Vive- luxusní vibrátory

Vive- luxusní vibrátory

MilanXD 23.8.2016

Vive - luxusní erotické pomůcky
- Senca, Aki, Zesiro, Minu, Aviva, Enuki, Zeki, Néa, Ombra, Cleo, Shiatsu

 
Už jsem dlouho nezkoumal nějaké nové výrobce, tak jsem omrknul trh a tahle parta mě opravdu zaujala. Napřed jsem dostal do ruky pár kousků a ověřil si, že je to fakt pěkné. Pak nastaly testy ovládání, nabíjení, výdrže apod.
 

Vive - obaly

Patří nesporně mezi velmi vysoký standard a  jsou vhodné jako luxusní dárek. Elegantní papírový přebal plný informací, vytvrzená potažená krabička s magnetickým uzávěrem a uvnitř pěnové lůžko a pouzdro s návody. Trošku jsem nepochopil proč mají v pouzdře návody ve všech možných jazycích a přitom jsou návody univerzální pro všechny jejich modely. Je to tak nějak divně zauzlovaný. V pouzdře je ještě USB kabel, který má na druhé straně zase dutinkový konektor (nikoliv mikroUSB), takže je potřeba kabel hlídat.
 
Vive nabíjení

Nabíjecí doba je různá u všech druhů a je rozepsána v tabulce níže. U všech ale platí, že oranžové podsvícení je při nabíjení, bílé při provozu a zelené - když je akumulátor plný. Jak jsem si už zmínil, tak kabel má dutinkový konektor a je potřeba být trochu opatrný při zasouvání. Sice je to témeř vždy kolmo, ale malinkými pohyby je třeba najít vnitřní trn a neohnout ho.
 Vive ovládání

U všech modelů je stejné, pouze u vibračních vajíček je ovládání předáno do mobilního telefonu. To je asi nejlogičtější, protože dálkové ovládání klasických vibrátorů je tak trochu nesmysl. U všech ostatních produktů jsou tři tlačítka: přidržením středního na 3sec se vibrace zapnou, druhým přidržením na stejnou dobu se vypne. Tlačítka (+) a (-) mají tři stupně intenzity a pak 7 různých programů. 
 Vive vibrace

Jejich níntenzita je přibližně střední, i když u větších modelů je hlubší a intenzivnější. Menší jsou vzhledem k rozměrům odkázány na malé vibrační jednotky, takže vibrace se mění na takové to jemné bzunění. Pro spoustu žen je to zajímavější tím, že to netáhne tak brutálně k orgasmu a masturbace je pak delší a jemnější. Výrobce uvádí hlučnost jako max 60dB - u všech modelů, ale myslím si, že to je nepřesné, protože při testech byla hlučnost různá. Každopádně ale Vive nepatří  mezi extratiché. Spíš se pohybují tak nějak ve středu erotických pomůcek. Na tak dokonalý design a vůbec poměrně vysokou úroveň všech produktů, by to mohli trochu ztišit.
 

Vive - design a zpracování

 Tahle oblast je opravdu skvělá. Drtivá většina všech bab uznává, že jsou prostě krásné. A když je vybalíte, tak to uzná i chlap. Nemáme to doma dlouho, takže ještě nevím co to udělá časem s pokovenými lištami a tlačítky. Jestli ta zlatá barva vydrží, tak to jsou zase dobré body k celkově krásnému vzhledu. Tělo je vyrobeno z čistého "lékařského" silikonu, což už dnes není až taková bomba, ale čisté lití, žádné drobné vady, perfektní lícování - prostě to dává důvěru a příjemný pocit.
 
 

Vive - modely

 Ke dnešku je na trhu 11 modelů a v podstatě je napněn celý sortiment druhů erotických pomůcek. Posháněl jsem, fotky všech -včetně barevných mutací a na tabulce napravo jsou veškeré hodnoty všech modelů. Možná pár drobností:
Aki - funguje jako klasický vibrátor i anální kolík
Aviva - se sice dá velmi přesně umístit, ale hluboký zásun nemusí být příjemný
Cleo - lze v polovině rozdělit a přetočit o 180°
Enoki a Shiatsu - jsou hlavice s pružným krkem
Minu - je speciálek na klitoris a lze ho vložit mezi velké stydké pysky a drží tam sám 
 

 Vive - sortiment k dnešnímu dni

 
 

 Vive - závěr:

Jsou to fakt krásné kousky a v podstatě  kterýkoliv je perfektním dárkem. Vibrace zhruba nad středem ostatních pomůcek, nabíjení a výdrž je standardní. To nabíjení bych předělal na indukční a tlačítka na membránová - pak by byly produkty plně vodotěsné. Takhle jsou spíš na omývání pod tekoucí vodou, ale do vany bych je neházel. Trochu bych zatlumil hluk a..... no vymýšlet by toho šlo spousta, ale pak by se zase cena musela vynásobit dvěma a to by už nebylo ono. Takhle jsou i cenově dostupné, takže jde vlastně o levnějsí luxus. Takže další plus pro ideální dárek.
 
Časem si ještě vyzvednu ty vajíčka s mobilním ovládáním a dopíšu je sem.Vajíčka jsem ke dnešku už nevyzvedl (31.1.2017) - ale přišla recenze od zákazníka a ta myslím hovoří více než jasně:

Vážený pane Milane,

doufám, že Vás neobtěžuji tímto osobním mailem, ale nějak jsem usoudil, že bude lepší to poslat rovnou Vám, abyste s tím eventuálně naložil dle vlastního uvážení.

Jedná se mi doplnění recenze výrobků firmy Vive. Já jsem to totiž vzal z druhé strany, přesněji řečeno zakoupil jsem právě to vibrační vajíčko Zeki, které ve Vaší recenzi chybí. Takže snad Vám to trochu doplním.

Ta věc sama je skvěle provedená a alespoň dle manželky jsou ty vysoké vibrace dost nezvyklé a zajímavé. Průšvih ovšem je v té aplikaci, bez níž si ale ani neškrtnete. Ta aplikace je neuvěřitelně pitomá. Má velmi nepohodlné ovládání. Nemá ani automatický reconnect, takže když se to odpojí uprostřed zábavy, musíte se proklikat mnohdy vlhkými prsty přes menu na nové připojení, a to tedy zrovna romantickou atmosféru nepodpoří. A vězte, že právě toho si užijete. Oni totiž výrobci evidentě zkoušeli dosah zařízení na laboratorním stole, a tam je skutečně alespoň 5 metrů bez problémů. Pánové vývojáři ale zřejmě neměli k dispozici žádnou skutečnou ženu na testování. On totiž po zavedení klesne dosah pod 25 cm, a to je ještě značný eufemismus.

Ten "ocásek", co z toho kouká, je totiž tak leda na vytažení nebo drobné manipulace, anténu ale neobsahuje žádnou, takže zařízení je kvalitně odstíněno ženským tělem před zřejmě rušivými signály. (A to mám hodně štíhlou manželku.) Tudíž je třeba telefon položit parnerce na bříško, což není tak úplně ten správný erotický počin, anebo to předem nastavit tak, jak by se jí to asi mohlo líbít a pak teprve zavést. Na změnu intenzity nebo programu je ovšem třeba to alespoň částečně povytáhnout.

No prostě veliké zklamání. Na nějaké hrátky na dálku můžete pochopitelně zapomenout, a to radši ani nezmiňuju problémy s kompatibilitou s iPadem.

No a teď se dostávám k tomu, proč to nepíšu do diskuse pod článkem. Nechci způsobit problém výrobci, tím méně pak Sexshopu. Napsal jsem totiž firmě pomocí jejich kontaktního formuláře stížnost. A oni celkem záhy odpověděli, že je jim to líto a že o "problémech s konektivitou" vědí, a že tudíž vyřadili tato vajíčka z prodeje. (Na stránkách je ale doposud mají...) A jako omluvu mi nabídli, abych si vybral jiný produkt. Vybrali jsme si Zesiro, který zatím ani Sexshop nemá v nabídce, a což je kolík jako Aki, akorát kratší a silnější. A fakt ho poslali. A ten je kvalitní po všech stránkách. Nechci spustit lavinu podobných komunikací, když se zachovali takhle slušně, tak proto volím tuto formu.

Udělejte s tím textem co chcete, klidně to přepište ve svém stylu a doplňte k recenzi anebo na to zapomeňte, jen jsem Vám to chtěl sdělit a ušetřit Vám tak nepříliš zábavné zkoumání.

A na závěr mi dovolte poděkovat za Vaše obnovené stránky. Udělal jste nám oběma radost. Navíc manželka moc děkuje za článek o squirtingu. Poté, co jsem jí ho dal přečíst, máme pravidelně dočista vytřenou kuchyni a oba si to velmi užíváme — tedy to předtím, vytírání samozřejmě provádím já. Ale rád, stojí to za to!

Držte se a prosím pokračujte!

Hodně úspěchů a radostného testování přeje

E.M. s manželkou
 
 
 No.... takže asi tak :-)))))  Ještě že jsem si ho nepůjčil - docela se mi ta firma líbila :-))))
 
 
 
MilanXD                   
 
 

Diskuse

V diskuzi nejsou žádné příspěvky. Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012