Baci Lingerie

Erotické prádlo Baci LingerieBaci Lingerie je poměrně mladá značka. První kousky erotického prádla této značky spatřilo světlo světa v roce 2010. Baci Lingerie se soustředí na zvýraznění jedinečného sex-appealu každé ženy. Vyzývá svými modely všechny ženy, aby se přijaly takové, jaké jsou a lichotí jejich svůdným křivkám.
My jsme pro vás vybrali zejména erotické kostýmy vhodné pro hraní rolí. To je skvělý způsob, jak si zpestřit sex. Proto neváhejte a staňte se zlobivou školačkou, nebo poslušnou sekretářkou svého „šéfa“. Pokud hledáte spíše klasiku mezi erotickým prádlem, doporučíme vám oblíbenou značku Wanita.

Cena a dostupnost

Velikost prádla

Barva

Pohlaví
Zobrazeno 1–14 z 14
Odpovědi na časté dotazy

Je pro nás důležité, abyste se cítili při objednání, a to včetně placení, komfortně. Proto jsou na Sexshop.cz k dispozici různé možnosti plateb. Vše o nich se dozvíte na stránce věnované způsobům platby.

Nepoužité zboží lze vrátit velice snadno. Nepotřebujete ani číslo objednávky, ani žádné doklady či faktury.
Stačí k tomu pouze e-mail, který jste zadali při objednávce. Plně automatický systém Vás provede postupem vrácení zboží.

Systém vám vygeneruje doklad pro přepravní službu Zásilkovna. Vy si vyberete vám nejbližší výdejní místo Zásilkovny a tam donesete balíček, který chcete poslat zpět. Jednoduše a zdarma.


Vrátit zboží

Připravte si, prosím, číslo objednávky. Urychlíte tím vyřízení svého požadavku. S důvěrou se na nás obraťte. Na telefonním čísle 800 100 629 nebo na e-mailu obchod@sexshop.cz jsme připraveni vám pomoct. Společně přijdeme na to, co se stalo a dáme vše do pořádku.

Platbu pomocí PayPal aktuálně neumožňujeme. Můžete však u nás zaplatit jinými online platebními metodami – jako je platba kartou online, nebo okamžitý online bankovní převod či Twisto. Jak lze na Sexshop.cz zaplatit, najdete na stránce Platby.

Ano. Diskrétnost je pro nás ta největší hodnota, kterou vyznáváme. Můžete být bez obav. Nikdo na balíčku nepozná, odkud byl odeslán. Najdete tam pouze anonymního odesílatele (Virtshop CZ s.r.o.). Sami se můžete podívat, jak pro vás balíčky balíme, a jak balíček doopravdy vypadá.