Zvětšení penisu aneb Vaginální Sklouzek - squirting

Zvětšení penisu aneb Vaginální Sklouzek - squirting

MilanXD 4.3.2011

Zvětšení penisu = Vaginální Sklouzek - i pro mokrý orgasmus - ženskou ejakulaci

 

Novinky se jen hrnou a ani je nestačím popisovat a zpracovávat. V záplavě super designů a technologických výstřelků se jen někdy objeví něco, co zaujme svou jednoduchostí a je až s podivem, že na to nepřišel někdo dříve. A přesně tohle byla tato kundí klouzačka (dámy prominou - ale nejde to udržet )

 

Když jsem to vylovil z krabice, tak jsem zaváhal. Nic erotického mi to nepřipomínalo a to už jsem toho fuckt viděl docela dost. Napřed jsem si myslel, že jde o lžíci na boty od firmy Nike, zvětšeninu spermie nějakého šlechtice, nebo o čínskou superlžíci. Znáte to - jdete do čínské restaurace a tam dostanete tak debilní lžíci, že máte pocit, že to srkáte z podšálku na květináč a pak dvě štangle. Stejně maj tyhle příbory jen proto, že maj málo jídla a s tím divným nářadím jim to alepsoň trvá dlouho.

 

 

Ale zpět ke Sklouzkovi. Ihned mě to začalo vrtat hlavou a když jsem z obrázků pochopil princip, tak jsem zahořel touhou po próbaci. Ukázal jsem to pár lidem, vysvětlil princip a narazil na zajímavý názor...  Takže napřed k tomu principu:

Sklouzek se namaže gelem na bázi vody (silikonový se nesmí použít) a vloží se silnějším koncem do vagíny - žlábkem nahoru. Poté se zavede penis, který je rozšiřujícím tvarem Sklouzku uvnitř zveličován, ale především po dosažení konce klouzačky je vytlačen vzhůru na poševní stěnu - rovnou na G-bod. Jednoduché jak záhlavec a na první pohled jasně funkční. Normálně mi začala brnět jahoda, jak jsem se těšil na testy.

No a teď k těm známým. Všichni odsouhlasili, že je to dobrej nápad, ale pánové byli nadšeni o něco méně... A pak jsem dostal slušnou sprchu komplexů, když mi jeden řekl, že by to nemohl doma vytáhnout, protože by se tím přiznal, že ho má malého... Vyprsknul jsem smíchy, protože mi to připadalo jako pitomost, ale pak jsem pochopil, že na to nemyslí jen on. Sakra chlapi! - To Vám fakt jde jen o vlastního jásínka? Vždyť jde přece hlavně o spokojenou babu, která Vám bude vrnět s hlavou v klíně a bude se snažit Vám to nějak vrátit!

Bylo mi jasné, že méně obdaření kluci to uvítají a pokud mají doma rozumnou ženskou, tak budou oba šťastnější a veselejší. Pak je skupina těch, kteří balancují na průměru a u těch asi může nastat problém - si přiznat - že nějaká zvětšující redukce by bodla. Raději se producírují s tím svým hulvátkem a snaží se chytat obdivné pohledy. No a kluci se skutečnými raritami by se asi báli, aby tu svou roštěnku nakonec nějak nepoškodili.

 

 

 

Takže jdem na to - musím to vyzkoušet na vlastní předkůži!

Pro ujasnění situace - já jsem lehce nad průměrem a ona menší průměr. JInými slovy - Sklouzka moc nepotřebujeme a pokud je Testinka nahoře, tak úplné dosednutí jí už bolí. Zavedení sklouzka jen tak, by bylo asi namáhavé, a tak jsme provedli jedno pomilováníčko na uvolnění a teprve pak přistoupili k vlastnímu ověřování téhle lajzandy.
Zavedení Sklouzka nebyl problém i bez lubrikantu. Zamlasknul až na dno jako po másle. Z mokrozkroku jí jen vesele koukal modrý jazýček. Nasazuju a najednou lup - jsem uvnitř tak hladce a lehce, že mě to samotného překvapilo. Pomalu zahlubuju a sleduju reakce. Testinka nádherně plynule vykulovala oči. Pak jsem dosáhl odrazového můstku a zatlačil. Ustoupila pánví a nahlas vzdychla. Hmmm - žádná bolest ani u mě ani u ní - jen úplně nový pocit. Ven - dovnitř - ven - dovnitř. Odrazový můstek je mazec a když se jeho hrana otře o uzdičku, tak to zatraceně rajcuje. Pomalu jsem nabral na rychlosti a najednou jsem si uvědomil opravdu šílené zvukové efekty. Kdo miluje čvachtání, tak bez Sklouzka už nedá ani číslo. Podél jeho hran se zevnitř dostávají ven zvuky jako při šlapání zelí. Vážená paní Čvachtová - tohle musí být Vaše práce! Mě tahle hudba rajcuje, ale Testinku to rušilo. Stačilo však jen nepatrně změnit úhel nohou a pánve a úplně to ustalo. Vzal jsem za páky a rozjel to na plný plyn. A tehdy jsem objevil další pecku. Když penis úplně opustí vagínu, tak stále leží na zbývajícím konci lžíce, který vykukuje ven a po něm se neomylně trefí zpět dovnitř. Bušení tak může mít podstatně větší zdvih.

Šíleně mě to rajcovalo a pak mi docvakla další pecka - promazaný tenký a měkký konec lžíce -co kouká venku, mi luxusně při každém přírazu lízal koule (dámy prominou, ale varlata se do téhle situace a atmosféry fakt nehoděj). Občas vykoukne až polovina celého Sklouzku a pak je to volíznutí fakticky hůůstý.

Zdaleka to ještě ale není všechno! - Když si testinka zespodu pod nohou chytí ten úzký konec, tak si jeho povytažním nebo povolením může nastavit ten odrazový můstek naprosto přesně pod Géčko. Sklouzek ani jednou nevypadnul, ani jednou se nikam neotočil. Vypadnul jsem jen já a stačilo ho jen plácnout do koryta a šup zas do pece.

Tohle vyredukované milování bylo opravdu zajímavé a dost nové a vyloženě mě to bavilo. Jenže jsem prevít a uprostřed akce jsem si představil, jak to vypadá uvnitř v řezu. Představil jsem si umístění G-bodu a oblasti, kterou je třeba stimulovat, aby se vyvolala ženská ejakulace (squirting). Tvar odrazového můstku je vlastně naprosto ideální i pro tento účel. Opustil sem tedy to voňavé lůno, uchopil venku čekající jazýček a začal jsem s ním rychle pohybovat ven a dovnitř cca 5cm. Podle odporu a odhadem jeho délky jsem hlavu na konci namířil přesně na oblast, která tenhle tlak potřebuje. Orgasmus netrval dlouho a byl neuvěřitelně bouřlivý. Na a uprostřed toho nádherného výkřiku jsem ucítil největší odměnu, jakou může chlap dostat. Horký vodotrysk se valil jak z otevřeného kohoutku a její tělo se tak úžasně zmítalo, že jsem se musel sám královsky poklepat po rameni. Jo - joJoJO!!! Jóóóóóóóó!!!!  Naprosto úžasný! Zpocené tělo se jí prudce cukalo posledními záchvěvy a já byl fakt nadšenej. V podstatě první pořádný squirt a půlmetrová  nádherně vonící kaluž na matraci.

Návod na Squirting

Poznámka doplněná po dvou letech (24.02.2013) = squirting to vyvolalo u 4 partnerek ze 4. Myslím, že můžu zodpovědně prohlásit, že na mokrý orgasmus je tohle nejlepší pomůcka...

5.3.2013 - už pět z pěti !!!

 

 

Bylo mi jasný, že musím hned zasednout k pičítači a napsat to hned - ještě plnej pocitů a dojmů. Už jsem nepředpokládal, že by to mohlo přinést nějaké jiné překvapení. Testinka - blaženě se rozvalujíc - se otočila na bříško a jak jsem uviděl tu rozkošnou prdelku, tak jsem chytil Sklouzka za tu palici a jazykem jí plácnul po zadečku. Rozkošně to plesklo a z polštáře se ozvalo nekompromisní: "...eště!" Plesknul jsem znovu a pak plnej zvědavosti jsem plesknul sebe po zadku. Štíplo to slušně a tak mě napadlo to otočit = žlábkem nahoru.

 

 

Plesklo to mnohem víc a zajímavá bolest byla najednou z úplně jiného ranku. Obloučkem dolů to bylo asi jako od rákosky, ale obloučkem nahoru to bylo jako řemen.

 

 

Ten rozdílný efekt vytváří různý tlak vzduchu, který se vytváří při dopadu. Testinka miluje širší předměty a tak jsem otočil Sklouzka tak, aby dopadly dvě boční hrany jako první a tlak zůstal uvnitř. Pleskanec jako blázen. A další a další a na stehna, lýtka, pak střídavě obě strany Sklouzka na chodidla i na dlaně... Nakonec velmi jemně na prsíčka - jen měkkým jazýčkem na konci.

Multifukční Sklouzek !! Skutečná Píčovina z kousku silikonu a kolik nadělala radosti!

 

 

 

Za mé recenze jsem sklidil několik kritik, které mi vytýkaly, že to všechno popisuju moc nadšeně a skutečnost že je pak slabší. Vemte si tedy z tohohle co chcete - ale berte na vědomí, že tuhle silikonovou kapku si nechávám ve své našlápnuté almaře pro osobní využití.

 

Sklouzka mi - jako obvykle - věnoval na testy SEXSHOP.cz  = odkaz na kartu

 

                   Milan XD                 


Diskuse

Neprodejný

4.10.2020 22:27

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda by se nedal ještě někde koupit, jelikož už je na e-shopu vsude neprodejny. Nebo neexistuje něco podobného? Hledám, ale bohužel marně.

Sklouzek

5.10.2020 00:07

Opravdu už nikde neexistuje. Přestal se vyrábět, ale vyloženě chybou prodejců.
Dnes už umí spousta lidí odlévat silikon, takže jedině nechat vyrobit.
Pořád se k tomu chystám, ale pořád nějak nemám čas. Vím i o dílně, kde to určitě dokážou, ale jsou 100km daleko a nějak tam nemám cestu.
Pokud se mi to povede, uvedu na na Facebooku ve své skupině. Myslím, že je tu někde na ní banner

FB skupina

14.10.2020 23:08

Můžete prosím dát odkaz na vaši FB skupinu? Děkuji.

V diskusi je 8 příspěvků, poslední příspěvek 14.10.2020 23:08 Vstoupit

 
 

Sexshop | Vstroker | We-vibe | Be-upArginmax výhodně | Dárky po desáté | Dámská jízda
Webdesing - Neofema s.r.o. Všechna práva vyhrazena (c) 2000 - 2012