Dilda

Tak jako se v sexu originalitě meze nekladou, tak i dilda pro jednotlivce nebo pro partnerské páry bývají nápadité, různě barevné, v různých tvarech, velikostech a provedeních.
Je jen na vás, čím se necháte zlákat a jaké dildo si pořídíte. My vám budeme nápomocni mimo jiné radou, jak vybrat dildo.

Číst více
Cena a dostupnost
Barva

Použitelná délka
Zobrazeno 1–21 z 270


Tápete ve výběru? Uvítali byste nějaké tipy, nebo pomoc? Zkuste se podívat do našich nákupních rádců, jak vybrat dildo, nebo se inspirujte v přehledu dild.
Naši zákazníci mají nejraději dilda značky BOOM, která se vyznačují svým úžasným povrchem z hebkého silikonu, dále dilda Basic X, popřípadě RealRock.

Odpovědi na časté dotazy

Ano. Diskrétnost je pro nás ta největší hodnota, kterou vyznáváme. Můžete být bez obav. Nikdo na balíčku nepozná, odkud byl odeslán. Najdete tam pouze anonymního odesílatele (Virtshop CZ s.r.o.). Sami se můžete podívat, jak pro vás balíčky balíme, a jak balíček doopravdy vypadá.

Je pro nás důležité, abyste se cítili při objednání, a to včetně placení, komfortně. Proto jsou na Sexshop.cz k dispozici různé možnosti plateb. Vše o nich se dozvíte na stránce věnované způsobům platby.

Chceme našim zákazníkům nabídnout co největší výběr doprav tak, aby bylo vyzvednutí či doručení objednávky co nejkomfortnější. O vše možnostech dopravy a doručení a jejich cenách se dozvíte na stránce věnované způsobům doručení.

Nepoužité zboží lze vrátit velice snadno. Nepotřebujete ani číslo objednávky, ani žádné doklady či faktury.
Stačí k tomu pouze e-mail, který jste zadali při objednávce. Plně automatický systém Vás provede postupem vrácení zboží.

Systém vám vygeneruje doklad pro přepravní službu Zásilkovna. Vy si vyberete vám nejbližší výdejní místo Zásilkovny a tam donesete balíček, který chcete poslat zpět. Jednoduše a zdarma.


Vrátit zboží