Xuanai Jackhammer pulzátor (pulsator)

Xuanai Jackhammer pulzátor (pulsator)

MilanXD 1.7.2016

Xuanai Jackhammer - pulsator

Tak vybaluju další bednu novinek a utvrzuju se, že existují tři hlavní kategorie
       
 1. Principiálně úspěšné produkty od různých výrobců
 2. Opravdu zajímavé novinky
 3. Kraviny
- Zástupců poslední = třetí skupiny je čím dál méně, takže je vidět, že se úroveň neustále zlepšuje
- V každé bedně je cca 10-20% opravdových a inovativních zajímavostí, což je skvělé nejen pro mě, ale hlavně pro Vás.
 
- No a dnes tu mám zástupce první skupiny.  PULZÁTOR!  
 
Princip je velmi jednoduchý - uvnitř je dutina, která má na koncích elektromagnety a v ní je ocelové jádro, které je rychle a střídavě přitahováno na jednu či druhou stranu dutiny. To vyvolává vlastní skutečný pohyb celého dilda- PROSTĚ PŘIRÁŽÍ !!!
Podle všech dostupných informací to vypadá, že takový systém má menší spotřebu energie než klasické motorové vibrátory.  
 

 

Jackhammer - Obal  

Nesporně patří k vyšším standardům. Dobrý materiál = matné, ale nešpinivé povrchy. Vnější přebal a pod ním pevná krabička. Vnitřní vyložení z příjemné pěny = žádný chrastivý blistr. Prostě úroveň na předním okraji luxusních dárků. Balení obsahuje i nylonové pouzdro, které je prodyšné a nepouští žádné chloupky. Ovládání -

Jednodušší a logičtější už ani nemůže být. Stiskem StandBy (první tlačítko od konce) na dobu delší než 3sec. se zapne. Pak už tlačítkem (+) můžete volit nejdříve 3 úrovně výkonu a pak tři programy. Vracíme se tlačítkem (-). Po dosažení třetího programu již nelze pokračovat plusem dál dokola a musí se začít couvat mínusem. Velmi diskutabilní je okamžité vypnutí tlačítkem StandBy. V podstatě polovina dotázaných žen preferuje tzv. QuickStop tlačítko = nějaké tlačítko, kterým je možno vibrátor naprosto okamžitě vypnout (příchod dětí, tchyně, šéfa apod.). Druhá skupina zase takové tlačítko nenávidí, protože si ho pokaždé zmáčknou těsně před orgasmem a pak vibrátor rozšlehnou o zeď. 
Jackhammer ho má. Takže zapínáme dlouhým stiskem, ale vypnutí je okamžité.
 
 

Nabíjení -

výbava je dnes už víc než klasická = USB kabel. Na druhém konci je dutinkový konektor s průměrem, u kterého nehrozí moc velké nebezpečí poškozeni. Při nabíjení všechna tlačítka blikají. 
Trošku bych vykrákal výrobce za špunt, kterým zakrývá zdířku na nabíjení. Kryt ve tvaru osmičky má na sobě sice nějaké značky, ale pak mi došlo, že jde jen o designové "DC". Takže nevíte, kterou stranou ho otevřít. A nejde jednoduše vytáhnout. Použití špičky nože se mi vzhledem k silikonu vyloženě příčilo, ale jinak to prostě nešlo. Žena jí otevře svými nehty ovšem poměrně rychle - cca do 20 vteřin. Nakonec jsem ho otevřel (u konce pulzátoru) a zjistil jsem, že pod ním je nekrytá dutina až ke zdířce. Tedy jednoduše - Pokud ho chcete opláchnout, musíte ho opravdu dobře uzavřít. Sice rukojeť a tlačítka se nemusí oplachovat, ale stejně si to pohlídejte. Pro lepší manipulaci se špuntem doporučuju ho promáznout kapičkou silikon-vodního lubrikantu BOOM, který odkazuju níž.

   Nabíjení z úplné nuly  "do plných" trvalo naprosto přesně 2 hodiny. 
 
   Po úplném nabití to škubalo 1 hodinu a 44 minut
 

Test -

Možná tento výrobek vyvolává dojem pouze jednoho využití, ale ve své podstatě je možné i v tomto případě mluvit o vibracích - i když velmi pomalých. Každá žena dobře ví, co je pro ní lepší - od pomalých, ale hutných nárazů, přes klasické vibrace až po vysokofrekvenční brnění. Takže se dá používat i na klitoris = přiložením jeho špičky a pak funguje jako silný, ale pomalý vibrátor.
 
 
Jackhammer je nesporně zástupce těch nejpomalejších. A vzhledem k poměrně těžkému závaží uvnitř jsou vibrace nesporně intenzivní. Pokud je položený na stole, tak se pohybuje cca 3mm tam a zpět. Takže ten GIF nahoře je trošku reklamně přifouknutej, ale není to pochopitelně fuckingmachine...
Tento nový princip ale vyžaduje i nový přístup k držení v ruce. Samozřejmě jestliže ho budete pevně držet v ruce, tak vlastní pohyb rukou zatlumíte. Takže ho držíme jen zlehka a necháváme ho co nejvíc pohybovat. 
 
 
Na začátku stačí jen přiložit špičku ke klitorisu nebo na klitoris podélně. Tady je zajímavé experimentovat s programy a nechat se překvapit automatikou. Pro vlastní penetraci je potřebné použít vodní lubrikant nebo univerzální Boom od Sexshop.cz, který má vlastnosti silikonového, ale silikonové pomůcky nepoškozuje. A tady právě přichází nový druh držení, při kterém je lepší vibrátor - pulzátor jen pomalu zatlačovat dovnitř prsty zespodu a nedržet ho nijak intenzivně v ruce. 
   Logicky ideální je si dát nohy za hlavu, udělat svíčku, stojku nebo pověsit manželku za nohy ke stropu. Pak se pulzování projeví nejlíp, nevyjíždí a naopak se sám zatlouká dovnitř. Navíc je tak dlouhý, že dosáhne až na poševní dno, na kterém je řada žen velmi příjemně vzrušivá. 
 
Zpočátku byl pulzátor až překvapivě tichý. Metr ode mě položený na matraci je asi na úrovni digestoře v paneláku u sousedů. Pod peřinou už v podstatě neslyšitelný. Po cca dvou hodinách testů se už trošinku hlukově probral, ale pořád patří mezi "nejdiskrétnější".
 
 

Porovnání -

Je v pohodě srovnatelný s jinými značkovými výrobky 
 

Výhody - 

 • Luxusní balení
 • ideální tvar
 • jednoduché ovládání
 • silný akumulátor = dlouhá doba provozu
 • opravdu velmi tichý
 • Voděodolný
 • Jednoduchý
 
 

Nevýhody -

 • Špatně označené víčko nabíjecí zdířky
 

Závěr a zhodnocení 

Máte-li ráda pulzátory a tenhle druh vaginálního cukání, pak je to výborná a kvalitní volba. 
 
 

Pod čarou  - 

Pro představu, jak se píšou recenze na prototypy, u kterých je návod pouze v rozsypaném čaji - je tady ukázka:
Z tohoto textu musím vycházet, když zjišťuju, co to umí a jak se to ovládá.

RURTORT Hong Xuan milovat HIXXUANAI Demontáž E conmeoL SIMULACE PENIS milovat Choucha vzdálené přenosné automatické kulomety. RENAC_E OVLÁDÁNÍ SIMULACE kontrola penisu přenosných automatických kulometů domácí guanjia houpačka pomocí pokročilých elektromagnetický puls technologie, bez motoru nahoru a dolů tahy, ? Intuit Ther koště na Marsu žít v rámci vysílat čerpání zkušeností s analogovým pří klepová vrtačka práce. Dovoz národa vysoce kvalitních materiálů a high-end technologie je tak, aby odrážely jeho stupně a dát uživateli: více využívat pocitů Název produktu :: carvingové magickou bitvou, houpací Muž Typ bůh st. B11JNANB (Kouzelná Ares) 811INANB (houpačka muž bůh) Značka: bič Maria Typ výrobku: žena series na kyanidu Aes PC-3RFS můžete krok barvu: maso doby uvedení na trh: v květnu 2015 neměl Hui IETT manžel s pokyny masturbace značky h Zhao osvědčení o rychle.
                                                                      :-))))))))))))))))))))))))
To nevymyslíš!!!!!!! :-))))))))) 
 
 
 
                                                                                                                                  MilanXD            
 
 
 
 

Diskuse

V diskuzi nejsou žádné příspěvky. Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012