Vibrační erekční kroužky na penis

Vibrační erekční kroužky na penis

27.10.2008

Erekční vibrační kroužky – Megahit

Tak už ho mám v ruce – tedy vlastně v kapse a frčím domů s občasným překročením rychlosti. Nepospíchám na záchod – prostě se těším. Po cestě jsem balení nedočkavě otevřel a k své velké radosti jsem zjistil, že vibrátor obsahuje potřebné baterie a nemusím nic dalšího shánět. Dvakrát jsem na červené vyzkoušel, jestli funguje a když jsem ho nečekaně na zelenou hodil do klína, tak spadl zrovna tam, kde to za jízdy většina rozumných lidí nedoporučuje. Nejraději bych ho tam nechal, ale odkrvení mozku může zpomalit reflexy a mě šlo o to ho vyzkoušet s partnerkou a nikoliv testovat erekce za volantem.

Mačkám tlačítko na rychlé převíjení vpřed s obrazem a Šmoulí zvuky si doplňte sami: Garáž, běh domů, políbení, napouštění vany, vyházení věcí z kapes, oznámení partnerce o testování novinky, moje šaty dolů, skok do vany – málo vody – nedočkavé vyčvachtání „na vrabčáka“ v 10 centimetrech….. Ručník a slavnostní vstup do testovacího prostoru v osuškové sukni, kde jsem očekával roztouženou ženu se stehny do „vítej“. Realita  = oblečená Testinka zabraná do VéKáVéček zvědavě zvedla zrak řkouc: „Cos přinesl Ty divochu?“ …. Tak takhle nějak blbě to začalo…..

 

Vibrační kroužek – příprava na test a popis

Ale došlo jí to záhy, proletěla sprchou a mezitím  jsem už ležel na zádech a zkoumal produkt. Ty minivibrátorky co se dávají ke kondomům jsou titěrné – tenhle vibrátor má jednotku dlouhou asi 5cm a v průměru necelé 2. Výhodu většího objemu jsem ale ocenil až při akci. Vibrační vajíčko je uloženo ve válcovém silikonovém obalu, na jehož povrchu je řada měkkých výstupků. Na válečkový obal jsou připojeny dva soustředné kroužky. Napřed jsem si myslel, že je to na dvě velikosti penisu, ale jelikož jsou kroužky velice pružné, tak by ten druhý kroužek mohl být i na PET flašku a to je asi fakt nesmysl. Roztáhl jsem vnitřní kroužek a nasadil to celé až na kořen. I když je to velice pružné, došlo k jistému zaškrcení a aniž bych měl ještě sebemenší důvod dostavila se vítaná návštěva – paní Erekce. Teprve pak jsem vzal do ruky obal a na fotografii jsem si všiml, že druhý kroužek patří pod varlata.  Nejsem moc velkým nadšencem tenisových postrojů a vůbec nějakými velkými aktivitami v tomto směru, ale testování není vždy procházka růžovým sadem a tak jsem se rozhodl následovat fotku. Natáhl jsem větší kroužek a provlékajícím jím varlata, pomyslel jsem na to, že by mi mohl vyklouznout a švihnout mě přes koule. No to by bylo fakt bezva testování. Ale je pružný stejně jako ten menší a tak se dá nahodit velmi snadno. A bylo jasno!!!!  Kroužek, která má takovou ohlávku na svého koně  - se prostě nebude otáčet!!!  To je totiž nešvar všech vibračních kroužků – že jakmile se pod něj dostane lubrikant nebo penis nemá velký průměr, tak uprostřed akce se začne kroužek na penisu otáčet a chvilku to lochtá v tříslech a třeba i zespodu penisu. Rovnání kroužku uprostřed bláznivé soulože je víc než protivné. Nedělají to všechny kroužky, ale podobné stížnosti jsem už zaslechl z více míst.

 

Vibrační kroužeky - test

Tenhle kroužek se ale otočit nemůže ani o píď. A pokud se tak stane, tak jej pružná ohlávka (přesněji podkulka) vrátí ihned na správné místo. Takže jsem připraven, fyzicky i technicky a zakrývám své zbraně dekou.
Testinka přichází s rozšafným úsměvem a zajímá se o bližší instrukce. Nenapadlo mě nic blbějšího, než vyhrknout : „Posaďte se, prosím…“ a odkryl jsem peřinu. Její těšení za pobytu v koupelně nahradilo lubrikant a tak hned dochází k akci. Teda předpokládal jsem trochu něžnosti a nikoliv, že si budu připadat jak Hátátitlá pod Rybanou. Naskočila s rozběhem a sotva jsem stačil zapnout vibrace.

Test  - erekční vibrační kroužek

První stisknutí tlačítka z boku zapnulo hned v úvodu poměrně silné vibrace. Cválání na koníčka se nekonalo – Testinka si usadila  orgasmodárný uzlíček přesně na největší výstupek na obalu vibrátoru a jen zlehka pohybovala pánví vpřed a vzad. Oslovování svatých se mi tady nechce reprodukovat – nehodí se to sem, ale při testech se mi to líbilo. Bez problémů jsem přepnul na druhý level a vibrace se urychlily a umocnily. Urychlil se i pohyb pánve i oslovování svatých. Začalo mě to bavit – nemusel jsem vůbec nic dělat a ta ženská nahoře se už zmítala v extázi. Třetí rychlost  a její pohyby se změnily. Mimo tření vagíny o vibrátor začala i mírně nadsedávat a oddalovat si tak orgasmus. Přítlak a nahoru… Trocha chvění, nějaká ta modlitbička a zase nasednutí…. A zase nahoru. Kdybych byl sprosťák, mohl jsem klidně dokoukat ty VéKáVéčka za ní a pak jí to odvyprávět.  Ale nechci aby to vyznělo, že mě to nebavilo – naopak, je skvělé mít ženskou takhle rozjetou a při tom být v relativním  klidu. No – hraju si teď na tvrďáka, ale ten vmáčknutý vibrátor na kořeni penisu a zmítající se vagína na něm zase takový klídek není. Navíc jsem dokonale cítil, že mi vibruje vlastně celý penis a že ten slavný vibrátor jsem vlastně teď já sám!!!!

Když bylo jasné, že se za pár sekund vyhotoví, podržel jsem jí pánev nahoře a nedovolil jí dosednout. Strhl jsem jí na sebe a převrátil se na ní. Misionáře jsem nepraktikoval snad už několik let, ale s tímhle vrtítkem na oháňce jsem si to nemohl nechat ujít. Ještě před spojením jsem zase stisknul tlačítko a vibrátor se přepnul do opakujícího se programu vibrací : „Pomalu zvyšovat do maxima a pomalu snižovat „.  A já?  Velmi pomalý průnik až na dno, přitlačení vibrátoru na klitoris a pomalé oddálení. Pomalá kopulace, hlazení, hezká slovíčka…  Další stisk tlačítka a silné vibrace jsou přerušovány asi tak 4x za vteřinu.  Je to intenzivní dráždění a tak přítlak prodlužuju a oddálení občas na dlouho vynechám.  Další stisk (já vím, že to ruší – ale musel jsem to vyzkoušet všechno!) a počet přerušení se nedá spočítat – je strašně rychlé a jsou to spíše vibrace ve vibracích. Teď už musím situaci dokonale kontrolovat, protože je jasné, že jsme u Testinky pár milimetrů od vrcholu a kdybych se teď přehoupnul – už nevyzkouším poslední level.  Poslední stisk a ejhle – poslední funkcí je ta první silná vibrace. No dokonalost sama. Chytit pevně za vlasy, pár rychlých přírazů a už frčíme z kopce… A oba. Ke konci orgasmu mě už odtlačila, protože vibrace už  dráždily až moc. Další stisk a kroužek utichá… odpočívá po skutečně dobře vykonané práci.  Stáhnul jsem ho a hodil na stůl.  Pleskla mě po ruce s výčitkou, ať to proboha nerozbiju! 

„Tak holka – co vzkážeš čtenářům?“  Co na tohle řekla?  - „Chci mít jeden v pokoji, jeden v ložnici, jeden v autě a jeden v kabelce – kdybychom náhodou neměli žádný po ruce.“

P.S. – Ráno byla trochu rozladěná – v nadšení si totiž poštěváček doslova omlátila a trochu to po probuzení cítila. Ale co? Prej to za to opravdu stálo. …. No mě teda určitě a to doslova! Ještě i ráno!

 

Tady můžete vidět práci konkurence... Bohužel nemají na to, aby to natočili podobně nebo lépe, tak jen škoděj... Je to ubohost českého mrňavenství, ale s tím asi nic neuděláme. Připadá Vám to jako podvod a komerčně klamný obsah? Takže funkční video je kousek níž...

 

 

Kdo ho poskytl a kde se dá koupit?

SEXSHOP.CZ


 Díky za pozornost      autor = XD

Považujete-li tento článek za dobrý a přínosný, doporučte jej prosím zasláním odkazu svým známým  


Diskuse

HScfIaFOgMBlL

11.2.2012 15:09

S pramsa souhlasím, s Evropou 2 taky, ale že by si lidi měli počkat, až to bude v televizi..? To snad radši ani ne.

bju

4.12.2010 11:23

Po nějaké době

18.1.2010 23:03

Kroužek jsem odepsal, sám od sebe (při běžném sexu, nic extrémního:) ) praskl i ten širší kroužek, ale zůstal vibrátorek, který se k mému úžasu stal přítelčinou nejoblíbenější hračkou, neboť se dobře drží, snadno ovládá, má ohromné (na svou asi 5cm velikost) vibrace a je jako stvořený na klitoris, takže pokud někdy odejde, koupím to znovu, kroužek rovnou zahodím a nechám jen vibrátor:-)

V diskusi je 12 příspěvků, poslední příspěvek 11.2.2012 15:09 Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012