Multifunkční vibrátory

Máte rádi, když toho jakýkoliv přístroj umí víc najednou? Zkrátka preferujete 2 a více v 1? Máme pro vás výběr multifunkčních vibrátorů, které vás nadchnou! Kombinace stimulací více erotogenních zón, podtlakové vlny a vibrace v jednom vibrátoru nebo hračky, které vás obšťastní vícero typy pohybů. To vše už dnes výrobci vibrátorů umí. Vrhněte se do výběru. Věříme, že si vyberete. My jsme pro vás multifunkční vibrátory vybírali pečlivě.

Cena a dostupnost

Erotogenní zóna
další (2)


Výrobce
další (16)


Napájení

Barva
Zobrazeno 1–21 z 88

Odpovědi na časté dotazy

Je pro nás důležité, abyste se cítili při objednání, a to včetně placení, komfortně. Proto jsou na Sexshop.cz k dispozici různé možnosti plateb. Vše o nich se dozvíte na stránce věnované způsobům platby.

Nepoužité zboží lze vrátit velice snadno. Nepotřebujete ani číslo objednávky, ani žádné doklady či faktury.
Stačí k tomu pouze e-mail, který jste zadali při objednávce. Plně automatický systém Vás provede postupem vrácení zboží.

Systém vám vygeneruje doklad pro přepravní službu Zásilkovna. Vy si vyberete vám nejbližší výdejní místo Zásilkovny a tam donesete balíček, který chcete poslat zpět. Jednoduše a zdarma.


Vrátit zboží

Není to nutné. Nakoupit můžete i bez registrace. Nicméně bez registrace se připravujete např o historii svých objednávek a další výhody, které chystáme pro registrované zákazníky. Díky registraci a přihlášení nebudete muset v další objednávce vyplňovat dodací údaje. Systém je vyplní za vás.

Chci se registrovatŠipka - stránkování

Ano, samozřejmě. Zavolejte nám co nejdříve na 800 100 629. Pokud ještě objednávka nebyla předána k expedici, lze ji stornovat a zboží vám nebudeme odesílat.

Pokud však už byla objednávka expedována, je zapotřebí využít možnosti vrácení zboží odstoupením od smlouvy, Lze to buď prostřednictvím automatického systému nebo pomocí formuláře pro odstoupení od smlouvy.

Veškeré informace k vrácení zboží naleznete zde.

Nemusíte se ničeho obávat. Veškeré požadavky na vrácení zboží či reklamace vyřizujeme velice vstřícně a okamžitě.

Pouze ty nejnutnější pro vyřízení objednávky. Tedy jména a příjmení a buď telefon, nebo e-mail. Pokud chcete zaslat e-mailem potvrzení objednávky, fakturu a český návod, bude lepší, když zadáte i vaši e-mailovou adresu. Pokud budeme zasílat na výdejní místo Zásilkovny, nepotřebujeme ani vaši adresu bydliště.

O možnosti vyzvednout objednávku z e-shopu osobně na prodejně budete informováni SMS zprávou. Po jejím obdržení už máte jistotu, že na vás objednávka netrpělivě čeká na prodejně, která je uvedená ve vaší objednávce. Podívejte se na stránky našich prodejen.