We-Vibe Salsa a Tango - krach!

We-Vibe Salsa a Tango - krach!

27.11.2012

We-Vibe Salsa a Tango - převratné vibrátory? - Bohužel nikoliv !

Kdo mě čte, tak ví, že jsem dost přikloněn jedinému sexshopu, který se mnou začal spolupracovat na skutečně profesionální lajně a ostatní o tom jen mluvili nebo uvažovali. Výběr novinek a produktů na recenze je čistě na mě a mohu s čistým svědomím prohlásit, že nejsem nijak usměrňován a řízen - co se týká obsahu.

Také si jsem vědom, že moje články jsou občas technokratické a tak pořád hledám nějakou něžnou bytost, která by dodávala recenzím "ženský pohled", emoce, myšlenky a takové to mňam-mňam - co holky potřebují. A pořád jsem jí nenašel.

Ale to jsem odbočil - někdy v květnu 2011 jsem napsal oslavnou recenzi na supervýkonné vibrátory od firmy We-Vibe  - modely Salsa a Tango.

 

 

 

Sám jsem si tento vibrátor nechal a byl jsem z něj absolutně nadšenej. Do neskutečně malého prostoru se vešel šílený výkon. Všichni ostatní výrobci tenhle souboj "prostor x výkon" vzdali a zařadili se do osvědčené řady, která je jasná - čím menší rozměry, tím jemnější a někdy rychlejší vibrace. Vibrátory Salsa a Tango to vyvrátily a nastavily šílený výkon v prostoru velkém jako rtěnka. Proto jsem natočil i video1 a video2, které ukazovaly opravdu velký rozdíl výkonu oproti ostatním vibrátorům.

 

Dlouho jsem je považoval za skutečné favority, když se ke mě nedávno začaly dostávat stížnosti. Těžko říct, zda to bylo dobou, po kterou musely fungovat a šílený výkon je začal vnitřně likvidovat, nebo zda šlo o novou výrobní sérii, která se prostě nepovedla. Každopádně jsem uviděl reklamační protokoly a začal jsem se zajímat o procento reklamací a jejich důvody.

Nabíjecí čepičky s magnety na vibrátory nepasují a je skutečně překvapující, že už první nabíjení nejde provést - jedině kdybyste celou noc drželi vibrátor s magnetickým třmenem v ruce a nebo byste ho omotali lepenkou. Tohle mě na firmě We-Vibe docela drsně zklamalo a nabyl jsem dojmu, že soudruzi udělali někde nějakou chybu a dělali "jakobynic". Jinak by se tak vadné výrobky nemohly dostat ven.

Jenže to bohužel není všechno! Ten kriticky velký výkon měl vliv na střeva uvnitř - což byl původně důvod proč to obdivovat - protože jsem se domníval, že to mají vyřešené. No... tak... nemají. Vibrátory kapou jeden za druhým, protože ty vibrace je pravděpodobně uvnitř umlátí k smrti. Takže pokud se vám je podaří nabít, nejspíš už brzy nepůjdou zapnout. A pokud zapnout půjdou, tak buď máte obrovské (párprocentní) štěstí, nebo jste dalším čekatelem na kolaps ovládání.

 

Bohužel - při obdržení krabice s novinkou - nejsem schopen s jistotou určit výrobní kvalitu, a tak moje nadšené recenze jsou spíše porovnáním vlastností, kterými se pyšní v technických datech nebo lehce ověřitelných funkcích. Skutečná kvalita se projeví až tak za rok - za dva. Buď v Poradně, na různých diskuzích nebo v objemu reklamací. A tyhle dva kousky se tvářily nenápadně dokud se to neprofláklo.

 

Takže to uzavřeme :
 We-Vibe Salsa a We-Vibe Tango jsou vibrátory, které v úvodu překvapily svými vlastnostmi, ale s odstupem času se projevily jako velmi nespolehlivé a nekvalitní. .

MilanXD                         

 


Diskuse

V diskuzi nejsou žádné příspěvky. Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012