Vibrátory Odeco - skok do budoucnosti

Vibrátory Odeco - skok do budoucnosti

18.6.2012

Firma Odeco - vibrátory a erotické pomůcky budoucnosti

 

 

 


Následují podrobnosti o firmě a vlastnostech výrobků nebo skok přímo na produkty

Tržní boj špičkových výrobců erotických pomůcek probíhá na několika frontách:

 1. Materiály : Naprostá čistota, nulové alergie, neporézní, antibakteriální, příjemné na dotek
 2. Technologie: digitální motory, kvalitní ložiska, řízení procesory
 3. Zdroje energie: dobíjecí akumulátory
 4. Maximální hluk:  vytvořit silné vibrace s malým hlukem je velmi komplikované...
 5. Intenzita vibrací:  hon na nejvýkonnější vibrátory není pro všechny ženy ideálním cílem.
 6. Ovládání: jednoduché, intuitivní, s možností Quick stop (okamžité vypnutí)
 7. Design:  líbivý, moderní, neerotický a nenápadný
 8. Voděodolnost až vodotěsnost

 

Firma Odeco

vytáhla do boje s celou škálou erotických pomůcek, které většinou tyto podmínky splňují, nebo dokonce převyšují, ale přinesla něco navíc, což je lehce posouvá do role favoritů.

 1. V kategorii materiálů se pohybují na stejné hladině jako většina konkurentů = lékařsky čistý silikon a velmi dobře zpracované ABS plasty. To jsou stálice, které již dlouhou dobu drží prim na celém světě.
 2. V oblasti technologí se posunuli před ostatní především tím, že ovládání je u většiny typů podobné a především jednoduché. Dražší modely mají možnost změny intenzity vibrací v kterémkoliv programu a to není úplně běžné - většinou se programy přepínají až po dosažení maximálního výkonu. Ovšem Odeco přineslo krásnou a líbivou novinku - dokonale vyřešené podsvícení tlačítek i celých produktů.
 3. Odeco používá akumulátory Li-Ion. Li-Pol jsou sice modernější a lehčí, ale uživatel tento rozdíl s největší pravděpodobností nerozezná.
 4. Produkty Odeco jsou vyjímečné především neuvěřitelně nízkou hlučností. Je obvyklé, že erotické pomůcky vlivem silných vibrací začnou v průběhu času více hlučet, ale u Odeca toto podezření ani nepřišlo a bylo by to dosti nečekané. Jejich zpracování i vzhled tomu prostě nenasvědčují.
 5. Vibrace má Odeco na ideální úrovni. Nejsou to ani bourací kladiva, ani vrnící šidítka. Prostě ve většině případů jde o lepší či vyšší průměr, nebo se řadí do kategorie "Silnějších vibrací". Důležitým aspektem je ale možnost změny intenzity vibrací u většiny produktů. Ne každá žena vyžaduje extrémní útok a mnohdy jsou megavibrace spíše nepříjemné.  V tomto má Odeco velmi vyvážený a proženský přístup.
 6. I když se oládání u jednotlivých modelů liší, tak má vždy stejného jmenovatele a systémový základ. Takže jakmile se naučíte ovládat jeden typ, zvládnete bez návodu lehce i ostatní. Drtivá většina modelů má uzamykatelnou klávesnici - proti nechtěnému zapnutí při přepravě nebo neoprávněnou osobou. Odeco ale ovládací prvky povýšilo na umění a vždy jsou nějak velmi efektně podsvíceny.
 7.  Design musí nutně Odeco konzultovat se stovkami žen... S citem dokáží napodobit nejoblíbenější tvary konkurence, ale s bárbínovským úsměvem přijdou na trh třeba s TOTORO, které vyvolává u všech generací žen - rozněžnělé nadšení. Totoro, Mister Mouse, Touch Vibe ...... u kteréhokoliv modelu máte pocit, že lepší tvar už nejde najít....
 8. Vodotěstnost a voděodolnost... Tyto vlastnosti se nejen pletou, ale především zneužívají... Takže buďte vždy opatrní a obezřetní. Vodotěsný je ten produkt, který je možno trvale ponořit pod vodu. A pak by měl rozhodně obsahovat údaj a maximální hloubce. Takové produkty bych asi spočítal na jedné ruce a jímá mě hrůza, když vidím na spoustě obalů nápisy 100% Waterproof. Jamile má nějaké zařízení jakoukoliv spáru či skulinu dovnitř, už nemůže být vodotěsný...  A i když firma Odeco má několik produktů, které by se za vodotěsné asi daly považovat, rozumně uvádějí pouze "voděodolnost" = jsou odolné proti tekoucí a stříkající vodě. To znamená - můžete je opláchnout pod tekoucí vodou.
  Samozřejmě tady platí stejná možnost jako u všech ostatních pomůcek - máte-li rádi hrátky ve vaně nebo v bazénu, navlékněte na pomůcku prezervativ a zauzlujte jej. Tím zvodotěsníte v podstatě cokoliv....
 9. Odeco ale přináší i devátý bod - pro zákazníky nejdůležitější. Tím bodem je poměrně nízká cena. Srovnáte-li stejně vybavené vibrátory od jiných firem, zjistíte, že Odeco je výrazně levnější... jeji úspory spočívají v jednodušším obalu, univerzálním návodu, masové produkci a zaplavení většiny světových trhů.

 

Firma ODECO má rozlohu 2.500 m2 a její roční obrat se pohybuje ve výši USD $ 8.000.000 za každý rok. Zaměstnává 180 štábů, včetně 7 zkušených návrhářů.

ODECO Nabízí další různé druhy důmyslných sexy hraček: mobilní telefon jako vibrátor, dálkové ovládače, externí maséry, Dual-akční vibrátory, G-Spot vibrátory, rotační vibrátory, kuličky, vajíčka apod..

Všechny produkty jsou vyrobeny ze 100% lékařské silikonu a čistých plastů a veškeré produkty splňuj normy  FDA, PAH, FCC CE, RoHS a další.

 

 

A nyní výběr několika prodktů Odeco, které mě výrazně zaujaly

 

Odeco Totoro

 

Tahle "píčovinka" (omluvte prosím v podstatě doslovné označení)  - je prostě VIP pomůcka především pro svůj vzhled. Dámy vybírají své hračky hlavně podle vzhledu a zajíček Totoro vyvolává (mám dojem úplně ve všech ženách) roztomilé rozněžnění až nadšení. Tím se každopádně stává nejideálnějším dárkem pro ženu, která třeba i erotické pomůcky generálně odmítá. Je totiž vyloženě krásný!!!! Svým tvarem vychází ze známé kývací hračky a má i stejné kývací schopnosti. Takže se může pohybovat na nočním stolku, ale i třeba v nějaké prohlubni na palubní desce vašeho vozu.

  

Odeco Totoro - popis:

Spodní část je vyrobena ze sněhobílého ABS plastu s vysokým leskem. Uprostřed nejširší části je 0,5mm tenká spára vyplněná čirým akrylátem. Uvnitř jsou důmyslně rozmístené LED diody, které celou spáru stejnoměrně prosvětlují elegantním modrým světlem. To se mění podle intenzity vibrací i bliká podle jejich programů. Při troše fantazie to vypadá jako široká ústa a logo ODECO pak může připomínat šibalský knírek. Vrchní část obličeje zajíčka je vyrobena také z plastu, ale je pokryta vrstvou barevného silikonu. Pouze ouška jsou měkčí a nemají tvrdou kostru. Jejich pružnost je taková, že lze mezi ně zasunout například prst a sevření umožní takto celé Totoro zvednout.  Roztomilý obličej pochopitelně dokreslují roztomile vykulená očička, které jsou v podstatě podsvětlenými ovládacími tlačítky. Nad tlačítky je pak světelné dvoustupňové obočí, které vytváří jakési grimasy při provozu.  

Odeco Totoro - ovládání a funkce:

Zajíček se spouští jednoduše - stiskem levého očka. Tím se zapínají nejslabší vibrace a každým dalším se zvyšují - celkem tři stupně. Po třetím skoku v intenzitě nastávává 7 vibračních programů, z nichž některé využívají digitálního řízení motorů a jejich postupné nebo střídavé spínání. Při tom se různě objevuje legrační prosvětlené obočí nad očičkama. Pravým tlačítkem je možno vracet volbu programů zpět = couvat ve výběru. Druhá funkce pravého tlačítka je vypnutí v kterémkoliv stavu programu. Stačí jej přidržet na delší dobu a zajíček se úplně vypne. Pravým tlačítkem je také možné vibrátor spustit a procházet programy odzadu.  

  

Odeco Totoro - nabíjení a provoz:

Jelikož Zajíček Totoro patří mezi moderní pomůcky, má uvnitř zabudovaný výkonný akumulátor a není tedy třeba žádných baterií. Z druhé strany ovládacích oček je miniaturní zdířka, která má trochu obtížnějí identifikovatelný nápis "DC". Je to vodotěsně uzavřená zdířka se silikonovým rukávkem dovnitř - tedy po vyjmutí konektoru se uzavře. Bohužel lze předpokládat, že časem se uvolní a teoreticky by mohl nastat průnik vody - to jsme ovšem v krátké době testování neznamenali. Nabíjí se cca 2 hodiny a stejnou dobu vydrží v provozu. Nabíjení je indikováno blikáním očiček a plné nabití pak tím, že očička svítí trvale.

Ještě bych se asi měl zmínit o tom, že konetor se zasunuje vodorovně až na doraz a je třeba překonat odpor vodotěsné průchodky.

 

Odeco Totoro - použití:

Zajíčka mazlíčka je možno použít - jako ostatně každý vibrátor - na kteroukoliv  erotogenní zónu na těle, ale největší úspěchy sklízí rozhodně na bradavkách a na klitorisu. Právě pevnější sevření oušek umožňuje doslova uchopení těchto oblastí a jejich jemné sevření.

 

Odeco Totoro - závěr:

Prostě krásný, účinný, skvělý, elegantní, milý až roztomilý - víc asi nemá cenu psát a CHCI HO MÍT DOMA. Tuto větu budu ode dneška používat podle pravdy - a myslím, že je to pro produkt moje nejvyšší ocenění.

 

 

 

Mister Mouse

Mister Mouse - popis:

Jde o vibrátor na klitoris a ostatní erotogenní zóny. Mister Mouse rozhodně patří mezi velice nenápadné erotické pomůcky, protože je na stole dokonale podobný malé počítačové myši. Je opět vzhledově velmi elegantní - ze stejných materiálů, pouze silikon je použit pouze na obvodový lem a pro polštářek, kde se předpokládá kontakt s klitorisem. Pod ním je pochoptelně umístěno centrum vibrací. Ne hřbetní hraně má stejnou podélnu spáru, která má ovšem v tomto případě mnohem víc funkcí.

Mister Mouse - ovládání a funkce:

Mister Mouse má oproti Totore navíc možnost zamykání klávesnice - t.j. po delším stisku tlačítek (+) a (-) se krátkodobě rozsvítí červené osvětlení tlačítek a jejich funkce se odpojí. Pokud je stisknete, dojde pouze k zapnutí podsvícení. Odemčení se provádí stejný postupem, ale podsvícení se objeví zelené. Stiskem tlačítka (+) se zapínají klasické vibrace celkem ve 4 stupních intenzity. To je současně indikováno velikostí podsvícení na hřbetní spáře, která má 4 postupné oddíly. Snižování intenzity se provádí tlačítkem (-). Jeho přidržením v kterékoliv části intenzity nebo programů se zařízení během jedné sekundy vypne.

Jakmile si nastavíte ideální intenzitu, můžete stisknout střední tlačítko (O). Tím se Mister Mouse přepne do 6ti vibračních programů. Ovšem tlačítka (+) a (-) nyní fungují jako přepínače programů pro skok vpřed či vzad. Oblíbené programy se velice dobře identifikují, protože každý z nich má na hřbetním osvětlení svou barvu a současně pohybem světla naznačuje, jaký má program průběh. Bohužel není nyní možné měnit intenzitu, ale existuje jednoduché řešení. Stiskem středního tl (O) se Mouse přepne do původního módu, upravíte intenzitu a dalším zmáčknutím (O) jste opět ve svém programu - nyní již silnějším.

 

 

Takové řešení je velmi inovativní, účelné a po krátké praxi i jednoduché. Čas ukáže, jak s ním budou zákazníci spokojeni.

 

Mister Mouse - nabíjení a provoz:

Mister Mouse má opět zabudovaný Li-Ion akumulátor a nabíjí se i provozuje okolo 2 hodin. Nabíjecí zdířka je stejně jako u Totore v zadní části a je podobně zkonstruována jako vodotěsná. Nabíjení je indikováno červeným blikání podsvícených tlačítek a úplné nabití pak svítí zeleně. Při nabíjení není možný vibrační provoz.

 

 

Mister Mouse - použití:

Použití je logicky především přiložením na klitoris nebo drážděním poševního vstupu. Teoreticky by se dalo touto myškou dosáhnout až na G-bod, ale pokud zajede dovnitř, může být problém jí vyjmout. Každopádně intenzita vibrací je plně dostečná i pro masáž namožených částí těla a především šíjových svalů.

 

 

Mister Mouse - závěr:

Líbí se mi a to tak, že moc. Tvarově, ovládáním. zdrojem energie, sílou vibrací a především mobilitou - kdy je možné jej dát do kabelky bez obav z prozrazení a s možností použítí kdykoliv a kdykoliv. Intenzita postačí dokonce i na legraci přes oděv. Takže v podstatě ideální věcička do příhrádky v autě - ať pro partnerku nebo pro kolegyni či stopařku. CHCI HO MÍT DOMA.

 

 

 

 

Odeco Pearl Love

  

Pearl Love - popis:

Pearl Love je v podstatě klasický rotační vibrátor, který rád označuju jako "kombajn" - především proto, že současně vykonává přehršel sympatických činností. Není to žádný drobeček - 28cm celková délka a průměr má 4cm. Vlastní dildo je pak 16cm dlouhé, což ho dohromady řadí mezi největší kousky svojí kategorie. Ovšem nejen rouměry jej staví do předních řad. Asi nejdůležitější je kvalita převodovky. U většiny rotačních vibrátorů dojde k závažnému poškození tím, že partner (ale i ženy) jsou zvědaví jakou to má sílu a zkoušejí rotující kuličky zastavovat rukou, případně dokonce stahem poševních svalů. Plastové součástky uvnitř to prostě nevydrží. Pearl Love má převodovku mnohem kvalitnější a i drastické pokusy přežil ve zdraví.

 

Odeco Pearl Love - ovládání a funkce:

Ač má tlačítka totožná jako Mister Mouse, je ovládání podstatně jednodušší. stiskem (+) se roztočí kuličky a další zmáčknutí zvyšují rychlost ve třech stupních. (-) tlačítko rychlost snižuje až do vypnutí. Střední zmačkátko (O) spouští vibrace v zajíčkovi. První tři zmáčknutí jsou tří různé intenzity klasických vibrací a pak následují 4 vibrační programy. Osmým stisknutím se vypne.  Rotující ocelové kuličky rychle masírují nejcitlivější místo vagíny = její první třetinu od vstupu. V hloubce vagíny pak dochází k pomalejšímu rotačnímu pohybu celého průhledného konce a jsou tak masírovány stěny a celé dno pochvy. Nástavec na klitoris a jeho funkce jsou předpokládám jasné.

 

 

Odeco Pearl Love - napájení a provoz:

Pearl je poháněn čtyřmi mikrotužkovými bateriemi AAA. Tady bych se asi pozastavil nad podivnou závadou, se kterou jsem se tu setkal. Chvilku mi trvalo, než jsem pochopil, jak se otevírá baterybox, ale použitím nehtu se mi nakonec podařilo odtáhnout západku a baterybox vyjmout. Založení baterií je snadné a jasné. Zasunul jsem box zpět a ŇYC... Vyndal jsem ho a zkontroloval polaritu... V pořádku. Zasunul jsem zpět a zase nic. Vyjmul jsem jej a přeměřil baterie - byly plně nabité. Zkontroloval jsem kontakty na bateriích i na propojení boxu s vibrátorem - OK. A asi po pátém založení se to rozjelo. Důvod proč se to stalo jsem nezjistil. Zaschnutím nebo ztuhnutím vazelín v převodovce to nebylo - otáčel jsem celou osou ručně pro uvolnění.

 

Odeco Pearl Love - použití:

Z minulého psaní asi je jasné, že použití je především pro ženy. Multifunkce je až ďábelská - Průnik je zjednodušený kroužící hlavou s výkyvem cca 1cm. To už samo o sobě je příjemné na klitorisu i poševním vstupu. Prosím POZOR - zavádějte vždy v rotaci - nikoliv vypnutý! Jeho pohyb usnadňuje průnik a ke vstupu se dostávají kuličky, které sice jemně, ale velmi vnímavě začnou masírovat celý vnitřní obvod pochvy. Finále přichází, když se zajíček dostane ke klitorisu a je jen na Vás, jestli to budou jen měkounká ouška, nebo jeho pevné a silné tělo. Možná by bylo ještě potřeba upozornit na to, že náruživé dámy si jej doslova dovnitř narvou a u jiných typů pak vibrující zvířátko odlomí. U tohoto typu se to ještě nestalo.

 

Odeco Pearl Love - závěr:

Nebýt podivné závady při uvádění do provozu bych řekl, že je to asi nejlepší rotační vibrátor, který jsem zatím viděl.

 

 

Odeco Deep Love  

Deep Love - popis:

Deep Love je úplně nový a nikdy nikde nepoužitý systém. Jeho účinky jsou natolik nové, že ani Testinka nebyla schopná porovnání. Pouze projevila zájem si jej ponechat. Co je na něm tedy tolik nového?

Vedle standardního nástavce na klitoris (shodný s Pearl Love) má v těle dilda uzavřen speciální mechanický systém, který mění jeho objem (obvod)!!!!  Jde o 5 pater věnců, které jsou všechny rozděleny na 4 lamely. Vnitřní osa má speciální vačky, Které při otáčení lamely rozevírají a zase stahují. To způsobuje, že se objem velmi rychle zvětšuje a zmenšuje. V nejmenší rychlosti je změna objemu asi tak 3 x za 1sec. Tlačítkem (+) je možno volit 3 různé rychlosti. Průměr dilda se mění z 3,4cm na 4,1cm. Tedy obvod se mění o cca 2cm!!  Jestliže partner zatne svaly a naběhne mu penis či jen žíly, žena to bezpochyby cítí. A to jde sotva o 1mm změny. Takové nafukování a ztenčování je stimulace, kterou málokterá žena kdy zažila a bezpochyby je víc než zajímavá.

 

Odeco Deep Love - ovládání a funkce:

Ovládání je úplně totožné jako u Pearl Love - pouze nejde o rotaci, ale změnu objemu - také se třemi rychlostmi.

 

 

 

 

 Odeco Deep Love - napájení a provoz:

Deep má stejné i napájení a co je smutné - i úvodní závadu při rozeběhu. Ještě musím vyzkoušet jiné tužkovky, protože je ralativní možnost, že mnou používané baterie mají nižší výstupek na + pólu a vzhledem ke konstrukci a plastovému výlisku je možné, že tam baterky prostě na kontakt nedosáhnou. Každpopádně se také po chvíli rozchodil. 

 

 

Odeco Deep Love - použití:

Rozepisovat použití je asi opět zbytečné, ale pro oba platí jden tip. Pokud zvládáte anální sex či dokonce Double Penetration, lehněte si na záda, zaveďte jeden ze dvou zmíněných kombajnů do vagíny, zvedněte nohy za hlavu a partner nechť navštíví análek. Rotace kuliček nebo zvětšování objemu pocítí stejně jako Vy a myslím, že se ani jeden z Vás nebude muset příliš pohybovat....

 

Odeco Deep Love - závěr:

Horká novinka, nová - trochu šokující funkce, tak asi počkáme asi na reakce většího počtu zákazníků....

 

 

Odeco Touch Vibe:

 

Touch Vibe - popis:

Odeco chrlí novinky a tady je další z nich! Touch Vibe má štíhlý nenápadný tvar, trochu připomínající vibrační hlavici. Ale ouhastrouha! - Vibrace jsou především ve štíhlém těle a hlavice obsahuje pouze akumulátor, elektroniku a opět velmi efektní podsvícení. Touch Vibe je vibrátor určený pro klitoris, vagínu a dokonce je možné jej používat i análně. 

 

Odeco Touch Vibe - ovládání a funkce:

Ovládá se dvěma tlačítky: stiskem levého tlačítka se zapíná a současně se přepíná mezi dvěma módy

 1. Manuální mód se po zapnutí přepíná pravým tlačítkem, přičemž jde o mix 4 různých intenzit a 3 programových vibrací. Posledním stiskem se zařízení vypne.
 2. Touch mod (dotykový) se řídí skrytými senzory pod povrchem celého těla vibrátoru. Od špičky (kde je umístěn vibrační motor) je symetricky po obvodu pod povrchem  rozmístěno 5 senzorů. Při postupném zavádění  se mění intenzita a při plné penetraci se vibrátor přepne do pulzačního programu. Při pohybu se frekvence vibrací mění podle změny pohybu. Při vyjmutí se sám vypne.

 

 

 

Odeco Touch Vibe - napájení a provoz:

Touch se nabíjí připojením adaptéru do spodní části (po odklopení silikonové zátky). Vzhledem k této zdířce je Touch pouze voděodolný = lze jej omývat pod tekoucí vodou, ale vždy s velmi dobře uzavřenou zdířkou  a držením zdířkou dolů.

Po celém obvodu kulového spodku je spára, která je barevně podsvícená (zelená, červená, modrá) a ukazuje v jakém stavu je program, baterie a nabíjení. Nabíjí se cca 2 hodiny a stejnou dobu vydrží v provozu.

 

Odeco Touch Vibe - závěr:

Závěr bude podobný - horká novinka, neznámé funkce... Jedné Testince se to líbí, ale to není objektivní vzorek a v podstatě neexistuje model, se kterým by to bylo možno porovnávat. Stejný tvar má i Odeco Fidelio II, který je řízen hudbou z jakéhokoliv MP3 přehrávače.

 

 

Odeco - ostatní vibrátory:

 

 

Odeco se však nezabývá pouze převratnými novinkami, ale nabízí i celý sortiment "standardních" vibrátorů, jejichž funkce jsou obvyklé. Vyjímečné jsou spíše poměrem ceny a kvality. Všechny využívají čistý silkon a PC-ABS plasty, jednoduché ovládání a hlavně velmi líbivé tvary, které očividně vycházejí z ověřených světových hitů - ovšem za podstatně nižší cenu.

 

 

 

Tady je doporučený prodejce, který poskytuje zboží na testy...

  Milan XD           


Diskuse

V diskuzi nejsou žádné příspěvky. Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012