Anální dilda

Jste vyznavači análního sexu? Menší anální vibrátory už vám nestačí? Vyzkoušejte anální dilda. V nabídce jsou různé tvary, barvy, typy i materiály. Věříme, že si z nich vyberete a budete nadšeni. U análních dild se už tolik nehraje na úzkou špičku pro snadné vniknutí (jako např. u análních kolíků), protože jsou určeny pro zkušené uživatele. I zde ale platí „bezpečnost především“ a i u análních dild je potřeba dbát na přítomnost bezpečnostní zarážky.

Číst více
Cena a dostupnost

Vlastnost


Výrobce

Barva
Zobrazeno 1–21 z 53

Nejsou anální dilda to pravé pro vás, ale anální sex vás zajímá? Pak doporučujeme prohlédnout kategorii anální kolíky. Mohl by vás zaujmout i tipy jak na anální sex v našem průvodci..

Odpovědi na časté dotazy

Je pro nás důležité, abyste se cítili při objednání, a to včetně placení, komfortně. Proto jsou na Sexshop.cz k dispozici různé možnosti plateb. Vše o nich se dozvíte na stránce věnované způsobům platby.

Nepoužité zboží lze vrátit velice snadno. Nepotřebujete ani číslo objednávky, ani žádné doklady či faktury.
Stačí k tomu pouze e-mail, který jste zadali při objednávce. Plně automatický systém Vás provede postupem vrácení zboží.

Systém vám vygeneruje doklad pro přepravní službu Zásilkovna. Vy si vyberete vám nejbližší výdejní místo Zásilkovny a tam donesete balíček, který chcete poslat zpět. Jednoduše a zdarma.


Vrátit zboží

Reklamaci lze provést velice snadno. Nepotřebujete ani číslo objednávky, ani žádné doklady či faktury.
Stačí k tomu pouze e-mail, který jste zadali při objednávce. Plně automatický systém Vás postupem reklamace provede.

Systém vám vygeneruje doklad pro přepravní službu Zásilkovna. Vy si vyberete vám nejbližší výdejní místo Zásilkovny a tam donesete balíček, který chcete poslat zpět. Jednoduše a zdarma.

Ano. Diskrétnost je pro nás ta největší hodnota, kterou vyznáváme. Můžete být bez obav. Nikdo na balíčku nepozná, odkud byl odeslán. Najdete tam pouze anonymního odesílatele (Virtshop CZ s.r.o.). Sami se můžete podívat, jak pro vás balíčky balíme, a jak balíček doopravdy vypadá.

Jistě. Myslíme i na zákazníky, kteří nechtějí riskovat, zda se trefí do vkusu obdarovaného a raději koupí dárkový poukaz. Projděte si nabídku našich dárkových poukazů.