Womanizer

Womanizer

MilanXD 2.12.2016

Womanizer

POZN . 2.12.2016 je na konci recenze doplnění o nový model
 
    Jelikož jsem stránky nějakou dobu nespravoval, tak mi tak trochu utekl tenhle vynález a nyní jsem už nějak neměl chuť se k němu vracet, protože jsem měl dojem, že veřejnost je po masivní kampani vcelku dobře obeznámena. Ovšem jelikož jsem nějakou dobu zaskakoval v sexshopu (po dobu dovolené prodavačky), tak jsem zjistil, že až tolik o něm lidi nevědí. Na druhou stranu jsem dostal nedocenitelné informace od několika uživatelek, které ho už mají. No a rozhodně stojí za to, aby určitě na těchto stránkách byl, protože je to tak trochu revoluce v dámské masturbaci.
 
   Dámy znají především vibrace, zastrkovátko, vibrace, vibrace a venušiny kuličky. Z kolejí malinko ucuknulo vylízátko Klitoliz, ale to se stejně točí tak rychle, že jde v podstatě zase o vibrace. Vcelku dost jasně si dovedu představit, že nějaká holčina zneužila v nějaké laboratoři pulzní pumpu a zjistila, že rychlé podtlakové vlny jsou zatraceně něco jiného než vibrace. Klidně je však možné, že to fakt někdo vymyslel od píky. Každopádně na něj asi myslí miliony žen na celém světě.
 

    Womanizer princip -

   Jde v podstatě o velice jednoduchou záležitost. Womanizer vypadá tak trochu jako ušní teploměr. Nevím jak nazvat ten silikonový čudl na konci, ale jestliže se například na pusu přikládá náustek, tak v tomto případě by se výčnělek na zařízení měl jmenovat "náklitoris". Zúžené silikonové hrdlo se na něj nasadí a zabudovaná pumpička (je zvláštní, jak se sem tohle slovo hodí) vytváří poměrně rychlé podtlakové pulzy. Přisaje se a pak vcucne a pustí odhadem 30x za vteřinu. To se nedá ničím jiným nahradit ani vyvolat. S vysáváním poštěváčku ústy partnera (-ky) je to nesrovnatelné. Pocitově se výrazně liší od vibrací, protože do něj jen zběsile netluče, ale hýbe s celým tam a zpět.
POZN. 8.8.2016 -  Uprostřed montáže jedné kuchyně a rozhovoru na téma Wůmnajzr - kamarád Martin šlehnul nádhernou trefu. Náklitoris je prý pitomost - nazval by to SOSÁČEK. No není ten kluk geniální?!?!?
 
   Ne každá žena ale miluje vibrace. Brnění se dost často roznáší do celého těla a vibruje i ruka. Navíc je tu vibrační rezistence, která způsobuje určitý druh dočasného snížení citlivosti = jestliže působí monotónní vibrace na jednom místě, tak po určité době se sníží jejich účinek a žena je přestává vnímat. Tomu sice předchází různé přerušovací programy, ale ty nemusí být vždy úplně příjemné. U Womanizeru je tenhle efekt podstatně menší, takže účinky podtlaku jsou většinou stále stejné. V neposlední řadě je tu u některých žen vysoká citlivost na tomto místě a silnější vibrace jsou nejen nepříjemné, ale dokonce až bolestivé. Womanizer sice vytváří z motoru a pohybu pumpičky také určitou vibraci, ale oproti klasickým vibrátorům je podstatně slabší. Intenzita pulzace je nastavitelná, takže se dá říct, že je to perfektně univerzální řešení všech dřívějších nedostatků + poznání úplně nových pocitů.
   Womanizer je pochopitelně použitelný úplně stejně jako vibrátor - tedy pro samotnou masturbaci, ale i pro milování v páru ve všech obvyklých i neobvyklých polohách. Pro předehru je navíc velice zajímavý třeba na bradavkách.
   V prodejnách a na eshopech je možno dokoupit XL nástavce pro dámy, které mají větší klitoris a i na bradavky je pohodlnější. Moc jsem nepochopil, proč se prodávají pouze po pěti kusech najednou. Každopádně balení obsahuje jeden větší a jeden menší.
 

 Balení Womanizeru -

 


 Modely Womanizeru -

   V základu existují dva modely = první byl klasický Womanizer a jako druhý přišel Womanizer PRO (W500) =

vylepšený a inovovaný model. Rozdíly mezi nimi vypadají zanedbatelně, ale ženy je určitě ocení.

Jednička má hlavní vypínač (tlačítko) a pak tlačítko s napodobeninou drahokamínku, kterým se volí intenzita.  První naskočí hned po zapnutí a další 4 se dají namačkat. Pokud se chcete v intenzitě vrátit, tak je potřeba stisknout hlavní vypínač a tím se skokem dostanete na první úroveň.

  
  Womanizer PRO (dvojka) má modernější tvar a je mírně tišší. Větší rozdíl je ovládání, které tak trochu nabralo rozum. Spouští se přes tlačítko, které už tvoří skutečný kámen od Swarovského a pak je na něm kolébka (+)(-) s možností zvyšovat a snižovat intenzitu plynuleji (8 stupňů) a hlavně tam i zpátky po krocích. Stiskem kamínku se opět skočí na první stupeň intenzity.


Důležitou změnou je také hlavní zapínač. Jednička se totiž spustí okamžitě po stisku a navíc pružinka je slabá = zapne se velice lehce sám kdykoliv a kdekoliv - stačí o tlačítko zavadit. Dvojka má pod kamínkovým tlačítkem podstatně silnější pérko a navíc se musí chvilku podržet, takže tyhle překvápka opravdu nehrozí.
 


Souhrn rozdílů - Womanizer PRO (dvojka)

  • Má podstatně modernější tvar
  • Menší hlučnost
  • Mírně větší výkon - důraznější
  • Hůř se drží, než starší model
  • Bezpečnější hlavní vypínač, ale jeho tuhost se špičatým kamínkem je možná až moc velká
  • Možnost měnit intenzitu po více stupních.
  • Možnost měnit intenzitu nahoru i dolů
  • Balení neobsahuje přepravní pouzdro jako měla jednička (lze dokoupit), ale jen saténový sáček

Luxusní modely Womanizeru:

Womanizer existuje i v opravdu luxusním provedení, ale na našem trhu by se uplatnil jen asi výjimečně, takže pouze kochanda:
 
 
Womanizer nabíjení - 

   Balení obsahuje USB kabel i nabíječku. Obojí je zaměnitelné s univerzálními USB nabíječkami a kabel je klasický USB <-> microUSB. Nabíjení trvá cca 90minut a provoz lze jen odhadnout. Pohybuje se až okolo čtyř hodin, ale zatím se nenašla žádná testerka, která by to vydržela - a naprázdno by to bylo neobjektivní měření. Zabudovaný Li-Ion akumulátor má tedy skutečně dostatečnou kapacitu.
Při nabíjení zeleně bliká pod silikonovým nástavcem. 
 


 
 1. Testerka: Srovnání s mikrofony (Palmpower-Maxlover, Magic Massager apod) vychází lépe pro Womanizer. Orgasmus se dostavil rychleji nebo stejně rychle, ale Womanizer je mnohem ohleduplnější, takže po orgasmu se nemusí ihned dát pryč, ale je možné pokračovat plynule k dalšímu.  To jsem ještě s žádnou pomůckou nezažila. Starší model se drží lépe, ale dvojka jde ostřeji za svým cílem. Menší průměr nástavce je lepší a účinnější. Jednička Womanizer je trochu hlučnější,  což mi bylo zpočátku jedno, ale po delší době to už ruší.
Chvilku trvá, než se podaří aby se přicucnul na správné místo. 
 
2. Testerka: Četla jsem o něm hodně a byla jsem moc zvědavá. Je to fakt něco jiného. Očekávala jsem silné dráždění a hned na začátku mě to trochu zklamalo - čekala jsem víc. Prostě to bylo jen velice příjemné - nikoliv prudce dráždivé. Jenže libido letělo plynule a hodně rychle nahoru. Někde jsem četla, že se orgasmus dostaví vždy do dvou minut a u mě to tedy rozhodně bylo dřív. Byl silný intenzivní a klidně jsem mohla pokračovat dál. A pak přišlo opravdové překvapeníčko - druhý, třetí a čtvrtý vrchol přišly naráz - prostě se spojily a bylo to jak na horské dráze - nahoru, malinko dolů, nahoru, malinko dolů a zase nahoru. A pak dloooouho nahoře. Klidně bych všechny hračky ze skříňky vyhodila a nechala si jen tenhle vynález.
 
3. Testerka:  Milan mi dal přečíst názory kolegyň a nemám k tomu co dodat. V podstatě holky napsaly co si já myslím. Jen bych chtěla dodat, že milování s ním vůbec není tak jednoduché, jak by se předpokládalo. Vibrátor se může oddálit a přiblížit a jen se změní intenzita pocitů. Ale pokud je muž trochu divočejší, tak je obtížné udržet Womanizer přisátý a jakmile se špatně pohne, tak tam vnikne vzduch a začne to chrochtat naprázdno. To mě i partnera dost rušilo a musela jsem si ho držet větším tlakem a on nesměl tak divočit. Ale za chvíli jsme tu techniku zvládli. Výsledek byl, že já byla 3x a on 1x.
Na bradavkách je super a jelikož jsme měli na srovnání oba modely, tak jsme je použili naráz. Škoda, že jsme nemali 3 kusy, protože mít dva nahoře a jeden dole by bolo výborné.
 
4. Testerka:  Dostala jsem k přečtení všechny názory i celý koncept recenze a už bych jen dodala, že jsem si musela vyndat intimní piercing, protože už to bylo přes čáru a účinky byly až moc silné.
 
5. Testreka Kaili
Vyzkoušela jsem jak jedničku, tak novější dvojku (PRO). Hned první rozdíl je v manipulaci: dvojka se mi o dost hůře drží, mám malou ruku, a tak subtilnější, štíhlejší tělo jedničky je pro mě pohodlnější. Dvojka má asi silnější podtlak, takže v tomhle ohledu u mě vede. Na druhou stranu mi přišlo, že jednička k podtlaku jaksi vibrovala (asi jde o jakýsi by-produkt přístroje), spojení podtlaku a jemňounkých vibrací je skvělé. Podstatný rozdíl je také v rozměru „sosáčku“, mně vyhovoval mnohem lépe ten s menším průměrem, těsnější.
Celkově: zpočátku to chce trochu cviku, jak a kde přesně „sosáček“ přitisknout. Zvláštní, úžasný, zcela jiný typ dráždění. Přivodí mi dost rychlý a velmi dlouhý orgasmus - anebo několik, bezprostředně za sebou navazujících ? V trojce bych klidně snesla ještě větší podtlak, regulovatelný, ideálně s možností doplnit vibracemi. A raději zase subtilní model.

 
 
 
Womanizer závěr:
Womanizer rozhodně nepatří mezi levné sexuální pomůcky. K dnešnímu dni je jednička okolo 4.500,-Kč a zmodernizovaný model je těsně pod 6.000,-. Spousta novinek v minulých letech vyletěla se závratnou cenou a pak to šlo dolů. Osobně si myslím, že Womanizer hned tak rychle s cenou neklesne. Všechny holky to popisovaly jako opravdu nový pocit a orgasmy jsou silnější - s podstatně jemnějším a příjemnějším průběhem. Navíc se velice často dostavuje multiorgasmus nebo prostě celá řada orgáčů hned po sobě. Takže je tady skutečná novinka, která skvěle funguje a baby jsou z toho hin. Jestliže se objevuje názor: "Už nic jiného nechci!...." A teď si představte, co by to udělalo s trhem všech prcajků, kdyby se to objevilo za litr.... Sice už existuje čínská napodobenina, kterou brzy otestujeme taky, ale už mám zpětnou vazbu na dámu, která otestovala originál i napodobeninu a ta konstatovala, že rozdíl v ceně je přesným poměrem v kvalitě a použitelnosti....
 
Upgrade 01.12.2016
Už je na trhu další model = Womanizer PRO40
Obal je lehce levnější a neobsahuje už přepravní pouzdro nebo sáček
 
Nabíjení už není mikroUSB, ale dutinkový konektor. Takže je potřeba hlídat kabel, který je unikátní. Na druhou stranu dutinkový konektor je jednodušší na utěsnění.
 
 
Výrobce se vrátil k osvědčenému a oblíbenějšímu tvaru jaký měla jednička. Uvádí už 100% vodotěsnost - což je příjemné, protože ve vaně je použivání velice příjemné. Klasický hlavní vypínač zapíná okamžitě, (+) a (-) mění intenzity v 9 krocích a co je hlavní - od skutečně nízkého výkonu po opravdu silný - takže je už výběr pro každou dámu. Dlouhým stiskem STDB tlačítka se Womanizer PRO40 vypíná, ale krátkým skáče na úroveň 1.
   A právě v tomto stylu ovládání poskočil tento model suverénně na první místo. Laik nebo povechní čtenář asi nechápe, v čem je takový rozdíl, tak uvedu příklad:
Satisfyer má 11 poloh, ale ovládá se tak, že jedním tlačítkem se postupně volí 1-2-3-4 až do 11. A pak se zase couvá 11-10-9-8. Takže žena začne masturbovat a zkouší si zvedat výkon. A třeba na 4 zjistí, že to je pro ní už strop. A místo aby si couvla o jeden stupeň, tak jí čeká přecvakání na 5-6-7-8-9-10-11-10-9-8-7-6-5-4 a pak teprve trojka. Nebo ho musí úplně vypnout a zase zapnout. To je prostě špatně.
   Womanizer má dvě tlačítka (+) a (-) a umí pohyb nahoru i dolů neomezeně po stupních. No a krátkým stiskem hupsne na první stupeň intenzity - aniž by se vypnul. To je natolik geniální a pro ženy příjemné, že kdo si to vyzkouší, okamžitě pochopí, že ta vyšší investice je při použití velmi potřebná.
   V neposlední řadě je tu ještě průběh podtlakových vln. Technici rozdíl pochopí velmi lehce -  Satisfyer má jakoby hranatou křivku a Womanizer sinusovku. Prostě při stejném výkonu je Womanizer tak nějak jemnější. měkčí, vláčnější. Dost se to projeví třeba při pearcingu v klitorisu. Stejné otáčky, stejný výkon, stejný podtlak a Satisfyer je jako koberec a Womanizer jako kožešina. Vůbec nechápu proč, ale je to tak. 
 
  Cena Womanizeru PRO40 se dostala do zatím nejzajímavější kombinace kvality, pohodlnosti ovládání a ceny. Tím opět Womanizer sesadil Satisfyer z prvního místa úspěšnosti a s cenou téměř 3.500,- se ujímá vedení v oblíbenosti.
Jakmile Satisfyer pochopí, že přepínání intenzity je třeba dělat dvěma tlačítky (+) a (-), tak se zase vyšvihne.
 MilanXD            
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Diskuse

Nová verze?

4.10.2018 13:38

Tuším, že už je na trhu nová verze, která umí zase o něco víc, než předchozí. Ale tvarově zůstává na posledním typu.

Použití na bradavkách

1.6.2018 16:33

Asi jsem poslední, kdo se o "revolučním vynálezu" dozvěděl, protože kdyby mi nenapsala kamarádka, že chce poradit, jestli si má pořídit Womanizer nebo Satysfier, tak bych vůbec netušila, o co se jedná :-D. Díky za recenze na obě záležitosti, musím říct, že stejně jako ona to má nyní moji plnou pozornost a zájem :-). Ovšem, co mne zaujalo z recenzí - použití na bradavky. Testoval někdo, jaký to má účinek na kojící matky?? Při druhém těhotenství jsem začala mít ultra citlivé bradavky a jak jsem na jejich dráždění nikdy nebyla, tak teď ho poměrně často při aktu vyhledávám. Ovšem protože stále kojím, nezřídka se stane, že při dráždění teče mléko - předpokládám, že k témuž by došlo i při dráždění Womanizerem. Má někdo zkušenost tohoto ranku??

V diskusi jsou 2 příspěvky, poslední příspěvek 4.10.2018 13:38 Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012