We-Vibe Salsa a Tango - NOVINKA!

We-Vibe Salsa a Tango - NOVINKA!

10.5.2011

We-Vibe (Wevibe) Salsa a Tango

Původní  We-Vibe1 a We-Vibe2 se staly velice rychle světovým hitem a to ze dvou důvodů. Jednak to byl tvarově a technologicky geniální nápad a pak se vyšvihli na rozdávání Oscarů - když dostali možnost to věnovat celebritám. We-Vibe má stále obrovský úspěch a v podstatě nesedí jen ženám, které jsou příliš hubené, nebo nemají vyvinuté velké stydké pysky a We-vibe pak netrůní trvale na správném místě. No a ještě asi pár dam co nerado vibrace. Každopádně všichni ostatní si ho užívají plnými doušky...

 

 

A teď si tato firma usmyslela, že vyrobí další trhák. Takže si pojďme shrnout, v čem se erotické pomůcky dají trhákovat:

 

Bezpečný materiál:

Jestliže je něco úplně bezpečné a hypoalergenní, tak nic lepšího asi už moc nejde vymyslet. Takže takový materiál je předem jasný a na tom se nedá nic moc vykouzlit navíc

 

 

 

Zabudovaný akumulátor

Je dalším kriteriem moderních pomůcek - ale ten mají všechny luxusnější vibrátory už jako samozřejmost a výrobci se už jen předhánějí v typu a kapacitě.

 

Vibrační programy

Jsou také už samozřejmostí. Ty jsou důležité pro eleminaci vibrační rezistence. (Když působí stále stejné vibrace na jednom místě - člověk je přestane brzy vnimat). Asi je celkem fuck, jestli má vibrátor 3, 5 nebo 50 programů. Stejně si oblíbíte jen jeden...

 

Ovládání

To je asi jedna z oblastí, kde se to trochu fackuje. Někdo dělá jedno tlačítko a vytahuje se, že to maj pak ženský jednoduchý na ovládání (jenže pak se musí pořád všechno přecvakávat dokola), no a jiný výrobce udělá 4 tlačítka - kde si můžete volit intenzitu a vibrace úplně nezávisle a libovolně, ale zase v tom můžete mít před orgasmem gulasch a něco blbě zmáčknout. Každý typ je něčím lepší i blbší.

 

Tvar

Tady se asi taky dá uhrát pár bodů s konkurencí, ale ruku na srdce - myslíte, že by se dal vyseknout další nápad (třeba jako byl původní We-vibe) a zase jen tak ohromit svět?  No.... stůjme v kalhotách i na zemi...

 

Vibrace

No a jsme konečně u jadérka. Vibrace vibrátorů jsou vytvářeny malým excentrickým závažíčkem, které je na osičce elektromotorku. Čím je motorek menší, tím musí být menší i závažíčko, protože u malého motorku je zákonitě malé ložisko a tudíž musí být i malé závaží - jinak by se ložisko zničilo. A naopak. Může-li být motor velký, může být i velké ložisko a tím i velké závaží a nakonec tedy i veliké vibrace.

Ještě je nutné si říct, že vibrace mají frekvenci a amplitudu. Frekvence je jak rychle se motorek točí a amplituda ukazuje jak velký to při tom udělá výkyv. U malých vibrátorů je malé závaží, ale rychlé motorky. To vyvolává spíše takové brnění až šimrání. U obrovských vibrátorů (Power Bullet  nebo velké masážní hlavice) jsou motory veliké a tím opravdu silné vibrace.

 

Salsa a Tango - šok pro konkurenci

No a firma We-Vibe skutečně našla cestu, jak opět šokovat svět. Poslední odstavec (Vibrace) jako by pro ně neplatil. Jako by si klidně změnili fyzikální zákony ve svůj prospěch. Do vibrátoru velikosti rtěnky - našlapali takový vibrační výkon, že v celém spektru  nabídky všech erotických pomůcek se pro Salsu nebo Tango hledá těžko konkurent!!!!

 

 

 

Seznámení s vášnivými tanečníky Tango a Salsa

Tak se jim mrkneme na zoubek a dneska opravdu důkladně. Pár kousků bylo rozhozeno po testovacím týmu a já se pustil do důkladné práce.

 1. Obal - jako obvykle = velmi dobrý. Lichoběžníkový průřez umožňuje štosování v kartonech, papír je pevný, trvanlivý a přitom není obal drahý a neprodražuje produkt. Bezpečnostní plomby se nedají podruhé nalepit - pečetě jsou funkční. Součástí balení je samozřejmě nabíječka a hygienický sáček na uskladnění. Uložení v obalu je zvláštní a těžko by se produkt znovu zabalil do původního stavu.

 2. Materiál - Neškodný a dobře otestovaný ABS plast. Zespodu pak silikonové tlačítko a nabíjecí kontakty. 3. Nabíjení - je u obou typů stejné - zespodu se lehce přiloží nabíjecí hlavice a ta se sama přichytí pomocí dvou malinkých neodymových magnetů. Tím dojde ke spojení kontaktů a pokud je v hlavici již zastrčena nabíječka - začne nabíjení. To trvá cca 90 minut a vibrovat vydrží na nabití asi dvě hodiny. 4. Ovládání - Salsa i Tango mají jedno tlačítko. Prvním stiskem se spustí v nejmenším výkonu, pak následují další tři navýšení intenzity a další čtyři stisky tlačítka přepínají vibrační programy: První mód má přerušované vibrace - chvilku rychle a chvilku zase pomalu. V druhém programu se plynule zpomalují a zrychlují, třetí program jsou velmi rychle přerušované intenzivní vibrace a čtrvtý program je pro nás už nepoužitelný. Ten totiž naprosto přesně rytmuje pokřik: "Spá-rtá  do-to-ho". Já to nepředloženě jednou řekl a od té doby se u tohoto programu jen smějeme. 5. Tvar - oba modely jsou výbavou naprosto shodné a liší se výhradně jen v malé plošce, kterou má na špici Tango. Salsa je čistý zaoblený kužel. Ploška u Tanga je vhodná pro ženy, které mají rády kontakt vbrátoru s klitorisem na větší ploše, avšak bez navýšení tlaku.


 6. Účinnost - NECHUTNÁ!!! Ale k tomu se ještě vrátím v testu.


 7. Vodotěsnost - konečně je něco skutečně a bezpečně vodotěsné!

 Test We-Vibe Salsa a Tango

Nebudu se moc rozepisovat a navíc shrnu informace i od ostatních. Jelikož jde o pomůcku opět převratnou, testovalo jí tentokrát 5 žen a úplně nezávisle.

Shoda na účinnost byla šokující:  Výkon a účinnost je nejen podstatně vyšší než u kteréhokoliv jiného vibrátoru, ale tvrdě konkuruje i velkým masážním hlavicím!!!!  Upřímně napsáno - moc se mi to nezdálo. Přece jen jsem technik, elektrikář, požitkář a tak trochu magor a masážní hlavice byly pro mě vždycky modlou číslo jedna. Takže i když cítím v ruce, že Salsa a Tango jsou hodně vyjímečné, tak nechápu - jak tohle mohou dámy vůbec porovnávat. Jedna po druhé mi to vysvětlily a šokem bylo, že v podstatě shodně:

 • Masážní hlavice mají mega výkon, který se ale přes tu velkou kouli na konci, přenáší do celé pánve a dokonce i nohou a rukou. Z toho žena za chvíli tak nějak oblbne a začne celá drnčet. Vlastní útok na klitoris je tlumen silikonovo-pěnovým obalem hlavice a měkkým krkem. Kdežto Tango a Salsa jsou ostré, špičaté a tvrdé. Jdou naprosto přesně a konkrétně za svým cílem...
 • Hlavice jsou těžké a nemotorné - jejich otočení znamená zvednutí peřiny a poloha ženy je limitována délkou kabelu, který se navíc všude motá. Tango a salsa jsou mrňavky mezi dva prsty. Navíc mají nesrovnatelně nižší hlučnost.
 • Tango i Salsa jsou úplně vodotěsné - použití hlavice na 220V ve vaně znamená jistou smrt, použití Tanga a Salsy pod vodou znamená jistou extázi.
 • Mohou ho mít v kabelce a v podstatě kdykoliv po ruce
 • Nehrozí nic při squirtu a lépe se čistí.

 

Salsa a Tango na obličej = zábava. Na nose to  strašně svědí, okolo obličeje je to legrace. Vzadu na krku - na úponech lebky je to lábuš, klíční kosti, podpaží, bradavky - všude se silné vibrace projevují velmi příjemně. Ovšem na poštěváčku a jeho okolí to má stejné účinky jako nejsilnější vibrátory. Při prvním kontaktu se žena lekne a ucukne. Pak začne experimentovat, ale přesný kontakt na nejcitlivější místo ještě většinou není vůbec možný - to až při maximálním vzrušení.

Odpovědně mohu prohlásit, že je to pradvěpodobně nejrychlejší pomůcka na dosažení orgasmu u ženy při milování. A vcelku je jedno, jestli zezadu nebo na misionáře nebo vleže na stole. Nový We-vibe je malinký a vždy se najde skulinka, kterou se dá někam přiložit.

 

Zápory.

Nedávno mi někdo vyčetl, že všechno jen chválím a nemám zapomínat i na kritiku. Z těhle dvou píčovin jsem opravdu nadšenej a mí kamarádi co ze mě vydyndali vzorky už taky.

Takže co je na nich špatně?

 1. na prvním místě bych vytknul tvar. Na konci, kde je ovládání, se jen malinko rozšiřuje. To rozšíření by mělo být větší, nebo by měl tvar obsahovat nějaké výstupky. Do vagíny vklouznul totiž jako po másle, ale vyndavali jsme ho tak 20 minut a nebyla to úplně legrace. Špatně se to zachytává a klouže to. Ovšem opravdu průšvih nastane, jakmile by zajel do análku. To považujte za skutečně ZAKÁZANÉ!!! Kdysi jsem psal nějaký článek o nebezpečí malého vibrátoru v análku, pokud má spodní hranu ostrou. Pokus o vytlačení análním svalstvem vyvolá stah, o hranu vibrátoru to zabolí a trychtýřovitý tvar tlustého střeva vibrátor posune nahoru. No a takhle může doputovat až do tenkého střeva a pak operace a vývod na měsíc. Takže do análku opravdu ne - i když se na to tváří ideálně. Pokud byste to nemohli vydržet, tak ho zauzlujte do prezervativu a ten nechte vykukovat, ale i tak je to riziko.
 2. Nabíjecí hlavice má magnetky slabé - takže pokud se položí vibrátor při nabíjení na stůl, tak je potřeba zkontrolovat, jestli hlavička neodskočila.
 3. Pokud Vám vypadne při akci na tvrdou podlahu, budete jej poměrně dlouho chytat a pokazíte si celou atmosféru.
 4. Opravdu se v zapnutém stavu nedá podržet mezi zubama !!!

 

Klady :

 Výborný materiál, miniaturní velikost,
super přenositelnost a schovatelnost, gigantické vibrace,
zabudovaný akumulátor, naprostá vodotěsnost a opravdu velká účinnost.

 

Pochopitelně mi to nedalo, abych nevyseknul nějaké video, kde bych ho neporovnal s jinými modely...... Akorát první natáčení testu skončilo špatně. Talíř nevydržel ani 10 vteřin. Tak jsem musel koupit silnostěnnou varnou misku a nakonec jí ještě naplnit vodou - jinak mi ty potvory vyskákaly ven! Jak vypadá Tango a Salsa + srovnávací testy s jinými produkty v kapalinách 

 

We-Vibe Tango a Salsa v porovnání s nejsilnější vibrační hlavicí
Magic Massager - zpomalené záběry

 

We-Vibe Tango a Salsa mi poskytnul generální sponzor SEXSHOP.CZ - ovšem ve volném prodeji již není a pouze jako součást We-Vibe

  -

 

Závěrem: Test celého paneláku -

Dopsáno cca týden po uveřejnění této recenze.

Dnes mi zavolal náš sponzor, zda bych se nepokusil natočit ultrazpomalený záznam účinků Salsy nebo Tanga na umělé vagíně Fleshlight. Moje ultrarychlá kamera umí 1200fotek za vteřinu (zpomalená videa) a takový fofr vyžaduje spoustu světla. Už jsem chtěl jít spát, ale nedalo mi to a rozhodl jsem se to vyzkoušet mimo atelier - doma. Nad postelí mám dvě lampičky, které by něco mohly usvítit. Nechtělo se mi stavět stativ na postel a tak mi chyběla jedna ruka. Jednou rukou bylo třeba držet kameru, druhou Fleshlight a třetí Tango. Tak jsem zatáhnul za čelo postele a to se odklonilo od zdi a do té mezery jsem narval Fleshlight. Udělal jsem pár pokusů a vtom mi Tango vyskočilo z ruky a huplo za to čelo!!!!  Když jsem točil to video co je kousek výše, tak jsem považoval za fór, tam dát ten titulek vytřískanej zbíječkou do mramoru. Heh! Jaká intuice! Představte si zatraceně velkou dřevěnou postel, s masivní zadní deskou až na zem. Postel plná knih, šanonů a těžkého bordelu. A mezi odkloněné čelo a panel v paneláku Vám zahučí tahle šílenost. Příklepová vrtačka je proti tomu jen kilometr vzdálená cikáda!!! Sranda co? No to určitě - kdyby ale nebylo 01:35 hodin ráno!!!!!! Propadnul jsem totální beznaději a mlácení sousedů ze všech stran mě moc neuklidňovalo. Vyklidit tu pitomou postel by trvalo hodiny. Napadlo mě tam chrstnout kýbl vody, ale ta bestie je vodotěsná! Navíc se zamáčkla až téměř k zemi do úzkého klínu našponovaného dřevěného čela a zdi. Vytáhnul jsem Fleshlight a čelo se přimáčklo ještě víc a rachot zesílil. Zarval jsem za postel vší silou a dosáhl toho, že se posunula o milimetr a Tango zajelo o něco hlouběji. Bengál zesílil! Sousedi taky! S tou zatracenou výdrží to mohlo mlátit do zdi do půl čtvrtý.... Nemám hever ani hupcuk. Napadlo mě to rozstřílet, ale magnum může prorazit i strop. Nakonec jsem za postel narval tyče od velkého štendru na kabáty a celou svou vahou jsem oderval postel o 5cm a smetákem tu svini vymetl.

Prosím Vás lidi,
jestli máte taky tak blbou postel jako já, tak si na to dejte k ránu bacha. Minutu na to zazvonil běsnej soused co bydlí nade mnou a musí si myslet, že jsem totální magor - řekl jsem mu pravdu -  že mi spadnul za postel robertek.... A to jsem byl doma sám....

 


Diskuse

Sára

16.11.2015 00:04

U Vašich recenzí pláču smíchy, ale u dodatku (vibrátor za postelí) jsem se nasmála jako ještě nikdy :) Máte senzační styl psaní!

You made my day

7.10.2013 22:45

Musím říct, že je to velmi zajímavý článek, co mě ovšem dostalo nejvíc je Váš dodatek :D ještě teď se popadám smíchy za břicho :))))

RE:You made my day

7.10.2013 22:58

:-)))) To mě těší. Líbí se mi, když se lidi současně poučí i pobaví...

V diskusi jsou 3 příspěvky, poslední příspěvek 16.11.2015 00:04 Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012