Erotické pomůcky pro muže

Pánové, rádi byste našli opravdu těsnou vaginu, která vás přivede k nezapomenutelným orgasmům? Dopřejte si pevné sevření masturbátorů a zažijte nepoznané. Těšit se můžete na samé vzrušující kousky.

Číst více
Cena a dostupnost

Barva

Erotogenní zóna
další (1)

Výrobce
další (178)
Odpovědi na časté dotazy

Při výběru lubrikačního gelu platí jedno pravidlo. Pomůcky vyrobené ze silikonu nesmí být nikdy použity se silikonovým lubrikantem. Proto pro silikonové pomůcky používejte lubrikační gel na vodní bázi.
Na silikonové pomůcky doporučujeme gel BOOM SexGel - silikonový lubrikační olej, který jako jediný silikonový olej lze použít na silikonové pomůcky. Kloubí v sobě jemnost a výdrž silikonových gelů a zároveň vhodnost na silikonové pomůcky.

Případně si projděte celou nabídku lubrikačních gelů.

Reklamaci lze provést velice snadno. Nepotřebujete ani číslo objednávky, ani žádné doklady či faktury.
Stačí k tomu pouze e-mail, který jste zadali při objednávce. Plně automatický systém Vás postupem reklamace provede.

Systém vám vygeneruje doklad pro přepravní službu Zásilkovna. Vy si vyberete vám nejbližší výdejní místo Zásilkovny a tam donesete balíček, který chcete poslat zpět. Jednoduše a zdarma.

Ano, na e-shopu Sexshop.cz i na našich prodejnách můžete platit kartou. Při vyplňovaní údajů v košíku stačí v kroku Doprava a platba zvolit možnost platby kartou. Kompletní seznam možností plateb najdete na stránce Platby.

Podívejte se, kde se vybírá možnost platby kartou.

Ukážka výberu latby kartou