Erotické pomůcky

We-vibe II 2

 

Inovovaný nástupce slavného duálního vibrátoru We-vibe má nové funkce - v podstatě jedinou věc, která původnímu modelu chyběla.


We-vibe II - We-vibe 2

Vstup We-vibe na český trh byl poznamenám obrovským ohlasem a značným zájmem médií o tuto erotickou pomůcku. Naší recenzi převzala řada serverů - ať zákonným a námi schváleným způsobem, nebo laciným ukradením textu i fotografií. Natočili jsme video o tomto produktu a vzápětí jsme museli dotočit ještě návod, protože někteří zákazníci měli problém pochopit jak se to zapíná a nabíjí.

 

We-vibe se poměrně rychle dostal na první místo zájmu většiny lidí, používajících erotické pomůcky a jeho popularita rychle rostla. Kladných ohlasů přišla záplava, ale ty nás zdaleka nezajímaly tolik, jako záporné. A mezi nimi se začaly objevovat názory, že We-vibe má výborné účinky po zapnutí, ale v průběhu soulože se tyto účinky snižují ba dokonce mizí...  Vibrační rezistence... Je to efekt, kdy si lidská tkáň zvyká na vnější podněty a přestává je vnímat stejně intenzivně jako na počátku. S ručními vibrátory tento problém nebývá tak silný, protože je možno měnit jejich intenzitu, ale především se s nimi dá pohybovat a měnit jejich bod působení. K We-vibe není při aktu lehký přístup. Když jsem ho měl v ruce poprvé, napadlo mě to, ale předpokládal jsem, že jeho pohyb po klitorisu při kopulaci bude dostatečný pro kýžené změny. 

Stejná myšlenka naštěstí napadla i výrobce a tak dokázali do už tak malého prostoru dostat mikroprocesor, který potřebné změny zprostředkuje.

 

WE-vibe II - v čem se liší?

 • Tvarově i materiálově je shodný s původním typem
 • Dobíjení akumulátoru je také shodné

Hlavní změnou je tedy ovládání, které zrušilo ne příliš ideální stranový přepínač a nově využívá mikrospínač (tlačítko) na čele již známé hadí hlavičky. Stiskem tlačítka se postupně zapínají tyto druhy regulace:

 

 1. Nízká rychlost
 2. Vysoká rychlost
 3. Tepající frekvence
 4. Vlny = výkon cyklicky kolísá
 5. Hřeben = pravidelné silné pulzy
 6. Pila = plynule vzrůstá výkon na maximum a ostře se sníží
 7. Trápení = 4 silné pulzy jsou vystřídány třemi slabšími
 8. Můstek = pomalu narůstá výkon až do maxima a rychleji klesá
 9. Tanec = 2x silný pulz a 3x slabší.

 

Rozhodně se dá tvrdit, že touto úpravou se stal We-vibe podstatně atraktivnějším a účinějším. Přepínání "za provozu" by sice asi bylo nejideálnější pomocí dálkového ovládání, ale pravděpodobně už není kam další elektroniku umístit. Takže po vyzkoušení bych mu už vytknul jen dvě věci - přepnutí na minulý program lze provést pouze přecvakáním celé škály programů. Ale to je jen malá daň za riziko, které by nastalo použitím dalšího tlačítka pro návrat. Jednak na něj není místo a druhak by to asi bylo navýšení nebezpečí poruch. Druhá věc kterou postrádám je kontrolka stavu akumulátoru a úrovně nabíjení.

 

We-vibe 1

Jednička se stala miláčkem skutečně tisíců párů i jednotlivců a jeden můj kamarád na něj docela úspěšně balí holky. Jeho popularitu odstartovalo rozdávání na amerických Oscarech a celosvětový zájem. Na naší recenzi, videa i reklamu reagovala spousta osob a jak jsem již zmínil, tak přišly i záporné reakce. Byly především o vibrační rezistenci, ale i nižších účincích než noví majitelé předpokládali. Dokonce jsem dostal zprávu od jedné své známé, že se jí to opravdu nelíbí. Upřímně řečeno - kdyby se neobjevily takové texty, tak bych asi byl nervózní. Ovšem jedná se v celkovém počtu o zlomek procenta a tak spíš pečlivě studuju důvody a argumenty. Ovšem před pár dny jsem našel v místní diskuzi pod recenzí informaci, že prodavačka v jednom známém sexshopu vyloženě varovala před nákupem We-vibe. Tak jsem si vzal diktafon a vyrazil na nákup. Navštívili jsme celkem 6 sexshopů této velmi známé firmy a docela jsme zírali. O vynálezu, který oslavuje celý svět a který vyrazil dech i americkým celebritám jsme se dozvěděli tyto informace:

 • Je to malé a nanicovaté
 • Je to nebezpečné
 • Nemá to žádné vibrace
 • Ženy i muže to vyloženě bolí
 • U nás se neprodává originál, ale čínská šmejdská napodobenina
 • Paní vedoucí si ho koupila a vyhodila ho. Je to prý na nic...
 • Celá kampaň, zájem médií  a všechny články jsou jen lži a klamavá reklama...

Všechny prodavačky hovořily shodně v naučených frázích a docela rád bych viděl manuál, který k tomu dostaly. Možná by si měly uvědomit, že We-vibe získal na celosvětovém erotickém veletrhu v Berlíně 2009 prestižní ocenění jako NEJPRODÁVANĚJŠÍ VÝROBEK ROKU 2009!!!! Takže ten manuál by měly roztrhat a použít jako výstelku do mokrých bot z té břečky venku!

Málokdy mě něco tak naštve, ale tentokrát jsem musel zakročit. A proč to neprodávají? Nejspíš proto, že nemohou být jediným prodejcem v naší zemi (jak chtěli) a diktovat cenu, která měla být cca 6.500,- Kč !  Ale s prázdnou od nich neodejdete - nabídnou Vám několik různých typů prý podstatně lepšího a účinnějšího vibrátoru jako je ten v odkazu. Netvrdím, že je to špatný produkt, ale srovnání s We-vibe je asi jako porovnávat jednomístný autobus s malým nadupaným sporťákem pro dva.

 

We-vibe 2

 

Je, a ještě dlouho bude špičkou v kategorii erotických pomůcek. Netvrdím, že uspokojí 100% populace, ale o 95% bych se už s klidem opřel. Dvojka je dotažený produkt pro uspokojení obou partnerů současně s novými potřebnými funkcemi a jeho používání Vám otevře nové prožitky.

 

 

We-vibe II - Opakování specifikace

 • Rozměry = 8,5 x 5 x 2,8 cm
 • Váha = 60g
 • Materiál = čistý lékařský silikon
 • Povrch lesklý
 • Barva = temně fialová
 • Baterie = NiMH 500mAh
 • Dobíjení  - cca 16 hod
 • Provoz = více než 2 hodiny
 • Pohotovostní stav = více než 60 dní
 • Hluk = méně než 50dB
 • Frekvence = 50-80Hz
 • Otáčky motorků = 3000 až 5500 ot/min

 

 

 

Hlavním prodejcem i velkoobchodním dodavatelem We-vibe II je

SEXSHOP.CZ

 

Zákaznická recenze

Přeji příjemný den.
Pomůcku používám na samosex i partnersky s přítelem, tedy v předehře i k přímé souloži. Orgasmy to u mě opravdu vyvolává a to několikanásobné. Ale já s orgasmy nikdy neměla problémy, patřím k mnoha orgastickým ženám. We-vibe mi umožnil ale škálu pocitů v orgasmu ještě rozšířit různě ho dolaďovat. Jde o to si s we-vibe umět v sobě a na sobě pěkně pohrát. Zavézt si tělíska a čekat na zázrak jen při zapnutém určitém programu není to správné. Postupem času, jak we-wibe používám našla jsem mnoho inspirací k příjemným pocitům, třeba i jen změnou pozice nohou, roznožovat je pokrčené v různých úhlech velice zajímavé je ve vzduchu si jakoby zajezdit na kole to se we-vibe pěkně uvnitř i venku vlní a tělo samo napoví, kde to vyvolá ty nejpříjemnější pocity. Toto polohování nohou a působení stále nových pocitů mne opravdu překvapilo a umožnilo širokou škálu nových prožitků nebo dolaďování orgasmů.
 
Abych však nemluvila jen v superlativech, negativa tato pomůcka rozhodně také má.
Jde o konstrukční nedokonalosti, tedy alespoň v mém případě určitě.
Poševní tělísko se sice zavede dosti hluboko, o to strach tedy nemám, ale tím, že mám poměrně silné stahy pánevních svalů a ve vzrušení intenzivně tzv střihám se hladké tělísko samo vysouvá a často mne opustí we-wibe vyklouzne a pochoduje vesele samočinně po posteli.
Takže u mě nutnost stálého jemného přidržování rukou. Nevím, zda by pomohlo, kdybych si do pochvy zavedla větší tělísko, možná by tvůrci technicky měli zauvažovat nad oboustranným ovládáním, protože myslím, že některým ženám by spíš vyhovělo malé tělísko nahoru k poštěváčku a velké dovnitř.
Dosah horního tělíska na poštěváček je na mne umístěn poměrně vysoko ikdyž oblouk mezi tělísky dostatečně rozevřu, a dolní tělísko zavedu co nejhlouběji, pořád je to horní tak o dva centimetry výš, než bych potřebovala.
Vibrace horního velkého tělíska jsou ale celoplošné, takže stimulovat to určitě klitoris stimuluje.
Co však musím zkritizovat naprosto je to ovládací tlačítko.
Pomůcka je silikonová hladká pokud používám gel je opravdu strašně kluzká a zafixovat prst a promáčknout tu tlusťáckou silikonovou vrstvu je opravdu velice nepohodlné nepříjemné a i po čase jsem v tom tedy rozhodně šikovnost nenabyla.
Proto jsem se rozhodla si pomůcku upravit po svém, přišla o hlavu, prostě jsem uřízla tu silikonovou horní špičku tak, že hrana silikonu obnažila jack na nabíjení a malinko vykrojené dvoumilimetrové véčko z vnější horní strany mi umožnilo pohodlně na tlačítko vložit palec a stiskávat tlačítko opravdu jen za pomoci jištění proti prostředníku. Prostě a jednoduše vznikl malý otvor akorát na konec palce, kde asi v milimetrové hloubce je jasně hmatné tlačítko.
Co mě však překvapilo je, že tlačítko je konstruováno jako joistick. tedy je možné je stisknout z vrchní i jakékoli boční polohy. Tvarově je ale poměrně hranaté a ostré, ale obnažené nebo tedy lehce odekryté se ovládá rozhodně příjemněji, než pod vrstvou pružného silikonu. Tímto zásahem sice už nemám we-vibe úplně vodotěsný ale protože článek s tlačítkem stejně dovnitř nepatří a ve vaně we-vibe nepoužívám, myslím, že to tomu zas tak neuškodí.
Sice jsem svým zásahem přišla o záruku, ale zato jsem si umožnila opravdové pohodlíčko ovládání a to klidně i přes oděv. Vůbec nejlepší by bylo, kdyby tvůrci další verzi udělali na dálkovku.
Co se týká tvrdosti vibrací, mě zatím vyhovuje, Jediný program, který ignoruju je poslední, říkám mu sportovní sex, protože jede v ritmu "ho-ši- do-to-ho!" A to fakt nemusim.
Nejsem prodejce ani reklamní dohazovač, jsou to mé vlastní zkušenosti. 

 

hlasů : 756

1 - výborné 2 - dobré 3 - ucházející 4 - nic moc 1 - výborné

Hodnocení článku :

 
Bookmark and Share
 

Diskuse

6.12.2011 14:56:55 - Anonym / Ufff!
11.4.2011 20:50:52 - Anonym /
15.4.2011 10:52:56 - Silver D. / RE:
20.9.2011 18:44:12 - Anonym / RE:
20.1.2011 22:08:47 - Anonym / Ozdravění
11.1.2011 16:07:03 - Anonym / už ho máme
11.1.2011 19:45:44 - Mattas / RE:už ho máme
5.1.2011 17:50:54 - Anonym /
20.8.2010 14:03:32 - _MilanXD / Terezce
20.8.2010 13:21:31 - _Tereza / koupit, nebo čekat
3.8.2010 23:41:38 - _Michaela /
19.1.2010 0:19:59 - _MilanXD / Kampaň a cena 3
19.1.2010 0:19:34 - _MilanXD / Kampaň a cena 2
19.1.2010 0:19:11 - _MilanXD / Kampaň a cena
18.1.2010 23:49:18 - _Tom / Ale kdepak 2
18.1.2010 23:48:48 - _Tom / Ale kdepak
18.1.2010 23:27:15 - _MilanXD / Záporná recenze
18.1.2010 23:26:21 - _MilanXD / Záporná recenze
18.1.2010 23:04:09 - _Tom / 4
18.1.2010 23:03:32 - _Tom / 3
18.1.2010 23:02:02 - _Tom / 2
18.1.2010 23:01:10 - _Tom / 1
» Zobrazit příspěvky
 


Náš tip

» B Swish Bbold - moderní univerzální vibrátor

B Swish Bbold - moderní univerzální vibrátor Po řadě ptákovin a diskutabilních vynálezů je na řadě dobrý, funkční a univerzální vibrátor...

» Další tipy pro Vás
 

Odběr novinek

 • Nejlépe hodnocené
 • Nejdiskutovanější

Erotické pomůcky:
» Vakuové pumpy pro muže

Novinky a zajímavosti:
» Bathmate

Testy a Recenze:
» Bathmate

REKLAMA
 
 
Sexshop CZ - profesionálně a diskrétně KOMERČNÍ SDĚLENÍ