějaká žena vydržela takovou dobu. Takže provozní doba Magic Massageru 2.0 okolo 30 minut mi připadá jako akurátní. On tedy vydrží vibrovat déle, ale pak se již pomalu snižuje výkon. Dvojka je výrazně lehčí, má krycí konektor do nabíjecí zdířky - proti vlhkosti a prachu a má měkčí krk.

Závěr - nechal jsem si ho pro sebe... Vedle jedničky je to výborná volba pro mobilní použití, na cesty i na rychlovky - kdy není čas honit zásuvku či prodlužováky...

Velmi moderní a hezká barva

 

 

 

 

 

 

 

 Srovnání zatím zkoušených výkonných hlavic

100% = Power Bullet  (baterie)
  90% = Magic Massager (220V)
  85% = Magic Massager 2.0 (aku)
  75% = Idéal (aku)
  65% = Passion Pointer (aku)

 

 

 Máte-li rychlejší internet, tak Vám doporučejeme přepnout na najvyšší kvalitu a na celou obrazovku

 

O 1,5 roku později

Na trhu se objevují další hlavice a mezi záplavou trapných a nefunkčních napodobenin se objevují některé bateriové drobnosti, které mají sice na své rozměry také docela slušný výkon, ale na úkor opravdu rychlé spotřeby baterií. Každopádně na cesty bohatě postačí a jako překvapující doplněk do auta pro spolujezdkyně je k nezaplacení.

 

Sweet heart

 

 

Asi by bylo podivné, kdyby se ostatní výrobci nesnažili napodobit Magic Massager nebo Hitachi, protože ty opravdu jedou v čele peletonu a ani se moc neohlížejí. Jenže!!!! Za nimi se už vytváří zatraceně silná a zajímavá skupinka.

Ještě malinko pokulhávající je Climax Twist - i když zase nabízí úplně nové funkce. Je to jediná hlavice, která se dá současně řadit i mezi duální vibrátory. Má dvě samostatné masážní hlavice (na každém konci jednu) a dvojí ovládání. Každá strana má hlavní vypínač s možností quickstop (okamžité vypnutí) a ovládací tlačítko, které má 7 funkcí a střídá monotónní vibrace s vibračními programy.

Tvar těla celé dvojité hlavice je možno zalomit otočením až do pravé úhlu. To značně usnadňuje manipulaci, ale především to rozšiřuje možnosti použití, protože Twist se dá používat dvěma osobami současně. Dvě ženy jsou pravděpodobně nejjasnější volba, ale i v heterosexuálním páru se hlavice využívá a dokonce je její použití možné u gayů.

Zakončení s hlavičkou a krkem je pružné a krk je sklonitelný až o 45st. Světlejší povrch je z měkkého silikonu. Druhý konec ohebný není a a je primárně určen na dráždění G-bodu.

Hlavice má zabudovaný akumulátor a nabíjí se 12 hodin do zdířky, která je ukryta pod silikonovým krytem. Její vibrace nedosahují závratných hodnot, ale pro běžný provoz bohatě vystačí.

Climax Twist

 

 

A přicházejí velcí favorité a konkurenti...  Magic a Hitachi mají jednu ne příliš ideální vlastnost. Jsou to sice pekelně účinné a výkonné hlavice, ale jsou dlouhé a těžké. Pod peřinou jsou trochu neohrabané a na cestování to není žádná sláva. Sice nevím, kdo by vydržel nějaký dlouhodobý provoz, ale za půl hodiny se už ty koule dost hřejou. Takže naskakuje do kolbiště nový bojovník - COMFORT MASSAGER.

Comfort má - jak je už obvyklé - dvě přepínatelné rychlosti otáček, které se pohybují okolo 7.000ot/min. Velký motor má i poměrně težké závaží, ovšem tím, že nemá v rukojeti žádné akumulátory ani transformátory, tak celá hlavice váží pouhých 224g!!!

Comfort massager má jedno obrovské plus. Síla jeho vibrací je v podstatě úplně stejná jako u Magic Massageru I = ekvivalent Hitachi Magic Wand, ale při tom je mnohem lehčí i menší.

Má pružný krk (který zajišťuje stejnoměrný tlak na klitoris) a který je možno ohnout až o 60o.

Comfort patří nesporně mezi nejlepší masážní hlavice a od Hitachi nebo Magic Massageru se liší tím, že je podstatně menší a lehčí. Malinkou nevýhodou je tvrdší obal na hlavě, který sice není na nahé tělo natolik příjemný, ale pro dámy, které vyžadují "tvrdé kladivo" je prostě lepší. Vibrace jsou v shodné. Comfort Massager je při provozu přímo napájen přes adaptér ze sítě 110-240V.COMFORT MASSAGER 

 

 

Je počátek roku 2012 a vývoj se řítí nezdržitelně dál. Magic Massager si mezitím pořídili téměř všichni moji známí, kamarádi a kamarádky a teď asi posmutnějí....

 • Magic Massager  - stálice a vládce pomůcek.
 • Comfort Massager - vychytal drobnosti a postavil vedle něj s lehčí a šikovnější alternativou, ale s tvrdou hlavou

A už tady máme nového divočáka, který mlsně číhá na startu a chce všechny předběhnout.

MaxLover

 

 

autor = MilanXD 

 Považujete-li tento článek za dobrý a přínosný, doporučte jej prosím zasláním odkazu svým známým
 a zvažte umístěnínašeho banneru na Vaše stránky


Diskuse

Dotaz na demontáž

14.9.2015 15:47

Dobrý den, máme hlavici Adam+Eve na 220V a asi odešel vypínač. Zkoušel jsem ji rozebrat a po sundání horních šroubků jde pootevřít, ale drží to dole u vypínače, kde je plastová záslepka. Jelikož na to nechci jít silou, potřeboval bych poradit, jestli se má nějak vydloubnout nebo naopak zatlačit. Děkuji za radu.

RE:Dotaz na demontáž

16.9.2015 20:52

Nerozdělával jsem jí, ale na 90% si myslím, že je to záslepka šroubku.

dotaz

15.6.2015 09:06

Dobrý den Milane ,
co by jste z tohoto doporučil?
1) Vibrační a masážní hlavice Magic Massager 2.0
2) Magic Massager
3) Powerbullet Maxlover alias Palmpower

Děkuji

V diskusi je 55 příspěvků, poslední příspěvek 16.9.2015 20:52 Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012