Wake-up-vibe Budík vibrátor

Wake-up-vibe  Budík vibrátor

20.2.2013

Wake-Up-Vibe = Vibrátor do kalhotek jako budík!

Teda já tvrdím, že budík by se měl jmenovat "Vzbudík" nebo "Probudík", a že by měl budit příjemně a jemně. Sice existují tzv. inteligentní budíky, které snímají fáze spánku a probouzejí vás v ideální okamžik v "lehkém spánku", ale jednak jsou drahé, druhak vyžadují snímače na těle a treťjak jejich účinnost je diskutabilní. Určitě také znáte systém, kdy dospávací budík se SNOOZE funkcemi je na nočním stolku, další potvora je nalíčená ve větší vzdálenosti od postele a poslední - velký chromovaný břinčíl, je na talíři plném drobných mincí, který leží na kytaře a ta je položená na skříni na druhé straně pokoje...

 

Takže jak na to, aby probuzení probíhalo nadmíru příjemně?

Řešením je Wake-Up-Vibe!

Každý, kdo o téhle hračce uslyší, nebo jí uvidí, se usměje a prohlásí, že je to pěkná píčovina. Omlouvám se za použití takového výrazu, ale v tomto případě je to nezbytné, protože je to neuvěřitelně trefné. Ano, jde o budík, který se používá do kalhotek a budí vibracemi dámy na intimních místech. A s největší pravděpodobností nejen dámy. Řada trenek nebo slipů má vepředu dvojitou vrstvu a určitě by nebyl problém to vyřešit i u pánů.

Princip je víc než jednoduchý. Zahnutý trojúhelníkový tvar dokonale sedne do klína a je už na použivatelce, zda si nechá aktivnější část spíše v prostoru hráze, vagíny nebo blíže ke klitorisu. Každopádně silné vibrace - přímo na klitoris - by asi mohly znamenat buzení šokem, a tak vřele doporučuju to testovat v nejméně citlivé oblasti a teprve časem experimentovat s citlivějšími body. Pochoptelně je třeba použít dobré kalhotky - spíše sportovní. "Trinitivriti" by vzbudíka asi na svém místě neuhlídaly.

 

 

 

Wake-Up-Vibe - obal a obsah balení

Balení je standardní, ale určitě nikoliv obyčejné, takže předpokládaný účel - skvělého, účinného a něžně úsměvného erotického dárku - splní dokonale. Papírová krabička s integrovaným blistrem obsahujícím vlastní vibrátor má ve spodní části menší krabičku s nabíječkou, návodem, hygienickým saténovým sáčkem a jemnou maskou na oči. K nabíječce jsou přoloženy redukce na většinu světových norem zásuvek a vlastní adaptér může mít na vstupu napětí 100-240V a 50 i 60Hz. Takže vlastně celý svět v jednom pytlíku.

 

Wake-Up-Vibe - nabíjení

To by snad ani nebylo třeba popisovat, ale prostě vybalíte nabíječku, zvolíte národní redukci do zásuvky, nacvaknete jí na nabíječku, odšpuntíkujete vibrátor a zapojíte konektor do zdířky. Při nabíjení svítí na adaptéru červená LEDka a po plném nabití se změní na zelenou. Zašpuntíkujete a můžete se vesele budit.

Moje rozhodnutí o testu výdrže akumulátoru byla strašná pitomost. Vrčí to tady vedle mě už 3 hodiny a začíná mě z toho bolet hlava. Kdo to mohl tušit

3:5 hodiny provozu a pořád jede...
4    hodiny provozu... Magorárna :-)  - Kdo by se tak dlouho uspával nebo se budil???
Zapnul jsem to v 18.25 a je 23.20. Některý testy mě nebavěj - nemůžu to nikam zastrčit, protože bych neslyšel, kdy se to vypne. Tak bzučíme dál. Má hlava je včelín...

01.30!!!!!!!!! vydržel jsem!!!!  Žádám speciální odměnu za tu pakárnu - ale akumulátor vydržel neuvěřitelných 7 hodin provozu!!!! Tak to jsme tady ještě neměli!!!!  

 

Nastavení a ovládání Wake-Up-Vibe:

Vždycky mě zajímá, do jaké míry je zařízení "User Friendly" - tedy zda jej lze ovládat bez podrobného studia návodu. WUV (Wake-Up-Vibe) má v podstatě 5 tlačítek. Střední tlačítko je On-Off a okolo je mezikruží s funkcí joysticku = doleva, doprava, nahoru a dolů.

Ovládání má zámek, což je super pro pesimistky, které by se bály, že by to mohla ruka šátralka v noci omylem vypnout nebo přeštelovat třeba na nechtěné 3 hodiny ráno. Zámek se aktivuje dvojstiskem středního tlačítka. Ale pokud píšu "dvojstisk", tak tím myslím zatraceně rychlý dvojstisk. Až mě překvapilo, jak to musí být fakt rychle za sebou. Po aktivaci nastavování se rozsvítí krásné modré podsvětlení displeje - skvělé pro manipulaci ve tmě.

Vlastní ovládání je už intuitivní a kdo měl někdy digitálky, tak to zvládne. Stisknutím a podržením tlačítka "vpravo" = (>) se aktivuje nastavení budíku. Tlačítko nahoru zvyšuje hodnoty, tlačítko dolů je snižuje. Střední tlačítko je "OK" a posune kurzor z hodin na minuty. Poslední nastavovací hodnota je druh vibrací, kterých je celkem 6. Uzavře se to stiskem středního OK tlačítka.
Rychlým dvojstiskem (>) (opět hodně rychlým) se deaktivuje alarm. K jeho aktivaci je potřeba alarm znovu uložit z nastavení.
Přidržením tlačítka "vlevo" = (<) se aktivuje nastavení normálního času ve 24 hodinovém systému a postup je shodný s nastavením budíku (mimo volby vibrací)

 

Wake-Up-Vibe - manuální provoz:

Logicky by bylo nesmyslné, aby se taková věcička nedala používat i na uspávání, takže přidržením středního tlačítka se aktivují vibrace. Pak je možné vibrace kroužkem přepínat a používat tuhle bezvadnou věcičku jako normální vibrátor.

A tady jsem se opravdu lekl. Kdybych byl ženská (nebo chlap s dvojitými trenkami) a tohle mi začalo řádit v rozkroku ve spánku, tak se leknutím rozplácnu na strop. Takže z manuálního dráždění jsem se vypnul, nastavil vzbudíka a čekal dlouhou a nervózní minutu 

 

Wake-Up-Vibe - vzbudíkování:

Dokonalé!!! Dokonalé, dokonalé, dokonalé... A ještě jednou dokonalé. Vibrace se totiž zapnou v téměř neznatelné intenzitě okolo 20% výkonu a cca po 6-10sec se pomalu zvýší. To se několikrát opakuje se stále vyšší intenzitou, zrychlováním vibrací a zkracováním mezer. Maximální úroveň už zcela zaručuje, že již budete vzhůru. A už je jen na Vás, zda to necháte zvonit na dobu potřebnou pro skutečně atraktivní probuzení. U mužů bych to nedoporučoval, protože je vědecky dokázáno, že orgasmus muže intenzivně uspává. U žen je to naopak a prožitý orgasmus je probouzí do plné aktivity.

Takže už žádné funkce SNOOZE (dospávání) už nejsou potřeba.

 

 

 

 

 Wake-Up-Vibe - závěr

Osobně mám pocit, že tohle patří mezi vůbec nejlepší erotické dárky...

  • Elegantní a líbivý vzhled
  • vibrace začínající od nejemnějších
  • jednoduché ovládání
  • dobíjecí = žádné baterie
  • manuální provoz  - jako běžný vibrátor pro masturbaci
  • úžasný a dokonalý vzbudík, který je vzhledem k jeho účelu velmi vlhkuodolný
  • neuvěřitelných 7 hodin provozu!!!!!!

 

Užívání nočně-ranních antibiotik se stane příjemným okamžikem, ale co je důležitější: pánové (nejen Ti, kdož mají ranní erekci) - kdo z nás by si nepřál, aby se vedle něj ráno probudila roztoužená partnerka, jejíž mokrozkrok si nepřeje nic jiného než trochu ranní divočiny?

 

.

MilanXD                    


Diskuse

V diskuzi nejsou žádné příspěvky. Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012