Boom

Erotické pomůcky BOOMMáte rádi, když za své peníze získáte co největší užitek? To je směr, kterým se vydala i česká značka erotických pomůcek BOOM - maximální kvalita za rozumné peníze. Kvalitní a zdravotně nezávadné materiály, bezpečná elektronika nebo garance vrácení peněz. To jsou jen některé jistoty, které BOOM dává.
A téměř vždy získáte něco navíc – ať je to dáreček, zajímavá sleva, nebo doprava zdarma. Sledovat značku BOOM se vyplatí.

Číst více
Cena a dostupnost

Pohlaví


Koupě erotických pomůcek BOOM se vyplatí. Speciálně u značky BOOM najdete téměř vždy něco navíc – ať je to dáreček, zajímavá sleva, nebo doprava zdarma. Sledujte značku BOOM na našem e-shopu.

Nákup na Sexshop.cz má spoustu dalších výhod. Diskrétně balíme, rychle odesíláme a chráníme vaše osobní údaje. Pokud se vyskytne nutnost reklamace, vyřizujeme ji rychle a velmi vstřícně.

Tápete v tom, jak a co vybrat? Zkuste našeho nákupního rádce, kde se mj. dozvíte, jak vybrat vibrátor, dozvíte se, jak vybrat masturbátor pro muže nebo tipy pro zlepšení sexuálního života párů.

Odpovědi na časté dotazy

Je pro nás důležité, abyste se cítili při objednání, a to včetně placení, komfortně. Proto jsou na Sexshop.cz k dispozici různé možnosti plateb. Vše o nich se dozvíte na stránce věnované způsobům platby.

Reklamaci lze provést velice snadno. Nepotřebujete ani číslo objednávky, ani žádné doklady či faktury.
Stačí k tomu pouze e-mail, který jste zadali při objednávce. Plně automatický systém Vás postupem reklamace provede.

Systém vám vygeneruje doklad pro přepravní službu Zásilkovna. Vy si vyberete vám nejbližší výdejní místo Zásilkovny a tam donesete balíček, který chcete poslat zpět. Jednoduše a zdarma.

Nepoužité zboží lze vrátit velice snadno. Nepotřebujete ani číslo objednávky, ani žádné doklady či faktury.
Stačí k tomu pouze e-mail, který jste zadali při objednávce. Plně automatický systém Vás provede postupem vrácení zboží.

Systém vám vygeneruje doklad pro přepravní službu Zásilkovna. Vy si vyberete vám nejbližší výdejní místo Zásilkovny a tam donesete balíček, který chcete poslat zpět. Jednoduše a zdarma.


Vrátit zboží

Pouze ty nejnutnější pro vyřízení objednávky. Tedy jména a příjmení a buď telefon, nebo e-mail. Pokud chcete zaslat e-mailem potvrzení objednávky, fakturu a český návod, bude lepší, když zadáte i vaši e-mailovou adresu. Pokud budeme zasílat na výdejní místo Zásilkovny, nepotřebujeme ani vaši adresu bydliště.

Ano. Diskrétnost je pro nás ta největší hodnota, kterou vyznáváme. Můžete být bez obav. Nikdo na balíčku nepozná, odkud byl odeslán. Najdete tam pouze anonymního odesílatele (Virtshop CZ s.r.o.). Sami se můžete podívat, jak pro vás balíčky balíme, a jak balíček doopravdy vypadá.