Vibrovrt

Vibrovrt

MilanXD 24.1.2016

Vibrovrt - rotační vibrátor s nástavcem na klitoris

 V rámci testování erotických pomůcek se ke mě dostávají i skutečné prototypy, u kterých se testují vlastnosti a ještě nejsou ani ve výrobě. 
 
 
Vibrovrt je jejich typickou ukázkou a tak jsme se do něj pustili s neskrývanou radostí. 
 
 
Na první pohled to vypadá možná až nebezpečně a vyvolává to pocit, že to smotá a vyždímá uvnitř ženy vše - od rozkroku až krku. Nespornou výhodou je ale možnost změnit směr otáček, takže by bylo pak možné to všechno nejen rozmotat, ale smotat zase na druhou stranu. Podobnost k zemnímu vrtáku zase vyvolává pocit, že se samo zahloubí a už to nikdo nevyndá... 
 
 
   Ale nepředbíhejme. Pominu-li první dojem, tak tvarově je vcelku ideální. Rotace se šroubovitými výstupky zasahuje do nejcitlivější části vagíny a nástavec na klitoris má na konci zobáček pro přesné zacílení, Vcelku skvěle navržený tvar pro držení samotnou ženou i partnerem. 
 
 
První zádrhel se objevil hned na začátku - víčko od bateryboxu se otevírá opačně, než na co je celý svět zvyklý. Takže jsem to rval jak vzteklej několik minut, než jsem to zkusil opačně - cvak a bylo to otevřené.  Naprosto netuším, proč se rozhodli to obrátit. Takže otevírá se DOPRAVA!
 
Uvnitř je trojitý baterybox na mikrotužkovky = 3xAAA. To není nic moc pro motor s převodovkou a necháme se překvapit jak dlouho vydrží. 
 

Ovládání

je už typické - tedy předním tlačítkem se spouští vibrační část pro klitoris. První tři stisky jsou tři stupně vibrací a pak následuje 7 programů. To se dá opakovat pořád dokola a není mezi nimi poloha "vypnuto". Pro vypnutí stačí tlačítko přidržet stisknuté na cca 2sec. Program po dalším zapnutí začíná zase od začátku. Vibrace jsou střední, ale s digitálním řízením, takže mají občas takové zajímavé efekty. 
   Druhým tlačítkem se spouští rotace celé přední části. Rychlost je asi jako u elektrického šroubováku - což odhaduju cca na 2ot/sec. Druhým stiskem se rotace obrátí na druhou stranu a přidržením se to vypne.
 
   Trochu mě děsila mezírka mezi stabilní a rotační částí a jako dost důležité mi připadalo, jak je to chráněné při omývání pod vodou. Rval jsem silikon z rotační části dolů a při tom se mi podařilo vibrátor roztrhnout na dvě poloviny. Při tom jsem zjistil, že je to tak udělané schválně a prostě se to rozebere na čištění. Ze stabilní části pak trčí ocelová tyčka, která má na konci plochý unašeč a u vstupu je krytá silikonovým pouzdrem proti vodě. Takže docela v pohodě. 
 

   Test:

Vzhledem k použitému silikonu se musí použít vodní lubrikant, nebo univerzální Boom ze Sexshopu
Počáteční  obavy se rozplynuly hned na začátku - vrták rozhodně nevytváří žádný tah a šroubovice jen intenzivně masíruje. Směr otáčení je v podstatně úplně jedno, protože efekt a účinky jsou úplně shodné. Z venku to kroutí spodní rty jen minimálně, takže nějaké "namotání" je opravdu jen "vyplašená teorie". 
 
 Účinnost je samozřejmě extrémní - pochopitelně hlavně pro ženy, které jsou dobře vzrušivé uvnitř vagíny. 
 
Zní to všechno sice úžasně a vzrušivě, ale má to jeden obrovský problém:
 
Druhý orgasmus se už nedostavil, protože  baterky umřely po 15ti minutách! A to je naprosto zoufalé. 
 

Výhody:

  • Opravdu účinný masturbátor pro vnitřně vzrušivé ženy
  • výborné držení
  • možnost vysunout rotační díl k omývání
  • silné vibrace na klitoris
  • malá hlučnost
  • jednoduché ovládání
 

Nevýhody: 

  • Absolutně nedostatečný zdroj energie
  • nelogické otevírání baterií
 
Takže závěr 
 
Jelikož se ještě nevyrábí a testujeme prototypy, tak Nedoporučuji výrobu s tímto napájením a výrobce musí zabudovat podstatně silnější akumulátor a především možnost provozu i po kabelu při nabíjení. Jenže to bude vyžadovat asi dost výkonný zdroj a vůbec si nejsem jist, že by to utáhlo třeba obyčejné USB z noťasu. Necháme se tedy překvapit vylepšeným modelem a jakmile se rozjede výroba, tak dám vědět. 
 
  
                                                                                                                            MilanXD
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse

V diskuzi nejsou žádné příspěvky. Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012