Venušiny kuličky - vaginální (Smartballs, Loveballs, Ben wa balls)

Venušiny kuličky - vaginální (Smartballs, Loveballs, Ben wa balls)

MilanXD 3.10.2008

Vaginální venušiny kuličky - princip 

 

 

Venušiny kuličky jsou dvě plastové nebo silikonové kuličky (mohou mít i jiný tvar), které mají uvnitř dutinu a v tomto prostoru jsou pak těžší – většinou kovové kuličky menšího průměru, než je dutina. Pokud zahýbete celou kuličkou, pak se uvnitř kovové jádro rozhoupe a chvíli se pohybuje ze strany na stranu. To vytváří jemný pohyb celé plastové kuličky. V naprostém klidu se tedy vnitřní závažíčka uklidní a celé kuličky se projevují pouze svou velikostí = tlakem. Pokud se začne nositelka jakkoliv pohybovat, začnou se kuličky vrtět. Při pomalé chůzi je vyprovokovaný stimulační pohyb slabší, při rychlé chůzi nebo běhu se výrazně zvýší. Nejvíce jsou pak kuličky účinné při tanci, aerobiku, jízdě na koni, na kole, při  motocrossu a překážkovém běhu.

 

Elektrické venušiny kuličky s vibrátory nezahrnuji do tohoto povídání, protože si myslím, že patří pro svou naprosto rozdílnou koncepci spíše mezi vibrační vajíčka a až budu psát o nich – zcela jistě se o nich zmíním.

 

 

 


Vaginální venušiny kuličky - barvy a tvary

 

Základním tvarem jsou dvě kuličky o průměru od 2,5 do 3,5cm.  Ovšem počet a ani kulový tvar není vůbec pravidlem.

 

 

 

V poslední době vznikají kuličky ve tvaru ovoce (jablka, jahody….), kuličky s oblými výstupky pro silnější stimulaci

 

 


nebo s ježaté kuličky s mnoha pevnými nopky. U těchto kuliček je stimulace natolik silná, že je třeba je aplikovat pouze kratší dobu a vyzkoušet vyjmutí. Před pár lety proběhla na toto téma na jednom serveru  veselá diskuze. Poševní stěny mohou reagovat mírným otokem a vyjmutí může být znesnadněno. Každopádně účinky jsou nejsilnější. Poslední modely mají eliptický průřez, který odpovídá lépe anatomii vagíny. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Velmi populární jsou kuličky se sportovními motivy jako je fotbal, golf, rugby, tenis, kulečník a řada dalších.  Vyjmutí takových kuliček před sportovním fandou vyvolává vždy euforické nadšení. 

Mezi pastelovými barvami se objevují například i motivy luxusních kožešin.

 

 

Vaginální venušiny kuličky - materiály

Nejlevnější kuličky (okolo stokoruny) jsou z běžného tvrdého plastu lepeného ze dvou polokoulí. Při nákupu si zkontrolujte, že jsou obě poloviny dokonale slepeny, protože by hrozilo proniknutí vlhkosti do vnitřku, koroze ocelové kuličky a pak vstup těchto oxidů do vagíny. To hrozí ale především u podomácku vyráběných a tím i nebezpečných pomůcek.  Lepším a dražším materiálem může být měkčený gel a nejlepším se jeví silikon až po jeho lékařskou ryzost. Další důležitou součástí kuliček je spojka a vytahovací smyčka. U nejlevnějších jde o tkaný provázek, který plně slouží svému účelu, ale vzhledem k velké poréznosti takového materiálu je nutno jej důkladně dezinfikovat. Navíc je třeba kontrolovat jejich těsnost u vstupu do kuličky. Lepším a samozřejmě dražším řešením jsou plastové spojky plného průřezu, dokonale utěsněné u vstupu do kuliček.
Jeden z nejkvalitnějších silikonů používá firma Fun Factory – jejichž kuličky mají souhrnný název – Loveballs. Tyto kuličky mají možnost nejdokonalejší dezinfekce – vyvaření ve vodě. U nás jsou k dostání za nejrozumnější cenu u firmy Funtoys.

 

 

Vaginální venušiny kuličky - hlučnost

Do tvorby ceny se hlučnost venušiných kuliček promítá podstatně více, než by se mohlo zdát. Pokud jsou kuličky pouze z tvrdého plastu a vnitřní těžítko je kovová kulička, mohou být kuličky při chůzi v tichém prostředí slyšet  jako pravidelné cvakání. Kolemjdoucím to samozřejmě nikdy nedojde, ale nositelku to zbytečně znervózňuje. Pokud se ovšem pokryje vnitřní dutina měkčím materiálem, dojde k zatlumení pohybu a zmenšení počtu pohupů vnitřní kuličky. Takže by mělo platit, že čím jsou hlučnější, tím jsou účinnější a naopak. Jenže nejmodernější a nejdražší kuličky mají použity takové materiály, které tuto zákonitost mění = jsou velmi účinné a přitom téměř bezhlučné.

 

Vaginální venušiny kuličky - hygiena


Venušiny kuličky jsou erotická pomůcka, která zůstává po delší dobu ve vagíně. Tudíž je nutno dbát velmi vysoké hygieny. Před vložením venušiných kuliček do vagíny je nutno provést jejich dokonalou očistu – ideálně bezalkoholovou dezinfekcí na silikonové kuličky a alkoholovou dezinfekcí na ostatní materiály. Obě dezinfekce můžete po krátké době důkladně opláchnout pramenitou vodou. Po použití kuličky opět opláchněte vodou a poté dezinfikujte nyní spíše dezinfekcí s alkoholem. Pak kuličky uložte do zvláštního čistého obalu, ale nikoliv neprodyšně uzavřeného. Speciální dezinfekce BODE nezanechávají rezidua = po úplném a důkladném zaschnutí se již nemusí oplachovat.

 

 

Vaginální venušiny kuličky - zdravotní efekt

Venušiny kuličky bez moderního mechanického efektu jsou známy ještě ze starověku, ale zhruba v padesátých letech byl publikován objev jejich zvláštního efektu. V té době šlo ještě o leštěný kámen, ale nezáleží příliš na materiálu. – Tehdejším venušiným kuličkám se říkalo Rumbakoule a vkládaly se do vagíny proto, aby se žena snažila je udržet uvnitř. To vyvolává stahy poševního svalstva a dochází samovolně ke cvičení, kterému se říká Kegelovy cviky. Jde o cyklické stahování pánve – jako při zadržování moči. Jenže ženy na cvičení (v tramvajích i za chůze) lehce zapomínají a právě cizí těleso ve vagíně jim to připomíná  - ideálně pokud mají pocit, že by mohly kuličky vypadnout a snaží se je pomocí stažených svalů uvnitř udržet.  Tyto cviky předepisují porodníci a gynekologové hlavně po porodech – pro zpevnění pánevního dna a současně to výrazně zlepšuje lehčí formy inkontinence. Dalším důležitým efektem je posílení poševního svalstva. Dobře „vycvičená“ vagína dokáže nástavec svého milého doslova vyžmoulat a takové ženy jsou pak velmi vítanými milenkami.
Pro tento účel jsou pochopitelně nejlepší co nejmenší a co nejtěžší kuličky – tzv. Tantrické, které se zavádějí ve stoje a žena se je snaží udržet uvnitř. Běžné cvičení s mechanickými kuličkami se provádí mimo chůze také v leže tím, že se žena snaží kuličkami v pochvě pohybovat. Ale prosím uvažujte střídmě – ženy by měly začít s běžnými kuličkami a pomalu. Teprve pozvolna zvyšovat jejich váhu a zmenšovat průměr -  bez jakéhokoliv dřívějšího tréninku si po zavedení extrémních kuliček na cvičení tu svou micku akorát doslova namůžete.

Každý gynekolog Vám potvrdí má slova, ale nečekejte, že by Vám je sám doporučil či předepsal. Několikrát jsem se snažil proniknout s těmito pomůckami na gynekologie, ale pro lékaře to jsou i přes důležité vedlejší účinky především erotické pomůcky a jejich vědeckolékařská čest jim to pochopitelně podvědomě nedovolí.

 

Až si toto přečte nějaký potentát z nějaké zdravotní pojišťovny a zařídí příspěvek pro ženy na nákup venušiných kuliček nebo prodej kuliček v lékárnách – získá nejen zdarma reklamu ve všech novinách, ale především příval nových pojištěnců – resp. pojištěnek.  Jenže spojení zdraví prospěšného cvičení  a erotické stimulace není v naší zemi akceptovatelné.

  


 

Děkuji za většinu uvedených fotografií a produktů na testy, které mi poskytl
SEXSHOP.CZ

 Díky za pozornost      autor = XD

Považujete-li tento článek za dobrý a přínosný, doporučte jej prosím zasláním odkazu svým známým  


 


Diskuse

9.11.2011 08:14

Svalstvo

17.10.2009 23:38

Na 80% ano. Snežte se doma udržet uvnitř - uvidíte, že se to časem zlepší a i Váš partner by to měl poznat...

RE:Svalstvo

26.2.2012 21:31

nebo byly jen spatne zasunuty, taky se mi stalo... Navic zezacatku jsem taky mivala pocity, ze mi ty kulicky kazdou chvilku vypadnou, ale kdyz jsem si je pak sla na zachod urovnat, zjistila jsem, ze jsou bezpecne uvnitr :D Takze klid a zkouset dal ;)

V diskusi je 5 příspěvků, poslední příspěvek 26.2.2012 21:31 Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012