X-Tassie - výrobce unikátních pomůcek Xtassie

X-Tassie - výrobce unikátních pomůcek Xtassie

14.6.2010

X-Tassie = výrobce špičkových erotických pomůcek "s nápadem" Xtassie

 

Korea je již známá řadou svých velmi kvalitních produktů a proto není divu, že velký výrobní holding, zabývající se mimo jiné i výrobou mobilních telefonů, se vydal do konkurenčního boje se záplavou čínských erotických pomůcek. Vývojáři Extassie si velmi přesně vytyčili směr a především vlastnosti, které musí moderní erotické pomůcky splňovat. Přestože jsou to poměrně známé okolnosti, tak by bylo vhodné si je přesně vyjmenovat:

 

Erotické pomůcky firmy X-tassie - vlastnosti

 1. Materiál
 2. Tvar
 3. Zabudovaný akumulátor
 4. Ovládání
 5. Síla vibrací a vibrační programy
 6. Obal
 7. Kvalita
 8. Nápad...

 

X-tassie - materiál

Základem úspěšné erotické pomůcky je vrcholně bezpečný materiál. Ten je třeba nejen podrobit spoustě zdravotních testů, ale současně je třeba dbát i na jeho příjemnost a vhodnost k použití v erotice. X-tassie se pochopitelně připojila k ostatním firmám, které využívají silikon v nejčistší možné formě. Kombinují jej s ABS plasty nebo leštěným kovem. Jejich úprava aluminia a dosažení i udržení velmi vysokého lesku je dokonalá. Tyto kombinace jsou ověřené a oblíbené, ale na celosvětový úspěch by asi nestačily.

 

X-tassie - tvary

Tento výrobce se úplně oddělil od erotických pomůcek v realistických tvarech. Dokonce je tomu spíše naopak - snaží se tvořit vibrátory, které jsou spíše velmi nenápadné a současně svým designem ženy oslovují ve směru sympatií a zalíbení.

 

 • Cocomini - Miniaturní vibrátor s naprosto unikátně nenápadným vzhledem.
 • Chateau Blanc - malá dekorační lahvička, ukrývající výkonný vibrátor
 • Aurora - vlajková loď Xtassie - jediný vibrátor s lehounce falickým tvarem
 • Wild Orchid - připomínající malou činku na aerobic
 • Hera + Objet = malé vibrační hlavice

 

X-tassie a zdroje energie

 

Spotřeba a nákup baterií nezatěžuje jen zákazníky a jejich peněženky, ale také přírodu. Proto Firma X-tassie využila svých znalostí z mobilních telefonů a začala svoje výrobky vybavovat nejlepšími a nejkvalitnějšími lithium polymerovými akumulátory - LiPol. Ty se vyznačují vysokou životností, neuvěřitelně malou váhou a delší dobou provozu než je potřebné nabíjení. Například  Wild Orchid se nabíjí 40 minut a vibrovat vydrží déle než hodinu.

 

 

Produkty X-tassie  a jejich ovládání

 

Všechny typy erotických pomůcek této firmy mají intuitivní ovládání, u kterého není příliš nutné číst návod. Počet tlačítek a jejich funkce jsou vždy dány rozměrem a předpokládaným způsobem používání. Cocomini má dvě podsvětlená tlačítka, Chateau Blanc jedno hlavní, Aurora má vedle dvou ovládacích tlačítek i tzv. Quickstop - tedy hlavní vypínač, kterým je možno vibrátor ihned zapnout i vypnout. Wild orchid má stejné ovládání jako Chateau Blanc. Všechny tlačítka jsou membránová s mikrospínačem a tedy velmi voděodolná. Některé typy je tak možno i ponořit do vody - například pro použití ve vaně.

 

 

X-tassie a vibrace

Intenzita vibrací je další velmi důležitou vlastností erotických pomůcek. Vzhledem k tomu, že u všech typů je možno měnit její sílu v 5 stupních, tak nejvyšší intenzita musí dosahovat přijatelné hodnoty i u náročnějších žen. Nejde ale pouze jen o sílu, ale v moderních vibrátorech jsu velmi důležité i vibrační programy. Monotónní vibrace totiž mohou způsobovat vibrační rezistenci - tedy jakési snížení citlivosti lidského těla již po pár minutách. Vibrační programy tento efekt eliminují nebo alespoň snižují. Ale X-tassie má další velký trumf oproti konkurenci - v některých pomůckách využívá dva digitálně řízené motory, které svým postupným přepínáním vytvářejí dojem jakéhosi vnitřního pohybu. Takové řešení je unikátní premiérou na erotickém poli a firma Xtassie toho efektivně využívá v propagaci i prodeji.

 

Obaly výrobků X-tassie

 

Obal prodává - pravidlo již dlouho známé, i když internetové eshopy prezentují výrobky většinou bez něj a obaly tím ztrácejí na důležitosti. Jenže v Xtassie se nenechali strhnout vlnou umírňovaných obalů a naopak balí své produkty velmi vkusně a esteticky. To má jeden základní efekt - přesvědčí Vás to již při rozbalování, že jste neobjednali podřadnou hračku, ale unikátní kousek. 

 

 

X-tassie a kvalita

Spokojenost zákazníků je mimo ostatní vlastnosti podmíněna samozřejmě i kvalitou výrobku. Podrobili jsme většinu těchto produktů poměrně náročným zátěžovým testům: extrémní vybíjení i přebíjení, běžné pády, ponoření pod vodu, vyšší teploty i mrazák. Kvalita této firmy se projevila velmi jednoduše - nedošlo k žádným závadám. Navíc jakékoliv závady se řeší okamžitou výměnou. Akumulátory mají až 1000 cyklů, což vysoce převyšuje běžnou záruční dobu i při každodenním používání. Použití nejbezpečnějších materiálů pak jen podtrhuje celkovou kvalitu.

 

Nápady X-tassie

 

Největší náskok firma X-tassie ale získala svými inovativními nápady. V podstatě každý produkt má v sobě skryté nějaké nové překvapení, které ještě nikdo v erotických pomůckách nepoužil. O dvou digitálně řízených vibračních motorech jsem již psal a věřte, že uchopíte-li do ruky například Auroru, tak v některých programech budete překvapeni efektem, který zpožděně spínané motory vyvolávají. Tento efekt je i dobře identifikovatelný uvnitř vagíny, takže nejde jen o pozlátkovou inovaci.

Cocomini má zase šokující váhu, která nepřevyšuje váhu jedné tužkové baterie a při tom má v sobě akumulátor, motor, elektroniku a co je dalším hitem - konektor USB, kterým se nabíjí z PC nebo notebooku. Navíc výrobce uvádí, že v budoucnu bude možno stáhnout do toho minivibrátoru i nové programy.

Chateau Blanc je populární svým úkrytem v lahvičce vína, což umožňuje jeho krásně nenápadné vystavení v bytě - bez obav z prozrazení.

 

 

Wild Orchid jako činečka i do kabelky je perfektní do ruky, ale zajímavé je oboustranné použití - třeba i pro dvě ženy nebo i heterosexuální pár pro anální oblasti.

 

Vlajková loď Aurora má mimo duálních motorů i ještě jedno jednoduché, ale velmi efektní vylepšení. Řada žen dost pracně vyhledává mezi programy ten svůj oblíbený. No a Aurora má luxusní vychytávku. Její pevná část určená na držení má prosvětlené boky a každý program má svou barvu. To je nejen krásné, ale především funkční. Při nabíjení se pak mění základní barvy a příjemně osvětlují okolí.

 

 

 

Xtassie - světová špička

Užívání erotických pomůcek je dnes již více než běžné a vlastnictví vibrátoru je více normální, než jeho domácí absence. Není důležité, zda je využíván k masturbaci nebo při milování, nejdůležitější je prožití nádherných chvil spojených se vzrušením i extází. Svůj vibrátor můžete mít ráda, ale můžete jej i milovat. Stává se tak Vaším novým členem rodiny a přináší jen potěšení a radost. Má-li takový "přítel" všechny nejlepší vlastnosti a navíc se Vám líbí nebo Vás jeho existence doslova vzrušuje, pak jste na nejlepší cestě k odstranění stresu, nedostatku a k dosažení maximální spokojenosti. Takové je myšlení Xtassie - firmy, která na Vás myslí....

 

Veškeré produkty na popisy i testování poskytl náš hlavní dodavatel
SEXSHOP.CZ
kterého doporučujeme pro nákup - jako nejlepší eshop nejen pro tuto značku 

 Prodej výrobků firmy Xtassie již skončil

autor = MilanXD

 Považujete-li tento článek za dobrý a přínosný, doporučte jej prosím zasláním odkazu svým známým - případně umístěním našeho Banneru na Vaše stránky

 

 


Diskuse

V diskuzi nejsou žádné příspěvky. Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012